Охоронна фірма "Ельба-Захід"

Ельба-Захід - фото
Івано-Франківськ
вулиця Пасічна, 38А, офіс 5
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Охоронна компанія «Оберіг 21» — підприємство, яке надає послуги із забезпечення охорони державної, приватної та інших форм власності, фізичної та технічної охорони громадян. Ми займаємося організацією та здійсненням охорони підприємств, різних об'єктів і офісів, супроводу вантажів по області і країні, масових заходів.

Інспектори «Оберіг 21» мають великий досвід роботи в системі охорони та безпеки, проходять суворий відбір і спецперевірку, мають необхідну фізичну, моральну, психологічну підготовку для здійснення професійної охорони об'єктів, офісів, периметра, супроводження вантажів. Інспектора охорони обладнані спеціальними засобами, засобами зв'язку, форменим одягом (враховуються побажання замовника).

Метою діяльності охоронного агентства «Оберіг 21» є:

  • Захист персоналу та власності замовника від джерел зовнішніх і внутрішніх загроз;
  • Захист персоналу і власності замовника в умовах формування надзвичайної ситуації;
  • Попередження протиправних посягань з боку конкурентів та інших правопорушень;
  • Виявлення причин, що детермінують протиправні посягання, та умови, які їм сприяють.

Для визначення порядку організації та здійснення охорони, вартості послуг охорони, на конкретному об'єкті проводиться його всебічне вивчення фахівцями нашої охоронної фірми, розробляються пропозиції щодо організації охорони і проект посадової інструкції інспектора охорони. Діє гнучка система знижок, при цьому враховуються обсяги послуг зі здійснення охорони, перспективи подальшої співпраці з замовником. Конфіденційність відомостей про об'єкти охорони гарантується. За весь час роботи з надання послуг охорони та безпеки в м.Івано-Франківськ, Охоронне агенство «Оберіг 21» показало свою 100% надійність, ефективність і перевагу методів роботи.
 

Відгуки