Організація української молоді "Спадщина"

Львів
Вулиця Чайковського, 17
(3 поверх)

Інформація

Виховання всебічно розвинутого, національно свідомого покоління, здатного будувати Українську Самостійну Соборну Державу.

Події

Табір "Ловці світанків"
Якщо ти тут, то ти хочеш долучитися до супер-пупер-класного табору "Ловці Світанків"! Разом із своїми друзями ти помандруєш у захопливу навколосвітню подорож, спробуєш бігти наввипередки з вітром, танцюватимеш на запальних гавайських вечірках, шукатимеш скриню із Острова скарбів та ще багато-багато чого не менш цікавого! Якщо ти такий же відчайдух, як і ми, й любиш не тільки дриґати ногами, але й сміятися, то не гай часу та заповнюй зголошення. Ми чекаємо зустрічі саме з тобою!Кого ми беремо до себе в табір?Вік учасників: 8-12 років (якщо тобі більше аніж 13 років, не засмучуся, бо згодом тут з'явиться посилання на подію табору для старших, який роблять наші друзі).   Яка вартість табору?Ціна: 1500 грн (якщо оплачено до 26-го липня включно, якщо пізніше, то ціна зростає до 1700 грн).   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.
Вишкільний табір "Нескорені 2019"
Табір для юнаків та юначок які не бояться нових викликів і готові до справжніх пригод в дикій природі. Якщо ти прагнеш:- повністю відпочити від міської метушні;- випробувати себе на міцність сили й духу;- навчитись працювати в команді;- послухати лекції та здати на ступінь "Сокіл";- отримати море яскравих емоцій;тоді зголошуйся в "Нескорені 2019" за посиланням нижче і стань учасником неймовірної пригоди яка закарбується у твоїй пам'яті на довго!   Вік : 13+- вкладка за табір становитиме 1200 грн для ранніх пташок, котрі заповнять електронне зголошення до 25 липня;- вкладка за табір становитиме 1400 грн для заспаних ховрашків, котрі заповнять електронне зголошення після 25 липня.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Відгуки

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук