Організація української молоді "Спадщина"

Львів
Вулиця Чайковського, 17
(3 поверх)

Інформація

Виховання всебічно розвинутого, національно свідомого покоління, здатного будувати Українську Самостійну Соборну Державу.

Події

Перегляд та обговорення фільму "Дебальцеве"
Запрошуємо на перегляд документального фільму "Дебальцеве". Кінострічка присвячена історії про бої за місто Дебальцеве, які відбувалися у ході війни на сході України в середині 2014 -початку 2015 року. Живі емоції та жива рана, страх та сльози, сміливість та гордість. Опілся перегляду матимемо змогу обговорити побачене, поспілкуватися, висловити свої думки та роздуми стосовно сучасних подій у нашій державі.Вікові обмеження 15+   Реєстрація за вказаним посиланням.
Турнір з настільної гри "Бенг"
Любите грати "Мафію"? Вам подобається вживатися в іншу роль і робити все, аби Вас не викрили? А, можливо, Ви взагалі собаку з'їли на грі в "Бенг"? Тоді цей недільний вечір Ви не можете провести вдома!Приходьте на турнір, відчуйте себе, як у вестерні, знищіть усіх суперників і смакуйте перемогою.Внесок 30 грн. на призовий фонд і щось пожувати в процесі напруженої гри.   Реєстрація за вказаним посиланням.
31-ша річниця Організації української молоді "Спадщина"
Друзі! Ми радо запрошуємо Вас на святкування 31-ої річниці нашої організації. За плечима вже безліч пригод, таборів, спогадів, досягнень, знайомств, проблем та їхніх вирішень, а ще більше радості за те, що "Спадщина" стала частинкою нашого життя. Чому б не потішитися цьому ще більше?   Тож, як годиться на Дні народженні, ми збираємося нашою великою сім'єю, разом будемо відпочивати. спілкуватися, забавлятися, танцювати, співати та, звісно, їсти торт.   Справжній спадщанокорпоратив чекає на Вас!   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі