Невропатолог "Островська Оксана Сигізмундівна"

Островська Оксана Сигізмундівна - фото
Тернопіль
вулиця Шашкевича, 8в, офіс 34

Інформація


Сьогодні медицина умовно поділена на два основних напрямки: східна і західна.
На Заході все швидше розвиваються технології, терапія і діагностика за допомогою новітніх розробок. Схід відомий культом гармонії і філософським підходом, які тисячоліттями були основою розвитку гармонійної особистості. Методи східного впливу спрямовані на мобілізацію природних ресурсів організму.
Інтегративна медицина поєднує використання знань обох напрямків. Нею і займається

       Невропатолог, кандидат медичних наук,

лікар вищої категорії з 35-річним стажем роботи

Островська Оксана Сигізмундівна.

Професіонал своєї справи,

-Вона керується мотивом, що людський організм саморегулюється і самовідновлюється, тому лікувати треба не хворобу, а організм в цілому.

-Займається діагностикою та ефективним лікуванням неврологічних захворювань;

-лікує захворювання хребта, судинної дистонії;

-проводить системну комп’ютерну діагностику всього організму;

-підбирає індивідуальну дієту;

-є фахівцем з гігієни харчування;

-робить обстеження на глисти.

Оксана Сигізмундівна рахує, що здоров’я поєднує у собі декілька рівнів: духовний, душевний і фізичний. Кожен рівень має важливі для нього фактори для підтримання здоров’я. На духовному рівні – це зв’язок людини з Творцем, глибина віри, виконання Божих заповідей. На душевному – емоційний стан людини. На фізичному – вживання здорової води, вживання здорової їжі (через важливість їх виділяємо окремо), фізична активність, абсолютна вибірковість у користуванні технікою, яка має шкідливі випромінювання, звичайно, чистота, санітарія внутрішня і зовнішня. Шкідливі звички, притаманні деяким людям, руйнують здоров’я на кожному з рівнів.

  Філософія Інтегративної медицини - це унікальна система поглядів на відносини людини з оточуючим Всесвітом. Основні категорії медицини - здоров'я і хвороба мають багато форм, зв'язків і взаємних переходів. Між станом здоров'я і хвороби існує перехідний період - "третя категорія", яка включає в себе стан передхвороби і невиражених симптомів.

Відгуки