Народний цілитель "Дубровська Жанна Іванівна"

Дубровська Жанна Іванівна - фото
Тернопіль
бульвар Тараса Шевченка, 11
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт12:00 - 15:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Життя сьогодні є складним і напруженим. Кожного дня ми перебуваємо у метушні. Нас оточують стреси, негативні емоції, негаразди. Додайте сюди ще й хвороби і, здається, що життя втрачає сенс.

В погоні за щастям, ми стикаємося із повсякденними труднощами, які часом дуже складно вирішити.І в наш бік летять «стріли »у вигляді злості, заздрощів, вроками та злими «язиками» — і це неабияк впливає на наше самопочуття та здоров’я. Інколи й на рівні якихось захворювань.

Сьогодні тривоги та проблеми зі здоров’ям, є неодмінними супутниками на нашому шляху. І, зазвичай, традиційна медицина не в змозі надати якісне рішення тих питань, що виникають. Не бачачи вирішення проблем, багато людей впадають у відчай і розчаровуються у житті, тим самим, полишаючи розпочаті справи на середині дороги. Чи є вихід та інше рішення складних питань. Відповідь ТАК.

Якщо традиційна медицина безсила, на допомогу приходять нетрадиційні методи, які охоплюють не тільки фізичну сторону життя, але і духовну.

Лікар-біоенергетик Дубровська Жанна Іванівна допоможе вилікувати те, із чим традиційна медицина не в змозі впоратися:

  • Мігрені
  • Депресія
  • Панічний страх
  • Хронічні захворювання
  • Онкологія (неоперабельна)
  • Виразки («язви»)
  • Проблеми із хребтом
  • Безпліддя

Інколи, ми маємо погане самопочуття і не знаємо, що це від розірваного, або мертвого біополя, а через перевернуте біополе, сім’ї не можуть мати дітей.
Для Жанни Іванівни, не важливий ваш вік, стать, ваш соціальний статус. Єдина умова, із якою ви повинні прийти це те, що ви повинні щиро вірити, що хочете бути здоровим і щасливим.

Враховуючи те, що Жанна Іванівна має 30-річний досвід роботи та є Магістром народної медицини, вона стикалась з багатьма ситуаціями в житті та має неабиякий досвід допомоги людям навіть в дуже скрутних ситуаціях.

Відгуки