Навчальний центр "Puzzle"

Puzzle - фото
Львів
Вулиця Шевченка, 340
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:30 - 19:00Без перерви
Сб,Нд12:00 - 18:00Без перерви

Інформація

Завдяки дитячій творчості, малюк робить свої перші відкриття, дізнається про колір і форму, знайомиться з різними матеріалами. Для дитини просто дивно, як у неї зі звичайного шматка пластиліну вийшов колобок, а зім'явши його долоньками, він перетворився в коржик. А змішування фарб — це взагалі справжнє диво. Починати заохочення маляти до дитячої творчості потрібно якомога раніше. І допоможе вам в цьому навчальний центр «Puzzle».

Вихователі навчального центру розробляють для кожного вихованця індивідуальну програму з урахуванням того, що малюкові цікаво і що особливо виходить, що захоплює і як знання засвоюються найбільш ефективно.

Розвивати здібності ваших малюків будуть педагоги з досвідом роботи. Для дітей вони підготують уроки і розваги, які будуть цікаві для дитини різного віку.

Малюки зможуть відчувати себе комфортно в дошкільному закладі, адже вашій дитині приділятимуть належну увагу протягом дня.

Навчальний центр дасть всі умови для навчання та відпочинку дитини. Нові меблі, обладнання, іграшки — то, що додає центру затишної обстановки в класах та залах. Навчальний центр «Puzzle» дозволить вчиться і відпочивати в затишній атмосфері, в якій малюки будуть відчувати себе максимально комфортно.

Для розвитку малюків педагоги запропонують захоплюючу програму. Дитячий садок навчить ваших непосид поводити себе серед дітей, азам шкільних дисциплін, розкриє творчі здібності, буде розвивати логічне мислення та фізичну підготовку дітей.


МАЛЮВАННЯ

 • Малювання (акрил, для дітей 4-5 років): пн,вт,чт,пт — з 17.00-18.00
 • Малювання (акрил, для дітей 5-7 років): вт, чт — з 18.00-19.00
 • Малювання для підлітків (від 8 років) — щосуботи з 16.00-18.00
 • Малювання для дорослих: щосуботи з 12.00 - 15.30
 • Малювання для дітей 5-7 років — щонеділі з 13.00-15.00
 • Попередній запис обов'язково!!!
 • А також майстер-класи!

ШАХИ:

 • пн,вт,чт,пт — з 17.00-18.00 (для дітей 5-6 років)
 • пн,вт,чт,пт — з 18.00-19.00 (для дітей 7-9 років)

САДОК неповного дня (для дітей від 3 років)

 • пн-пт з 9.30-15.00
 • У нашому садочку ми не заставляємо діток спати )Тому вони нас люблять!Ми вчимося, гуляємо та займаємося творчістю!

Навчальні програми:

 • ментальна арифметика;
 • підготовка до школи;
 • «Успіх у навчанні».

Пропонуємо:

 • Йога (від 5 до 10 років);
 • Англійська мова (діти - 3-4 роки, 5-6 років, 1-2 та 3-4 класи);
 • Мама і я (від 3-х років);
 • Фінансові та психологічні ігри (від 7 до 15 років);
 • Тренінги для дітей та батьків (7+ та 10+);
 • Дитячі табори протягом шкільних канікул (від 6 до 10 років);
 • Святкування дитячих днів народжень.

Детальні інформація та запис на пробне заняття за тел. 068- 55-300-55

Події

Малювання для дітей 4 - 6 р. та 7 - 10 р.
Запрошуємо дітей віком 4 - 6 та 7 - 10 років на постійні заняття з малювання)   Заняття проводяться у групах:Вт - Чт з 17.00 - 18.00 ( для дітей 4-6 років)Вт - Чт - з 18.00 - 19.00 ( для дітей 7-10 років)Діти працюють сидячи за мольбертами, малюнок виконується акрилом!Всі матеріали для заняття надаються кожному!Внесок за абонемент (8 занять на місяць) 420 грн.Внесок за абонемент (4 заняття на місяць) 250 грн.Разове заняття - 70 грн.   Діти обожнюють малювати: хтось вдома малює по шпалерах чи на стінах, хтось розмальовує рідного татка, а комусь мамусі вчасно "підсовують" розмальовки!   Безумовно, це цікава гра, яка відмінно урізноманітнює дозвілля і дитині, і батькам.Ви отримаєте можливість обговорювати малюнки після заняття, хвалити та навчатися новому і надалі!   Запис та деталі за вказаним номером телефону.
Англійська мова для дітей 3 - 5 років
Запрошуємо дітей на заняття з англійської мови в ігровій формі!Тривалість - 50 хв Внесок - 200 грн./4 заняттяРазове заняття - 70 грн.   Викладач - Teteryatnyk Olha, досвід роботи з дітьми понад 10 років, чудово знаходить підхід як до дітей дошкільного віку, так і до школярів.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.
Майстер-клас "Як встигнути все і залишитись щасливою жінкою?"
Ми постійно кудись біжимо, чогось боїмося, намагаємося встигнути все, вимагаємо від себе максимум, а в результаті падаємо з ніг і відчуваємо постійне незадоволення собою.А може досить?• Досить жити чужими стандартами• Слухати чужих думок• Відповідати чужим очікуванням.• Давайте спробуємо навчитися слухати себе?Я відкрию Вам «страшні секрети»:• Виявляється декрет не перешкода успішній кар’єрі.• Вагітність – не привід переставати бути красивою і сексуальною жінкою• Сім’я - це можливість, а не постійні зобов’язання.• Ми поговоримо з Вами про прості правила успіху у житті.• Як встигати все і залишатися на максимумі щасливою.Внесок з особи - 250 грн.Внесок з двох коліжанок - 400 грн.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.
Акторська майстерність для дітей
Головна потреба дитини - гра. Діти не втомлюються, оскільки все заняття вони грають.Ваш дитина навчиться слухати і чути, бути спостережливим, не боятися висловлювати свою думку і працювати у колективі. Усі ці навички, безумовно, стануть йому в нагоді і в школі, і в дома!Годинне заняття з акторської майстерності включає основи сценічної мови,постановку дихання, акторські імпровізації, акторські етюди, розігрування сценок, розвиток фантазії та уяви, скоромовки, виправлення дефектів мови.Заняття проводитимуться з березня:щосуботи о 15.00 (4-7 років), 16.00 (8-14 років)Внесок 340 грн./ 4 заняття.Разове заняття - 100 грн.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Паззл   Пазл   Puzle   Дитячий садок неповного дня   Дитячі садки   Організація святкувань, подій, заходів   Тренінги, семінари   Дитячі розвиваючі центри   Йога   Гуртки   Курси іноземних мов   Майстер-класи   Дитячі табори   Садіки   Дитсадок   Дитячий садок   Днз   Дошкільний навчальний заклад   Дитячий навчальний заклад   Садік   Організація свят   Організація святкувань   Організація святкування   Організація урочистостей   Свято організація   Організація урочистих подій   Організація святкових заходів   Організація святкових подій   Організація урочистих заходів   Організація подій   Організація заходів   Тренінг   Семінар   Конференції   Дитячий центр   Дитячий розвиток   Розвиваючий центр   Дитячий розвиваючий заклад   Центр дитячого розвитку   Заняття з йоги   Школа йоги   Гурток   Центри дитячої творчості   Центр дитячої творчості   Творчі гуртки   Навчальні гуртки   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Майстер-клас   Дитячий табір   Табір   Табори   Літній табір   Зимовий табір   Літні табори   Зимові табори   Літній дитячий табір   Зимовий дитячий табір   Літні дитячі табори   Зимові дитячі табори   Smartum   Англійська для дітей   Англійська мова   Дитячі дні народження   Дитячі розвиткові заняття   Дитячі розвиткові центри   Дитячі свята з аніматором   Дитячі центри   Дитяча арт-студія   Дитяче святкування   Дитячий зимовий табір   Дитячий літній табір   Дні народження   Догляд за дітьми   Заняття англійською для дітей   Міні садок   Міні-садок   Майстер класи   Малювання   Мама і я   Мовні курси для дітей   Навчальний центр   Навчання з англійської мови для дітей   Організація денних літніх таборів   Організація дитячих свят   Підготовка до школи   Проведення занять з англійської мови   Проведення занять з йоги   Проведення занять з ментальної арифметики   Проведення занять з шахів   Проведення майстер-класів   Програми для дітей   Розвиваючі дитячі заняття до 5 ти років   Розвиваючі дитячі заняття до 6-ти років   Розвиваючі заняття   Розвиваючі заняття 6 років   Розвиваючі канікули   Розвиваючі центри   Садочок   Святкування дитячих днів народжень   Смартум   Тренінги для батьків   Тренінги для дітей  
Показати більше