Навчальний заклад "Івано-Франківська обласна автомобільна школа громадської організації "Всеукраїнська спілка автомобілістів"

Івано-Франківська обласна автомобільна школа громадської організації "Всеукраїнська спілка автомобілістів - фото
Відгуків 29
Івано-Франківськ
вулиця Красівського, 3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Наша головна мета — навчити вас володіти мистецтвом водіння, щоб ви якомога грамотніше засвоїли та зрозуміли правила дорожнього руху, здобули практичні навички та стали вмілим водієм.

Пропонуємо навчання:

 • водій категорії «А»;
 • водій категорії «B».
 • Є автомобілі з коробкою автомат.
 • Актуальні ціни та запис на курси онлайн на нашому веб сайті: http:avtoshkola.if.ua
 • Тел.097-447-24-06
 • 75-00-27

Навчальний заклад «Івано-Франківська обласна автомобільна школа громадської організації «Всеукраїнська спілка автомобілістів» має безліч переваг:

   Власний майданчик для початково навчання водінню (автодром) Загальна площа якого складає 0,24 Га. Майданчик має тверде покриття і обладнаний відповідними засобами, що виключають рух по ньому сторонніх транспортних засобів та пішоходів. Розміри майданчика забезпечують розміщення всіх його елементів з урахуванням відстані, достатньої для виконання навчальних вправ. 

 • багаторічний досвід роботи, а це понад 40 років, на ринку підготовки водіїв транспортних засобів категорій «А» і «В»;
 • у нас працює професійна команда викладачів — цілеспрямованих, енергійних, досвідчених, які здатні досягати ефективних результатів у питаннях навчання та перепідготовки водіїв;
 • у нас зручний графік навчання;
 • ми підібрали програму та методику викладання так, щоб їх результати були максимально ефективними та зрозумілими для учня. Після проходження навчання у нас ви зможете вільно, впевнено та просто керувати авто як в місті, так і поза ним;
 • в автошколі вас  якісно підготують  до здачі теоретичного і практичного іспитів в екзаменаційному підрозділі ТСЦ МВС;
 • склад навчальних транспортних засобів автошколи постійно поповнюється та оновлюється і на даний час заняття з практичного навчання водінню проводяться на автомобілях марки DACIA, RENAULT, Daewoo, мотоциклах марки VM 150-19 і TXM 150F та мопедах марки DT 50;
 • ми пропонуємо можливість покращити свої знання тим, хто вже має водійські права, але ще має сумніви;
 • пропонуємо безкоштовні консультації щодо заміни посвідчення водія, відновленню загублених водійських документів, відкриття нових категорій тощо;
 • є можливість здійснювати оплату за навчання поетапно;
 • ми тісно співпрацюємо з правоохоронними органами в питаннях забезпечення безпеки дорожнього руху та профілактики  дорожньо-транспортного травматизму;
 • за роки свого існування ми вже підготували понад 20 000 водіїв.

Відгуки

Мар'яна Поглат (Експерт)
Сподобалось
Сподобалось:школу закінчила 12.07.2019р.вчилась на Красівського,3.
Навчанням задоволена дуже!!! Прооводилось навчання у вівторок та четвер приблизько 2 год.Лекції проводив Петро Петрович.чудовий викладач,людяний та щирий.лекції проходили разом із розв'язуванням тестів які на майбутнє дуже допомогли при здачі екзамену.як внутрішнього так і МРЕО.
Інструктор Ляховченко Сергій Валерійрвич самий класний інструктор!! Машина reno logan червоного кольору.спокійний та врівноважений.коли щось робила не так то не кричав а навпаки намагався пояснити як правильно .рекомендую цю школу!! Якщо ви обрали її тр ви зробили правильний вибір!!!
Переглянути всі відповіді ()
Марія Князевич (Користувач)
Не сподобалось
Добрий день. Хочу поділитися враженням про цю школу. Закінчила я її на початку 2016 року. Вчилася по вул. Мазепи 42. Почну з хорошого: інструктор по водінню попався дуже хороша людина. Хоча я ні одного разу не сиділа за кермом автомобіля ,і дуже цього боялася, то інструктор мене в цьому зрозумів і допоміг перебороти страх, Дуже все гарно пояснював, і навіть коли я щось забула то він на мене не кричав, а спокійно, по другому разу, пояснював. А тепер розповім про викладача, (Константин) який вчив нас теорію. Я його наукою не задоволена. Щоб він щось гарно пояснив - того не було, все те що в книзі написано так він нам переказав. Щоб щось більше, цікавіше і чіткіше-цього не було. А все що не встиг нам розказати - «читайте дома». Навчання в нас мало проводитися по 2 год., а проводилося навіть не по 1 год., тому що він завжди спізнювався на 10-15хв. , а в кінці, коли ми мали здавати екзамен / ми ж усі заняття не провели і дуже багато питань на екзамен були такі, які ми на уроках не обговорювали / я відповісти на деякі запитання не могла, то він відповів мені – «вчи сама вдома». Екзамен з першого разу здало тільки 4 учні, а всі інші ходили дуже багато разів до нього на перездачу, а коли в нас був екзамен в ДАІ то багато учнів , які вчилися зі мною - іх не було, а пізніше я дізналася, що він їх не допустив до екзамену.
Р.S. Я ж не зате вибрала з усіх вашу школу, аби заплатити гроші і вдома самому вчитися. (Це моя особиста думка, якою я з вами поділилася. Читайте коментарі і вибирайте хорошу школу).
Переглянути всі відповіді ()
Roma Brent (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:рекомендую обов`язково пройти навчання в автошколі , яку б ви не обрали, якщо ви вирішили стати хорошим водієм в майбутньому!!!! Я особисто поро йшов курс навчання в автошколі багато чого нового взнав .
задоволений тим як подали теорію також дуже задоволений практичними заняттями , тому окремо дякую Петру Петрович у і Юрію Орестовичу за хороше відношення і терпіння!
Рекомендую всім ! Все в ваших руках !
Успіхів !

Переглянути всі відповіді ()
Міша Загірняк (Користувач)
Не сподобалось
І так:Що скажу про цю автошколу.здаю вже 8 чи 9 раз внутрішній екзамен.на листку здаю 8-10 помилок( прошу сфотографувати щоб перевірити і мене викладач виганяє)на компютері здаю на 3-4 помилки що допустимо в даній автошколі, що дуже дивно. Так здається ніби спеціально це роблять.є одна контрольна яку я не здавав і викладач просив підписатись на пустому екземенаційному білетіі сьогодні дивлюсь він шось там замість мене поначеркував ручкою.пропустив 4-5 занять, а мені кажуть що я пропустив 10 з 6 допустимих.недопустили до екзамену в МРЕО.інструктор Качан Віктор шикарна людина. Вчить прекрасно.водіння скарг ніяких.зі здачею внутрішнього я розмію в чому проблема..але я не можу ше давати гроші в кишеню викладачу як робили інші учні за здачу екзамену, навчання і так не дешеве.категорично не рекомендую дану автошколу.
Переглянути всі відповіді ()
Лєна Феняк (Користувач)
Нейтрально
Ми з подругою були ученицями Автошколи Івано-Франківської обласної організації всеукраїнської спілки автомобілістів у 2016 році.
Тепер, коли у мене вже є мої чесно заслужені водійські права, хотіла би поділитись своїми враженнями про цей навчальний заклад і розказати вам всю правду-матку про цю Швецяндію.

1.) Почнемо з приємного. Є у цій автошколі такий-собі Мосійчук Дмитро Михайлович. Він викладав у мене лекції із теорії правил дорожнього руху, та, частково, інших дисциплін, які стосуються водіння. Хочу побажати йому міцного здоров'я. Викладач він хороший, ввічливий. Можна сказати учитель від Бога. Його заняття проходять в формі діалогу. На питання відповідає охоче і залюбки. Матеріал розжовує до такої степені, що навіть самі тупі блондинки розуміють його. Інколи аж занадто. Смішно, що на день тижня четвер, він говорить четве-ри-ги.)) От на ньому весь позитив і закінчується. Дивуюся, як йому вдається вживатися з іншими працівниками цього закладу. Не виключено, що йому трішки допомагає в цьому вміння лицемірити.

2.) Є там ще і молодший викладач. Унікальне поєднання бика і ботана. Б'юся об заклад, якщо його підняти вночі, і спитати номер якогось знака, то він тобі назве, і щей процитує декілька статей ПДР. таке враження, що його хобі - це розбирати і складати автомобілі на дозвіллі. А от з навиками педагогіки в нього явно не лади. Бо таке монотонне бубніння (по-сільськи) правил дорожнього руху я собі можу і у вигляді аудіо книги скачати. Якраз проканає у якості колискової. Перші 5 хвилин ще можна слухати, але коли його підводять притворяшки в міського пацика і культурного прєпода і "зачинаєся" його бєшений акцент, то можна впісятися зі сміху.
Не сваріть його сильно) Він чесно стараЄСІ))

3.) Тепер трохи про інструкторів. Є там такий сивочолий дідусь. Прізвище його Швець. Так сі стало, що він рідний братєльнік директора. Мабуть саме тому він вирішив, що якщо ми подруги, то можна за 1 годину провести два заняття одразу з двома і зекономити на бензині. І чхати він хотів на те, що дівчина, які не сиділа ні разу в житті за кермом будуть в шоці від того, шо їх сходу посадили за руль і сказали їхати в автосалон. До речі, якщо попадете до цього інструктора, то раджу зразу розставити всі крапки над і та пояснити, що якщо ви в 20 років ще ні разу не сиділи за кермом і кинули щеплення, то це ще аж ніяк не означає, що ви “дебілка криворука”, і вам треба помимо занять із ним, ще тренуватися з татом на автодромі. А також, протягом всіх поїздок він буде у вас розпитувати де ви працюєте, і ким, і буде намагатися витягнути з вас максимум корисної інформації. На цього вічного інструктора всі жаліються, бо в нього, відверто-кажучи противний характер і нерви як в маленької злої собачки тай взагалі він вже підуста вший. До речі ще 2 інструктора і один викладач, це теж велика і багата родина директора Швецяндії. Але вони трохи нормальніші за цього офігівшого дідульку на девятці.

4.) Вартість навчання складає приблизно 1,5 тис. грн. за саме навчання, та приблизно 1,5. тис грн. за визначену кількість літрів бензину.
До речі, про бензин. Звичайно що контролювати кількість кілометрів та кількість бензину, яку ви використали на заняттях практично не можливо. І більшість інструкторів автошколи активно цим користується. Під час підготовки до екзамену з правил дорожнього руху, ви дізнаєтесь, що навчальна їзда повинна проводитися за маршрутами, встановленими ДАІ. І вже тільки пізніше вас здивує, що чисто випадково в кожного інструктора з водіння маршрут для навчання, як виявляється, співпадає з дорогою від його дому, до школи його дітей, до його товариша і до ринку, на якому він повинен купити півсвині на різдво, ну і звичайно з обов’язковими зупинками 15-хвилинними зупинками біля кавоматів, банкоматів і т. д.
До речі, по відгуках наших одногрупників ми чули, що то тільки нам так неістово заканало з інструктором. Про всіх інших відгуки хороші.

6) Цікаво було також спостерігати, як неуки, які прогулювали пари і 5 раз не могли здати внутрішній екзамен за 2 хвилини поздавали без жодної помилки тести в Даі. Швидше за все саме в автошколі (не без відкату) їм підказали коли і як "здавати" на права.

7) Ну і на завершення хочу всім побажати не принижувати себе і не давати хабарі при здачі екзамену. Повірте в себе, порішайте тести на офіційному сайті ДАІ. І здайте екзамен своїми силами. Це не так складно, як здається. І не ведіться на натяки інструкторів про “накривання поляни ” та ін. Пройшли вже ті часи.
P.s. Як ви вже здогадалися, своє реальні дані ми з подругою змінили в цілях конспірації.
Надіюсь, цей відгук буде комусь корисним.
Переглянути всі відповіді ()
Lyuba Stavychna-Kurilets (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:Теорію проводили дуже гарно, все доступно розказували, показували на проекторі різні випадки на автошляхах. Практика проходила теж дуже добре. Спочатку на навчальному майданчику, а потім тільки їзда по місту. Викладач ніколи не підвищував голос (хоча були такі випадки, щоб я точно на себе вже кричала).
Загальне враження:Задоволена викладачами і загалом самою автошколою. Раджу всім!
Переглянути всі відповіді ()
Maria Korelli (Перехожий)
Сподобалось
Хороша школа, зараз закінчую і дуже задоволена. Теорію чудово пояснює викладач, на заняттях розв'язуємо білети. Інструктор з водіння Роман Михайлович спокійно і терпляче пояснює все. За 2 тижні я вже могла їздити по місту без проблем. Машину та інструктора можна обрати перед заняттями, до іспиту в ДАІ готують відмінно.
Переглянути всі відповіді ()
Lesia Sonchak (Перехожий)
Сподобалось
Нещодавно закінчила навчання в цій автошколі і отримала права:)
Надзвичайно задоволена школою. Викладач, Дмитро Михайлович, якого тут усі згадують - дійсно надзвичайно толковий вчитель. Пояснює все дуже зрозуміло. Коли придбала підручник з ПДР, то думала, що ніколи це все не вивчу. Але все не так страшно як здається, якщо вам все просто і мудро пояснюють. Всім рекомендую записуватися в групу до Дмитра Михайловича, він дуже класний!:)
Інструктором з водіння у мене був Швець Володимир Михайлович. Розвіяв стереотип в моїй голові, що всі інструктори кричать і дуже нервові))) інструктор спокійний, гарно пояснює.
Також мені всі навколо говорили, що прийдеться платити не тільки за навчання та бензин ;) Але тепер, переконавшись на власному досвіді, можу сміливо заявити, що отримати права можна чесно і ніхто нікого не "валить". Головне вчити правила і слухати все, що розказує Дмитро Михайлович:)
Автошколою дуже задоволена! Рекомендую всім!
Переглянути всі відповіді ()
Sergiy Vikhovanets (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось
Довго вибирав ,яку саме автошклу вибрати для навчаання.Вибрав її і за 2 місяці навчання в ній ніразу не пожалів.Лектор Дмитро Михайловчич доступно і дуже розумно все пояснює.Якщо будети старитись і слухати все ,що він радить ,то без проблем закінчити навчання успішною здачою екзамену у даі ,без зайвої трати коштів(ви зрозуміли про ,що я).Я переканався ,що можна здати екзамен самому своєю головою.
Інструктор Качан Віктор раджу вам його .Я взагалі не вмів їхати боявсяя машину .А через декілька занять все пройшло і вдало здав їзду.Коли кидав сщеплення чи щось робив не правильно ,він спокійно реагуваав і ніодного погано слова не почув у свою адресе.Загалом одні позитивні емоції з їздою.
Моя оцінка 5 з 5 оцій автошколі.
Переглянути всі відповіді ()
Ania Boiko (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня! Навчалась із задоволенням в цій автошколі. Посвідчення водія отримала 2018р. Почалось все з ввічливої, усміхненої жіночки, яка приймає документи, все пояснила і розказала - Молодчинка! Теорію викладав Дмитро Михайлович. Йому величезне ДЯКУЮ, за доступне пояснення всього матеріалу! Хто хоче дійсно навчитись і знати всі правила вам до нього! Всі хто ходили на начитку і уважно слухали Дмитра Михайловича здали екзамен своїми силами з першого разу. Дякую, за те, що викладаєтесь на 100%. за те, що ділитесь своїми знаннями та досвідом! І робите це з усмішкою і особливою легкістю!Окрема величезна вдячність інструктору Швецю Володимиру Михайловичу!!! Інструктор від Бога! Навчив, пояснив, розвіяв усі мої страхи! Навчив все зайве з голови залишати за дверима автомобіля. І все це спокійно без крику та без морального тиску. Хороша Людина з добрим, відкритим серцем та з надзвичайно спокійною або ж відсутньою нервовою системою!))) ДЯКУЮ Вам!!!Я рада що навчалась в цій школі! Всім РЕКОМЕНДУЮ!!!
Переглянути всі відповіді ()
Lesya Dzundza (Перехожий)
Сподобалось
Минулої п"ятниці успішно закінчила курси в автошколі та отримла свій омріяний шматочок пластику.
Дозвольте не погодитися із останнім коментарем щодо викладача Костянтина Сергійовича.Шановні учні автошколи,якщо ви думате,що викладач повинен жувати з вами кожен білет і ще й замість вас запам"ятати ПДР,ви шлибоко помиляєтесь!Було б дивно,якби викладач розповідав правила у формі,відмінній від тієї,якою викладені правила в підручнику.Зоча ні,міг би,у формі казки,якби працбвав у дитячому садочку.2 години занять-не смішіть мене!Більшості учнів не вдається висидіти й години.Це нереально після важкого робочого дня,і дуже напружує,коли деякі "мудреці",які елементарно не знають де праворуч,а де ліворуч,тормозять навчальний процес.Подача матеріалу-коротко,по-суті.Хто не зрозумів,перепитав,Костянтин Сергійович пояснив-пішли далі.Це не дитячий садок,і навіть не школа.Викладач дає базу,а ви повинні самостійно ,вечорами,ранками,коли завгодно,вчити і намагатись зозуміти,якщо хочете хоча б здати екзамен з першого разу.Я вже не говорю про те,щоб нормально їздити по дорозі.А те,що КС не допустив півгрупи до екзамену в ДАІ,то це прекрасно!Одним рагулем на дорозі буде менше до того часу,як він встигне "домовитись".
Особисто я вдячна роботі викладача.Жодного разу не почула відповіді "вчи сам" ,а якщо хтось чогось не розумів і не боявся задати питання,отримува пояснення в доступній формі.До слова,перехрестя ми жували в три рази довше,ніж було відведено для цієї теми часу.Тому ,логічно,що "права і обов"язки" вчили самостійно.Щодо запізнень.Жодного разу я не бачила,щоб КС запізнився.Впевнена,якшо таке колись таке і трапилось,то на те були вагомі причини.Думаю,ще раз почитати книжку,чи порозглядати таблиці на стінах класу ,поки чекаєте на викладача,не буде зайвим.
Не шукайте причини в викладачеві,шукайте її в собі.За свою поведінку на дорозі відповідальні тільки ви!
Костянтина Сергійовича рекомендую тільки свідомим учням.Решті нема нащосподіватись.Успіхів всім!
Переглянути всі відповіді ()
Наталья Третяк (Перехожий)
Сподобалось
Хороша автошкола!
Викладач теорії у нас був Володимир Ярославович. Все пояснює дохідливо. Весь час перепитував чи все зрозуміло. Щось не зрозуміло, питаєш - пояснює. Спокійно і терпляче. Завжди підбадьорював і налаштовував нас на те, що екзамен здамо самі! Всі організаторські питання пояснював теж він і все було чітко і зрозуміло.
Інструктора з водіння або машину можна було вибрати перед тим як починалися уроки з водіння. В мене була `99ка. Інструктор Швець В`ячеслав Михайлович. Нормально пояснив як рушати, принцип проїзду перехресть, поворотів. На майданчику теж обговорював що роблю не правильно і чому не виходить. Спочатку трохи бурчав, коли щось не вдавалося, але в порівнянні з моїм чоловіком, то квіточки. Плюс людина трохи старша.
Екзамен здала сама. З другого разу правда, але здала. Їхати- їду. Боюсь, їду потихеньку поки що, але де і як треба їхати розумію.
Єдиний мінус - "затягнули" навчання. Замість двох місяців ми вчилися три з хвостиком місяців.
Переглянути всі відповіді ()
Аня Koliadzhin (Перехожий)
Сподобалось
Хороша школа, надзвичайно терплячі і високо професійні як викладач(Дмитро Михайлович), так і інструктор(Роман Михайлович). А особливо сподобалось, що наголошували і опрацьовували всі хитрі питання в екзаменаційних білетах. Завдяки чому екзамен здали без проблем і права отримали в той же день. Щиро вдячна за таку підготовку!!!
Переглянути всі відповіді ()
Igor Pylypko (Перехожий)
Сподобалось
Ходив сюди з Andy Shustykevych, власне хочу сказати що було все добре. Десь тут у коментах бачив що на Швеця ображались, так тут треба внести поправочку. Швеців на практичних заняттях є два, один на девятці, інший на Dacia, от до останнього варто йти. Інструктор від Бога, ніяких криків, напрягів, чи переляканих вирячених очей. Жодного разу не чув щоб він підвищував голос. Короч стальні нерви. Чи титанові може...

Екзамен в міліції теж не проблема, вчіть ПДР і буде вам щастя. Щоправда у деяких білетах є питання трохи каверзні, але це не є аж такою проблемою.
Підсумок - хороша школа, хороший викладач теорії, суперовий інструктор по водінню.
Переглянути всі відповіді ()
Andy Shustykevych (Перехожий)
Сподобалось
На початку грудня 2014 року закінчив навчання у цій автошколі та успішно отримав права. Напишу свої враження, а кому цікаво детальніше — пишіть мені на Фейсбук.

Отже, для початку про курси і внутрішній екзамен. Під час навчання в нашій групі ходили чутки, що без хабаря неможливо здати екзамен у ДАІ, що там «валять» тощо. Навіть про внутрішній екзамен чули, що потрібно буде «скидатися». Але це все справді чутки. Якщо достатньо наполегливо вчити ПДР і відвідувати заняття, то проблем всередині школи немає. Інструктор Володимир Михайлович адекватний, з почуттям гумору, спокійний і непогано готує до екзамену в ДАІ. На уроках дає розв’язувати білети. Єдине зауваження — ми не проходили вивчення будови автомобіля (двигун, трансмісія, коробка передач тощо), а дуже хотілося.

Щодо внутрішнього екзамену, то ті, хто не здав, собі приходять коли їм зручно і перездають.

Навчання водінню мене влаштовує. Машину можна вибрати собі перед початком водіння (є пару дев’яток та кілька іномарок). Не знаю, як у інших автошколах, але тут я вже на останніх заняттях міг відносно впевнено їздити по місту в години пік, не глохнучи)). Уже на першому занятті їхав від автодрому до школи, а на другому занятті — від школи за місто і назад. Інструктор з водіння Швець Володимир Михайлович — спокійний і неконфліктний. Можливо, «відкатав» я не всі передбачені години, але торгуватися і рахувати все до копійки і до краплинки бензину я не став, оскільки отримав від навчання те, що хотів.

Екзамен у ДАІ пройшов гладко. Спочатку здавали теоретичну частину (нескладні «Харківські» білети). Якщо не знати ПДР, то є два варіанти — або йти на перездачу, або пробувати «домовитися». Потім було водіння на автодромі (базові вправи), усе доволі легко. Хоча через різні нюанси все тривало аж до 16 години, але права ми отримали в той же день. Координував нас всіх наш інструктор (був присутній до кінця), тому здача пройшла організовано.

Загалом, якщо хочете «з нуля» навчитися їздити, а не тупо купити собі права, то в цій автошколі цьому цілком реально навчитися. Успіху всім )
Переглянути всі відповіді ()
Анна Книшук (Перехожий)
Сподобалось
Новы автомобілі! максимально готують до навчання!
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Романів (Перехожий)
Сподобалось
Зараз навчаюсь в даній автошколі, задоволена усім, теорію пояснюють просто супер і водіння на тому ж рівні, інструктор Швець Володимир Мих. пояснює їзду доступно і без нічого лишнього, велика йому подяка.
Переглянути всі відповіді ()
та автошкола просто супер і машини бомбезні в інших школах трупаки
Переглянути всі відповіді ()
НОРМАЛЬНА ШКОЛА!!!ТАМ НАВЧАВСЯ!!!ТЕПЕР СТАВ ГАРНИМ ГОНЩИКОМ!ЗАЙМАЮСЬ ПРОФЕСІЙНИМ МОТО СПОРТОМ!!!ВЕЛИКА ПОДЯКА НАЙКРАЩОМУ ІНСТРУКТОРУ ІГОР ТАРАСОВИЧ,Я ВАМ ВДЯЧНИЙ ВІД УСЬОГО СЕРЦЯ!!РАДЖУ ВАМ ТІЛЬКИ ЦЬОГОТ ІНСТРУКТОРА,ВІН ПРИЄМНИЙ І ЧЬОТКИЙ!!!ДЯКУЮ ВАМ ІГОР ТАРАСОВИЧ!!!
Переглянути всі відповіді ()
На теорії нормально. пояснюють, розжовують. всьо як треба. Всі інструктори нормальні, крім Швеця. Жук канкрєтний ми розписуємся за 95 бензин, а лиє 92. Но то ше півбіди. Постійно дьоргає руль, бо йому ліпше видно, ніж вам, куди ви їдете. Недай бог дьорнути щепленням на його дорогоцінній "99" Ну кароче всі прєлєсті не буду розказувати, шоб не зменшувати інтригу. Підете до нього - самі всьо побачите. Може моя думка суб*єктивна, але якшо попадете до нього то зразу просіть якогось іншого інструктора. бо то смерть на взльоті
Переглянути всі відповіді ()
Автошкіл багато,але немає жодної,щоб вчили на правана автокари.А зараз це дуже актуально!
Переглянути всі відповіді ()
а зараз є набір на котегорію А?
Переглянути всі відповіді ()
Закінчила дану автошколу. Теорією та практикою дуже задоволена. Інструктор - Ігор Тарасович все що потрібно пояснює та розказує. Ніразу не було ні хамства ні крику. Їзда проходила навіть весело. Велике спасибі за уроки!
;)
Переглянути всі відповіді ()
Та шо ви тут обсираєте автошколу?? То не автошкола погана , а учні погані. На даний час хожу в аватошколу, то все супер, викладач по лекціях так розжовує все як малим дітям. А інструктор , то взагалі одне задоволення їздити з ним, СУПЕР, все пояснює, навіть пошуткувати можна)) Нарікань ноль..одна позитивні емоції.. А от , що учні деякі на лекції не ходять , а потім предявляють якісь претензії, то це їхні проблеми..
Переглянути всі відповіді ()
ЗАКІНЧИЛА НАВЧАННЯ В ЦІЙ ШКОЛІ! МОЖУ СКАЗАТИ ЩО НІЯКОГО "РАЗВОДУ" ТУТ НЕ МАЕ, ПРОСТО ТРЕБА ВМІТИ ВИЯСНЮВАТИ УМОВИ НАВЧАННЯ ТА ОПЛАТИ ВІДРАЗУ. ІНСТРУКТОР ВИЯВСЯ ДОСТАТНЬО КВАЛІФІКОВАНИМ ТА СПОКІЙНИМ ЧОЛОВІКОМ.
Переглянути всі відповіді ()
Закінчую навчання в цій школі.Не знаю "розвод" чи ні,але кількість годин відведених для водіння якась магічна цифра,вона постійно зменшується.Спочатку 17,потім 15,ще пізніше інструктор пояснив що насправді 14,теж показував якись папірець ніби то з програмою навчання...А сьогодні то вже виявляється 12 занятть,а 13-те-"то таке,то контрольне"я так зрозуміла його не буде.Але за бензин оплата при цьому не міняється.Взагалі в грошах звітності ніякоі,відчуваєш себе лохом.
Переглянути всі відповіді ()
Юля, було б непогано писати з іменами. по крайній мірі порадьте який інструктор нормальний. як імя і прізвище.
Переглянути всі відповіді ()
В результаті піднятої бучі? мою проблему почули...і дуже гарно вирішили...Інструктора поміняли...тепер в мене дуже приємний, вічливий, досвідченіший інструктор. Не хамить, а дуже приємно все пояснює...і навіть та ж мийка машини - пояснив що потрібно мити, але зробив це гарно, а не по-хамськи. Також пояснив що дійсно 15 годин їзди. але показав різні нормативні документи де розписано чому 15 годин...фактично то воно 30 але там час йде на всякі пояснення і тому подібне...і також новий інструктор не пхав мене в ценрт в час пік на 2 занятті...а сказав що ми як мінімум до 5-6 будемо їздити на майданчику...так як я дуже боюсь руху по місту - то це мене дуже влаштовує...короче потрібен уважний підхід до кожного учня а не все робити по накатаній...а попередній інструктор надіюсь що навчиться не хамити людям.
Переглянути всі відповіді ()
Конкретний розвод..навчання теорії ніби нічого...а вот їзда...на початку коли тільки цікавилась умовами...сказали 30 год. а коли прийшла на водіння інситруктор сказав 15,аое по моїх підрахунках...за 2 рази в тиждень по 45 хв. їзди ми не встигнем і 10 виїздити до екзамену в даї. ще здирають за мийку машини..сказав мені інструктор що як не здам то шоб сама мила)) а бабки за пальне хотів щоб вже на 3 заняття принесла...60 літрів має бути в загальному...і куда ж я їх виїжджу якщо я майже не їжджу? Якщо маєте варіанти кудись в інше місце ходити то не ходіть сюди.
Переглянути всі відповіді ()
Івано-франківська обласна автомобільна школа громадської організації всеукраїнська спілка автомобілістів   Івано-франківська обласна автомобільна школа го вса   Вса   Автошколи   Водійські школи   Водійські курси   Автошкола   Курси водіїв   Навчання водінню   Отримати права водія   Здати на права   Автомобільна школа   Водіння з інструктором   Водіння на іномарках   Всеукраїнська спілка автомобілістів   Де здати на права   Де отримати водійське посвідчення   Де швидко отримати права   Документація на реєстрацію   Документи для реєстрації   Здати водіння   Категорія водіння   Курси водіїв категорії а   Курси водіїв категорії а1   Курси водіїв категорії в   Курси підвищення кваліфікації з водіння   Навчитись водити машину   Основи безпечного керування автомобілем   Отримати права   Підвищення кваліфікації водія   Підготовка водіїв   Перепідготовка водіїв   Посвідчення водія   Правила дорожнього руху   Правила технічної безпеки   Практичні заняття   Практичний курс підготовки водія   Професійне навчання водіння   Спілка автомобілістів   Теоретичні заняття   Теоретичний курс підготовки водія   Уроки їзди на авто   Як отримати водійське посвідчення  
Показати більше