Навчально-курсовий центр "Азбука життя"

Азбука життя - фото
Відгуків 6
Івано-Франківськ
вулиця Чорновола, 4

Інформація

Навчально-курсовий центр «Азбука життя » пропонує індивідуальні курси за напрямками:

 • *1 С Бухгалтерія (Підприємство) версія 7.7; 8.
 • *Курс  "Бухгалтерський т податковий  облік для початківців з нуля для юридичних осіб"
 • *Курс "Бухгалтерськита податковий облік для ФОП"
 • *Теорія бухгалтерсьго обліку + 1С Підприємство 7.7;8.
 • *Бухгалтерський, податковий, управлінський облік.
 • *Офіс менеджер (+ частково 1С)
 • *Індивідальні консультації для підприємців, керівників та практикуючих бухгалтерів

Можлива індивідуальна розробка програми, одноразові заняття та консультації для практикуючих працівників, керівників, підприємців. Також надаємо послуги з ведення та курування бухгалтерського, податкового, управлінського обліків, фінансові консультації. Складання резюме. Консультації щодо проходження співбесід.

Після закінчення курсів видається сертифікат.Можлива допомога в подальшому працевлаштуванні.
Адреса: м. Івано-Франківськ, вул.. Чорновола, 4. Телефон: 0980020298, 0663934369 – Ольга.
Якщо ви в пошуку хороших  бухгалтерських курсів, м. Івано-Франківськ  пропонує вам достатній вибір пропозицій, але тільки Навчальний центр «Бухгалтерська практика» створений з однією метою, передати свій 14-ти річний досвід роботи в бухгалтерії, та:

 • Допомогти початківцям або працюючим бухгалтерам;
 • Допомогти тим, хто прагне займатися власною справою;
 • Допомогти приватним підприємцям;
 • Допомогти керівнику підприємства.

Наше завдання - дати корисні знання і навички в максимально зручній формі.
Основну увагу зосереджено на ефективності навчання.

Ми намагаємося надати Вам якомога більше інформації про курси, програми, графіки та викладачів щоб Ви змогли зробити правильний і усвідомлений вибір, пройшли навчання і застосували отримані знання у Вашій безпосередній роботі, компанії, у вузі, в бізнесі чи просто в повсякденному житті.
Наш девіз — не кількість слухачів, а якість! 
Найбільша радість для нас — працевлаштування наших слухачів та їх досягнення.
НАШІ ПЕРЕВАГИ: 

 1. Наші ціни приємно Вас здивують. Вартість навчання в НКЦ «Азбука Життя» є найнижчою в Західному регіоні.  Вартість індивідуальних курсів по ціні групових. Гнучка цінова політика.
 2. Індивідуальні заняття, тобто ви займаєтесь один на один з викладачем. Відповідно Вам не потрібно прилаштовуватись до групи ,  не потрібно очікувати поки викладач пояснить тему яку ви вже зрозуміли, іншому слухачу. В свою чергу індивідуальні занняття та індивідуальний підхід до кожного учня скорочує час навчання та дуже  суттєво підвищує рівень знань.
 3. Індивідуальний та зручний графік занять. Людина не «прив’язана» до групи, час та кількість занять підбирається індивідуально в залежно від потреб та можливостей клієнта.
 4. Всі наші викладачі це професіонали практики, які володіють  своєю професією не в теорії, а в практиці щодня.
 5. Доступна мова викладання.Не економічними виразами, як в інститутах і семінарах, а простою, зрозумілою українською мовою. Для російськомовних слухачів не зрозумілі терміни викладач перекладе, і тоді ви будете вивчати не тільки сам курс бухгалтерії, а ще й мову українську. Якщо вам будуть не зрозумілі пояснення викладача якоїсь теми, то у вас є можливість звернутись до нашого керівника, яка вже остаточно Вам "розжує" незрозумілий матеріал, бо ви прийшли навчитись і повинні винести з бухгалтерських курсів чи курсів 1С всі знання, щоб в жодній темі не було пропусків.
 6. Власна методика навчання. Бухгалтерія це в першу  чергу мова цифр, що не завжди буває весело. Та для того щоб людина розуміла теми, ій в першу чергу повинно бути цікаво. Власна методика навчання розроблена нашими викладачами практиками, розрахована на людей з будь яким початковим досвідом та викладається в легкій та зрозумілій формі, яка зацікавить предметом.
 7. При закінченні повних курсів професійного напрямку (повний бухгалтерський курс, офіс менеджер) учень отримує в подальшому нашу повну підтримку. Наше кураторство - це допомога підприємцю, бухгалтеру-початківцю чи працюючому бухгалтеру або головному бухгалтеру повноцінно вести бухгалтерський та податковий облік на фірмі (організація, налаштування, відновлення, аудит (перевірка) бухгалтерського та податкового обліку і багато іншого корисного в роботі бухгалтерії, оподаткуванні, документації та кадрової справи), а також допомагає працівнику початківцю відчути міцне плече підтримки  в перших кроках своєї кар’єри.

Відгуки