Навчально-курсовий центр "Азбука життя"

Азбука життя - фото
Відгуків 6
Івано-Франківськ
вулиця Чорновола, 4

Інформація

Навчально-курсовий центр «Азбука життя » пропонує індивідуальні курси за напрямками:

 • *1 С Бухгалтерія (Підприємство) версія 7.7; 8.
 • *Курс  "Бухгалтерський т податковий  облік для початківців з нуля для юридичних осіб"
 • *Курс "Бухгалтерськита податковий облік для ФОП"
 • *Теорія бухгалтерсьго обліку + 1С Підприємство 7.7;8.
 • *Бухгалтерський, податковий, управлінський облік.
 • *Офіс менеджер (+ частково 1С)
 • *Індивідальні консультації для підприємців, керівників та практикуючих бухгалтерів

Можлива індивідуальна розробка програми, одноразові заняття та консультації для практикуючих працівників, керівників, підприємців. Також надаємо послуги з ведення та курування бухгалтерського, податкового, управлінського обліків, фінансові консультації. Складання резюме. Консультації щодо проходження співбесід.

Після закінчення курсів видається сертифікат.Можлива допомога в подальшому працевлаштуванні.
Адреса: м. Івано-Франківськ, вул.. Чорновола, 4. Телефон: 0980020298, 0663934369 – Ольга.
Якщо ви в пошуку хороших  бухгалтерських курсів, м. Івано-Франківськ  пропонує вам достатній вибір пропозицій, але тільки Навчальний центр «Бухгалтерська практика» створений з однією метою, передати свій 14-ти річний досвід роботи в бухгалтерії, та:

 • Допомогти початківцям або працюючим бухгалтерам;
 • Допомогти тим, хто прагне займатися власною справою;
 • Допомогти приватним підприємцям;
 • Допомогти керівнику підприємства.

Наше завдання - дати корисні знання і навички в максимально зручній формі.
Основну увагу зосереджено на ефективності навчання.

Ми намагаємося надати Вам якомога більше інформації про курси, програми, графіки та викладачів щоб Ви змогли зробити правильний і усвідомлений вибір, пройшли навчання і застосували отримані знання у Вашій безпосередній роботі, компанії, у вузі, в бізнесі чи просто в повсякденному житті.
Наш девіз — не кількість слухачів, а якість! 
Найбільша радість для нас — працевлаштування наших слухачів та їх досягнення.
НАШІ ПЕРЕВАГИ: 

 1. Наші ціни приємно Вас здивують. Вартість навчання в НКЦ «Азбука Життя» є найнижчою в Західному регіоні.  Вартість індивідуальних курсів по ціні групових. Гнучка цінова політика.
 2. Індивідуальні заняття, тобто ви займаєтесь один на один з викладачем. Відповідно Вам не потрібно прилаштовуватись до групи ,  не потрібно очікувати поки викладач пояснить тему яку ви вже зрозуміли, іншому слухачу. В свою чергу індивідуальні занняття та індивідуальний підхід до кожного учня скорочує час навчання та дуже  суттєво підвищує рівень знань.
 3. Індивідуальний та зручний графік занять. Людина не «прив’язана» до групи, час та кількість занять підбирається індивідуально в залежно від потреб та можливостей клієнта.
 4. Всі наші викладачі це професіонали практики, які володіють  своєю професією не в теорії, а в практиці щодня.
 5. Доступна мова викладання.Не економічними виразами, як в інститутах і семінарах, а простою, зрозумілою українською мовою. Для російськомовних слухачів не зрозумілі терміни викладач перекладе, і тоді ви будете вивчати не тільки сам курс бухгалтерії, а ще й мову українську. Якщо вам будуть не зрозумілі пояснення викладача якоїсь теми, то у вас є можливість звернутись до нашого керівника, яка вже остаточно Вам "розжує" незрозумілий матеріал, бо ви прийшли навчитись і повинні винести з бухгалтерських курсів чи курсів 1С всі знання, щоб в жодній темі не було пропусків.
 6. Власна методика навчання. Бухгалтерія це в першу  чергу мова цифр, що не завжди буває весело. Та для того щоб людина розуміла теми, ій в першу чергу повинно бути цікаво. Власна методика навчання розроблена нашими викладачами практиками, розрахована на людей з будь яким початковим досвідом та викладається в легкій та зрозумілій формі, яка зацікавить предметом.
 7. При закінченні повних курсів професійного напрямку (повний бухгалтерський курс, офіс менеджер) учень отримує в подальшому нашу повну підтримку. Наше кураторство - це допомога підприємцю, бухгалтеру-початківцю чи працюючому бухгалтеру або головному бухгалтеру повноцінно вести бухгалтерський та податковий облік на фірмі (організація, налаштування, відновлення, аудит (перевірка) бухгалтерського та податкового обліку і багато іншого корисного в роботі бухгалтерії, оподаткуванні, документації та кадрової справи), а також допомагає працівнику початківцю відчути міцне плече підтримки  в перших кроках своєї кар’єри.

Відгуки

Марія Рожанська (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось:Пройшла бухгалтерські курси в цьому центрі дуже задоволена якістю надання інформації. та методом навчання. Рекомендую ці курси особливо, коли під навалом інформації у вас в голові кавардак.

Переглянути всі відповіді ()
Іра Попович (Перехожий)
Сподобалось
Пройшла курси бухгалтерії з нуля у Олі! Дуже задоволена навчанням і викладачем! Багато інформації почерпнула під час навчання і не втрачаємо зв'язок і надалі!! Дуже вдячна за допомогу та навчання! Дуже доступні ціни і методи викладання. Рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Ольга Тарновецька (Перехожий)
Сподобалось
Шановна Жанна. Вибачте. але ваш відгук то відверта неправда. Людини з таким іменем в час написання у нас на даному напрямку у нас не було. Та й сертифікату по напрямку "Оператор ПК" ми не видаєм, про що одразу ж повідомляєм клієнтів. Заняття індивідуальні, тому, як за вашими словами, "вилити всю інформацію" не можливо чисто фізично. Я кожного клієнта та за рівень знань відповідаю особисто. Тому не виливайте бруд, це Вам честі не робить
Переглянути всі відповіді ()
Zhanna B (Перехожий)
Не сподобалось
Не йдіть сюди вчитися. Викладач не виклала й половину того матеріалу, що обіцяла по курсу "Користувач ПК". Не видала сертифікат, хоч обіцяла. Постійно скасовувала заняття, а тоді "вилила" всю інфо зразу. Не раджу. Багато говорять, але мало роблять.
Переглянути всі відповіді ()
Навчалася на бухгалтерських курсах у пані Ольги. дуже задоволена! все доступно та зрозуміло. багато практичних. вже пів року працюю за фахом. дуже вдячна.
Переглянути всі відповіді ()
Знайшла цей центр через list.if.ua. Уже 2 місяці тут вивчаю англійську мову. Хочу сказати, що викладач дуже професійний, знаходить індивідуальний підхід до кожного. Мені є з чим порівнювати, тому рекомендую всім! З великим захопленням відвідую кожне заняття,а головне відчувається прогрес!!! І ціна радує.
Переглянути всі відповіді ()
  Аудиторські та бухгалтерські послуги   Курси   Комп'ютерні курси   Аудит   Аудиторські послуги   Бухгалтер   Аудитор   Аудиторські компанії   Аудиторська компанія   Навчальні курси   Комп'ютерне навчання   1c бухгалтерія   1c торгівля   Індивідуальні консультації   Індивідуальні курси бухгалтерського обліку   Агв   Бухгалтерські курси   Бухоблік   Ведення бухгалтерського обліку фізичних осіб підприємців   Ведення бухгалтерського обліку юридичних осіб   Діловодство   Економіка   Керування   Консультації бухгалтерський облік   Курси 1с бухгалтерія 7.7   Курси 1с бухгалтерія 8.2   Курси діловода   Курси комп'ютерных програм   Курси користувач пк   Курси секретарів   Менеджмент   Навчальні курси бухгалтерії 1с   Навчальні курси операторів пк   Навчальні курси офіс менеджерів   Навчальні курси теорії бухгалтерського обліку   Підготовка до школи   Секретаріат   Фінансовий облік  
Показати більше