Мувінгова компанія "УРА! Переїзд"

УРА! Переїзд - фото
Відгуків 7
Львів
м. Дубляни вул. Київська, 1г
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб08:00 - 19:00Без перерви
Нд10:00 - 16:00Без перерви

Інформація

Мувінгова компанія УРА! Переїзд надає послуги перевезення вантажів, квартири, офісу, будинку та інших житлових та не житлових приміщень.

Окремою послугою для клієнтів пропонується вантажне таксі різного тонажу та об'єму.
Провести переїзд квартири чи переїзд офісу без проблем дозволять запропоновані пакети послуг:

  • Економ: робота вантажників без упакування вантажу; робота спеціального автомобіля для перевезення;
  • Базовий: робота вантажників із упакування та перевезення меблів, без їх розбору; робота спеціального автомобіля;
  • Еліт: робота пакувальників із упаковки та перевезення меблів, речей із подальшим їх розпакуванням; послуги вантажників, демонтаж і монтаж люстр, карнизів; страхування дорогоцінних речей, техніки; робота спеціального автомобіля; прибирання приміщень до/після переїзду;

Квартирний переїзд чи офісний переїзд передбачає велику кількість картонних коробок, поліетиленових пакетів та пакувальної стрічки, які після їх закінчення навряд чи Вам будуть потрібні. Тому, з метою економії коштів, нашими клієнтами, ми пропонуємо послугу оренда пакувального матеріалу, що дозволить зекономити до 70% на їх купівлі під час переїзду.

Перевезення банкомату чи перевезення сейфу - це не звичайний переїзд, адже вага їх може досягати 935кг. Тому у нас працюють професійні вантажники спортивної статури (такелажники), які з легкістю зможуть перевезти банкомат чи перевезти сейф на нове місце.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 24 години на добу – Ваш переїзд квартири чи переїзд офісу може відбутися в будь-який зручний для Вас час!

Кажуть, як почнеш нове життя, таким воно і буде. Ми не чарівники, і не можемо обіцяти Вам безхмарного майбутнього, але ми професіонали і гарантуємо, що рух до нового життя буде легким і приємним.

ЗАМОВЛЕННЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТУТ
 
Із порадами щодо того як якісно провести перевезення вантажу просимо ознайомитися на нашому сайті.

Відгуки