Мережа магазинів "Імперія Вікон"

Імперія Вікон - фото
Відгуків 16
Львів
Вулиця Гетьмана Мазепи, 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Львів
Вулиця Городоцька, 226а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний
Львів
Проспект Червоної Калини, 85а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний
Львів
Вулиця Ставова, 9
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний
Львів
смт. Куликів вул. Львівська, 2
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

 

Компанія Імперія Вікон пропонує металопластикові вікна і двері у Львові

Компанія ІМПЕРІЯ ВІКОН з 2005 року займається виготовленням, продажем і встановленням металопластикових вікон Brugmann, WDS, Wintech, а також є партнером компанії Steko.

Продукція компанії Імперія Вікон:

  • Металопластикові вікна
  • Металопластикові двері
  • Ламіновані вікна
  • Вікна нестандартних форм
  • Розсувні пластикові системи
  • Підвіконники і водовідливи
  • Вхідні і міжкімнатні двері

 

Відгуки

Оксана Чайковська: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:
Металопластикові вікна за приємними цінами , виконають любу вашу забаганку
Переглянути всі відповіді ()
Ігор Єфремов: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось: Привітні працівники офісу у Львові на пр.Червоної калини швидко та кваліфіковано надали необхідну інформацію щодо вікон. Замовлення було виконане із незначною затримкою в 1 тиждень. Замовляв вікна з профілю Рехау, якістю задоволений.
Не сподобалось: Результат роботи замірщика, в одному з вікон виявився завеликий проміжок між стіною та рамою, але завдяки монтажникові та офісному менеджеру дефект було виправлено.
Загальне враження: Особлива подяка монтажникові Андрію, котрий крім того, що якісно та швидко виконує свою роботу, ще й привітно ставиться до клієнтів! Рекомендую компанію "Імперія вікон".
Переглянути всі відповіді ()
Люда Іванкевич: (Користувач)
Сподобалось
Замовляли вхідні двері в магазині на Мазепи -29 грудня 2017р.. Персонал: приємна дівчина допомогла у виборі, який доречі в них непоганий і що приємно здивувало, в той же день їх привезли і встановили. Дуже задоволені якістю дверей, тепер сусіди випитують де ми брали. Буду всім рекомендувати даний магазин.Дякую за швидкий сервіс!
Переглянути всі відповіді ()
Андей Петренко: (Користувач)
Не сподобалось
Купляв 2 роки назад міжкімнатні двері (3 шт), вибирав одні з самих дорогих (більше 6000 грн за 1 шт), думав якість буде нормальна, так вот - раджу обходити цю кантору десятою дорогою, шпон відходить, фарба тріскає, 18000 грн на вітер, треба буде міняти...
Доповнено майже 5 місяців тому
Доповню свій відзив фактами, можливо поможу комусь не викинути гроші на вітер. І це самі їх дорогі міжкімнатні двері!!!
Переглянути всі відповіді ()
Аня Ломага: (Користувач)
Сподобалось
Замовляли 2 місяці тому в "Імперії вікон" - вікна ( більш як на 17тис. грн ) роботою та обслуговуванням задоволені повністю! Пізніше дозамовляли підвіконники - консультант Оля допомогла підібрати все під колір та дизайн. Дуже вам вдячні!
Переглянути всі відповіді ()
Maik Andrii: (Перехожий)
Не сподобалось
Жахлива якість виконаних робіт!!! Дашок недороблено(фото додаю), одне вікно не закривається!!! Телефонували у магазин, та офіс , але на скарги ніхто не реагує... Ось така суперова компанія!!!
Переглянути всі відповіді ()
Мирослава Дмитрів: (Перехожий)
Сподобалось
Замовляла вхідні двері на цій фірмі, якістю задоволена, ціни приємно здивували. Двері привезли вчасно, хороша акуратна робота майстрів. Приємний і обізнаний у своїй справі персонал.
Переглянути всі відповіді ()
Ната Алексєєва: (Перехожий)
Не сподобалось
Замовила вікно 9.11.17р казали зроблять за місяць,передзвонювала 2 рази,годують казочками про комерційний тиждень. Не вибачень,не вікон поки немае. Жахлива фірма.
Переглянути всі відповіді ()
Evgeniy Shalashov: (Перехожий)
Не сподобалось
Замовили три вікна, перша накладна була на одну ціну, потім передзвонили і сказала що треба доплатити ще 500 грн у звязку зі зміною курсу доллара, але в накладній їх не вказали, закрив на це очі. Замовлення було 28 вересня, сказали 14 робочих днів термін виготовлення, зараз 30 листопада - вікон немає, весь час кажуть що того тижня будуть і так і не передзвонюють! Не рекомендую цю безвідповідальну компанію!
Переглянути всі відповіді ()
Oksana Dorozhynska: (Перехожий)
Не сподобалось
Замовила для своїх батьків вхідні двері та шафи купе. Двері прийшли браковані з різними дверними ручками майстри халтурщики ще ті перше все списували на те що стіни криві коли ми їм показали брак прислали хлопчину експерта зі своєї фірми він підтвердив що двері браковані . Тепер імперія вікон віднєкується ніби вони нічого не знають і ми "перші "хто не задоволений їхньою роботою. Шкодую що перш ніж звязуватись з "імперією брехні "не навела про них справки. Хочу звернутись до директора імперії вікон наведіть порядок в своїй фірмі бо обіцяють одне а роблять інше,шкодую за втрачений час та кошти роботою ваших працівників незадоволена та нікому не раджу .

Marta Shmatko: (Перехожий)
Oksana Dorozhynska, Шановна, пані Оксано!Не можемо просто так проігнорувати Ваш коментар. Шкода, що у Вас залишилася сама така думка про нашу компанію. І ми би хотіли уникнути репутації, яку Ви нам нав`язуєте.Ми не приховуємо, що бувають випадки рекламації товару. Бувають і недоліки з монтажем. Проте, жодного випадку ігнорування подібних ситуацій, з нашої сторони, не було.У випадку з Вами, для нас не зрозуміла логіка Вашого коментаря. Оскільки він несе недостовірну інформацію.Дійсно, Ви замовили у нас двері до квартири і мали на них скаргу. До Вас приїжав не «експерт з нашої фірми», а представник виробника. Ним же був складений запит, який був поданий технологам на виробництво. Про підтвердження будь-якого факту браку представником виробника мова не йшла. Ваша скарга полягала в тому, що МДФ-накладка (16 мм) по центру дверей, вистуває за лиштву на декілька міліметрів. Виробництво надало відповідь, що даний момент є допустимою нормою. Оскільки, у вхідних дверях лист металу приварюється не рівно, а під незначний дугоподібний загин. Це робиться для того, щоб двері мали точки дотику зверху та знизу, щоб уникнути протягу та інших негативних факторів. Якщо на МДФ-накладках розміром 8-12 мм цей згин непомітно, то на 16 мм є розхід з лиштвою на декілька мм. Про це Ви були проінформовані. Також, при відсутності факту рекламаційного випадку, представник виробника запропонував Вам повернути кошти і забрати двері. Оскільки, якби робилася заміна дверей, це ні чого б не змінило. Вами, у свою чергу, пропозиція по поверненню була відхилена. Далі, на рахунок монтажників, яких Ви також не рекомендуєте. Наш магазин на Сихові, клієнтом якого Ви стали, користується послугами підрядників. Дана монтажна бригада обслуговує близько 20% торгових точок у Львові. Кожні п`яті двері на Сихові поставлені ними. Черга до них складає до трьох тижнів. Якби Ваші слова відповідали реальності, дані люди б не мали роботи. Факти ж говорять про інше. А те, що у Вас не був підготовлений проєм до монтажу і Ваші стіни є криві, це правда.По при все, коли клієнт незадоволений, як правило, він більше не звертається. Але, Ви замолили у нас ще шафу-купе, нарікань на яку у Вашому коментареві не має, а також, вже після публікації коментаря, зробили ще одне замовлення. Тому нам не зрозуміла логіка даного вчинку, а наша відповідь не є виправданням , а опублікована з метою пояснити ситуацію і зняти з себе описані Вами неправдиві свідчення.Також, зверніть увагу, що для нас моральна сторона є важливою і ми не описуємо, що Ви говорили нашим менеджерам під час надуманого конфлікту, як погрожували тощо. При чому, що ми маємо відеозаписи цих дій, з якими спокійно могли б звернутися у відповідні органи. Проте, наші працівники списали Вашу поведінку на емоції і не тримають образи. Тому бажаємо Вам завжди гарного настрою, любові і миру, та дотримуватися моралі і правди, а також робити лише вдалі покупки.
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Лилия Безпальченко: (Перехожий)
Не сподобалось
Купила шафу -купе - виставкову в "Імперії вікон" , шафа гарна, нічого не скажу. Вирішила замовити комод. Замовила, з умовою що буде комод подібний до шафи-купе. Колір приходили додому уточнювали, хоча ще коли шафа була вмагазині всі знали, що має бути такий самий комод. Дала завдаток 2500 тис.грн. та терміново з мене вимагали ручки до комоду. Купила, хоч для це було складно, заплатила за ручки 450 грн. Вже була змучена від напрягу. Привезли довгочікуваний комод: майстер приїхав п'яний на монтаж, дуже йому не хотілося нести все на 10-й поверх, приніс лиш пару шухляд, колір був зовсім протилежний сіро-оливковий з зеленим відтінком, де шафа мала темно-рожевий, або можна сказати бордо з коричневатим відливом. Тільки я сказала:"Боже не той колір!!!" Майстер мене сам умовив відмовитися. Чогож дарма нести на 10-й поверх, а він такий "змучений". Гроші мені віддали на наступний день, а вот свої ручки чекаю вже четвертий день, щось маю таку чуйку, що це переросте в сканал, тому, що лишніх гроей в мене немає. Фірма замість вибачень і повернення уже моїх речей просто ігнорує. А Дівчатам в магазині треба бути уважнішими до людей.... принаймні хоча би запропонувати присісти.... я не прощаюся з читачами цієї сторінки. Далі буде.......
Переглянути всі відповіді ()
Назар Барабаш: (Перехожий)
Не сподобалось
Якість продукції низька. Монтажні роботи теж на дуже низькому рівні. Від гарантійних зобов'язань менеджер відмовляється. Не рекомендую користуватись послугами даної компанії
Переглянути всі відповіді ()
Марія Біль: (Перехожий)
Не сподобалось
Іду в прокуратуру писати заяву. Нерви здали. І ворогам треба прощати але на гріх мовчати це теж гріх. Страшна фірма '' Імперія БРЕХНІ ''.Люди добрі обходьте іх десятими дорогами.А тим що вже на велику свою біду з ними звязались бажаю терпіння. Борімся і поборемо якщо будем наступа великим фронтом заяв-скарг бо іншого виходу не бачу.Нехай нам ГОСПОДЬ БОГ допоможе.
Переглянути всі відповіді ()
Сергей Папиш: (Перехожий)
Не сподобалось
Замовили вхідні двері півтора роки тому."Висококваліфікований менеджер-консультант",взявши предоплату 50%(900у.о.),не перераховує на рахунок фірми грошей.Свою вину визнає в суді,фірма виходить сухою з води.Представник фірми дає слово виконати замовлення,якщо справа зайде в глухий кут.Так і виходить,оскільки колишній менеджер фірми у дуже великій борговій ямі.Ми почали домовлятися про зустріч з керівництвом...тікають від розмови .Оператор гарячої лінії"щиро нам співчуває",запевняє,що керівництво додержить слово.Я хочу лише двері,хай імперський колишній працівник перераховує їм кошти,які вкрала.Зараз ігнорують мої дзвінки з зрозумілої мені причини...
У Сваляві таких випадків як мінімум три.
Шановане керівництво Імперії обману,людина,яка зіпсувала наші ділові відносини,готова платити,але в кредит.Дайте їй кредит,а нам двері.Ми залишили безліч повідомлень..Треба працювати добросовісно та додержувати СЛОВО.

Roksolana Borovyk Zastrijna: (Перехожий)
Сергей Папиш, Пане Сергій. І справді сталось так, що в нашій команді з*явився недобросовісний працівник.Нажаль таке буває! Але коли закінчився судовий процес над колишнім *працівником*, кошти Вам повернули у повному обсязі.Приносим наші щирі вибачення ! На даний момент ми дуже ретельно підходимо до вибору кадрів, щоб в подальшому не виникало таких ситуацій.
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Олічка Пеприк: (Перехожий)
Не сподобалось
замовили вікна,жах....склопакети подряпані...неможемо добитися щоб їх поміняли,люди там працюють жахливі страшно брешуть .... обіцянки не виконуюють...нікому не раджу з ними звязуватись(
Переглянути всі відповіді ()
Таня Кеба: (Перехожий)
Не сподобалось
Замовила балкон,просто жахливі майстри,роблять все на халяву,балкон кривий,ледве тримається,вікна подряпані.Не рекомендую замовляти на цій фірмі ні вікна,ні тим більше балкони....А ....люди забула розказати про водія,який возить ці вікна, матюкається, невихований, і взагалі раджу обходити таких людей сторонами.
Переглянути всі відповіді ()
Металопластикові вікна   Міжкімнатні двері   Вхідні двері   Корпусні меблі   Шафи-купе   Виготовлення меблів   Продаж меблів   М'які меблі   Вікна   Двері   Матраци   Меблі   Віконна фурнітура   Вікно   Продаж вікон   Продаж вікна   Продаж дверей   Продаж двирей   Матрац   Матрас   Матраси   Ортопедичні матраци   Фурнітура для вікон   Анти москітні сітки   Вікна brugmann   Вікна wds   Вікна wintech   Вікна металопластикові   Вікна нестандартних форм   Вікна сихів   Виробництво вікон   Виробництво дверей   Водовідливи   Вхідні і міжкімнатні двері   Вхідні двері сихів   Готові шафи купе   Двері вхідні   Двері міжкімнатні   Двері металопластикові   Двері сихів   Енергозберігаючі склопакети   Завод вікон   Завод дверей   Комплектуючі   Купити вікна   Купити вхідні двері   Купити двері   Купити металопластикові вікна на сихові   Ламіновані вікна   Міжкімнатні двері сихів   Металопластикові вікна сихів   Металопластикові двері   Нестандартні вікна   Підвіконники   Підвіконники і водовідливи   Продаж вікна   Продаж металолпластикових вікон   Продаж металопластикових вікон   Продаж металопластикових дверей   Розсувні вікна портали   Розсувні пластикові системи   Фурнітура віконна   Шафа купе   Шафи купе   Шафи купе на замовлення   Шафи купе під замовлення  
Показати більше