Медичний центр "Мед-Атлант"

Мед-Атлант - фото
Відгуків 47
Івано-Франківськ
вулиця Чорновола, 48
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:30 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

 

НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР ВАШОЇ СІМ’Ї В ПИТАННЯХ ЗДОРОВ’Я! 

 "Мед-Атлант" багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад сучасних технологій, досвіду та професійних лікарів в м. Івано-Франківськ, який надає широкий спектр медичних послуг на протязі 9 років, ПРАЦЮЄ ЗІ СТРАХОВИМИ КОМПАНІЯМИ!!!

В нас створені всі умови для Вашої сім`я, щоб пройти повноцінну діагностику стану організму, отримати консультації фахівців і за необхідності індивідуальний план лікування.

Спеціалісти та спектр послуг клініки "Мед-Атлант":

  Гінеколог, уролог, сексопатолог, мамолог, педіатр, терапевт, ендокринолог, невропатолог, гастроентеролог, інфекціоніст, генетик, кардіолог, дитячий ортопед-травматолог, ЛОР, дерматовенеролог, хірург, завжди готові надати допомогу для збереження і відновлення Вашого здоров'я!!!

 Оперативні втручання: лапаро, гістероскопія, лапаротомія, загальна хірургія, урологічні, мамологічні, дерматологічні операції, проводяться на потужному обладнанні «KARL STORZ-ENDOSKOPE», а перебування є комфортним й Ви відчуєте себе захищеним в процесі лікування та одужання!!!

✓ Ультразвукова діагностика (УЗД) всіх органів і систем на новітньому обладнанні Експертного класу.

✓ Ведення вагітності, амніоцентез, генетичні скринінги.

✓  ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАМA, ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА, КОМП'ЮТЕРНЕ ВИТЯГАННЯ ХРЕБТА, ЕЛЕКТРО-, УЛЬТРАЗВУКОВА ТЕРАПІЯ, ВНУТРІШНЬОВЕННІ ІН'ЄКЦІЇ, МЕДИКАМЕНТОЗНІ БЛОКАДИ, КРАПЕЛЬНИЦІ, ОЗОНОТЕРАПІЯ, БІОФІЗИЧНИЙ ПРОФІЛЬ ПЛОДА (БПП), ПУНКЦІЙНА БІОПСІЯ.

Ціни на наші послуги є доступними для всіх, їх можна переглянути перейшовши по силці https://med-atlant.if.ua/

 

Для всіх замовників (пацієнтів) діє ПОСТІЙНА РОЗРАХУНКОВА КАРТКОВА, НАКОПИЧУВАЛЬНА СИСТЕМА ЗНИЖОК!!!

 

"НАША МЕТА - ЦЕ ВАШЕ ЗДОРОВ'Я"

Відгуки

Olha Cherepiuk (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:тут завжди все на вищому рівні. Весь персонал дуже ввічливий та компетентний . Важко виділити когось окремо , адже відвідували тут багато лікарів і робили УЗД, здавали аналізи.
Всім дуже задоволені.
Загальне враження: Якісні послуги за помірну ціну. Дуже рекомендую!

Olha Cherepiuk, Нам приємно, що Ви задоволені! Будьте здорові!
майже 3 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Mykhailo Shevchuk (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Затишна "домашня" атмосфера , інтер`єр, основне манера обслуговування.
Не сподобалось: -
Загальне враження: Після виходу з клініки залишилися теплі та приємні емоції. Адміністратори зустріли з щирими посмішками, на задані запитання дали чіткі відповіді. Провели в потрібний кабінет. Оскільки попередньо запасався через facebook очікувати в черзі не прийшлося.
Ціни в клініці помірні: 250 грн огляд та консультація будь-якого лікаря. Приємно, що нашому місті є така клініка нових технологій, помірних цін та висококваліфікованих лікарів!!! Рекомендую!

Mykhailo Shevchuk, Щиро дякуємо за залишений відгук! Нам приємно, що Ви обрали нас та залишилися задоволеним після надання медичних послуг! Будьте здорові!!!
майже 4 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Денис Рудницький (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Був на УЗД з батьком в лікаря Дожджанюк Алли Василівни. Швидко, професійно та якісно! Після завершення огляду детально описали результати огляду, що приємно здивувало!
Не сподобалось: -
Загальне враження: Клініка чудова! Персонал привітно зустрів. В кабінеті чисто та охайно. Рекомендую всім та при потребі обов'язково звернусь ще!

Денис Рудницький, Дякуємо за залишений відгук! Нам приємно, що після проходження обстеження в нашій клініці у Вас залишилися приємні спогади і Ви готові рекомендувати її іншим!
майже 4 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Natalia Valkiv (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:
Високий рівень і професіоналізм!
Всі працівники ввічливі і приємні.
Дуже зручно, що можна персонально спілкуватися з лікарем в разі виникнення питань.
Переглянути всі відповіді ()
Liana Dutka (Визнаний експерт)
Сподобалось
Щиро дякую Ожгевич Ірині Михайлівні за її професіоналізм, щирість і людяність.Скільки б до Вас не зверталася зі своїми проблемами - завжди допомагаєте. А ще дуже подобається, що у закладі є сучасне медичне обладнання. Це те, чого не вистачає багатьом медичним закладам.Всім щиро Дякую!..

Liana Dutka, Дякуємо, що обираєте нас! Нам приємно, що Ви задоволені :)
майже 4 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Лілія Дубницька (Визнаний експерт)
Сподобалось
Дуже подобається мені клініка умови на вищому рівні і спеціалісти теж.вже рік як я обстежуюся у вас тільки позитив.особлива подяка лікар гінеколог Диб'як Надія Пертрівна лікар від Бога..гарні дівчата по аналізах і УЗД хороше і привітні адміністрація завжди гарно скажуть що і як... тож рекомендую і друзям😃Ви найкращі♥успіхів вам


Лілія Дубницька, Щиро дякуємо за хороші слова відгуку ! Нам надзвичайно приємно)
майже 11 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()
Ілона Українець (Визнаний експерт)
Не сподобалось

Не сподобалось:Єдиний раз у своєму житті попросила десь книгу скарг - і це було у "Медатланті". Як на мене, майже 2 години очікування на УЗД для 5-річної дитини, яка при цьому нічого не їла для процедури - це просто знущання.
Щоб уникнути черг в державній поліклініці, подзвонила до них. На прийом не записали - сказали просто приїжджати. Приїжджаю через півміста з двома маленькими дітьми - а тут черга на весь коридор. Якісь списки від руки тієї черги... Кажуть, по телефону все говорили, просто я не слухала))))
Адміністратор взагалі має дар спілкуватися так, ніби незадоволений клієнт - це просто якась примітивна дрібниця в її благородному житті.
"У нас он всі по годині сидять і не возмущаються"))) Круто! Для приватного закладу це не абияке досягнення - в епоху електронних реєстрацій, Інтернету і телефонів бути на такому рівні.
Окреме спасибі за кольорові олівці щоб забавити дітей - всі до одного змальовані і "у нас немає стругачки" - та ясно, навіщо...

Ілона Українець, Доброго дня! Дякуємо за відгук, Ви допомагаєте нам бути кращими! Приносимо свої вибачення за ситуацію яка відбулася! Звернемо на це увагу з персоналом буде проведена розмова!
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Петро Фінів (Експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Робили внучці УЗД, почекали приблизно 10-15хв, в кабінеті гарно, лікарка приємна,під час огляду все коментує
Не сподобалось: -------------
Загальне враження: гарно роблять УЗД

Петро Фінів, Дякуємо за відгук, на дуже приємно, що Ви задоволені!!!
майже 8 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()
Lyuba Stefanyshyn (Ревізор)
Сподобалось
Випадково потрапила до цього закладу, і залишилася задоволеною своїм вибором. Персонал уважний і привітний. Лікарі кваліфіковані і знають свою роботу. Попередній запис на прийом, це дуже зручно. Обстежуюся тільки в "Мед-Атланті" і рекомендую всім!

Luba Stefanyshyn, Щиро дякуємо за такі хороші й теплі слова!!! Нам дуже приємно!!!
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Hushulyak (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Пішла у клініку за порадою знайомих і не пожаліла про це.Персонал привітний і уважний! Всім рекомендую!

Natalya Hushulyak, Нам дуже приємно!!! Дякуємо!!!
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Gava Viktoriia (Користувач)
Не сподобалось
Не сподобалось: відношення
Загальне враження: хотіла придбати пакет послуг, Подала заявку для запису на прийом.. потім нарешті додзвонилась на міський номер, мені сказали почекали на лінії. Я чекала і слухала як спілкуються з клієнтами, але потім почула як ця дівчина що говорила зі мною почала відповідати на інший дзвінок, забувши про мене. Мене це обурило, обрала собі інший медичний центр

Gava Viktoriia, Доброго дня! Приносимо вибачення за ситуацію, яка відбулася! Насправді адміністратор не забув про Вас, взяв ще один із телефонів, щоб сказати наступному клієнту зачекати поки він договорить з Вами!
майже 5 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()
Тарас Дем'янчук (Користувач)
Сподобалось
Хороший заклад, персонал привітно зустрів, відразу провели в потрібний кабінет.
Лікарі кваліфіковані і знають свою роботу.

Тарас Дем'янчук, Нам приємно читати такі хороші слова! Дякуємо)
майже 4 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Жанна Фотуйма (Користувач)
Сподобалось
Все супер.Дуже хороші кваліфіковані лікарі.Гарна клініка. Завжди ходжу з донечкою на обстеження тільки до вас. Так тримати....

Жанна Фотуйма, Дякуємо за довіру та хороші слова! Нам приємно, що наші замовники (пацієнти) здорові та щасливі)
майже 4 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Рохман (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось.Постійно проходимо вакцинацію у даному закладі.ЯКІСТЮ ПОСЛУГ - ЗАДОВОЛЕНІ.Педіатр Сем"янчук Віра Богданівна - професійний підхід і відмінний, очікуваний для батьків результат.Лікар від Бога.По більше б таких відданий і постійно працюючих надсвоїм ростом лікарів, які весь час віддіють нам - пацієнтам.Ми завжди знаємо - нас почують і якісно порадять.Щиро дякуємо за Вас!!!

Ірина Рохман, Дякуємо за довіру та хороші слова відгуку)
майже 11 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()
Tatyana Gorelchik (Користувач)
Сподобалось
Чудовий медичний заклад! Особливо наша Сем''янчук Віра Богданівна! Чудовий, прогресивний лікар ,яка надає професійну допомогу усім діткам!!! Рекомендую завжди усім!!!

Tatyana Gorelchik, Дякуємо, що обираєте нас)
майже 11 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()
Irynka Hoshovska (Користувач)
Не сподобалось
Повний бардак! Потрібно було срочно зробити УЗД, сказали прийти за 30 хв. Прийшли, а лікар вже пішов додому, хоча до закінчення робочого дня залишалось 30 хв. Просимо адміністрацію звернути увагу на халат не відношення персоналу до пацієнтів!!!

Irynka Hoshovska, Дякуємо за відгук! Вибачте за дану ситуацію! Ми обов'язково візьмемо це до уваги!
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Tania Verezhak (Користувач)
Не сподобалось
Неоднозначне враження.Були у педіатра,професіонал може й хороший,але організація роботи-конвеєр,на пацієнта -дитину відводиться від сили хвилин 10,а далі відповідь"вибачте,у мене дуже щільний графік,наступні пацієнти чекають,"а прийом то платний, і я думаю,що оплативши його маю право на консультацію лікаря до того часу,поки це необхідно,а не вилітати з кабінету,бо там "наступні" несуть гроші
Переглянути всі відповіді ()
Irina Irina (Користувач)
Не сподобалось
1. Записалась на УЗД, запитала по телефону "як готуватися", відповіли - ніяк. Прийшла за 20 хвилин раніше, запитала ще раз на рецепціі - чи треба пити воду, відповідь "ні не треба". потрапила на УЗД з затримкою 30 хв, і почула від лікаря, що треба було пити. Невже персонал не може про це повідомляти. 2. постійні затримки, про першу - написала вище. після узд на другий день записалас до уролога. на мій час була записана ще одна людина, і плюс була затримка, отже до лікаря я потрапила на 60 хв пізніше ніж була записана. А нащо тоді запис і платні послуги, якщо сервіс не організований? так і в поліклініці можна годину просидіти. було б добре якби клініка цінувала час своїх клієнтів.
Переглянути всі відповіді ()
Vita Semotiuk (Визнаний експерт)
Сподобалось
Клініка високого рівня. Лікар Боднарчук Наталія Василівна професіонал своєї справи. Рекомендую!!!
Переглянути всі відповіді ()
Галина Надрага (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:Дякуючи Купчак Ірині Маноліївні доброму Ангелу, за її тепле відношення, доброзичливість та щирість.Щиро дякую лікарям -гінекологам Долик Павлу Степановичу, Купчак Ірині Маноліївні, анестезіологу Любі Василівні, за їх професіоналізм, медсестричкам за турботливе ставлення до мене, дяку лікарю УЗД Аллі Василівні, за її добру пораду, привітним дівчаткам на реєстратурі, дякую Директору Віталію Монастирському за його благодійність, за теплий , доброзичливий мікроклімат у самому закладі.Нехай благодать Господня буде завжди буде з Вами!!! ДЯКУЮ!!!

Галина Надрага, Дякуємо за відгук! Нам приємно, що Ви задоволені! Будьте здорові!!!
майже 2 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Nataliya Stechyshyn (Перехожий)
Сподобалось
Ірина Купчак-дуже гарний гінеколог,розумна і уважна,лікар,якому можна повністю довіряти.Користуюсь послугами "Мед-Атланту"вже декілька років

Nataliya Stechyshyn, Дякуємо за довіру,нам приємно що Ви обираєте нас!!!
майже 2 роки тому
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Мазурик (Гурман)
Сподобалось
Кваліфікований персонал. Ходила і на УЗД вагітною, все гарно пояснювали, розказували. Педіатр супер, оглянула малюка з голови до ніг ретельно і уважно. Отримала нормальні адекватні поради щодо догляду, а не як в державних все під копірку...

Наталія Мазурик, Щиро дякуємо за такі хороші слова!!! Нам дуже приємно!!!
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Ирина Стишок (Перехожий)
Сподобалось
Приблизно два місяці тому мене заболіли нирки і я звернулася в Мед-Атлант за консультацією до Гімона Руслана Ярославовича була дуже приємно здивована його профессіоналізмом , доступність отримання інформації . Комплекс лікування пройшов вдало і вже через пару днів відчула поліпшення. Дуже вдячна .
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Tretyak (Перехожий)
Не сподобалось
Враження неоднозначні. Інфекціоніст Матейко Г.Б. Звернулися з герпесом у дитини. Лікування адекватне, без непотрібних аналізів і без величезного переліку медикаментів. Але ставлення до пацієнта - "Совок". Перепитати не можна, відчуваєш роздратування лікаря і зверхність, немов ти нерозумний. На жаль...400 мг це все ж таки 0,4 г. Потрібно так писати: 1ФЛАКОН по 400мг 2р в день.

Natalya Tretyak, Дякуємо, ми цінуємо кожен з відгуків, це дає змогу нам розвиватися і ставати ще кращими!!! Матейко Г. Б. професор з досить великим досвідом роботи, написаний лікарем рецепт був призначений для фармацевта, який з легкістю мав дати Вам потрібну дозу препарату!!!
майже 2 роки тому

Natalya Tretyak: (Перехожий)
Так, ви праві, рецепт виписується фармацевту. Але і пацієнт, прийшовши додому, повинен розуміти що, коли і в яких дозах приймати. Тим більше, що рецепт був виписаний для дитини.
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Sergiy Gogol (Перехожий)
Не сподобалось
Прийшов на УЗД з болем у лівому боці. Знайшли проблеми у лівій нирці. Рекомендували здати аналізи і консультацію уролога. Аналізи здав в іншому закладі - виявилося все в порядку. "Нирка" відпустила після застосування розігріваючої мазі на спину. Розвод на гроші. Шкода часу.
Переглянути всі відповіді ()
Olya Bondarenko Melnychuk (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: Зручне місце розташування, попередній запис, кваліфіковані лікарі, працюють після 18.00.


Olya Bondarenko Melnychuk, Дякуємо за відгук!!! Нам дуже приємно :-)
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Коцабюк (Користувач)
Сподобалось


Загальне враження: Уже тривалий час я є клієнтом клініки Мед-Атлант. Я взахваті від сервісу і обсягу послуг, адже дуже зручно коли в одному закладі можна пройти весь спектр обстежень. А ввічливий та висококваліфікований персонал - це, як на мене, запорука успіху вашого медичного закладу. Особливо хочу відзначити Ожгевич Ірину Михайлівну - як чудового спеціаліста, акушер-гінеколога. Повністю вам довіряю, а недавно і чвою маму привела до вас у центр. Вона теж залишилась дуже задоволеною! Дякую за вашу роботу!

Юлія Коцабюк, Дякуємо за довіру!!! Теплі слова про лікаря!!!
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Snezha Fedyk (Перехожий)
Не сподобалось

Не сподобалось:
не приятно,думаю больше уже не обhащусь в этот центр,кто принимает звонки,неприятная особа,постоянно говорит подождите,ждешь на линии 5 минут,а потом сбрасывает телефон,типа она так сильно занята,что ей совершенно плевать на будующих клиентов

Snezha Fedyk, Дякуємо за відгук!!! Вибачте за незручності!!! Ви допомагаєте зробити наше обслуговування досконалішим!!!
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Марія Пинило (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось: Найкраща клініка у місті. Дякую.
Не сподобалось: все подобається
Загальне враження: якісні медичні послуги.

Марія Пинило, Дуже дякуємо Вам!!! Ваш відгук є цінним для нас!
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Liudmyla Boiko (Перехожий)
Сподобалось
Клініка вищого рівня. Персонал завжди ввічливий та люб'язний. Рекомендую всім.

Liudmyla Boiko, Дякуємо за Ваш відгук та рекомендацію!!! Нам дуже приємно!!!
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Олександра Соломійчук (Перехожий)
Сподобалось
Мала деякі
непорозуміння з цим закладом. Дякую за втручання заступнику директора Мицкан
Оксані Василівні.

Олександра Соломійчук, Вибачте за незручності !!!
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Ksenia Mykuliak (Перехожий)
Сподобалось
Завдяки ЛДЦ « Мед-Атлант» я отримала кваліфікований супровід своєї вагітності! Від перших тижнів вагітності і до моменту народження моєї донечки - я постійно відчувала підтримку і допомогу з боку фахівців - лікаря- гінеколога І.М. Купчак та лікаря УЗД Н.О.Урсакі! Дякую Вам!
P.S. З усіма наступними вагітностями - лише до Вас!)

Ксенія Микуляк, Щиро дякуємо Вам! Нам приємно чути такі хороші, щирі слова!
майже 2 роки тому
Переглянути всі відповіді ()
Lida Kharuk (Перехожий)
Сподобалось
Хочу порекомендувати лікаря-УЗД Дожджанюк Аллу Василівну.Порадила мені її мама бо також була в неї на прийомі з зверненням щодо огляду мочового міхура.Лікар не просто оглянула і зробила узд а і порадила ій ліки які згодом пропивши їй значно помогли від чого вона дуже задоволена.Я була на узд .Мої враження дуже позитивні приємна як людина,гарне ставлення,хороший та мудрий спеціаліст.При потребі і надалі буду звертатись лиш до Дожджанюк Алли Василівни! Дякую!

Lida Kharuk, Дякуємо!!! Нам надзвичайно приємно отримати такий позитивний відгук про наших спеціалістів!!!
майже 2 роки тому
Переглянути всі відповіді ()
Оля Молчан (Перехожий)
Сподобалось
Дуже приємно, що в моєму рідному місті є такий чудовий медичний заклад. Щиро вдячна персоналу за професійний підхід. Обстежуюсь в "Мед-Атланті" сама і рекомендую друзям.

Оля Молчан, Дякуємо!!!
майже 2 роки тому
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Максимів (Перехожий)
Сподобалось
Неодноразово зверталася в даний діагностичний центр. Вражена квалікованістю персоналу, вмінням знайти індивідуальний підхід до пацієнтів. Процвітання вам і розвитку надалі. Обов"язково звертатимусь за необхідності тільки до вас

Оксана Максимів, Гарно дякуємо!!! Нам приємно, що Ви обираєте нас!!!
майже 2 роки тому
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Максимюк (Перехожий)
Сподобалось
Хочу подякувати добрій та чуйній людині - лікарю-гінекологу Веспянській Ірині Василівні. Неодноразово я зверталась в різні приватні клініки, але результату досягти невдавалось. І тут мені пощастило знайти хорошого спеціаліста - Ірину Василівну, яка своїм професійним підходом, за коротний час оживила мою надію та допомогла досягти бажаного результату, а головне - непідтвердила неправильний діагноз попередньої клініки. Рекомендую всім Ірину Василівну як дуже хорошого та професійного гінеколога.

Наталія Максимюк, Щиро вдячні!!! Ми пишаємося нашими лікарями!!!
майже 2 роки тому
Переглянути всі відповіді ()
Галюсик Семанишин (Перехожий)
Сподобалось
Коли люди звертаються до лікувальних закладів – переважно у них вже є більші чи менші проблеми зі здоров’ям. І дуже багато залежить від того, як твою проблему «зустрінуть» спеціалісти. Важливо не налякати вже стривоженого пацієнта, а навпаки – показати йому шлях до вирішення цієї ситуації. Маю різні проблеми зі здоров’ям, тому зверталася до поліклінік та лікарень як державної так і приватної форм власності. В «Мед-Атланті» обслуговуюся понад 2 роки. Саме тут отримала не тільки діагноз, а й саме розуміння «вироку» та як з ним боротися.
Окрема подяка лікарю гінекологу Ткачук Н.Д, яка не тільки вчасно побачила біду, а й вміло та вчасно провела втручання для раціонального вирішення питання.
А лікар дермато-косметолог Світлана Миколаївна лікує не тільки мою сім'ю, а й родину!
Хочу подякувати директору «Мед-Атланта» за вдало підібраний колектив спеціалістів та однодумців.

Галюсик Семанишин, Дякуємо за довіру!!!
майже 2 роки тому
Переглянути всі відповіді ()
Віталій Монастирський (Перехожий)
Сподобалось
Добрий день шановна пацієнтка...По-перше:бажаємо Вам скорішого одужання; по-друге: з лікарем буде проведена робота; по-третє: Світлана Миколаївна призначила Вам вітаміни,з Ваших слів, і Вам стало гірше???? А в іншій клініці також ВІТАМІНИ- і Вам вже краще, дивно!!! Дякуємо за відгук, приймемо до уваги- Адміністрація клініки!!!
Переглянути всі відповіді ()
Вікторія Μоисеева (Перехожий)
Не сподобалось
Доброго дня усім :) Хочу відмітити що неодноразово зверталась у цю клініку у кабінет УЗД. Усе влаштовувало. Але нещодавно виникла проблема із сильним випадінням волосся .... Записалась на прийом до лікаря дерматолога : Світлани Миколаївни. І хочу вам сказати що це був мій останній відвідин цієї клініки !!!!!!!!! НЕ ОГЛЯНУВШИ ГОЛОВИ, НА ВІДСТАНІ СТОЛА ця молода дівчина вичислила мій діагноз. Порадила попити вітаміни Амвей і зробила висновок : що нічого страшного немає !!?? Оскільки довіри вона у мене не викликала я звернулась ще у шкірну клініку на Короля Данила, де мені сказали що у мене дуже запущена стадія хвороби і НЕГАЙНО потрібно братись за лікування, в іншому випадку я могла залишитись без волосся на голові ! Після відвідин Медатланту мій стан тільки погіршувався, а зараз за тиждень болючого лікування ( приймаю 5 уколів на день, багато вітамінів і щоденно відвідую фіз. кабінет - масаж голови ) я бачу уже значні зміни . Отже : НЕ РАДЖУ ЗВЕРТАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ЛІКУВАННЯ ДО ДЕРМАТОЛОГА У ЦІЙ КЛІНІЦІ !!!!!!!!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Прочитавши відгук Оксани, мене защеміло серце, адже я пережила аналогічну ситуацію. Звернувшись із різким болем в правому боці до лікаря (Наталі Василівни) вона діагностувала у мене апендицит і термінового направила до хірурга. Приїхавши в хірургічне відділення лікар оглянувши мене сказав, що це не апендицит, а правостороннє запалення яєчника. Що можна говороти про компетентність Наталії Василівни? Жодного хірургічного втручання мені не проводили, лікувалася в іншого лікаря-гінеколога. Дорогі жінки, не звертайтесь за допомогою до неї.
Переглянути всі відповіді ()
Нікому не раджу звертатись до Наталії Василівни, яка працювала в Медексі.Мені сподобалась ця привітна посмішка, яка викликає довіру.Огляд і все дуже добре,а потім болі, це вже було двохстороннє запалення. Хоча спочатку говорила, що в мене апендицит.Лікування вже в інших лікарів.І ще порадила свої протизаплідні пігулки, що викликали кровотечу. А потім чистка, шушукання лікарів про мою проблему.І висновок, надіємось, що в тебе будуть діти і ще будиш приходити аборт робити.Оце сказала,Я про дітей мрію вже 7 років.Тепер тільки ЕКО.Уважно ставтесь до вибору лікарів!!!
Переглянути всі відповіді ()
який лікар займається лікуванням хребта і які у вас розцінки на прийом до лікаря?
Переглянути всі відповіді ()
дуже задоволена гінекологом який працює в цій клініці. Бондарчук Наталія Василівна. дуже гарний спеціаліст. завжди з усмішкою зустрічає. після обслідування обгрунтовано розповідає про хворобу і методи їх лікування. мала ерозію шийки матки робила аргоноплазменну коагуляцію дуже задоволена результатом і ціною процедури.
Переглянути всі відповіді ()
Боліла спина, звернулася сюди і не пожаліла. Реально класні професійні лікарі, медсестри, ввесь персонал. Особливо величезне дякую команді мед персоналу що мене лікували, і окремо величезне спасибі Андрію Ігоровичу за лікувальний масаж. ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ!
Переглянути всі відповіді ()
Півтора року страждаю болем в спині,виявилась грижа міжхребцевого диску,консультувалась в багатьох лікарях,змін не було.Звернулась до фахівців Мед-Атланту,була приємно здивована професійному підходу лікарів.Через два дні відчула полегшення.продовжую курс лікування.задоволена атмосферою персонала,сучасною технікою,і індивідуальним підходом до пацієнтів.
Переглянути всі відповіді ()
дуже хороша власниця, прочитала цікаву історію про них у Версалі, порадила знайомому, вони йому дуже допомогли( раніше він звертався до різних масажистів- не допомагало), нарешті знайшов справжніх професіоналів!
Переглянути всі відповіді ()
Я професійний спортсмен.Дуже боліла спина від перевантажень.З допомогою кваліфікованих лікарі МедАтланту почуваю себе відмінно.
Переглянути всі відповіді ()
Медатлант   Гінекологія   Дерматологія   Масаж   Ультразвукова діагностика   Клініко-діагностичні центри   Лабораторії медичні   Урологія   Гастроентеролог   Кардіологія   Невролог   Оториноларинголог   Педіатрія   Терапія   Хірургія   Ендокринологія   Сексологи   Лікар-гінеколог   Гінеколог   Гінекологічні послуги   Консультації гінеколога   Дерматолог   Лікар-дерматолог   Масажист   Послуги масажу   Масажні послуги   Послуги масажиста   Узд   Уз діагностика   Узи   Обстеження узд   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Медична лабораторія   Лабораторія   Лабораторні аналізи   Прийом аналізів   Уролог   Лікар уролог   Лікування урологічних захворювань   Гастро-ентеролог   Гастро-ентерологія   Гастроентерологія   Гастро-ентрологія   Гастроентрологія   Гастроентролог   Гастро-ентролог   Гастро-ентеорологія   Гастроентеорологія   Гастроентеоролог   Гастро-ентеоролог   Гастролог   Гастреолог   Гастрологія   Гастреологія   Гастро-енторолог   Гастро-енторологія   Гастроенторологія   Гастроенторолог   Кардіолог   Кардиолог   Кардеолог   Кардієолог   Кардеєолог   Кардиєолог   Кардиологія   Кардеологія   Кардієологія   Кардеєологія   Кардиєологія   Кардієлогія   Кардеєлогія   Кардиєлогія   Кардіологи   Кардиологи   Кардеологи   Кардієологи   Кардеєологи   Кардиєологи   Нивролог   Нівролог   Невропатолог   Нивропатолог   Нівропатолог   Нервопатолог   Нирвопатолог   Нірвопатолог   Нерволог   Нирволог   Нірволог   Невро патолог   Нивро патолог   Нівро патолог   Нерво патолог   Нирво патолог   Нірво патолог   Неврологія   Невропатологія   Ниврологія   Нивропатологія   Ніврологія   Нівропатологія   Нервологія   Нервопатологія   Нирвологія   Нирвопатологія   Нірвологія   Нірвопатологія   Невро патологія   Нивро патологія   Нівро патологія   Нерво патологія   Нирво патологія   Нірво патологія   Отоларинголог   Ларинголог   Лор   Оториноларенголог   Отоларенголог   Ларенголог   Отоларинголох   Ларинголох   Оториноларенголох   Отоларенголох   Ларенголох   Оториноларинголох   Ларгенолог   Ларгинолог   Ларгінолог   Отоларгенолог   Отоларгинолог   Отоларгінолог   Ларгенолох   Ларгинолох   Ларгінолох   Отоларгенолох   Отоларгинолох   Отоларгінолох   Оториноларенгологія   Оториноларінгологія   Оториноларингологія   Отоларенгологія   Отоларінгологія   Отоларингологія   Отоларгенологія   Отоларгинологія   Отоларгінологія   Пидіатр   Педіатер   Пидіатер   Підіатр   Підіатер   Педіатр   Пидіатрія   Підіатрія   Педіетрія   Пидіетрія   Підіетрія   Пидіатри   Педіатери   Пидіатери   Підіатри   Підіатери   Педіатри   Терапевт   Тирапевт   Терепевт   Тирепевт   Терапевти   Тирапевти   Терепевти   Тирепевти   Тирапія   Тірапія   Терипія   Тирипія   Тирепія   Тирипевт   Тирипевти   Хірург   Херург   Хирург   Хірурх   Херурх   Хирурх   Хирургія   Хірургия   Хірурги   Херурги   Хирурги   Хірурхи   Херурхи   Хирурхи   Ендокренолог   Ендокринолог   Ендокренологія   Ендокренологи   Ендокринологи   Сексолог   Сексологія   Сексопатологи   Сексопатолог   4 d узд   Інфекціоніст   Амніоцентез   Андролог   Безоперативне лікування міжхребцевих гриж   Вібраційно роликовий масаж   Вакцинація   Введення спіралі   Вертебролог   Видалення папіломи на обличчі   Видалення папіломи на тілі   Видалення спіралі   Вскриття бартолініту   Гінекологи   Гістеролапароскопія   Гістероскопія   Гістероскопія ціна   Гістологічне дослідження   Гістологія   Генетик   Гинекология   Гистеролапароскопия   Гистероскопия   Гострокінцеві кондиломи лікування   Грязелікування   Діагностика в   Дисплазія шийки матки лікування   Доплерометрія двійня   Еластографія   Електрофрез   Ендрокринолог   Ерозія матки лікування   Зачаття   Кардіолог в   Кардіотокографія   Клінічні аналізи   Комп'ютерне витяжіння хребта   Конізація   Консультація   Консультація гінеколога   Консультація дерматолога   Кріодеструкція   Лікар вертебролог   Лікар генетик   Лікар терапевт   Лікар ендокринолог   Лікар мамолог   Лікувально діагностичний центр   Лікування інфекцій що передаються статевим шляхом   Лікування безпліддя   Лікування грязями   Лікування депресії   Лікування ерозії   Лікування захворювання сечового міхура   Лікування кисти яєчника   Лікування конізації шийки матки   Лікування паталогій хребта   Лікування порушення сну   Лікування порушень постави   Лікування простати   Лікування простатиту   Лікування розладів нервової системи   Лікування сексуальних розладів жінок   Лікування сексуальних розладів у чоловіків   Лікування сколіозу   Лікування статевиї інфекцій   Лікування хребта   Лікування хребтових захворювань   Лікування шийки матки   Лікування яєчників   Лікування яйників   Лікуваннязахворювання нирок   Лікуння хребта   Лімфатичні вузли   Лабораторна діагностика   Лабораторне обстеження   Лазеротерапія   Лечебно диагностический центр   Магнітотерапія   Маммолог   Мамолог   Масаж вакуумний   Масаж кінцівки   Масаж комірцевої зони   Масаж спинний   Медицинский центр   Медицинский центр в   Медичні послуги   Медичний центр в   Медцентр в   Обрізання крайньої плоті   Оздоровчий масаж   Озокеритолікування   Озонотерапія   Оперативна хірургія   Підсікання вуздечки зі знеболенням   Поліпи цервікального каналу лікування в   Приватна клініка   Приватний медичний центр   Пункційна біопсія   Радіо хвильове лікування   Радіо хвильове лікування шийки матки   Радіохвильова терапія   Ректальні інсуфляції   Ручний масаж   Сеанс електро терапії   Спермограма   Статеві інфекції лікування   Терапевт в   Узд вагітних   Узд дитини   Узд обстеження   Узд серця   Узд серця у плода   Уролог в медичному центрі   Фізіотерапія   Фолікулометрія   Фотокольпоскопія   Хірургічне лікування   Хвильова біопсія шийки матки   Ціни на узд   Цена на узи   Цервікометрія   Цитолог   Эндокринолог  
Показати більше