Медичний центр "Клініка "Volna +"

Клініка "Volna + - фото
Відгуків 1
Івано-Франківськ
вулиця Горбачевського, 47
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 20:00Без перерви
Сб,Нд10:00 - 16:00Без перерви

Інформація

Стреси, емоційне спустошення, розгубленість в житті інколи ведуть до наркозалежності. Людина шукає спосіб відволіктися від буденних проблем, забути про них і наркотики чи алкоголь їй здаються рятунком.

Сьогодні наркозалежності можна позбутися незалежно від причин, що її викликали. Головне — почати якнайшвидше і заручитися допомогою досвідчених фахівців.

Центр реабілітації для наркозалежних «Volna +» візьме на себе відповідальність за одужання близької вам людини. Досвід та професійний рівень фахівців центру допоможуть підібрати оптимальні шляхи вирішення проблеми конкретного наркозалежного.

Успішно випробувана програма, за якою працює центр, передбачає обов’язкову реабілітацію наркозалежної людини в стаціонарі протягом 6-9 місяців, де допоможуть очистити організм, позбутися фізичної залежності, відновити психоемоційну рівновагу та повернутися в суспільство.

Активно практикується тісна співпраця між фахівцями центру, наркозалежним та його близькими людьми. Спільно виробляється стратегія повернення людини до нормального способу життя.

Робота центру ведеться за такими напрямками:

  • дослідження впливу наркотиків на життя та здоров’я людини;
  • профілактика наркоманії;
  • діагностика вживання наркотичних препаратів;
  • психологічна допомога наркозалежним;
  • лікування алкогольної залежності у підлітків та дорослих;
  • мотивація на лікування та одужання;
  • трудова реабілітація.

Завдяки ефективній роботі центру реабілітації для наркозалежних та активній участі близьких людей є великі шанси повернення залежної людини до нормального соціального життя.

Відгуки