Медичний кабінет "Лікування захворювань хребта"

Лікування захворювань хребта - фото
Тернопіль
проспект Злуки, 23а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт09:00 - 17:0013:00 - 14:00
Пт09:00 - 14:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

 

Лікар Абрамов Сергій Олександрович

Лікування захворювань хребта  проводить за допомогою розроблених і перевірених методик.

 

 

Серед захворювань, які знаходяться в компетенції медичного кабінету Абрамова Сергія Олександровича:

·       остеохондроз

·       сколіоз

·       простріл

·     "защемлення" суглобів  хребта (функціональний блок)

·       попереково-крижовий радикуліт

·       головні болі

·       деякі інші захворювання хребта.

 

   Найбільш частими захворюваннями хребта, з якими має справу мануальний терапевт - це остеохондроз хребта, який останнім часом помолодшав. Недарма в наш час актуальним став вираз про те, що це хвороба прогресуючого суспільства: чим більшого прогресу досягає людина, тим менше вона рухається, тим більше стресів отримує, і все менше й менше вживає здорову їжу та менше часу приділяє собі та свєому здоров'ю.

 

    Не так страшний сам остеохондроз, як ускладнення, до яких він призводить. Тому, слід звернути увагу на серйозне і поширене захворювання, що супроводжує остеохондроз, протрузію і  грижу міжхребцевого диску.

 

   Не менш неприємним і найбільш поширеним ускладненням є защемлення дуговідросткових суглобів хребта (функціональний блок). Він призводить до порушення нормальної рухливості хребта і подразнення спинномозкових корінців, від чого в свою чергу розвивається міжреберна невралгія, ішіас, попереково-крижовий радикуліт, оніміння пальців рук чи оніміння ніг, в залежності від локалізації процесу. Крім того порушується робота внутрішніх органів.

 

    При зміщенні в шийному відділі хребта виникає порушення мозкового кровообігу по хребетним артеріям, що призводить до виникнення головного болю, нестійкості (підвищення чи зниження) артеріального тиску, запаморочення, порушення зору, слуху.

 

Як боротися із всіма цими недугами знає лікар Абрамов Сергій Олександрович, який індивідуально підходить до кожного пацієнта та призначає ефективний спосіб лікування.

 

Так, в медичному кабінеті Абрамова Сергія Олександровича проводиться комплекс маніпуляцій і процедур для лікування захворювань хребта. Це і мануальна корекція хребта, яка є основою лікування і впливає безпосередньо на причину: знімає функціональні блоки і зміщення хребців . Методика максимально безпечна, не болюча та сприймається хворим як звичайний масаж. Також це і ручний масаж спини, фізіотерапія. Індивідуально підібраний комплекс лікувальних вправ дозволить пацієнту закріпити результат лікування вдома. При необхідності застосовується медикаментозне лікування.

 

Турбує біль в спині? Звертайтесь в медичний кабінет лікаря Абрамова Сергія Олександровича  де вас бескоштовно проконсультують і запропонують ефективне лікування.

Запитання прохання надсилати на електронну почту .

Відгуки