Масажний кабінет "Sabai Studio"

Sabai Studio - фото
Відгуків 21
Івано-Франківськ
вулиця Гаркуші, 19
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 20:00Без перерви
Сб10:00 - 16:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Східна культура, зокрема тайська, славиться своїми знаннями про людину, про внутрішній світ, про її фізичне тіло. Мало що може викликати такий позитивний вплив на фізичний і психологічний стан людини, як тайський масаж.

Тайський масаж обирають ті, хто цінує якісні процедури для тіла, які на глибинному рівні запускають процеси самовідновлення. Він також відомий як пасивна, або «лінива» йога і відрізняється від багатьох інших різновидів масажу тим, що не тільки глибоко розслабляє м'язи, але і заспокоює нервову систему, знімає психоемоційне напруження, сприяє покращенню розтяжки та поліпшує роботу  суглобів.

Звертаючись у наш салон, ви можете обрати різні види східних оздоровчих методик, а саме:

  • традиційний тайський масаж — він поєднує в собі прийоми розминання м’язів та вправи на розтяжку, скручування та розминку суглобів. Знімає біль у м’язах, зміцнює м’язевий корсет, коректує поставу, виводить токсини, покращує гнучкість;
  • масаж гарячим камінням (стоун-терапія) — це особливий вид масажу при якому використовуються природні нагріті та охолоджені камені (зокрема, базальт). Він чинить виражену розслаблюючу, лімфодренажну та заспокійливу дію;
  • масаж стоп з елементами рефлексотерапії — виконується з використанням олійки та спеціальної дерев’яної палички і є не лише надзвичайно приємною процедурою, а й має потужну розслаблюючу та оздоровчу дію, що запускає в організмі процеси самовідновлення та оздоровлення;
  • гавайський масаж ломі-ломі нуї. Особливістю цієї техніки є повільний темп виконання, витискання м’язів не лише долонями, а й передпліччями та ліктями. Масаж глибоко розслабляє м’язи, покращує гнучкість, сон, знімає психо-емоційне напруження.

Бажаєте зробити незабутній подарунок своїм близьким та друзям?! Подаруйте якісний релакс! У нас ви можете придбати подарункові сертифікати на будь-які види масажів, що припали вам до душі.

Якщо потрібно, щоб тайський масаж мав дійсно ефективний вплив, варто обрати хорошого спеціаліста і пройти ряд сеансів поспіль (10-15). 

Відгуки