Магазин "Світ казки"

Світ казки
Стрий
Вулиця Січових Стрільців, 15
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 18:00Без перерви
Нд10:00 - 16:00Без перерви

Інформація

Всебічний та повноцінний розвиток малюка варто починати з раннього віку. Навіть дітки до року будуть радо прислухатися до казок та пісень, гратися розвивальними іграшками. Старші дітки за допомогою вдало підібраних ігор та книг швидко та ефективно навчаються, пізнають довкілля, долучаються до навчального процесу легко та невимушено.

Забезпечення потреб дітей та дорослих у якісних канцелярських товарах є головним завданням магазину «Світ казки». У нас ви маєте змогу ознайомитися з величезним асортиментом сучасних ігрових та навчальних засобів для дітей, придбати якісні канцтовари для школяра, студента чи офісних потреб.

Ми маємо великий обсяг якісної дитячої літератури — пізнавальної, довідкової, розважальної. Ми підберемо книжки відповідно до інтересів певного малюка. Одні дітки цікавляться динозаврами, інші — машинками, а треті люблять казки та веселі історії. Дбайливі батьки прислухаються до побажань малюка, спонукаючи його до навчання та підтримуючи жагу до пізнання нового.

Перелік наших товарів включає:

  • канцелярські товари для різних потреб;
  • розмальовки для діток та дорослих;
  • різноманітні іграшки та розвивальні ігри;
  • самокати, м’ячі та інший ігровий і спортивний інвентар;
  • парасольки та багато іншого.

Асортимент магазину «Світ казки» задовольнить різноманітні потреби наших відвідувачів.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Іграшки   Канцтовари   Дитячі іграшки   М'які іграшки   Продаж іграшок   Канцелярські товари   Канцелярка   Іграшки   Іграшки для дівчат   Іграшки для немовлят   Іграшки для хлопців   Іграшки для хлопчиків   Альбоми   Блокноти   Відкритки   Дитячі іграшки   Дитячі книжечки   Дитячі коляски   Дитяча література   Дитячий магазин   Довідники   Записники   Зошити   Канцелярські товари   Канцтовари   Канцтовари для офісу   Картонно-паперові   Конструктори   Ліжечка для ляльок   Література   Листівки   Магазин іграшок   Магазин канцтоварів   М‘які іграшки   Настільні ігри   Олівці   Офісні дрібниці   Офісні товари   Офісне приладдя   Офісний папір   Папір   Пенали   Письмове приладдя   Подарунки купити   Приладдя для креслення   Продаж іграшок   Продаж канцелярських товарів   Продаж канцтоварів   Роздрібна торгівля   Ручки   Рюкзаки   Рюкзаки шкільні   Словники   Студентське приладдя   Товари для дітей   Товари для немовлят   Товари для офісу   Товари для розвитку   Товари для творчості   Торгівля канцелярськими товарами   Фломастери   Ходунки   Художня література   Шапочки   Шкільні ранці   Шкільні товари   Шкільна галантерея   Шкільне приладдя   Щоденники  
Показати більше