Магазин "Лунтік"

Відгуків 7
Івано-Франківськ
вулиця Військових Ветеранів, 6
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 19:00Без перерви

Інформація

Продаж дитячих товарів та іграшок.

Відгуки

Олеся Зварун (Користувач)
Сподобалось
ТАК,СПРАВДІ ВЛИКИЙ ВИБІР І ПОМІРНІ ЦІНИ!
Переглянути всі відповіді ()
Світлана Цісик (Експерт)
Не сподобалось
Також купити ляльку пупса не встигли з коробки витягнути як око в ляльки розвернулось у середину , напевно в дорозі, подзвонила одразу власниці, на що отримала її відповідь що обмін не проводять гроші не віддають і звідки ми знаємо чи дитина сама на запхала око і середину пальцем!!! Хоть не тощо 14 днів а і сутки не пройшло! Дитина залишилась без подарунку на св. Миколая!! Більше в той магазин не піду! вимагайте чек! !! Мені не дали !! Я не звернула увагу, мала б чек обов'язково звернулась в відповідні установи!! А так до кажи щось!!! Шановні власники магазину Лунтік повірте що вам було б дешевше поміняти ті іграшки на щось інше і є не визнали негативу!! А так антиреклама !! НЕ РЕКОМЕНДУЮ!! НЕ ПРИЗНАЮТЬ ЩО ПРОДАЛИ БРАКОВАНИЙ ТОВАР!!
Переглянути всі відповіді ()
Маша Казимирчук (Перехожий)
Сподобалось
великий асортимен іграшок,приємні ціни,купляємо практично все дитині в Фунтику і Лунтику!!!
Переглянути всі відповіді ()
Мирослава Крижанівська (Перехожий)
Не сподобалось
Ми є постійними клієнтами цього магазину.але після відвідин вчора.більше туди не підемо.вкрай зневажливе ставлення до людей.більше 15 хв просили продавця показати .те що нам потрібно(магазин малий..сам не все побачиш).так ніхто не підійшов.хоча їх є дві.а коли ми знайшли самі те.що хотіли.то на двох однакових іграшках різні ціни.після довгого перешіптування між собою продавці назвали більшу ціну .так і не пояснили чому.тільки відповіли зневажливо.якщо не подобається не беріть.До речі чек на те.що ми купили нам не дали.може теж завищили самі ціну?
Переглянути всі відповіді ()
Галя Пазюк-Рогожа (Перехожий)
Сподобалось
купляли чимало всього - горщик, стіл для годування і звичайно іграшки. на брак не попадали...велика перевага магазину - доступні ціни і великий асортимент.
Переглянути всі відповіді ()
Володимир Качорак (Перехожий)
Не сподобалось
жахливе ставлення продавця до клієнтів
продали поломану ігрушку повернення або обмін не приймають
не раджу нікому цей магазин
але якщо все таки ви рішилися перевіряйте товар при них,або просіть чек фактуру ,щоб ви могли доказати свою покупку в них
Переглянути всі відповіді ()
Sveta Onufryk (Перехожий)
Сподобалось
Великий асортимент іграшок,приємний мужчина-продавець.
Переглянути всі відповіді ()
Показати більше