Магазин "Columbia"

Columbia - фото
Відгуків 6
Львів
проспект Шевченка, 20
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 20:00Без перерви
Сб,Нд11:00 - 20:00Без перерви

Інформація

Якісний і техологічний одяг став ще ближчим до Вас. Тепер магазин Сolumbia відкрито в самому центрі міста Лева на пр..Шевченка 20. В магазині представлено широкий вибір жіночого і чоловічого одягу і взуття. Відмінною характеристикою якого з поміж інших є використання не лише модного дизайну але й найновіших технології. В одязі від Коламбія розроблено все для вашого комфорту і зручності, як в екстремальних умовах, умовах активного відпочинку так і в повлякденому житті. В одязі від Коламбія вам не страшні жодні примхи природи. 
Технологія …. (омні-хіт) унікальна технологія, яка використовується на практиці і отримала широке визнання та прихильність і в нашому місті. Вона зберігає тепло, яке іде від вашого тіла на 20% більше ніж звичайні тканини. Одяг з технологією характеризується легкістю і тепловіддачею. 
Технологія (Омні-фріз) за рахунок швидкого вбирання і розповсюдження вологи(поту) по спеціально спроектованій тканині виводить її швидше створюючи цим ефект прохолоди. В спекотну пору року вона є незамінним спасінням і допомогою, щоб почуватися в комфорті. 
Коламбія це не лише якісний одяг і взуття, а й привітний персонал. Який завжди з посмішкою зустріне вас і допоможе підібрати речі за вашим побажанням. Фішкою магазину є танцюючий манекен. Він демонструє зручність використання одягу Коламбія і дарує щирі посмішки прохожим по проспекті людям…
Стань частиною Columbia!

Відгуки