Магазин "Романіко"

Романіко - фото
Івано-Франківськ
вулиця Ушинського, 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Гіпсова ліпнина — основний і єдиний продукт компанії «Романіко», ми на ній «зуби з`їли». Гіпсова ліпнина може прикрасити та перетворити будь-який інтер'єр, надавши йому індивідуальності. Технологічний досвід і творчі здібності майстрів дозволяють створювати неповторні вироби з гіпсу, що відповідають високому художньому рівню. Наша майстерня пропонує вам широкий асортимент послуг у тому числі і монтаж.

Компанія «Романіко» виконає будь-які замовлення на декоративні вироби з гіпсу, як за традиційними формами, так і за оригінальними проектами складних архітектурних деталей. Багатий асортимент майстерні широко представлений на нашому сайті, а створені нами проекти допоможуть вам побачити всю широту наших можливостей.

Гіпсова ліпнина зробить фасад вашого будинку або ваш інтер'єр благороднішим і респектабельнішим. За допомогою ліпного декору можна візуально зменшити або збільшити приміщення, «згладити» прямі кути або зробити на них акцент. Ліпний декор з гіпсу відрізняється не тільки архітектурною виразністю, але і міцністю, гігієнічністю і є непоганим звукоізолятором.

Якісні вироби з гіпсу, виконані компанією «Романіко» задовольнять найвишуканіші смаки і найсуворіші вимоги, а наш каталог допоможе вам у виборі декору і познайомить вас з різними його варіаціями.

Пропонуємо співпрацю в використанні гіпсової ліпнини будівельним організаціям, архітекторам, дизайнерам.

Відгуки