Магазин "КТС"

КТС - фото
Відгуків 11
Івано-Франківськ
вулиця Івана Миколайчука, 2
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 20:30Без перерви
Івано-Франківськ
вулиця Січових Стрільців, 30
(В приміщенні магазину "Київстар")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 19:00Без перерви
Нд10:00 - 18:00Без перерви

Інформація

«КТС» — це мережа магазинів по Україні, які пропонують  широкий асортимент комп’ютерної та мобільної техніки.

У штаті компанії працюють понад 300 осіб, які постійно намагаються покращити сервіс та вдосконалити свої уміння й знання. Наша мета — забезпечення українських споживачів справді якісною технікою від надійних виробників. Ми працюємо для людей, саме тому наші працівники надають детальні консультації та проводять акції та спеціальні пропозиції.

Наша компанія завжди прагне задовольняти усі потреби наших клієнтів, саме тому всі наші працівники проходять курси підвищення кваліфікації.

У нас ви можете придбати:

 • мобільні телефони та аксесуари;
 • техніка Apple;
 • планшети та аксесуари;
 • ноутбуки та ПК;
 • аксесуари для смартфонів, ноутбуків;
 • навушники та колонки;
 • електротранспорт, екшн-камери та радіокеровані іграшки;
 • фото- та відеокамери;
 • телевізори, проектори та монітори;
 • комплектуючі;
 • друк та оргтехніка;
 • мережеве обладнання;
 • відеоспостереження;
 • товари для ігор.

Завітавши до нашого магазину важко піти без покупки, адже у нас гармонійно поєднано доступні ціни та якість продукції. Ввічливі та привітні продавці нададуть детальну консультацію та допоможуть обрати техніку, яка влаштовуватиме вас ціною та якістю.

Переваги:

 • широкий асортимент товарів;
 • наявність інтернет -магазину;
 • постійне оновлення асортименту;
 • швидке та ввічливе обслуговування;
 • товари відмінної якості;
 • доступні ціни;
 • допомога при виборі продукції.

Відгуки

Yura Klovak (Друг LIST'а)
Сподобалось
Замовляв деяку техніку в даному магазині, все норм. Радує, що можна замовити з доставкою в магаз, в Арсені, безкоштовно. Бо в деяких випадках доставка може коштувати в половину ціни товару. В загальному хотілося б побільше товарів, які можна поюзати. Консультанти компетентні, підкажуть, що треба...
Переглянути всі відповіді ()
Ксенія Смігоровська (Ревізор)
Сподобалось
Хороший магазин, обслуговування на рівні, продавець не просто впарює, а радить.
Переглянути всі відповіді ()
Slava Katansky (Критик)
Сподобалось
Після "Розетки" особисто для мене найкращий магазин техніки, одне, щоб хотілось - побільше "спеціальних пропозицій" та акцій. Всім рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Oksana Atamanchuk (Критик)
Сподобалось
Відносно не погані ціни на техніку, обізнані консультанти.
Переглянути всі відповіді ()
Мирослава Камінська (Визнаний експерт)
Сподобалось
гарний магазин, багато комп'ютерної та побутової техніки, привітний обізнаний персонал
Переглянути всі відповіді ()
Віталій Гамаш (Визнаний експерт)
Сподобалось
Коли заходиш, приємне враження справляє те, що продавці всі в однакових світерах. І це не банальні дешеві накидки з надписом фірми, а круте доповнення до магазину. Одразу підходять консультанти та пропонують допомогу. Правда не дуже подобається, що поставили всюди на планшети та телефони пароль. Звісно, це для того, щоб малі діти не бавились, але іноді буває не зручно, коли кожного разу мусиш кликати консультанта, щоб він розблукував ту чи іншу модель
Переглянути всі відповіді ()
Руслан Інгельський (Експерт)
Сподобалось
Замовляв Wi-Fi роутер. Ввечері зробив інтернет замовлення а вранці перетелефонували і повідомили, що можна забрати його в магазині... Швидко та якісно...
Переглянути всі відповіді ()
Yaroslava Maksymiv (Користувач)
Сподобалось
Хороші ціни. Купляла в цьому магазині (щоправда у них була інша локація раніше) ноут, принтер та деякі аксесуари. Гарна якість товарів.
Переглянути всі відповіді ()
Тарас Максимів (Перехожий)
Не сподобалось
Відзив 100%правдивий, за уточненями прошу звертатись тел.0668331001
Переглянути всі відповіді ()
Тарас Максимів (Перехожий)
Не сподобалось
Купляв пів року тому телевізор Філіпс, консультант запевнив про наявність у ньому T2(те саме писало на ціннику у характеристиках), телевізор в упаковці очікував закінчення ремонту удома, два тижні тому розпакував, виявилося, що Т2 відсутнє, написав заяву на поверненя, обіцяли розглянути за 3дні, пройшло більше роботчого тижня, на протязі якого консультант по телефону пропонувала КУПИТИ у них додатково приставку Т2, і через 9днів мене повідомили що моя заява розглянута і мені відмовлено! Ось така ситуація на даний момент, через недосвідченого консультанта компанія відмовляється вирішувати проблему!
Переглянути всі відповіді ()
Брав в їхньому магазині принтера в кредит. Ніби працює.

В фокстроті напроти дорожче було.
Переглянути всі відповіді ()
  Продаж планшетів   Продаж ноутбуків   Комп'ютерна техніка   Мобільні телефони та аксесуари   Оргтехніка   Цифрова та відео техніка   Компютерні комплектуючі   Комп'ютери   Комп'ютер   Пк   Персональний комп'ютер   Продаж комп’ютерів   Магазини комп'ютерної техніки   Магазин комп'ютерної техніки   Компютери   Компютер   Персональний компютер   Продаж компютерів   Магазини компютерної техніки   Магазин компютерної техніки   Компи   Комп   Магазини комп'ютерів   Магазин комп'ютерів   Магазини компютерів   Магазин компютерів   Магазини компів   Магазин компів   Магазини з компами   Магазин з компами   Комп'ютерний магазин   Комп'ютерні магазини   Компютерний магазин   Компютерні магазини   Мобільні телефони   Мольний телефон   Продаж мобільних телефонів   Мобілка   Купити мобільний телефон   Аксесуари для мобілок   Офісна техніка   Принтери   Сканери   Копіри   Факси   Цифрова техніка   Відеотехніка   Фототехніка   Купити комп'ютер   Купити ксерокс   Купити планшет   Купити принтер   Купити смартфон   Купити фотоапарат   Купити цифрову техніку   Смартфон   Телефон  
Показати більше