Магазин "Ера Декор"

Ера Декор - фото
Львів
вулиця Героїв УПА, 73
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

 

Магазин-салон «Ера Декор» здійснює успішну діяльність на ринку підлогових покриттів і дверей. На сьогоднішній день ми маємо можливість надавати щонайширший спектр кваліфікованих послуг.

Завданням нашого інтернету-сайту є продаж всіх видів підлогових покриттів, дверей і додаткових груп товарів. Паркетна дошка, штучний паркет, ламінат, екзотика, двері, плінтус, хімічні засоби по догляду за підлоговими покриттями, - багатий асортимент постійно поповнюється популярними торгівельними марками і сучасними найменуваннями паркету. У нашому сайті представлені кращі виробники підлогових покриттів і дверей. Це допоможе підібрати необхідні якісні матеріали.

 Групи товару:

·        Паркетна дошка

·        Терасна дошка

·        Паркет, Масив

·        Ламінована підлога

·        Вініл

·        Коркове покриття

·        Двері

·        Аксесуари для підлоги

 

Відвідайте наш фірмовий салон-магазин паркету в Львові за адресою: вул. Героїв УПА 73. Тут ви зможете особисто переконатися у високій якості всіх видів підлогових покриттів, які ми пропонуємо Покупцеві. Вас приємно здивує діапазон товару, що є в наявності, і ввічливе, уважне обслуговування.

 

Менеджери салону-магазина «Ера Декор» дадуть відповідь на ваші запитання, що цікавлять вас, детально розкажуть про послуги, уточнять прайс-лист на товар у Львові!

 

Відгуки