Магазин "Брокард Україна"

Відгуків 12
Івано-Франківськ
Північний бульвар, 2а
(ТРК "Панорама Plaza")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 21:00Без перерви

Інформація

Продаж косметики та парфумерії.

Відгуки

Ірина Ізубенко (Експерт)
Не сподобалось
Не сподобалось:
Сьогодні зіпсували настрій на цілий день обливши брудом нізащо, на думку туповатого охоронця обирати собі продукцію можна лише з консультантами, і то не довго, прийшовши до стійки із косметикою дістала свій консилер аби зрівняти колір із їхнім тестовим нанесла на руку той і той, їхній мені не підійшов, розглядала і іншу косметику відійшовши від стійки охоронець догнав мене зі совами чи часом я не змінила свій консилер(точної назви він навіть не сказав так як не знав як воно називається виразився "оту штучку") на їхній, при чому боковим зором я бачила, що він стояв збоку практично весь час, показавши свій консилер із зовсім інакшою фірмою, у них в продукції навіть такої немає він осмілився заявити мені що я не можу так довго обирати косметику і взагалі можу це робити лише із консультантом, це просто жах! хамство і облиття брудом від охоронця в цьому "елітному" магазині я ніяк аж не очікувала, до нас таки підійшов адміністратор після моїх слів щоб мені надали книгу скарг але від злості я навіть толком не пояснила всю ситуацію і всю наглість охоронця який пхникнув коли прийшов адміністратор і навіть не вибачився! Жахливий персонал...за всіх не скажу але мені здається, що таким недоохоронцям немає чого робити на такій посаді.
Переглянути всі відповіді ()
Виктория Kamori (Перехожий)
Не сподобалось
Була вчора в цьому "чудовому" магазині. Спочатку 15 хвилин чекала, поки хтось зверне увагу (охоронник дихав у потилицю), потім нарешті зав'язалася розмова:

- Доброго дня, мене цікавить ось ця *** категорія товару.
- Розумієте, цей товар починається від 400 гривень...
- Розумієте, я вас зовсім не це питаю, а можна поспілкуватись з адміністратором?

Прийшла дівчинка-адміністратор, нахамила в очі, сказала, что в них дуууже дорогий магазин, так саме такі стандарти обслуговування.

Що скажу, була клієнткою купу років, але більше ніколи не зайду туди. Картки, бонуси та інше - знищила. На щастя, існує не єдиний парфюмерний магазин в країні.
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Цариняк (Перехожий)
Не сподобалось
Жах! Відношення в магазині до відвідувачів гірше як до тварин. Вистачило зайти на 2 хвилини в мазин з дитиною як мене витурили звідти. Поставивши ціни космос, можна трохи змінити відношення до своїх покупців.
Категорично не рекомендую. Краще закупитись за кордоном, ціни дешевше та і якість краща. ФУУУ!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Євгенія Довганюк (Перехожий)
Не сподобалось
Чоловік купив духи мені на день народження дуже дорогі , виявилася підробка, не стійкі, тримаються біля пару хвилин, знайомі і чоловік їх не чують. Що можу сказати вам шановне панство цього магазину далеко підете , репутація і так у вас вже спорчена!!!
Переглянути всі відповіді ()
Галюся Рис (Перехожий)
Сподобалось
Це мій улюблений магазин, персонал і консультанти завжди привітні, висококваліфіковані, обізнані , завжди гарно обслужать і порадять..
Переглянути всі відповіді ()
Поміняйте персонал!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Він жахливий!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Непрофесійні хамовиті консультанти
Переглянути всі відповіді ()
Непривітні і непрофесійні консультанти
Переглянути всі відповіді ()
а мені попались таки дость професійні крнсультанти.хлопчик досить гарно і доступно все розказав,пояснив,порадив гарні духи,які я придбала..милий ,приємний і привітний,мені це сподобалось,охорона і справді занадто прискіплива.
Переглянути всі відповіді ()
персонал не професийный.консультант Слава -бильше розповсюджуе плитки,обсуждае иншых клиентив,чим продае.!!!
Переглянути всі відповіді ()
Підроблені духи,які не пахнули, правда, поміняли на інші. А персонал,справді,непривітний, особливо охоронці. Враження,ніби в кожному покупцеві бачать потенційного злодія. Ціни європейські, а ментальність-то нашаааа!!!
Переглянути всі відповіді ()
Непривітні продавці
Переглянути всі відповіді ()