Магазин "Ассоль"

Відгуків 6
Івано-Франківськ
вулиця Незалежності, 103
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб,Нд09:00 - 16:00Без перерви

Інформація

Продаж жіночого одягу та взуття.

Відгуки

Надія Попадин Петльована (Перехожий)
Не сподобалось
Я в шоці!!!!!!! Продавець старша жінка яка завжди без настрою і хамить без меж. Асортимент товару хороший ,насправді , але чому працює ця жінка яка не вміє розмовляти з людьми???? Хотілося б поспілкуватись з власником цього магазину бо сказати є що. А ще, хочеться там купити одяг, але через цю ,, продавщицю,, бажання пропадає. Не рекомендую.
Переглянути всі відповіді ()
Дійсно, вперше зіткнулась з неординарним відношенням з боку продавця. Що здивувало... Немає того запобігання перед покупцем (як у всіх магазинах ), який ніби то вірішив придбати товар і коротає час перед "пижиком".
Спостерігала картину: заходить дама, "вся из себя", понтів більше ніж можна представити, не знявши рукавичок і обмацуючи мінімум 5 моделей пальто - питання : ""А се у вас натуральне ? " Без коментарів :)
Тому знімаю шляпу , Леся, це напевно були Ви ? Або ваша сестра , з тим же рівнем культури.
Переглянути всі відповіді ()
приміряла светрик, він виявився на мене затісним продавець сказала що "одяг тут ні к чєму" (мала на увазі мою фігуру)
більше туди не захожу
Переглянути всі відповіді ()
Зацікавила саме антиреклама , напевно "конкурентів". Перевірила особисто. Дійсно магазин з таким широким асортиментом, помірними цінами може бути комусь "більмом в оці". Придбала 3 плаття по 150 грн !!! Курточку за 350, обовязково зайду ще не раз. Вдячна Вам :)
Переглянути всі відповіді ()
Такого хамського відношення до себе я ще в житті не відчувала. Повірити не можу, що в нас час так можуть відноситися до потенційних клієнтів. Ноги моєї там більше не буде, і всім знайомим обовязково зроблю антирекламу.
Переглянути всі відповіді ()
хамська поведінка продавця. злобна тітка, яка не вітається навіть у відповідь і весь час щось бурчить злобно. ціни необгрунтовано завищені. тут написано до 19 год, а ще до 18 там вже нікого нема. така романтична назва ну зовсім не грає зі стилем обслуговування.
Переглянути всі відповіді ()