Магазин "Люба мода"

Люба мода - фото
Відгуків 8
Івано-Франківськ
вулиця Галицька, 41а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:30 - 19:00Без перерви
Сб09:30 - 18:30Без перерви
Нд10:00 - 17:00Без перерви
Івано-Франківськ
вулиця Шеремети, 1
(На куті вул. Шеремети 1 і пл. Ринок 8)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:30 - 19:00Без перерви
Сб09:30 - 18:30Без перерви
Нд10:00 - 17:00Без перерви

Інформація

Якщо ви хочете виглядати по-особливому і створюєте свій стиль власноруч за допомогою оригінального одягу. Тоді ви можете пошити свою унікальну річ, яка буде ідеально вам пасувати. Для цього слід ретельно підійти до питання вибору тканини. У цьому вам можуть допомогти у магазині «Люба мода».

«Люба мода» — це один з найбільших магазинів тканин в Івано-Франківську, який працює вже понад 20 років. Сюди поставляють тканини з усього світу.

До ваших послуг пропонує:

  • широкий вибір тканин на будь-який смак та потреби;
  • наявні ексклюзивні вечірні тканини;
  • фурнітуру;
  • кравецькі додатки та аксесуари;
  • у продажу є залишки тканин (лоскути), які продають зі знижкою 50%.

Постійне оновлення товару для втілення ваших ідей. Наші подавці допоможуть підібрати необхідну тканину чи проконсультують, яку обрати краще.

Відгуки

Zarivna Tanechka (Друг LIST'а)
Сподобалось
Асортимент великий. Є все. Крім працівників які хочуть підібрати клієнту тканину. І працівників які знають асортимент свого товару, які розуміються і знаються в тканинах
Жодний продавець не розбирається в тканинах.
Я вважаю що люди в таких магазинах мають знати те що продають. Як виглядає та чи інша тканина з назвами які застосовуються у всьому світі.
Прохання керівництва взяти працівників які розуміються в тканинах . І знають як виглядає та чи інша тканина.
Оцінюю позитивно тільки через те що асортимент тут є великий.
Переглянути всі відповіді ()
Hannah Hawrylyshyn (Експерт)
Не сподобалось
Не сподобалось обслуговування продавщиць на другому поверсі. Приходила сьогодні вибирати гудзики. 1.Продавці не знають не знаходиться їх товар. 2. Дівчина, яка мене обслуговувала розмовляла по телефону. 3.Від неї несло перекуром. 4. На моє прохання знайти потрібен мені гудзик, бо знайшли вони не той, що треба за розміром, продавці почали перемовлятися між собою, мовляв скільки ще гудзиків треба шукати. Сподіваюсь, що це хтось з магазину прочитає
Переглянути всі відповіді ()
Irina Roman (Активний користувач)
Не сподобалось
Не сподобалось: Сьогодні купляла замок для дитячої курточки і дівчата ввічливо мене обрахували на 7грн, і кліпали одна одній думаючи, що я цього не побачила. І вибили мені в чеку дві суми одна 20 грн за замок, а інша сума за якусь лєнту ,яку я не купляла. Але ,так як, я не хотіла псувати собі настрій за тих 7грн, пішла і нічого не сказавши .Шкода що майбутні мами наживаються на дітях .
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Дисько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Гарний магазин. Великий вибір тканин та різної фурнітури. Ціни трошки кусаються. Подобається, що можна купити обрізки якщо потрібен не великий кусок матерії і так набагато дешевше виходить.
Переглянути всі відповіді ()
Николай Глушко (Перехожий)
Не сподобалось
Сподобалось:
У цьому магазині,працює така дуже,і дуже непреємна особа яка звется Люда,вона касирша.От що саме неподобається мені,і моїм друзям,які теж дуже часто роблять втому магазині закупи.Так от поперше.До клієнтів говорить високим і непривітним голосом,дивится постійно на людей,наче їй щось винні.Було і таке і не раз,що наглим чином обманути хотіла,але їй це не вдавалося,оскільки всі мої знайомі,знають вже про неї,і сліткують за цею особою.Так ось про головне.Загальне враженя про магазин,добре.Але я хочу звирнути увагу керівництва до цеї особи.Прийміть належні міри до неї,бо чесно лишній раз і приходити нехочеться.Заходиш вхорошому настрої,а виходиш збентежений від спілкуваня с цею особою.Моя порада деректору,поміняти цю людину,на більш адекватну і привітливу людину.Наприклад дівчатка що пропонують товар,набагато цікавіші і веселі.Знайшли інший магазин,і втому магазині всі привітні,аж прийти ще раз собі невідмовиш,хоть і трохи дальше їхати,але то того варте,враженя остаються добрими.Вмене все.Надіюсь керівництво перегляне мій відгук.БО НАКИПІЛО!
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Мазурик (Гурман)
Сподобалось
Найбільший вибір тканин і додатків тут. На залі дівчата завжди допоможуть, підкажуть.
Переглянути всі відповіді ()
Iryna Rokhman (Перехожий)
Сподобалось
Великий асортимент, але з працівниками проблемки.На касі сидить вічно невдоволена (з чолкою) дівчина, яка постійно мені відповідає по хамськи...ніякої посмішки чи привітності..будь ламка, звільніть або проведіть з нею лекцію по поводженню із клієнтами, а то такі працівниці відбивають будь яке бажання до вас заходити.Почала оминати 10 дорогою, шукаю альтернативні магазинчики, лиш би не спортити настрій на весь день.Оцінка 4, тому що все є і в залі дівчата хороші)
Переглянути всі відповіді ()
Mar'yana Visotsca (Перехожий)
Сподобалось
дуже приємні дівчата,завди привітні,порадять що потрібно,обслуговуваня на касах приємне.тільки давали б їм по більнше вихідних а то за цілий день змучені.дякую,мар"яна 03.02.16
Переглянути всі відповіді ()