Магазин "Актив"

Актив - фото
Відгуків 11
Івано-Франківськ
вулиця Гетьмана Мазепи, 136
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:0014:00 - 15:00
Сб10:00 - 17:0014:00 - 15:00
НдВихідний

Інформація

Зібравшись з друзями чи сім’єю на відпочинок на природу, обов’язково попіклуйтесь про наявність всього необхідного спорядження: рюкзаки, палатки, міцне взуття і одяг. І, звичайно ж, про наявність спальних мішків, які дозволять тепло і комфортно переночувати в Вашій подорожі.

В наших магазинах спальники можна купити по демократичним цінам. Спальник набагато компактніший і легший за звичайне одіяло, він не пропускає вітер та холод, а також, за допомогою нього можна дуже швидко організувати собі зручний ночліг. Спальний мішок – незамінний атрибут для всіх альпіністів, туристів, любителів відпочинку на природі та мисливців.

Будь-яку подорож дуже легко зіпсувати – для цього достатньо зробити один неправильний жест: неправильно підібрати рюкзаки – купити неякісні чи такі, що не підходять саме Вам по розміру. Уникнути подібної помилки дуже просто – в нашому магазині представлені рюкзаки в декількох десятках модифікацій, звернувши увагу на які, можна досить швидко і точно оприділити, що потрібно конкретно Вам.

І ще, не варто забувати про такий важливий елемент – відпочинок на природі не може обійтись без туристичної палатки, яка легко забезпечить Вам захист від вітру та дощу, забезпечить комфортний і зручний ночліг. В подібній палатці може успішно розміститись навіть ціла сім’я. Наш магазин пропонує Вам купити палатки по низьким, доступним кожному любителю відпочинку, цінам.

Можливо, Ваша перша поїздка стане хоббі на все життя.

Відгуки