Магазин "Любава"

Любава - фото
Відгуків 20
Івано-Франківськ
вулиця Січових Стрільців, 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

 Споконвіку українці славилися своїми талантами, вмінням творити вишукані, сповнені змістом речі.

Носієм традицій рідного краю сьогодні є майстерня української вишивки «Любава». Кожна робота – це витвір мистецтва, неймовірне поєднання кольорів,візерунків, що відтворюють традиції кожного куточка рідного краю. Майстрині невтомно відтворюють стародавні візерунки, автентичні вбрання ручної роботи, за бажанням додають сучасного оздоблення, або ж створюю абсолютно неповторні речі.

   Майстерня української вишивки«Любава» потішить око найрізноманітнішими унікальними чоловічими, жіночими та дитячими виробами, вишуканими рушниками та усілякими аксесуарами. На замовлення майстрині втілять ваші найнесподіваніші мрії.

Салон-магазин української вишивки «Любава» пропонує український національний одяг, вишиті чоловічі, жіночі та дитячі сорочки, весільні рушники, обруси та серветки, вишиті картини. Відновлюємо старовинні узори опільських, бойківських та гуцульських вишивок, за що неодноразово нагороджені дипломами, почесними грамотами та подяками. В колекції авторських робіт близько сотні вишиванок з використанням цікавих та колоритних народних орнаментів, в яких вдало поєднується минуле з сучасним.

   Пропонуємо в широкому асортименті тканини для вишивання Zweigart (Німеччина), а саме: Aida, Linda, Lugana, Murano, Modena, Floba а також страміни та льон.

Відгуки