МПП "Галікон"

Галікон - фото
Стрий
вулиця Корчака (Зелена), 25м
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Стрий
вулиця Промислова, 6
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

МПП «Галікон» пропонує вам професійне будівництво житлових будинків, а також будівництво нежитлових будівель. Ми зможемо втілити ваш проєкт в реальність.

Варто зазначити, що для будь-якого будівництва потрібна спеціальна техніка. Наша компанія використовує у своїй діяльності тільки якісну професійну техніку відомих марок, яка дозволяє прискорити етапи будівництва, а також якісні матеріали, які роблять будинок не лише привабливим, але і досить міцним, надійним і значно продовжує термін його служби.

Ми працюємо з різними матеріалами і тим самим дозволяємо нашим замовникам підібрати оптимальну комбінацію для свого дому.

Якість та вміння виконувати багато завдань одночасно — головні якості нашої компанії. Кожен клієнт, який звертається до нас,  завжди залишаються задоволені співпрацею. Це вдалось досягти завдяки відповідальному підходу до роботи, якісному виконанню робіт.

Якщо ви вибираєте будівництво «під ключ», то зможете забути про будівельну метушню та перекласти всі проблеми на нашу команду. Ми працюємо оперативно та зможемо виконати замовлення відповідно до терміну.

Грамотне проєктування дозволяє уникнути промахів і недоліків.

Варто також зазначити, що наша команда добре розбирається в будівництві і дотримується всіх норм безпеки, які встановлені законом.

Відгуки