Лікувально-діагностичний центр "Медлайф"

Медлайф - фото
Відгуків 12
Коломия
Вулиця Шевченка, 35
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Мамографія

Прийом: щоденно – 9.00 – 18.00

Мамографія – рентгенівський метод досліджування молочних залоз, який призначається з профілактичною метою (з здорових жінок) та з діагностичною метою (для підтвердження або виключення злоякісного, або доброякісного новоутворення молочної залози). Також мамографія – це провідний метод скринінгу молочної залози на наявність раку.

Променеве навантаження на організм при мамографії є значно нижчим за інші методи діагностики, наприклад, при рентгенологічному методі. Ускладнень і патологічних реакцій при дослідженні виключені.

Коли жінці необхідно проходити мамографію?

Жінкам до 40 років рекомендують проходити мамограму в профілактичних цілях 1 раз на 2 роки.

При наявності додаткових факторів ризику, таких як: спадкова схильність, ранній початок менструації, часті аборти, пізні перші пологи (після 30 років), відмова від годування грудьми, прийом замісної гормональної терапії, захворювання молочних залоз в минулому, жінкам після 40 років рекомендують робити мамографію частіше - 1 раз на рік.

При наявності таких симптомів: ущільнень на дотик, зміни форми і збільшення молочних залоз, втягування соска, темні або кров'янисті виділення з соска, зміни шкіри молочної залози або соска, збільшення пахових, над-або підключичних лімфовузлів, необхідно негайно пройти мамографію.

Підготовка до мамографії:

Мамографію виконують на 6-8-ий день менструального циклу.

Жінкам, що знаходяться в менопаузі, мамографію можна проводити в будь-який час.

Перед самою процедурою рекомендується утриматися від нанесення кремів, дезодорантів або лосьйонів на молочні залози. Ці речовини можуть привести до неправильної реакції з апаратом.

Хірург-онколог, мамолог

Прийом: щоденно – 15.30 – 16.30

Гінекологічний кабінет

Прийом: по запису

Ендоскопія

Прийом: по запису

Дерматолог-косметолог

Прийом: вт., чт. - 10.00 – 13.00, 14.30 – 18.00, пн., ср., пт. – до 19.00 год.

Дієтолог

Прийом : по запису

Гірудотерапія

Прийом: щоденно – 9.00 – 13.00

Хірург-проктолог

Як лікувати геморой?

Консервативне лікування дає короткотривалий ефект, потребує великих матеріальних затрат, вносить певні незручності в звичний для людини спосіб життя.

До самих сучасних безоперативних методів лікування належить апарат “Геморон” (Hemoron) та інфрачервоний коагулятор (в-ва Німеччина).

Лікування цим методом має ряд переваг:

 • Безболісна, високоефективна, амбулаторна, коротко-тривала процедура (до 15 хв.).
 • Збереження працездатності після процедури.
 • Відсутність ускладнень.
 • Позитивний ефект лікування.
 • Відсутність після лікування глибоких рубців та септичних вогнищ. Безопераційний метод лікування геморою.

Прийом: по запису

Уролог

Прийом: щоденно – 16.00 – 17.00

Терапевт

Прийом: щоденно – 9.00 – 13.00

Масаж

Прийом: по запису

Ультразвукова діагностика

Прийом: щоденно - 9.00 – 18.00 год.

 • УЗД геніталій.
 • Фолікулометрія.
 • УЗД І скринінг вагітності.
 • УЗД ІІ-ІІІ скринінги вагітності з доплерометрією.
 • УЗД в ранній післяпологовий період.
 • УЗД молочних залоз.
 • УЗД внутрішніх органів (печінка, селезінка, підшлункова залоза, жовчний міхур, нирки).
 • УЗД нирок.
 • УЗД простати.
 • УЗД сечового міхура.
 • УЗД судин голови та шиї.
 • Доплерографія судин нижніх кінцівок.
 • Нейросонографія.
 • Діагностика за допомогою 3D-4D-датчика.

Відгуки

Yuliya Bykadorova (Ревізор)
Не сподобалось
Обслуговування ніяке. Записалися з подругою на 12.00 і на 12.30 до геніколога, приїхала з Косіва рівно о 12.00. Дівчина на рецепції проводила до кабінету, де ми побачили чергу з трьох дівчат. Нічого не пояснюючи, сеазала чекайте. З'ясували, що дівчата чекають вже давно (одна по запису, ті дві промовчали) Через 20 хвилин о 12.20 тільки прийшла лікар і взагалі ніяких пояснень чи вибачень, пройшла собі і викликала дівчину, яка була скоріш знайома. Вийшла вона з кабінету о 12.40. Ще дві( Ми зрозуміли, що чекати ще 40 хвилин у ліпшому випадку чи може в 13.00 лікар закінчить прийом не зрозуміли. Пійшли не з чим. За 350гр.посидь у черзі і відчуй себе ніким, бо ніхто навіть не пояснив чому тебе не приймають вчасно, не то що вибачився. Навіть за грощі із людини роблять терпілу. Не задоволені!
Переглянути всі відповіді ()
Romaniya Tomashchuk (Ревізор)
Не сподобалось
Прошу звернути увагу , що деякі з ваших лікарів гінекологів , беруть ще гроші коли повторно приходиш заберати аналізи , сьогодні я прийшла за аналізами та Лікар гінеколог Уляна Василівна давши мені мої аналізи за які я в той вівторок заплатила 540 грн , взяла сьогодні ще 100 грн за як вона назвала консультацію , яка тривала рівно 3 мінут , в той раз вона сказала що повторно просто назначить припарат . Я не знаю можливо це так все і відбувається але попередньо я була в Кучеріва і він за заберання аналізів не брав ні копійки і за консультацію яку надавав . Думаю він набагато кваліфікованішмй лікарь.
Переглянути всі відповіді ()
Катя Бойчук (Ревізор)
Не сподобалось
Користувалась клінікою багато років.Останій візит дуже обурив ставлення жахливе.Персонал не ввічливий.
Переглянути всі відповіді ()
Maryana Andriyashko (Ревізор)
Нейтрально


Загальне враження:діагностика і обслуговування гарне, лікарі і персонал приємні,тільки одне що мене вразило і не сподобалося це те що медсестри і лікарі не міняють рукавиць між пацієтами,виходять в коридор в тих же рукавицях потім відкривають двері потім оглядають іншого пацієнта, після огляду не знявши рукавиць беруть ручку і роблять запис, і дивляться наступного пацієнта не помінявши рукавиць і не помивши рук і не одягнувши нових рукавиць так як би то мало бути
Переглянути всі відповіді ()
Маша Торт (Користувач)
Нейтрально
Аналізи роблять гарно і швидко - за це - великийй плюс (іноді бувають якісь непорозуіння - не можуть знайти аналіз, проте, вони швидко і ефективно усуваються).УЗД - гарне, персонал ввічливий і терплясий до пацієнтів. А от УРОЛОГ МЕДЛАЙФ мене потішив на славу! На жаль, не памятаю прізвища цього галантного мужчини. Проте його основне бажання -здерти гроші та відіслати на всі можливі - потрібні і непотрібні аналізи.
Переглянути всі відповіді ()
Олеся Миколаївна (Перехожий)
Сподобалось
Дуже вд'ячна лікарю гінекологу КУЧЕРИНУ ОРИСТУ Ю. за його золоті руки. А лікувальному закладу МЕДЛАЙФ за теплий прийом.
Переглянути всі відповіді ()
Марта Федоришин (Користувач)
Не сподобалось
Робила аналіз крові, все пройшло швидко та безболісно, проте в черзі була тільки одна людина, тут претензій немає.
На УЗД чекала в черзі, біло ще троє людей попереду мене, прочекала я годину, процедура яка б повинна була проходити хвилин десять, в загальному. Лікар який робить УЗД ще проводить без черги , замість трьох людей стало шестеро, з повітря, і поговорити вона з ними також не проти. Коли ти приходиш в приватну клініку, і платиш немалу суму за якість і швидкість, а в результаті обслуговування неякісне, нічим не гірше за державну клініку, немає сенсу переплачувати, ніякої різниці. Сидиш в черзі, з чеком на не малу суму і пропускаєш тих у кого вже домовлено, невідомо як? Не знаю як інші лікарі, але кабінет УЗД на клієнта не працює.
Більше на УЗД не прийду!
Переглянути всі відповіді ()
Стефа Чорна (Перехожий)
Сподобалось
Дякую Медлайфу за чудову атмосферу та швидкий і якісний результат у лікуванні. Особлива подяка гастроентерологу та лікарям узд.
Переглянути всі відповіді ()
Тарас Бульбазавр (Перехожий)
Сподобалось
Все роблять швидко,якісноюнормальний діагностичний центр.
Переглянути всі відповіді ()
Василий Пожоджук (Перехожий)
Сподобалось
Був пару раз у Медлайфі,робив УЗД.Все грамотно обслідували,нарікань нема.треба буду ще там.)
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Кодак (Перехожий)
Сподобалось
Лікувальний цент відвідую регулярно.Дякую за надану медичну допомогу та доброзичливе відношення.Лікарі узд грамотні та кваліфіковані спеціалісти.
Переглянути всі відповіді ()
Таня Пономаренко (Перехожий)
Сподобалось
В разі потреби користуюсь діагностичним центром.На даний час все влаштовує ,лікарі приємні особливо мушу відзначити лікарів УЗД -гарне відношення до дітей, все роблять швидко і якіісно!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Мед лайф   Чистка обличчя   Ін'єкції краси   Лазерна косметологія   Загальна стоматологія   Гінекологія   Дерматологія   Косметологи   Стоматології   Ультразвукова діагностика   Клініко-діагностичні центри   Лабораторії медичні   Урологія   Дієтологія   Кардіологія   Проктологія   Терапія   Хірургія   Ендокринологія   Лікар-гінеколог   Гінеколог   Гінекологічні послуги   Консультації гінеколога   Дерматолог   Лікар-дерматолог   Косметолог   Косметичні послуги   Косметологічні послуги   Послуги косметолога   Консультації косметолога   Косметологічна допомога   Косметологія   Стоматкабінет   Стоматолог   Стоматологія   Консультації стоматолога   Стоматологічний кабінет   Стоматологічні послуги   Узд   Уз діагностика   Узи   Обстеження узд   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Медична лабораторія   Лабораторія   Лабораторні аналізи   Прийом аналізів   Уролог   Лікар уролог   Лікування урологічних захворювань   Діетолог   Диєтолог   Диетолог   Дієтолог   Диєтологія   Діетологія   Диетологія   Діетологи   Диєтологи   Диетологи   Дієтологи   Кардіолог   Кардиолог   Кардеолог   Кардієолог   Кардеєолог   Кардиєолог   Кардиологія   Кардеологія   Кардієологія   Кардеєологія   Кардиєологія   Кардієлогія   Кардеєлогія   Кардиєлогія   Кардіологи   Кардиологи   Кардеологи   Кардієологи   Кардеєологи   Кардиєологи   Проктолог   Проктолег   Проктолиг   Проктолих   Проктолех   Прокторолог   Прокторолох   Прокторологія   Проктологи   Проктолеги   Проктолиги   Проктолихи   Проктолехи   Прокторологи   Прокторолихи   Терапевт   Тирапевт   Терепевт   Тирепевт   Терапевти   Тирапевти   Терепевти   Тирепевти   Тирапія   Тірапія   Терипія   Тирипія   Тирепія   Тирипевт   Тирипевти   Хірург   Херург   Хирург   Хірурх   Херурх   Хирурх   Хирургія   Хірургия   Хірурги   Херурги   Хирурги   Хірурхи   Херурхи   Хирурхи   Ендокренолог   Ендокринолог   Ендокренологія   Ендокренологи   Ендокринологи   Vtlkfqa   Інсульт   Інфаркт міокарда   Анізометропія   Ангіна   Андрологія   Аневризми   Аритмії   Артеріальна гіпертензія   Артрити   Артроз   Артроскопічне лікування   Артроскопія   Асептичні некрози   Астигматизм   Атеросклероз   Аутоімунна панель   Біль в очах   Біль у вухах   Біль у спині   Біопсія органу під контролем узд   Біопсія щитоподібної залози під контролем узд   Біохімія   Безігольна мезотерапія   Безопераційна ліпосакція   Блефарит   Болі в животі   Боязнь світла   Бронхіальна астма   Бронхіт   В урогінекологія   Відчутне зниження слуху   Відчуття болю в горлі   Відчуття присутності в оці чужорідного тіла   Відчуття шуму у вухах   Видалення кліща   Видалення нігтьової пластини   Видалення стороннього тіла   Виделення гною і слизу із заднього проходу   Визначення алергенів   Вроджені серцеві вади   Гігантоклітинні пухлини   Гінекологічний кабінет   Гінекологи   Гіпертонія   Гайморит   Гармональна панель   Гепатити   Глаукома   Глистні інвазії   Головний біль   Гормони   Грві   Грз   Грижа диска   Дієта   Діагностика за допомогою 3d 4d датчика   Де здати аналізи   Дерматолог косметолог   Дерматологи   Дешевий стоматолог   Дешево поставити пломбу   Доплерівська ультрасонографія   Доплерографія судин нижніх кінцівок   Ендоскопія   Загальноклінічні аналізи   Закладеність носа   Запальні захворювання   Запальні ураження   Запаморочення   Записатись до стоматолога   Засоби догляду за фігурою   Затуманення зору   Захворювання бронхів і легенів   Захворювання крові лікування   Захворювання нирок лікування   Захворювання серцево судинної системи   Захворювання спини   Захворювання суглобів   Захворювання сухожиль   Захворювання шлунково кишкового тракту   Здати аналізи   Здуття   Зміна голосу   Зменшення об’ємів шкіри   Зниження зору   Зняття швів   Кісткові кісти   Кавітанція   Кардіологічна панель   Кардіологія катаракта   Клінічний і біохімічний аналізи крові   Комплексне обстеження   Комплексне узд органів черевної порожнини   Консервативне лікування   Консультація лікаря травматолога ортопеда   Консультація хірурга   Лікар гінеколог   Лікар дерматолог   Лікар кардіолог   Лікар косметолог   Лікар невролог   Лікар отоларинголог   Лікувальні центри   Лікувально діагностичниц центр   Лікування   Лікування анальних тріщини   Лікування анемії   Лікування атеросклерозу   Лікування вірусних гепатитів в і с   Лікування виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки   Лікування висипань   Лікування геморою   Лікування гострого та хронічного панкреатиту   Лікування гострого та хронічного холециститу   Лікування грипу   Лікування діареї   Лікування дерматитів   Лікування екземи   Лікування запору   Лікування застуди   Лікування захворювання суглобів   Лікування захворювань наднирників   Лікування захворювань опорно рухового апарату   Лікування захворювань тонкої кишки   Лікування коліту   Лікування криптиту   Лікування ран   Лікування рубців   Лікування травм   Лікування хвороб щитовидної залози   Лікування цукрового діабету   Лікування шкірних захворювань   Лімфодринаж   Ліфтингліфтингові програми   Лабораторна діагностика   Мамографія   Мамолог   Моніторинг вагітності   Нейросонографія   Неспроможність відчувати запахи   Нетримання газів   Носова кровотеча   Онколог   Онкологічні захворювання   Онкомаркери   Оперативне лікування   Планування зачаття дитини   Поліпи   Порожнини носа   Порушення гормонально ендокринного характеру   Порушення кровообігу головного мозку   Пошкоджень суглобів   Приватний гінеколог   Прийом кардіолога   Прийом педіатра   Проблематичність зачаття   Програма схуднення   Статеві гормони щитовидноі залози   Стоматологи   Узд і скринінг вагітності   Узд іі ііі скринінги вагітності з доплерометрією   Узд в ранній післяпологовий період   Узд внутрішніх органів   Узд внутрішніх органів та нирок   Узд геніталій   Узд ділянки кістково суглобової системи   Узд жіночих статевих органів   Узд жовчного міхура   Узд калитки   Узд колінного суглобу та зв’язок   Узд кульшових суглобів у дітей   Узд молочних залоз   Узд наднирників   Узд нижньої порожнистої вени та вени нижніх кінцівок   Узд нирок   Узд нирок, наднирників   Узд органів малого тазу   Узд підшлункової залози   Узд пахових, пупкових та іншої локалізації кил   Узд периферійних артерій верхньої кінцівки   Узд печінки   Узд проба з жовчегінним сніданком   Узд простати   Узд селезінки   Узд серця ехокардіографія   Узд сечовидільна система   Узд сечового міхура   Узд сечового міхура та простати   Узд слинних залоз   Узд судин голови та шиї   Узд утворів м’яких тканин   Узд чоловічих статевих   Узд щитоподібної залози   Узд діагностика   Ультрасонографічна гістеросальпінгографія   Фіброзна дисплазія   Фіброми   Фізіотерапія   Фолікулометрія   Хірург мамолог   Хірург онколог   Хірург проктолог   Хороший дієтолог  
Показати більше