Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Львів

Дати:
Розділи:

Театр

Севільський цирульник

Опера на 3 дії. Лібрето Чезаре Стербіні за однойменною комедією П’єра Бомарше. Виконується італійською мовою з українськими субтитрами.Постановники: Режисер-постановник Галина Воловецька заслужений діяч мистецтв України Художник-постановник Тадей Риндзак народний художник України Диригент Михайло Дутчак народний артист України, Ірина Стасишин Хормейстер Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Опера "Попелюшка"

В основі нашого музичного твору лежить добре відома казка "Попелюшка" – про працьовиту дівчинку, злу мачуху та її ледачих дочок – Колючку і Злюку. Добра повчальна історія продовжує радувати і дивувати маленьких і дорослих.  Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Beautiful Карпати"

Часами уроки бувають цікаві та веселі, часами ми на них нудимось і рахуємо кожну хвилинку! І в театр нас знову запрошують на урок, але цього разу вам точно буде весело і нудьгувати ви не будете! Цього разу ми запрошуємо вас на урок англійської мови, але не звичайний, а казковий!Наш урок буде барвистим та музичним, англійську мову буде викладати Сова. А вчитимуть її хто? Ні, не ви. А Песик, Котик, Баранці та Вовчик. Тож ви разом із батьками зможете допомогти нашим учням вивчити англійську мову!Протягом нашого уроку-забави ми будемо вчити англійську мову, співати, допомагати звіряткам, а також зрозуміємо для чого англійська мова потрібна звірятам у Карпатах. Дива трапляються постійно, от і у Карпатах може опинитися невідомий звір, який говорить невідомою мовою, то ж хто зможе його зрозуміти та з’ясувати що це за звір? Давайте з’ясуємо це разом! Ольга Гапа. Вивчаємо англійську разом.Режисер-постановник – заслужена артистка України Ольга ГапаХудожник-постановник – Дарія Зав'яловаКомпозитор – заслужений діяч мистецтв України Юрій СаєнкоХореограф – Людмила ПернепесоваХудожник зі світла – Світлана КореньковаАсистент режисера – Любов Кузь Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Опера "Запорожець за Дунаєм"

Опера на 3 діїВиконується українською мовою.Тяжко живеться українським козакам та їх сім’ям на чужині під владою турецького султана. Оксана — сирота, що знайшла притулок у сім’ї запорожця Івана Карася, мріє полинути на батьківщину, до рідних Дніпрових берегів. Вона жде свого коханого, Андрія-козака з України, який повинен прибути сюди таємно.Трохи напідпитку повертається додому Іван Карась. З його натяків ми здогадуємося, що він був на таємному сході козацтва, де вирішувалось питання про можливість повернення на батьківщину. Не знаючи цього, Одарка докоряє чоловікові.Квитки у касі театру та онлайн за вказаним посиланням.

Вистава "Останній гречкосій"

Ця вистава особлива і неповторна, адже її автором і режисером є людина, якій болить за нас – українців. Мова йде про Ореста Огородника, відомого усім творця "Кризи", яка з великим успіхом, вже протягом 2-ох років іде на сцені нашого театру. Вистава, яку цього разу пропонує до перегляду Орест Огородник, неоднозначна та різноманітна, як людське життя. Проблематика п’єси виходить за межі однієї родини, однієї сім’ї. Тема зачіпає поняття, які формують національну свідомість та ідентичність кожного з нас. Мова йтиме про землю, як символ нації, землю, як складову формування держави та державності. Чи вміємо ми визначати пріоритети, які формують нас як націю? Чи здатні ми зрозуміти і почути один одного? Що дорожче - гроші чи родина? Кого ми шукаємо і що знаходимо? Що таке любов? Що таке сім’я? За що ми боремось? Це запитання, що постійно кружляють у просторі над нашими головами, як ворони. Це запитання до нашого сумління, до нашої свідомості, до нашого серця. Запитання, які неодноразово кожний з нас, хоч раз в житті, але промовляв. Запрошуємо Вас переглянути нову історію про нас самих, про те, що ми робимо, коли відключається серце і душа, а прорахунок та гроші стають нашими поводарями та божками. "Останній гречкосій" - лакмусовий папірець, ідентифікатор нашої громадянської, суспільної та життєвої позиції. (Галканова Олеся Керівник бюро (прес-служба, сайт, PR) НАУД театр ім. М.Заньковецької) Гірка комедія на три дії з антрактом Прем'єра відбулась 10 Липня 2011 року Режисер-постановник — Орест Огородник заслужений діяч мистецтв України Художник-постановник — Мирон Кипріян народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Помічники режисера — Михайло Рудко, Костянтин Шелест  Квитки можна придбати в касі театру та онлайн за вказаним посиланням.

Вистава "Варшавська мелодія"

П’єса "Варшавська мелодія" написана Леонідом Зоріном в 1967 році – саме тоді, коли дозволений був дещо вільніший погляд на світ і можна було критикувати окремі недоліки сталінського керівництва. У цьому випадку – закон 1947 р., що забороняв шлюби з іноземцями. Тонка, дотепна і навіть трагічна історія кохання двох молодих людей – польської студентки Гелени і радянського студента Віктора – котрі не без втрат щойно пережили війну і нарешті знайшли один в одному прихисток, опору і сенс у житті, проте все це було зруйновано отим злощасним законом. Мелодрама (без антракту)Прем'єра відбулась 14 Листопада 2008 року Режисер-постановник — Таїсія Литвиненко народна артистка УкраїниХудожник-постановник — Людмила Боярська заслужений діяч мистецтв УкраїниАсистент режисера — Юрій Чеков заслужений діяч мистецтв УкраїниМузика та авторські пісні — Леся та Галина ТельнюкТанці та пластика — Олена Балаян БалетмейстерПомічник режисера — Костянтин ШелестДійові особи та виконавціГелена - Христина Гриценко, Юлія Михайлюк-Коржук Віктор - Олександр Норчук заслужений артист України Евредіки - Наталія Боймук, Христина Гузиль, Галина Далявська, Вікторія Копоть, Марта Кулай, Анна Матійченко, Світлана Мелеш, Юлія Михайлюк-Коржук, Марія Шумейко, Інна Калинюк, Мар’яна Фехтель Адміністратор - Роман Гавриш, Юрій Чеков заслужений діяч мистецтв України  Квитки можна придбати в касі театру.

Комедія "За двома зайцями"

Брехня править світом. Брехня лицемірна, брехня двулична. Брехня, як засіб замилювання очей, брехня, як шлях до збагачення. Брехня, як символ теперішнього часу. Брехня, як поїзд до вершин влади, як засіб обману електорату і спосіб збагачення. Така брехня згодом спричиняє революції, адже все таємне стає явним. З іншого боку – довіра. Ми віримо навіть тоді, коли брехня розвіяна, навіть тоді, коли маємо докази. Навіть тоді, коли весь світ кричить, що нас обдурили. На брехні будуються замки – вони повітряні, на брехні створюються сім'ї – вони недовговічні, з брехні складають долі – трагічні долі. Від брехні народжуються діти – нещасні діти. Брешіть і добрешетеся…» (Орест Огородник, з. д. м. України, режисер-постановник). Режисер-постановник — Орест Огородник заслужений діяч мистецтв України Художник-постановник — Мирон Кипріян народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Танці — Олена Балаян Балетмейстер Помічник режисера — В'ячеслав Жуков, Костянтин Шелест Квитки можна придбати в касі театру та онлайн за вказаним посиланям.

Вистава "Метелики вільні"

Вистава за п'єсою Леонардо Герша "Метелики вільні". Це історія про сліпого хлопця, який мріє, кохає та живе повним життям! Ця вистава знакова для нас, адже її побачили не лише у Львові, а й в Северодонецьку та Новоайдарі,Краматорськ та Слов'янськ, Бахмут, Дрогобич, Дніпро

Вистава "Куди зникло море?"

У чому секрет дружби? Хто такі друзі? І чому нам так добре, коли ці люди поруч? Вистава «Куди зникло море?» - це захоплююча та інтригуюча розповідь про добрих, щирих і відданих друзів-звірят, які ведуть розслідування одного злочину, що трапився у їхньому лісі. Завдяки детективним пригодам герої ще глибше пізнають, що ж таке дружба та вірність, і чому вони роблять нас настільки щасливими! Цікавий сюжет переплітається з простою і легкою подачею. Інсценізація Олени Крилової за книгою Тараса та Мар’яни Прохаськів «Куди зникло море» - це атмосфера затишку, щирого сміху та любові.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Майстерня Сергія Ковалевича "Бути і все. Голос і тіло як єдність"

В рамках IV Міжнародного фестивалю Традиції ДРЕВО Майстерня Сергія Ковалевича: Бути і все, маніфестація сутності голос і тіло як єдність художньо-антропологічна майстерня в рамках освітньої програми Міжнародної театральної обсерваторії театр в сім днів.Коли ірже кінь - відгукується кінь, коли реве бик - відгукується бик.Так в старовинному китайському реченні втримані закон подоби, подібне зове подібне, і необхідність маніфестаціії сутності, того, що незмінне в часі, будучи таким по природі.Ціль цієї майстерні - проявлення Об’єктивних голосу і тіла. Голосу як зв’язку життя людини з духовним рівнем буття і тіла як кровотоку, що править його форму. Вирізняємо об’єктивний голос і тіло як голос і тіло сутності, на відміну від тільки сучасного розуміння їх як впливів.Зосередившись на голосі і тілі як аспектах единого, ми спробуємо розширити наше усвідомлення від звичного, буденного, де голос - тільки те, що ув’язнене в тілі, до можливості віднайдення унії між голосом і тілом. Спробуємо таким чином вивільняти тіло і голос і так створювати відстань між ними, щоб пісня і слово могли бути проявленими. Та згодом будемо розуміти взаємні відношення між вільними голосом і тілом як єдиний жест.Що на практиці означає прийняти свої власні інструменти, тіло і голос, і як вийти за межі звички? Які процеси проявляються на цих границях і що необхідно актору, щоб досягнути території незнаного, там, де закінчується самовияв і виникає Театр і художня реальність?Як таким чином актор організує себе, спираючись на акторське ремесло? Ставлячи такі питання і створюючи певні передумови, ця майстерня розвиває не тільки процес арт-терапії в виконавцеві, але і закладає фундамент для трансформації Художника, розвиваючи його художнє мислення.Запрошуємо молодих акторів та режисерів до участі у майстерні Сергія Ковалевича!Реєстрація за вказаним посиланням.

Вистава "Лисичка, Котик і Півник"

Вистава за мотивами української народної казки. Жили собі Котик та Півник. Разом господарювали та пісень співали. Але одного разу хитра Лисиця вкрала Півника, а хороброму Котикові довелося його рятувати. Проте така прикра пригода пішла лише на користь нерозважливому Півникові — він став хоробрим і в усьому пообіцяв слухатися свого побратима. Для дітей віком від 3 років. О.Олесь, казка на 2 дії.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Майстерня Валерія Більченка – гра Чекаючи на Годо. I акт

Все життя ми чекаємо на щось. Чекаємо, коли в дитячому садку скінчиться "тиха година", коли мама забере нас додому, коли закінчиться урок, коли тато купить нову гру, коли буде Різдво, коли настане літо, коли ми поїдемо до бабусі, коли ми виростемо, коли ми закінчимо університет, коли скінчиться робочий тиждень, коли ми одружимось, коли у нас буде своє житло, коли у нас буде машина, коли ми поїдемо на відпочинок, коли прийде автобус, коли співробітниця поговорить по телефону, коли мине біль, коли ми вийдемо на пенсію, коли нам стане краще, коли ми помремо. Ми чекаємо, а життя в цей час йде, так? Чи потрібно інше?Валерій Більченко про проект: "Чи може бути театр без режисера? Чи може бути театр без режисури? Чи може бути вистава реальним колективним висловлюванням людей, які на сцені, а не вираженням бачення одного автора - режисера? Чи може бути вистава колективним твором, без режисури, і в той же час мати всі властивості режисерської вистави - цілістность, гармонічне співвідношення всіх елементів вистави, ясність змісту, естетичну цінність? Чи можлива взагалі "непоставлена", "вільна" вистава, яка має ті ж художні властивості, які має "поставлена" режисерська вистава? Чи може театр (вистава) не мати ніякої установленої форми? Чи може театральне дійство і акторська гра дійсно відбуватися "тут і зараз"? Не імітуючи, а дійсно? В прямому сенсі? Не маючи встановленої форми, не маючи нічого сталого, нічого не повторюючи, відбуваючись лише один єдиний, у прямому сенсі, неповторний раз? І при цьому мати якість традиційного завершеного, цільного, поставленого режисерського твору? Чи це можливо? Театр без режисера? Театр, який створюють самі актори в єдиному екземплярі в процесі гри тут і зараз?"Початок 26.09. - 19:00 год28.09. - 18:00 год30.09. - 18:00 год01.10. - 15:00 годДеталі за вказаним посиланням.

Вистава "Весілля"

Весілля — збудоване на традиційних весільних піснях з цілої України. Весілля — це найдавніший живий ритуал, який хранить в собі переміну, тайну переходу в іншу якість — переходу “через Чермноє море” — і є знаком часу, в якому живемо. Весілля — це вічне цвітіння Землі. Авторка проекту, режисерка - Наталія Половинка Художник проекту - Сергій Савченко Художниця костюмів - Оксана Караванська Асистент режисера - Юлія Тарасович Художник світла - Богдан Дворник Акторки: Соломія Кирилова Марія Кміть Оля Преображенська Наталія ПоловинкаТривалість вистави 1 год 15 хв.Вхід за запрошеннями.

Вистава "Ви любите Френка?"
27.09.2018 20:00

Усім мужчинам відомо: якщо жінка закохана, - стережіться її! Адже вона готова на все заради своєї мети... Комедія "Ви любите Френка?" у стилі джаз - це історія пригод любовного трикутника з непередбачуваним феєричним фіналом. Легка комедія італійського драматурга Н. Альдо перенесе глядачів до сонячної співочої Італії! Тут ви знову опинитеся серед літа, де море, пісок і джаз зводитимуть з розуму.Після вистави - продовження прекрасного вечора: усім відвідувачам - вхід на нічну програму клубу вільний! Квитки можна придбати за вказаним посиланням.Детальна інформація за вказаними номерами телефонів.

Вистава "Дюймовочка +"

Усім відома казка Ганса-Христіана Андерсена "Дюймовочка" розіграна, як осучаснена притча. В суворий і холодний світ приходить Дюймовочка – істота "не від світу сього", позбавлена агресії, амбіційності, жадібності – і починає пошук свого місця у житті. Від мілітаристичних Жаб – до гламурних Жуків, від начебто елітарної Миші – до олігархічного Крота, – через різні класи і прошарки, різні моделі життя і спокуси проходить свій шлях Дюймовочка до знайомства з ельфами, в яких і віднаходить свою вищу сутність і свого традиційного Принца. Через моральну вищість і просвітленість, якою зачаровує всіх згаданих приземлених і дріб’язкових персонажів, вона не знаходить із ними спільних точок дотику, натомість здобуває прихильність всіх щирих і піднесених істот – Метеликів, Ельфів, Ластівки, і з їх допомогою, залишаючись, попри тиск обставин, вірною собі, цілісна і осяйна возз’єднується вона з рідним їй світлим ельфійським вертоградом – краєм свого щастя.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Перед заходом сонця"

"Перед заходом сонця" Герхарда Гауптмана – що трапляється, коли розкривають давні таємниці? Кожна сім’я приховує безліч таємниць. П’єса Герхарда Гауптмана "Перед заходом сонця" щонайкраще слугуватиме доказом цим слів. Адже її події відбуваються в особняку сімдесятирічного Маттіаса Клаузена, який святкує ювілей. У помешканні безліч гостей та гучне святкування. Ювіляр нещодавно втратив дружину, тож діти намагаються дбати про його здоров’я, опікуються його самопочуттям. Проте за деякий час з’являються чутки, що їхній батько симпатизує 18-річній дівчині. Він не просто запрошує її на обід, чим обурює своїх дітей, а й купує їй коштовності та замок в Швейцарії. Відтак доньки та зяті намагаються визнати батька не при своєму розумі та призначити йому опікуна… Противиться цьому задуму лише син. Якою виявиться сімейна таємниця цієї родини і чи справді кожен із нас наприкінці життя отримає те, на що заслуговує?! (Леся Кічура) Режисер-постановник — Алла Бабенко народна артистка України Художник-постановник — Олександр Оверчук Помічники режисера — Михайло Рудко, Костянтин Шелест Художник по світлу — С.Войтичук Керівник проекту — Лариса Кулинич  Квитки можна придбати в касі театру та онлайн за вказаним посиланням.

Вистава "Дорога до Вифлеєму"

Початок 28.08 о 16:00; 27.09 о 12:00.Це історія, котра розповідає про шлях у Вифлеєм до маленького дитяти, якого чекав увесь світ. Вона по-своєму інтерпретує цю історію і завершується світлом, котре сповнене надії, любові і тепла. Вистава є настроєвою і налаштовує на різдвяний настрій як дітей, так і дорослих. П’єса — Сергій Ковальов Режисер — Олександр Куцик Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Лісова пісня"

Приходько поставив дуже важливий спектакль... Давши можливість і нам "прочитати" Лесю Українку не по "горизонталі" (як казочку), а по "вертикалі"... Як трагічну історію про тотальну деградацію — природи, людини, ідеї, окремої країни. Його вистава — трагікомічний схлип над запраним ганчір’ям, запорошеним снігом, крізь який ледь-ледь прозирає... візеруночок вишиванки.  Олег Вергеліс, "Дзеркало тижня" Постановка — Андрій Приходько Музичний режисер — Мар’яна Садовська Сценографія/Костюми — Богдан Поліщук Хореограф — Нінель Зберя Діють: Мавка — Оксана Козакевич Лукаш — Ярослав Федорчук, Микола Береза, Андрій Козак Дядько Лев — Олег Стефан Лісовик — Олег Цьона Русалка — Тамара Ґорґішелі, Наталка Рибка-Пархоменко Мати Лукаша — Тетяна Каспрук Перелесник — Андрій Водичев, Олег Онещак Потерчата — Тамара Ґорґішелі, Наталка Рибка-Пархоменко, Мирослава Рачинська, Марія Копитчак (16+) Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "З життя дітей та інопланетян"

Спільний проект з школою св. Софії до дня усиновлення. Чекаємо вас на прем’єрі наших великих досягнень, де діти продемонструють свої вміння, набуті за два тижні кропіткої праці та представлять виставу «Життя дітей та інопланетян». Діти самі написали тексти, власноруч створили ляльку і самі будуть акторами у своїй виставі. Звісно, дорослі допомагали, але дитяча фантазія і теми, які діти підіймають у виставі, гідна найвищих премій за драматургію і соціально важливу справу в галузі мистецтва.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Фольк опера-балет "Коли цвіте папороть"

Фольк опера-балет “Коли цвіте папороть” Євгена Станковича – явище в музиці унікальне і за жанром, і за сценічною історією. Твір був написаний у 1977 році, але ніколи не мав повного сценічного втілення. Наш театр узяв на себе сміливість яскраво й феєрично зреалізуватинеймовірно красиве мистецьке полотно, зіткане з фольклорних мотивів, поданих сучасною музичною мовою. У цій новаторській виставі нема традиційного сюжету, звичних для опер арій, дуетів. У першій дії заглянемо в барвисті часи язичництва, коли формувалася прадавнякультура українського народу в єднанні людини й природи; у другій – відчуємо у наші бурхливі дні з відлунням війни, з героїкою, навіяною спогадами про волелюбне козацтво, з тривогою про загрозу можливої майбутньої катастрофи. Музика Євгена Станковича Лібрето Олександра Стельмашенка Феєрія опера-балет на 2 дії за участю солістів опери, хору, балету та симфонічного оркестру (16+) Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Мюзикл "Труффальдіно з Бергамо"

Театр імені Марії Заньковецької звертався до твору італійського драматурга Карло Гольдоні "Слуга двох панів", написаної у 1749 році у жанрі комедії дель-арте, в період десятилітнього перебування у Запоріжжі. Тоді, у 1933-му, роль Труффальдіно виконував корифей театру, один із його засновників Борис Романицький. Цей актор протягом довгого життя зіграв біля 300 ролей у різних жанрах, але сучасники відзначають особливу органіку Романицького саме у комедійних перевтіленнях, що контрастувало з його трагедійною, героїчною зовнішністю та посадою багаторічного керманича заньківчан. Маємо щасливу можливість спостерігати фото з хитрим поглядом Труффальдіно-Романицького у грайливому позуванні (Режисером тієї вистави були В. Харченко та М. Санников, музичне оформлення О. Радченка.). Сьогоднішнє покоління заньківчан має свіжі фарби для написання атмосфери Венеції доби Відродження з її духом масових гулянь, блиску костюмів і прикрас, посмішок вродливих жінок та сміливістю відчайдушних юнаків. Відчуття краси миті – це те, за що комедія дель арти є вічно живою, але тільки за умови, що ми пустимо її в свій світ. "Маски ролі обирають, ти можеш стати навіть королем!" Чи злидарем, жінкою або чоловіком, слугою й переможцем одночасно. Неможливо можливим, якщо любов є релігія й рушійна сила вчинків. Зняти маску та не загубити себе серед тисяч інших блазнів – непросте питання у зовні легковажній, повітрянії комедії. Труффальдіно родом із Бергамо заплутає й без того непрості життєві перипетії двох головних пар закоханих – Беатріче та Флоріндо, Кларіче та Сільвіо, прислуговуючи одразу двом панам, й, кмітливо, сміючись, вивертається з пасток у які на кожному кроці потрапляє, знайшовши чарівну дівчину й для себе, улагодивши фінансові проблеми свої та чужі. Усе з легкістю, гумором, пританцьовуючи та співаючи, змушуючи повірити що життя й справді гра, гра благородна, красива, з щасливим фіналом. (Тетяна Батицька) Мюзикл на дві дії Композитор Олександр Колкер. Лібрето Володимира Воробйова, Кіма Рижова за мотивами п’єси "Слуга двом панам". Режисер-постановник — Богдан Ревкевич артист Художник-постановник — Віолетта Макар Аранжування — Богдан Сегін Диригент — Богдан Мочурад заслужений артист України Хореограф — Олена Балаян Балетмейстер Хормейстер — Т. Когут, Оксана Явдошин Хормейстер Асистент художника-постановника — Орест Гелитович Малювання світлом — Діана Кук, Юлія Омеляновська Постановка боїв — Олександр Дідик Помічники режисера — Михайло Рудко, Костянтин Шелест Квитки можна придбати в касі театру та онлайн за вказаним посиланням..

Вистава "Хто сказав "Няв"

Яскрава вистава-мініатюра для найменших глядачів. ЇЇ атмосфера вводить малят у світ живих тваринок, вчить з ними розмовляти, контактувати, дає дитині психологічні уроки дружби і рівноваги.Веселе музичне оформлення створює атмосферу гармонії акторів, ляльок та глядачів. Важливо, що динаміка вистави відповідає психологічному сприйняттю малят і викликає спалах дитячих позитивних емоцій. Василь Хомик, Олег НовохацькийРежисер-постановник – Олег НовохацькийХудожник-постановник – Олена ГородецькаКомпозитор – Микола Сало Для найменших діточок віком від 1,5 рокуТривалість 35 хв. Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Йов"
29.09.2018 20:00
площа перед Львівською оперою

Львівський академічний театр Воскресіння вулична вистава "Йов" К. Войтили, в постановці Я. Федоришина.В рамках Міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев 2018».

Вистава "Всі миші люблять сир"

У маленькій паризькій сироварні безтурботно живе сім'я Сірих мишей. Проте одного дня їхнє рутинне життя кардинально змінюється: до сироварні завітала сімейка аристократичних Білих мишей! Білі миші?! Та хіба таке можливо? Крім Сірих не існує більше мишей! Палка ворожнеча виникає між сім'ями. Та не зважаючи на це, сіре мишеня Шома і біленька мишка Фружі закохуються. Сімейна ворожнеча заважає їхньому коханню, тому вони зважуються на небезпечний крок – ідуть просити допомоги у Великої Кішки Чаклунки! Що трапиться з маленькими мишенятами? Як поводитимуть себе їхні батьки? Відповідь дізнаєтеся на виставі!Квитки можна придбати за вказаним посиланням.  

Вистава "Амнезія, або Маленькі подружні злочини"

"Амнезія, тому що я ділив з тобою свої дні та ночі, але розповідав собі іншу історію… Амнезія, тому що я відчував непереборне почуття до тебе, але більше говорив про свої маленькі імпульси… Амнезія, тому що в глибині душі я був вірний, але скоріше б порвав собі горлянку, аніж визнав би це… Чоловіків характеризує те, що вони відмовляються від власної долі. Вони віддають перевагу свободі. Але що таке свобода, якщо вона ні до чого не веде? Чоловіки більше вигадують свободу, ніж користаються з неї. …Моя амнезія — це брехня для того, щоб повернутися та віднайти тебе" (Е.-Е. Шмітт)"Подружні стосунки мусять мати в собі елемент театральності, інакше їм надто швидко загрожує "виснаження почуттів", — приблизно так формулює свою тезу міцного шлюбу знаменитий французький драматург Ерік-Емануель Шмітт. Тексти Е.-Е. Шмітта відзначаються особливим розумінням суті театральності, у якій відсутнє все надмірне, бутафорське, розраховане на дешевий сміховий або мелодраматичний ефект. Глибокий психологізм стосунків та персонажів, показаний автором через, на перший погляд, не важливі, звичні побутові дрібниці, захоплює глядача з перших хвилин дійства і тримає в напрузі до самого завершення довгої вистави, адже кожен наступний момент готує несподіванки і кардинальні зміни у стосунках героїв, розвитку сюжету і навіть оформленні сценічного простору". (Н.Сняданко)Тренінг акторської імпровізації за Еріком-Емануелем Шміттом.Переклад — Неда НежданаПостановка — Володимир КучинськийХудожній простір — Володимир КауфманКостюми — Наталка ШимінВідтворюють події з пам’яті:Микола БерезаТамара ГоргішеліТетяна КаспрукАндрій КозакНаталка Рибка-ПархоменкоОлег СтефанКвитки можна придбати в касі театру.

Вистава "Людина в підвішеному стані"

П`єса "Людина в підвішеному стані" написана у 2011 році. Це перша постановка п`єси в Україні та світі. Символічно, що вона відбувається в театрі Лесі, де стались події частково описані в тексті. Ця вистава – про театр, про «поганий» театр, де ніхто не розуміє, що він робить та для чого, де сплутались особисті та професійні образи і конфлікти, де всі засуджують один одного та бояться правди; про те, що такий спосіб існування неприйнятний та веде до самознищення, що в підсумку й відбувається. І стає очевидно, що вистава – не лише про театр. (16+) Режисер – Ігор БілицьХудожнє оформлення – Оксана РадкевичХудожник з медіа – Денис КуриловТривалість - 2 год. з антрактом Діють:Людина в підвішеному стані, Соль – Дмитро НаумецьРежисер, Ля – Іван ДовгалюкДо – Тетяна ФроловаРе – Аня ЄпаткоМі – Роман КривдикФа – Інна ЛиховидЗавліт – Володимир ПантєлєєвШановні глядачі, будь ласка, приходьте вчасно, якщо ви запізнитесь не зможете потрапити на виставу. Дякуємо за розуміння! Квитки можна придбати у касі театру та онлайн за вказаним посиланням.

Вистава "Чекати сто років. Притча на одну дію"

Що таке наша реальність? Лінія, що має початок і кінець, чи коло, де події циклічно повторюються, відігруються знову і знову, наче за сценарієм якогось невидимого химерного драматурга? У новій виставі - притчі "Чекати сто років" за мотивами пєси Юкіо Місіми "Надгробок Коматі" - Театр Живаго у характерній трагікомічній манері вдається у філософію про природу нашого існування. У ролях: Комачі - Ксенія Мисів Поет - Ігор Онисько Дами та кавалери: Олег Басараб, Ксенія Мних, Андріян Веремієнко, Надія Горудько Поліцейський - Василина Бачинська Режисер - Зоряна ПочинайкоБлагодійний внесок 100 грн. Деталі та попереднє бронювання за нижчевказаним номером телефону.

Вистава "По щучому велінню"

Початок о 11:00 та 14:00. Жили-були два брати. Хома був розумний, кмітливий і добрий. А от старший Гаврило був ледачий і хитрий, та ще й весь час дражнив молодшого брата і наговорював на нього всякі нісенітниці. Хому це ображало страшенно, але вдіяти він нічого не міг. Аж поки одного дня Хома не спіймав чарівну Щуку. Ця диво-рибка буквально перевернула все з ніг на голову!  Для дітей віком від 5 років.М. Кропивницький, казка на 2 діїАвтор — Марко КропивницькийРежисер — Олександр КуцикХудожниця — Тетяна Улинець Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Міжнародний театральний фестиваль "Золотий лев - 2018"
29.09.2018 - 07.10.2018

Неймовірно мистецька подія цієї осені.    

Ангеллі. Ораторія. Театр ZAR

Театр ZAR існує з 1999 року. Реалізує свої мистецькі проекти методом довготривалого дослідження джерел, які супроводжуються процесом формування нової театральної мови, що ґрунтується на музиці різноманітних традицій. Міжнародний склад групи був сформований під час циклічних дослідницьких експедицій до Грузії у 1999-2003 рр.. Під час цих подорожей група зібрала музичний матеріал, есенцією якого є прадавні поліфонічні пісні, що сягають своїм корінням початку нашої ери, і які, ймовірно, є найстарішою формою поліфонії. Слово «зар», від якого походить назва театральної групи, є назвою погребальних пісень, які виконують Свани, що мешкають у високогір'ї Кавказу на північному заході Грузії. В основі діяльності групи стоїть переконання, що театр, всупереч грецькому thea - бачення, не є виключно таким, що оглядається, а, насамперед, таким, який слухається. В творчому доробку Театру ZAR п'ять вистав (Триптих «Євангеліє дитинства»: «Увертюра», «Кесарів розтин. Репетиція самогубства», «Ангели. Виклик», а також «Арміне, сестра» та «Медея. Про переступання»).Ангеллі. Ораторія - це розширена та модифікована для потреб концерту версія музичної партитури вистави "Ангеллі. Виклик " (режисер Ярослав Фрет). Програма концерту складається з візантійських та сардинських пасхальних гімнів. Тема Ангеллі - це феномен, з яким Театр повинен стикнутися задля збереження сутності свого місця в світі. Це тема цілісності нашого життя, наших тіл, нас самих. Це тема одержимості. Перетворення нашого внутрішнього на начиння для іншого життя. Можливо навіть життя наступного. Це тема просвітлення, проангелення. Це тема одержимості ангелом. Це данина Юліушу Словацькому та його подорожі до Святої Землі з Неаполя, через Олександрію, Каїр, Дамаск, під час якої він написав поему "Ангеллі". Виступають: Ніні Юлія Банґ Давид Бароян Пшемислав Блащак Алессандро Курті Ярослав Фрет Каміла Клямут Александра Котецка Ева Пасіковска Орест Шарак Томаш Вежбовський Квитки можна придбати у касі Органного залу, обо онлайн за вказаним посиланням.Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Вистава "Лисеня - хитрун"

В.Павловскіс, сценічна редакція О.Кузьміна для дітей від 3 років Історія про зайченя та хитре лисеня, де звірята на сцені стрибають, жартують, спілкуються із дітлахами, хитрують і виробляють чудернацькі викрутаси. Вистава інтерактивна — залучає глядача до активної участі . Основна думка вистави — якщо обдурювати і хитрувати – то не будеш мати друзів, на чому, власне, і «обпеклося» Лисеня. Будучи задирливим і хитрим, воно само собі нашкодило. Але сила добра і дружби така, що зможе подолати будь-які труднощі, адже завжди є місце для розуміння і прощення.Квитки можна придбати у касах театра.

Вистава "Так казав Заратустра"

«Велич людини в тому, що вона є мостом, а не ціллю; і любові в ній гідне лише те, що вона є переходом і знищенням. Я люблю того, хто не вміє жити інакше, окрім як в ім’я власної загибелі,тому що він іде через міст» Фрідріх Ніцше. Проект «Геть від Заратустри» — спроба драматурга Кліма та режисера Володимира Кучинського театральними засобами осмислити кризу українського суспільства, пропустивши свої думки крізь призму одного з найвідоміших європейських філософських творів «Так казав Заратустра» Фрідріха Ніцше. Філософська концепція — Фрідріх Ніцше Текстова концепція — Клім Режисерська концепція — Володимир Кучинський Музична концепція — Мар’яна Садовська Пластична концепція — Ольга Семьошкіна Візуальна концепція — Олексій і Оксана Хорошко Діють: Одинокий хор, або той хто питає «не хор» — Олег Стефан, Олег Цьона Той, хто завжди говорить із натовпу — Микола Береза, Андрій Козак Андрій Водичев, Тамара Ґорґішелі, Павло Ільницький, Марія Копитчак, Олег Онещак, Наталія Рибка-Пархоменко, Андрій Селецький, Денис Соколов, Ярослав Федорчук Лібрето: Геть від Заратустри! Благословення Заратустри Піднесення з хиби і неуцтва Отруйна мізерність (мухи) Притча про руйнівника моралі (Перший бунт) Хвала Ікару Дзеркало Держава і народ Дерева крізь асфальт Плоть і душа (Другий бунт) Те, що в змозі творити.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "А.Л.Ж.И.Р."

Тбіліський державний академічний російський театр ім. А.С. Грібоєдова вистава «А.Л.Ж.И.Р.» в постановці Автанділа Варсімашвілі (Грузія). В рамках Міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев 2018».Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Вистава "Золоте курча"

Початок о 12:00, 14:00 та 16:00. Хитра, підступна і надзвичайно практична Лисиця пропонує Вовку, який постійно мріє про те, щоб десть вкрасти їжі та наїстися досхочу — простий метод "чесного" збагачення. Для цього, на її думку, треба відібрати у Золотої Курочки Золоте Яєчко. А згодом, висидіти з цього яєчка Золоте Курчатко, яке щодня нестиме по золотому яєчку. І ,маючи такий золотий скарб, вони розбагатіють, а потім, відібравши у Діда з Бабою хату, будуть "чесно" жити і гарно їсти. Її кредо — коли грабуєш "чесно", то це не грабіж! Зраділий Вовк погоджується і викравши з-під Ряби яєчко — висиджує Золоте Курчатко. А далі відбудеться неймовірне! Щойно народжене Курча називає Вовка спочатку Матусею, а потім і Батьком! І в дикому Вовку прокидається батьківський інстинкт, що і допомагає йому змінитися і стати якісно іншим.  В.Орлов, казка на 2 дії. Для дітей віком 4-6 років. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Коханець"

Взаємовідносини подружжя, що разом 10 років: зовнішньо стерильна оболонка шлюбу та внутрішні «реальні» стосунки. Де знають один про одного все (до прикладу чоловік знає про наявність коханця в дружини) і де не знають нічого. Де кохання, де секс, де зручне життя зі сніданками, вечерями, капцями та дітьми. Через лоскотання нервів, що стає в край необхідним, вони намагаються розібратися у своєму коханні та окреслити ту межу за яку не можна переступити, щоб не зруйнувати все остаточно…Пінтерський приватний сімейний театр! Де ми справжні, а де маски, хто ми та що ми, один для одного?

Стара пані висиджує

Моновистава за п’єсою Т. Ружевича в перекладі Ярини Сенчишин. Це перше звернення «Театр у кошику» до польської драматургії. Робота народжувалася з потреби ширше відкрити для себе і для українського глядача творчість Тадеуша Ружевича. Хто вона — ця химерна Стара Пані, яка застрягла на роздоріжжях світу і перехрестях історії? Яка зависла між небом і землею, божевіллям і притомністю, поезією і прозою? В часи Ружевича говорили про абсурдність світу — сьогодні говоримо про його гібридність… То може варто перестати «висиджувати» і нарешті «висісти» з цього світу, сказавши йому «фе»?   Виконавиця — Лідія Данильчук. Акторка «Театр у кошику», заслужена артистка України, лауреатка театральної премії ім. Івана Котляревського та львівської обласної премії ім. Бориса Романицького. Освіту отримала в Театральному інституті ім. Карпенка-Карого. Працювала в Одеському музично-драматичному театрі і в Театрі ім. Леся Курбаса у Львові. Режисер вистави — Ірина Волицька. Режисерка «Театр у кошику», заслужена діячка мистецтв України, театрознавиця, кандидатка наук, лауреатка театральної премії ім. Леся Курбаса та львівської обласної премії ім. Бориса Романицького. Закінчила Інститут театру, музики і кінематографії в Санкт-Петербурзі.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Однорукий"

Молодий академічний театр (м.Київ, Україна) вистава «Однорукий» М.МакДона, в постановці Андрія Білоуса.  В рамках Міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев 2018».Квитки можна придбати за вказаним посилання.

Вистава "Міоріта"

Незалежний театр (м.Тімішоара, Румунія) вистава «Міоріта» в постановці Ovidiu Mihai. В рамках Міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев 2018».Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Балет "Білосніжка та семеро гномів"

Балет польського композитора Богдана Павловського "Білосніжка та семеро гномів" – подарунок нашого театру найменшим глядачам. Старовинна чарівна казка братів Грімм звучить особливо проникливо в хореографії балетмейстера Ігора Храмова. Знайомий з дитинства сюжет про юну красуню Білосніжку, дочку Короля, яку пихата чаклунка мачуха виганяє з дому, стає історією про дружбу і вірність. Добре серце Білосніжки, її лагідний характер і чуйність допомагають їй вижити в дрімучому лісі. Забавні лісові Гноми щиро полюбили дівчинку і прихистили у себе. І ніякі чари і підступи не переможуть Любов. Жива, завзята, динамічна музика в симбіозі з яскравим і легким хореографічним текстом  перетворюють балет в справжню захоплюючу казку. Цей спектакль наповнений прекрасними танцями Білосніжки, завзятих гномів, звірів і птахів, які допомагали Принцу розбити чари злої королеви і з’єднати свої серця з прекрасною Білосніжкою. Квитки у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Опера "Сільська честь"

"Сільська честь" – вистава про любов та пристрасть, про ревнощі і зраду. Головна героїня опери, покинута своїм коханим і засліплена ревнощами, намагається будь-якими способами повернути його, але її дії призводять до загибелі нареченого. Чарівна з перших тактів музика Масканьї – це справжнє відкриття для меломанів: яскраві  мелодії, чудові хорові номери та ансамблі. Опера на 1 дію.Чарівна з перших тактів музика Масканьї – це справжнє відкриття для меломанів: яскраві мелодії, чудові хорові номери та ансамблі. Квитки можна придбати в касі театру та онлайн за вказаним посиланням.

Вистава "Іван Павло ІІ. Римський Триптих"

Театр Короля Войтили (Польща) вистава "Іван Павло ІІ. Римський Триптих" в постановці А. Марчевського.В рамках Міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев 2018».

Вистава "Тряпчатий м’яч"

Дунайський театр (м.Вац, Угорщина) вистава «Тряпчатий м’яч» Хегедош Ласло, в постановці Я.Федоришина.  В рамках Міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев 2018».Квитки можна придбати у касі театру, або за вказаним посиланням.

Опера "Набукко"

"З опери "Набукко" дійсно почалася моя творча кар’єра", – говорив Верді. Перша опера 28-річного композитора мала величезний успіх на сцені, – саме ця опера стала твором, після якого Верді, який пережив провал двох своїх опер і особисту трагедію, підбадьорився і знову повернувся до творчості. Звернути увагу на лібрето Солера "Навуходоносор" умовив Джузеппе Верді імпресаріо театру Ла Скала Мереллі. Біблійний сюжет про каяття в своїх гріхах і пройшовши через страждання до істинної віри вавилонського царя, страждання нещасних євреїв, підступність дочки Навуходоносора Абігаїль, яка прагне за всяку ціну добитися влади, направду схвилював Верді і, нота за нотою, він створює всю оперу. Прем’єра, яка відбулася 9 березня 1842 року в Ла Скала, викликала фурор. Верді в один день став знаменитим. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Стелла"

Театр «Міхай Емінеску» (м.Оравіта, Румунія) вистава «Стелла» Дж.В.Гете, в постановці С. Іорданеску.В рамках Міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев 2018».

Вистава «Schmetterlingstango»

Театр «Табор» (Австрія) вистава «Schmetterlingstango» Н.Альдо, в постановці А.Глухова. В рамках Міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев 2018».Квитки можна придбати у касі театру, або за вказаним посиланням. 

Вистава "Розбитий глек"

Київський національний театр ім. І. Франка вистава "Розбитий глек" в постановці Р. Мархолії (Україна).В рамках Міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев 2018».

Паяци

Лібрето Руджеро Леонкавалло. Bиконується італійською мовою з українськими субтитрами.Постановники: Диригент-постановник Мирон Юсипович заслужений артист України Режисер-постановник Володимир Дубровський Художник-постановник Тадей Риндзак народний художник України Художник костюмів Лариса Кузьмик Хормейстер Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу Сценічний рух Людмила Марина Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Люкс для іноземців"

"Люкс для іноземців" - це захоплююча комедійна історія про дві сімейні пари, які волею долі опиняються в одному готельному номері. Маленький готель у французькому містечку на кордоні з Німеччиною, де всі жителі святкують фестиваль «Святого Вольфганга», стає ареною дивовижної плутанини і комічних ситуацій, яскравих любовних пригод та неочікуваних дій, які у захваті тримають глядацьку аудиторію протягом усієї вистави!  У цьому вирі зникають всі кордони, і, власне, кордон між акторами і глядачами!

Опера "Наталка Полтавка"

Початок 16.09 о 12:00, 20.09, 11.10 та 09.11 о 18:00. "Наталка-Полтавка" опера М. Лисенка за п’єсою І. Котляревського. Сюжет опери приваблює щирою любов’ю до простого народу, оптимізмом, реалістичним відображенням сільського життя. Класична історія про любов і вірність за пєсою, з якої починався український театр на початку ХІХ століття. Її знає тепер кожен школяр, але не кожен слухав народні мелодії в обробці Лисенка і чарівливі голоси талановитих співаків в ролях головних героїв: Наталки, Петра, Терпилихи, Возного, Виборного і Миколи.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Комедія "Вечеря з дурнем"

Початок 12.10 о 19:00, 13.10, 14.10, 11.11 - 18:00. Неймовірно смішний та водночас ліричний сюжет про те, на які вчинки буває здатен чоловік заради справжнього кохання. Якщо звичайно він не «Дурень»… Вистава «Вечеря з дурнем» змусить Вас посміятись і водночас задуматись. Тонкий гумор, яким пронизана вся вистава не залишить нікого байдужим, адже ця комедія має глибокий сенс і дуже цікаву сюжетну лінію. Це вистава про людяність. Кому що сподобається: цинічні розумники або дурні з добрим серцем. Отож гарний настрій гарантуємо!Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Stand-up комедія "Про що мовчать чоловіки, або Дикун Forever"

Стендап-комедія “Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER”.У день, коли прекрасна половина людства насолоджуватиметься сотнями привітань і приємними подарунками з нагоди свята Весни та Жіночності, у Першому українському театрі для дітей та юнацтва відбудеться прем’єра всесвітньовідомої моновистави “Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER” за п’єсою одного з найуспішніших американських сімейних психологів Роба Беккера.Відверта розмова про жінок і не тільки…“Ох уже ці жінки!” Як часто Ви чуєте цю фразу з уст роздратованого чоловіка? “Ці чоловіки нічого не розуміють!” – нерідко жаліються одна одній подруги.Те, що чоловіки і жінки – істоти з різних планет – доконаний факт! Але як їм навчитись гармонійно існувати на Землі? Як вирішити цей одвічний конфлікт боротьби жіночого та чоловічого начал?Чого хоче жінка? Про що мовчать чоловіки? Відповіді на ці та інші запитання – спробує дати один із найталановитіших акторів сучасності Олексій Гнатковський під час інсценізації комедії у форматі стенд-апу “Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER”.Уголос про головне: 1 квітня у Львові представлять україномовну версію топової бродвеївської Stand-Up комедіїStand-Up комедія Роба Беккера, яка по праву стала володаркою премії Oliver Awards і впродовж 23 років захоплювала мільйонів глядачів у близько 50 країнах світу, не лише не втратила своєї актуальності й популярності, а й досі продовжує збирати фанів і цього разу в Україні.Вибір жанру стенд-апу для представлення всієї “гостроти” проблеми та “безвихідності” ситуації - дуже символічний, адже головний і єдиний персонаж у ній – особа, яка намагається збалансувати шальку терезів між світом чоловіків і простором жінок, змалювавши конкретні життєві колізії саме такими, якими вони є, без прикрас.Тонкий іскрометний гумор, майстерна гра актора, акцент на глибоких психологічних проблемах – це далеко неповний перелік того, на чому базується вистава, прем’єра якої вже за тиждень відбудеться в місті Лева.Харизматичний мрійник Олексій Гнатковський знає, “Про що мовчать чоловіки”, і радо розповість про це львів’янам“Основним завданням чоловіка є закохати в себе жінку”, - переконаний актор і додає, що, окрім душевного тепла, світла і натхнення, люди найбільше потребують любові. За словами Олексія Гнатковського саме любов є тією потужною силою, яка здатна перемогти все. Адже “Усе, що є у цьому світі, створене з любов’ю!” – резюмує він.Придбайте квитки на Stand-Up комедію “Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER” і погляньте на свої щоденні перипетії з представниками протилежної статі крізь призму посмішки та щирого прагнення до взаєморозуміння!З першими подихами календарної весни все довкола змінюється. А передусім - настрій!Замовте квитки на вечір іскрометного тонкого гумору та філософських роздумів над питанням гармонізації стосунків між чоловіком і жінкою вже сьогодні, адже до прем’єри залишились лічені дні!

Опера "Кармен"

Опера на 4 дії. Лібрето Анрі Мельяка і Людовіка Галеві за однойменною новелою Проспера Меріме. Виконується французькою мовою з українськими субтитрами.Постановники: Диригент-постановник Михайло Дутчак народний артист України Режисер-постановник Галина Воловецька заслужений діяч мистецтв України Балетмейстер-постановник Сергій Наєнко заслужений артист України, Герман Ісупов народний артист України Художник-постановник Тадей Риндзак народний художник України Художник костюмів Оксана Зінченко заслужений художник України Хормейстери Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу, Ірина Коваль Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Комедія "Боженька"

“боженька” - це вистава про політичні маніпуляції та спекуляції на релігійних почуттях. Щоб нікого не образити - дія перенесена в ліс і розгортається серед звірят. Але ніщо людське їм не чуже: домінування та експлуатація, анархізм, сексуальні субкультури, квазірелігійні переконання, численні страхи. Страх іншості, страх правди, страх пізнання, страх бути собою, страх любити. Страх змушує ховатись. Страх змушує мовчати. Однак, найкраща зброя проти страху - це сміх. Тому ми називаємо це комедією і запрошуємо сміятись разом з нами - чим голосніше, тим краще.Алегорична комедіяТривалість – 2 години з антрактом(16+)П’єса - Валерій ПєчєйкінПереклад - Оксана ДанчукРежисура, сценографія - Ігор БілицьКостюми - Олена КурдюковаХореографія і пластика - Нінель ЗбєряСвітло - Андрій ЧайковськийМузика - Юрій СмірновДіють:Мишеня - Богдан ГрицюкКошеня - Роман КривдикЛисичка - Анастасія ЛісовськаБілочка - Рита ГуркачЗайчик - Анна ЄпаткоВедмедик - Дмитро НаумецьТигрик - Іван ДовгалюкЇжачок - Андрій КравчукЖуравлик - Володимир ПантєлєєвКвитки можна придбати в касі театру, або онлайн за вказаним посиланням.

Вистава "Він, вона, вікно, покійник"

Початок 19.10 та 16.11 о 19:00, 20.10, 21.10 та 17.11 о 18:00.Зміст цієї п’єси дуже інтригуючий і кожна репліка змушує глядача сміятися та захоплюватися грою акторів. Помічник британського прем’єра Річард Уіллі таємно зустрічається з секретаркою у готелі «Вестмінстер». Несподівано вони виявляють у номері тіло мертвого мужчини. Схоже, це грабіжник, якого притиснула віконна рама. Це загрожує скандалом. Річард та його помічник Пігден намагаються сховати труп, при цьому кожен наступний крок лише заплутує ситуацію, яка стає доволі катастрофічною з появою в номері спочатку керуючого готелем, згодом дружини Річарда і врешті ревнивого чоловіка секретарки Джейн, а потім… Але не будемо відкривати всі карти. Поза усім це комедія, світла комедія, що несе радість, сміх, позитивні емоції. Словом усе те, за що ми любимо театр.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Опера "Травіата"

Про прекрасну і сумну історію кохання Маргарити і Армана спочатку розповів Олександр Дюма-син, а потім його п’єса "Дама з камеліями" лягла в основу опери "Травіата" Джузеппе Верді. За бажанням маестро герої стали зватися Віолеттою і Альфредом, але це не послабило цікавості до повної тонкого психологізму і чудових мелодій опери. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Опера "Дон Жуан"

Середньовічна іспанська легенда про "покараного розпусника", спокусника жінок Дон Жуана, є одним з найпопулярніших сюжетів в історії світового театру. Вона лягла в основу безлічі театральних вистав – драматичних, музичних, народних, лялькових, хореографічних. У рік створення моцартовского шедевра тільки в Італії йшло відразу кілька оперних вистав на той же сюжет. Історія Дон-Жуана дала Моцарту привід для постановки проблеми особистості. Його Дон-Жуан – це втілення безрозсудної відваги, кипучої енергії, незнищенного оптимізму і любові до життя. Саме в життєлюбності закладено головний секрет чарівності цього героя. Однак його егоїзм, зневага до законів честі і моралі стають джерелом нещастя для всіх, кого зустрічає Дон-Жуан на своєму шляху. Композитор підкреслив подвійність, суперечливість Дон-Жуана. Це не просто "покараний розпусник", як в більшості присвячених йому творів, а сильна особистість, яка живе за своїми власними законами.  Опера на 2 діїЛібрето Лоренцо да ПонтеВиконується італійською мовою з українськими субтитрами Квитки можна придбати в касі театру, або за вказаним посиланням.

Вистава "Ніч для жінок"

Початок 26.10 та 09.11 о 19:00; 27.10, 28.10, 10.11 о 18:00.Якщо Ваша душа бажає незабутнього та вражаючого дійства, позитивних емоцій, легкого гумору і 100% драйву, найкращим подарунком Вашому доброму настрою буде вистава «Ніч для жінок». Ця п'єса відома світовому глядачеві за багаточисельними постановками, які незмінно б'ють усі рекорди щодо популярності. До речі, в 2001 році вона була нагороджена вищою театральною премією Франції «Мольєр». Шестеро безробітніх друзів зневірилися в тому, що можуть знайти роботу-закрився єдиний роботодавець міста-металургійний комбінат. Оголошення в газеті інформує про те, що за вхід в бар, де показують чоловічий стриптиз, кожна дама має викласти 200 доларів. Шалена ідея приходить миттєво... На очах здивованої публіки «робітники від верстату» перетворюються на «аполонів стриптизу».Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Балет "Жизель"

Балет на 2 дії.Лібрето Теофіля Готьє та Жюля-Анрі де Сен-Жоржа.Хореографія Ж. Кораллі, Ж.Перро та М.Петіпа в постановці народного артиста СРСР Микити Долгушина. Спектакль, який став символом романтичного балету XIX століття, який з роками не втрачає чарівності.Юна Жізель дізнається про зраду коханого, від горя втрачає розум і вмирає. Вона стає однією з Віліс – наречених, які померли до весілля. Опівночі віліси приходять в світ людей, і чоловік, який опинився поруч у пізню годину, стає їх жертвою – примари змушують його танцювати, поки не настане смерть. Однак любов Жізелі до Альберта така сильна, що вона рятує коханого від смертельного танцю.Львівська національна опера представляє балет в редакції народного артиста СРСР Микити Долгушина. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава «ШАФА»
02.11.2018 19:00

Балет Олени Коляденко «Freedom Ballet» представляє свій захоплюючий спектакль під назвою «ШАФА». Кожен їхній рух зачаровує з першої секунди, кожен їхній вихід на сцену – це не просто танець: це життя, сповнене інтриг, пристрасті, драматургії, імпровізації, любові та краси. Це до біса емоційно, до міри саркастично, стильно, сучасно і приголомшливо відверто. На сцені ви побачите 14 танцюристів, які експериментують з пластикою, світлом і музикою. Вони приміряють на себе різні образи і перетворюють будь-який ритуал на фарс. Вони втілюються у незліченну кількість життів, вони ніколи не повторюються, і вони відверті до межі. Мета їхнього нескінченного експерименту – пізнати себе настільки глибоко, щоб можна було обійтися без масок. Однак головним учасником експерименту є глядач. Той, що влаштувався в комфортній безпеці залу, дивлячись на освітлену сцену.

Вистава "За дверима"

Початок 02.11 о 19:00, 03.11 та 24.11 о 18:00.Львівський академічний театр Воскресіння щиро запрошує Всіх на виставу «За дверима» В.Борхерт. Людина повернулася з війни і опинилася за дверима… «Сьогодні за дверима. Завжди за дверима. І двері зачинені…». (слова Бекмана) Але кохання — це та сила, яка здатна зламати будь-які двері і зробити людину щасливою. Цікаві нестандартні рішення режисера, зворушлива історія випробування віри людини, яка повернулася з війни та розчарувалася у світі, а також тема кохання — як порятунку людини у нашому світі — все це не дасть Вам ні на хвилину відірвати погляд від сцени.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.  

Вистава "Весела корчма"

Львівський академічний театр «Воскресіння» запрошує на музичну комедію «Весела корчма», за мотивами оповідань Шолом-Алейхема. Ця вистава отримала нагороду від журі на конкурсному VI Міжнародному фестивалі «Сусіди» в Любліні (Польща). Це колоритна вистава, наповнена танцями, єврейською музикою, гумором і смішними діалогами неодмінно додасть Вам хвилю позитивного настрою у ці дні.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "№13 або олінклюзів"

"Олінклюзів або № 13" - це не просто номер в готелі, за розворотом подій в якому підглядає сидить в залі публіка. Ця гостра сатира на знайому і майже що стала анекдотичної історію: впливовий, відомий політик і його молода секретарка. В основі - п'єса талановитого драматурга Рея Куні. Сюжет такий: помічник прем'єр-міністра між дебатами в палаті громад і затишним номером в готелі з видом на Біг-Бен в компанії з напівроздягненої секретаркою, явно віддає перевагу другому. Здавалося б, все йде, як по маслу. Однак прямо в кульмінаційний момент парочка помічає тіло невідомого чоловіка у вікні. Ось така от зав'язка. Політику доведеться тепер пояснювати, чому ж він не на роботі і що він робить в номері готелю. На додачу з трупом. Ролі виконують: Володимир Горянський, Лілія Ребрик, Олексій Вертинський, Олександр Папуша, Віка Білан, Макс Максимюк, Лариса Руснак, Данило Маржец. Режисер-постановник "№13 або олінклюзів" - В'ячеслав Жила, продюсер - Слава Жила. Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням.

Вечір одноактних балетів

Вечір одноактних балетів включає в себе три балетні мініатюри: Гран па з балету «Пахіта» Л.Мінкуса «Кармен-сюїта» Ж.Бізе-Р.Щедріна «Ніч вальпургії» – балетна сцена з опери «Фауст» Ш.Гуно Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Іфігенія в Авліді"

ПочатоОдна з найкращих трагедій Евріпіда.Прекрасну Єлену вже викрали. Троянська війна почалася та грецькі війська не можуть відплисти з Авліди, бо нема вітру. Царю Агамемнону жрець пророкує перемогу у війні, лише за умови, що він пожертвує життям дочки Іфігенії. Влада чи людяність? Що вирішить Агамемнон? Програти війну чи виграти, втративши дитину?Герої давньогрецької міфології оживають в сучасному, цікавому, мистецькому, експериментальному трактуванні Заслуженого діяча мистецтв України Я.Федоришина.Питання, які були актуальні 5 тис. років тому — залишаються актуальними і сьогодні. Квитки можна придбати у касі театру, або за вказаним посиланням.

Вистава "Танець життя"

Класика української драматургії Олександра Олеся. Вистава включає чотири одноактні п’єси: «Танець життя», «По Мюллеру», «Юність» та «Патріот». О. Олесь малює ескізи життя 30-х років, які актуальні і сьогодні. Це теми сімейних негараздів, кохання молодих людей, кар’єризму. В погоні за щастям люди не бачать один одного. Особливо в одноактній п’єсі «Танець життя» на основі однієї сім’ї О. Олесь вибудовує закони побудови держави. Ми вважаємо, що цей матеріал буде надзвичайно актуальний для молоді, особливо для студентства, тому що вистава різножанрова, де переплітаються комедія, драма, трагедія, водевіль.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Тільки смерть розлучить нас"

Гостросюжетну комедію у 2 діях за п'єсою знаменитого італійського драматурга Альдо Ніколаї поставив відомий український режисер Валерій Астахов. Головна героїня Єва - фатальна жінка у повному розумінні цього слова. Розумна, чарівна, жагуча і заповзятлива. Про таку потай мріє кожний чоловік. Бруно пощастило. Він знайомиться з Євою. Але герой ще не підозрює, що його чекає… Ця штучка проведе бідолаху по всіх колах пекла - через автомобільну аварію і травматологічну клініку, в'язницю і божевільню. Вона увіллється у життя Бруно до мозку кісток. І все… через ретельно спланований проект убивства. Адже у Єви є законний чоловік - стриманий і мудрий Маріо, і він заважає особистому щастю героїв… План убивства стає досконалішим з кожним днем… Чим закінчиться цей комічний трилер? У головних ролях – народні улюбленці! Народний артист України Остап Ступка! Зірка серіалів «Коли ми вдома», «Слуга народу» і «Родичі» - Катерина Кістень! Відомий театральний актор і зірка серіалів «Ко мне, Мухтар», «Жіноча інтуїція-2» Костянтин Костишин!Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Балет "Лебедине озеро"

"Лебедине озеро" – одне з найбільш фантастичних, неперевершених і знаменитих творінь балетного мистецтва. Його хореографія протягом довгого часу вважається загальновизнаною перлиною світового балету. Саме це мав на увазі великий хореограф ХХ століття Джордж Баланчин, коли вимовив знамениту фразу: "Щоб театральний зал завжди був повний, треба кожен балет називати "Лебедине озеро". "Лебедине озеро" – переказ старовинної німецької легенди. Молодий принц Зігфрід закохується у зачаровану принцесу-лебедя Одетту. Його щира любов і вірність повинні допомогти їй позбутися від лебединого прокляття чаклуна Ротбарта і повернути людську подобу назавжди. Балет на 3 діїТривалість: 2 год. 30 хв.Хореографія Л.Іванова, М.Петіпа, О.Горського, П.МалхасянцаЛібрето В.Бегічева та В.Гельцера Постановники:Балетмейстер-постановник: Петрос Малхасянц заслужений артист УкраїниДиригент-постановник: Юрій Бервецький заслужений артист УкраїниХудожник-постановник: Євген Лисик народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Т.ШевченкаХудожник костюмів: Оксана Зінченко заслужений художник України Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Балет "Лускунчик"

Лібрето Маріуса Петіпа за одноименною казкою Ернста Теодора Амадея Гофмана.Постановники: Балетмейстер-постановник Герман Ісупов народний артист України Диригент-постановник Ігор Лацанич народний артист України та народний артист Республіки Татарстан Художник-постановник Євген Лисик народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка Диригент Юрій Бервецький заслужений артист України Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Опера "Богема"

"Богема" Джакомо Пуччіні – один з найбільш ліричних творів знаменитого італійця. Проникливі мелодії й щедра оркестровка забезпечать музичним гурманам вишукане задоволення. В основу лібрето покладено сюжет з життя Латинського кварталу, де з давніх-давен і донині мешкає паризька богема, яка незважаючи на бідність і знедоленість, раз і назавжди зробили свій вибір в користь мистецтва, творчості, кохання… Опера на 4 дії.Лібрето Луїджі Ілліки та Джузеппе Джакози за романом Анрі Мюрже "Життя богеми".Виконується італійською мовою з українськими субтитрами. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Опера "Бал-маскарад"

Опера на 3 дії. Лібрето Ежена Скріба та Антоніо Сомми. Виконується італійською мовою з українськими субтитрами.Постановники:Диригент-постановник Михайло Дутчак народний артист УкраїниРежисер-постановник Василь Вовкун народний артист УкраїниБалетмейстер-постановник Петрос Малхасянц заслужений артист УкраїниХудожники-постановники Тадей Риндзак народний художник України, Михайло Риндзак народний художник УкраїниХудожник костюмів Оксана Зінченко заслужений художник УкраїниХормейстери Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу, Ірина КовальКвитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Різдвяне дійство "З нами - Бог! Розумійте, народи..."

Різдвяне дійство за участю хору та симфонічного оркестру Львівської Національної Опери.Постановники: Режисер-постановник Василь Вовкун народний артист України Диригент-постановник Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу Художник-постановник Тадей Риндзак народний художник України Хормейстери Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу, Ірина Коваль Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Концерти

Концерт "Ready for change"

Вперше в історії усіх джазових фестивалів України – концерт джазових зірок з Південної Кореї! Півтора року перемовин, подачі грантів і за підтримки Міністерства культури Кореї та Південнокорейських авіаліній сучасні й запальні музиканти ТОПової джаз-групи HG FunkTronic вперше їдуть в Україну! HG FunkTronic – сучасний джазовий колектив, у якому класичні джазові інструменти: саксофон, труба й ударні - уживаються з бас-гітарою, вокодером і діджейським пультом. HG FunkTronic на чолі з лідером – знаменитим барабанщиком Хонг Гі Кімом – представляють світу танцювальний K-Jazz – яскраве поєднання джазу, електронної музики і хіп-хопу. Музиканти зіграють свої найкращі композиції і занурять всіх у фантастичну атмосферу непередбачуваного корейського джазу!Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Лісапетний Батальйон"

Грандіозний концерт популярного колективу «Лісапетний батальйон» Наталії Фаліон неможливо пропустити! «Лісапетний батальйон» – найяскравіший приклад того, як зірки з народу пробиваються на вершину слави. І тепер ви станете свідками підкорення цими артистами головної сцени країни. 25 років колектив прикольних і веселих жінок йшов до настільки серйозного концерту. І тепер вони, ясна річ, готові «вистрілити» так, що мало не здасться. Команда «батальйону» дивує своєю різноманітністю. Тут тобі і медсестра, і домогосподарка, викладач музики і багатодітна мати, завідувачка клубом, продавщиця, вихователь дитячого садка, бібліотекар. У кожній їхній пісні – історія з життя. Історія музична, весела, жива. У героях пісень легко можна впізнати сусідку, подругу, себе. Тому і заслужили яскраві артистки всенародну любов.

Концерт "Від Бароко до Джазу” Фабріса Ді Фалько

Меценат, модель, танцюрист, вчитель, виконавець різноманітних джазових мюзиклів, барокових, сучасних опер, Фабріс Ді Фалько сам будучи метисом, не турбується про еклектизм: "Я вважаю себе птахом островів. Я хочу мати можливість літати від однієї дисципліни чи галузі до іншої. Я не хочу бути у клітці" Музичні критики відзначають чистий тембр голосу інноваційного музиканта та різноманіття музичних програм Ф.Ді Фалько: сміливий виклик змішувати музику джазу та бароко, здійснювати інтерпретації від сучасних творів до комедійних мюзиклів. У статті New York Times "Нью-Йорк Таймс" журналіста Ф. Еберстата "Хто може протистояти чоловікові, який співає як жінка", французький контратенор Філіпп Жарускі зазначає: "Голос Ді Фалько – інтригуючий та відрізняється від звичних моделей. Він надзвичайно ковзає від баритона до сопрано, він комфортно виконує твори Бахачи співає з джаз-саксофоністом Ману Дібанго. Я був шокований відмінністю між його фізичною зовнішністю та його кришталево чистим та дзвінким голосом ". Частий гість на бароковій, сучасній оперній та театральній сцені у Франції, Німеччині, Швеції, Італії, Аргентині, Африці, Румунії і Японії - Фабріс Ді Фалько вперше виступить у Львові. Персоналії Фабріс Ді ФалькоКвитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт з нагоди 90-ліття Зенона Дашака

У програмі:I відділЗ. Дашак. Українська рапсодія для альта та фортепіаноФ.Шуберт. Експромпт №4Ф.Шуберт. Квартет №14 «Дівчина і смерть»II відділВ. Уолтон. Концерт для альта з оркестромМ.Брух. «Романс» для альта з оркестромДж. Пуччіні. Vissi d’Arte – ToscaДж. Пуччіні. E Lucevan le Stelle – ToscaДж. Пуччіні. Дует O soave Fanciulla – La BohemeПерсоналіїОркестр оперної студії ЛНМА ім. М. В. ЛисенкаСтрунний квартет "Фенікс"Софія Дашак - фортопіаноЗенон Дашак - альтХартмут Роде - альт, диригент (Німеччина)Джон Дашак - тенор (Великобританія)Жаклін Міура - Дашак - сопрано (Швеція)Євгеній Дашак - фортопіаноБогдан Дашак - диригентКвитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Молитви для органу. Жанри органної музики"

Органний зал запрошує на сольний концерт Олени Мацелюх “Молитви” із циклу “Жанри органної музики”. Солістка Органного залу Олена Мацелюх презентує у травні цикл концертів “Жанри органної музики”, в кожному з яких зібрані твори видатних композиторів певного жанру. Четвертого травня прозвучать молитви для органу. Найдавніший жанр, кажуть, що молитва – це акт любові. Цього вечора любові в Органному залі буде багато. Слухачі почують улюблені багатьма "Ich ruf' zu dir, Her Jesu Christ" Йоганна Себастьяна Баха, молитву з “Готичної сюїти” Леона Боельманна, “Аве Марія” Ліста, “Літанію” Жана Алена, а також твори львів’янина Богдана Котюка в цьому жанрі, написані спеціально для Олени Мацелюх. Олена Мацелюх – органБ. Котюк – Молитва “Adagietto”Л. Боельманн – Молитва з “Готичної сюїти”Ф. Ліст – Хоральні варіації “Плачі, жалі, турботи, скорботи…"Б. Котюк – BenedictusЙ.С. Бах – "Ich ruf' zu dir, Herr Jesu Christ"Ж. Ален – “Літанія”Ф. Ліст – “Аве Марія”Б. Котюк – Sanctus Тривалість: понад годинуВікові обмеження 7+Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.Додаткова інформація за вказаним номером телефону.

Концерт "Бельгія – Україна. Музика без кордонів"

У програмі:Альберт Ґрісар. Увертюра до опери «Le Carillonneur de Bruges»Едвард Ґріґ. Концерт для фортепіано з оркестром ля мінорБорис Лятошинський. Симфонічна балада «Ґражина»Август де Бук. «Відьомський шабаш»ПерсоналіїМарі Франсуа - фортопіаноАкадемічний симфонічний оркестр Львівської філармоніїГерман Енгельс - диригент.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт гурту "Кімната Гретхен"
28.09.2018 20:00

Гурт презентує Piano Unplugged версію пісень з альбому Гравітанці, а також виконає старі пісні в цілком новому звучанні. Повна розгерметизація чекає на вас у Львові. Максимально наближаємося до космосу!Квитки: 80 грн.

Концерт "Французька органна музика"

Органний концерт “Від Куперена до Мессіана” у виконанні Надії Величко. Франція має давній сентимент до органа. Почалося все у XII столітті, коли у паризькому соборі Нотр-Дам склалася школа Органуму – найбільш ранньої європейської багатоголосої музики. А далі було пишне і прекрасне бароко з творіннями Франсуа Куперена та Луї Маршана. Технічна революція XIX століття подарувала Франції перший симфонічний орган. Композитори країни змагалися у масштабності та красі творів, написаних для “короля музичних інструментів”. А в ХХ столітті Олів’є Мессіан створив власну музичну мову. Всі ці віхи ми пройдемо разом із Надією Величко в її органному концерті “Від Куперена до Мессіана”. Надія Величко – орган Ф. Куперен – Фуга, Діалог Н. де Гріньї – Dialogue de flutes Л. Маршан – Basse de Trompette Ж. Гілєн – Dialogue Г. Коретт – Prelude et Fugue Г. Коретт – Noel П. Дандріє – Noel А.П.Ф. Боелі – Adoro te Г. Ласко – Noel Lorrain Ч. Піро – La Beatitude Т. Дюбуа – Алілуйа Е. Жигу – Менует, Токата С. Франк – Кантабілє, Хорал ля мінор О. Мессіан – Явлення предвічної Церкви Квитки можна придбати у касі Органного залу, або за вказаним посиланням.Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Концерт Богдана Котюка "Віра. Надія. Любов"

Запрошуємо гостей на авторський концерт Богдана Котюка ”Віра. Надія. Любов”. Цього вечора ви почуєте всі барви творчості талановитого сучасного львівського композитора. Від цимбалів до органу. Від найпростішого до найскладнішого. Із Вірою, Надією, Любов'ю, адже без них неможливо творити. Олена Мацелюх – орган Ігор Мацелюх – флейта Пана Олег Пазюк – цимбали Назарій Стефанко – цимбали Богдан Кравченко – сопілка Руслан Скоролітній – баритон Ростислав Котюк – фортепіано Ліліана Стадник – флейта Ірина Маковецька – сопрано Benedictus (річеркар для органа-соло) Rhapsody №1 (для цимбалів-соло) Mood and spirits (дует для сопілки та цимбалів) Небо і Земля (епітафія для органа-соло) З далекого походу (сanzone drammatica для баритона та фортепіано) Reflection (річеркар для духових) Ангелів Цариця (хорал для сопрано, флейти Пана, флейти, фортепіано та органа) Tet-a-tet (річеркар для органа-соло) Sanctus (симфонічна поема для органа-соло) Програму концерту вестиме композитор Богдан Котюк. Квитки можна придбати у касі Органного залу, або за вказаним посиланням.Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Концерт "Італійські арії та органні інтерлюдії"

Нашому часу, смутному, невизначеному, гіпердинамічному, якому не вистачає стабільності та впорядкованості, епоха бароко надзвичайно близька по духу. В останній день вересня солісти Органого залу баритон Владислав Тлущ та органістка Надія Величко своєю віртуозністю перенесуть слухачів в Італію XVII-XVIII ст., в епоху палкого кохання, щирих почуттів та захоплення красою природи. “Твори, які ви почуєте у моєму виконанні, є основою італійського бельканто і входять до репертуару кожного професійного вокаліста. Завдяки своїм гармоніям та гнучкій мелодійній лінії вони стали основою гартування вокальної техніки виконавця”, – каже Владислав Тлущ. Органістка Надія Величко зіграє відомі інтерлюдії: концерт і рондо Моранді та два твори композитора-ченця Падре Давіде де Бергамо. Владислав Тлущ – баритон Надія Величко – орган Е. д’Астрога – Morir vogi' io П.П. Бенчіні – "Tanto sospirero" Дж.Б. Бонончіні – “Se mai vien tocca” Дж. Каччіні – “Tu c'hai le penne, Amore” А. Кальдара – “Come raggio di sol” А. Кальдара – “Sebben, crudele" Дж. Моранді – Концерт №10 Дж. Моранді – Rondo con imitazione de campanelli Падре Давідо – Вознесіння Падре Давідо – Соната Ре мажорКвитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Концерт France Lyrique

France LLyrique У концерті – твори Клода Дебюссі, Моріса Равеля та Франсіса Пуленка. У виконанні: Ольга Пасічник – сопрано Наталія Пасічник – фортепіано Програма: C. Debussy, Mélodies de jeunesse: Romance (P. Bourget) Beau soir (P. Bourget) Fleur de bles (A. Girod) Regret (P. Bourget) Rondel chinois (автор невідомий)Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт Святослава Кондратіва

Живий звук та справжні живі емоції на сценах провідних концертних майданчиків від найкращих музикантів України – учасників бенду Маестро, залишили незабутні враження у всіх, хто побував на концертах проекту Світ Очима Скрипаля. Цей проект відомий дивовижними музичними відео, які знімає скрипаль у найпрекрасніших куточках світу – Метеорах Греції, дюнах Сахари, Норвежських фьордах, Венеції, Барселоні та ін. За лічені дні ці відео набирають у соцмережах сотні тисяч переглядів, вподобань, поширень та схвальних коментарів. На сцені Святослав разом зі слухачами подорожує чудовими місцями, де йому довелось побувати, розповідає про них, про те, що його вразило та надихнуло, доповнюючи свої розповіді неперевершеною грою та передаючи слухачеві ті емоції, які переживав сам. Поєднання авторської музики і подорожей залишають у присутніх неповторні враження, про які вдячні шанувальники пишуть на офіційну сторіну Святослава у фейсбук. І ось восени 2018 року стартує другий Всеукраїнський тур Святослава Кондратіва. Він має назву «Метеора» і присвячений місцю неземної краси, яке знаходиться в Греції! Саме тут проходили зйомки нового музичного відео Маестро на однойменну композицію. Назву «Метеора» матиме й другий альбом Святослава і саме на його підтримку Маестро вирушає у свій другий Всеукраїнський тур. Його географія буде ширшою. До 20 міст, де вже виступав скрипаль зі своїм бендом, додаються концерти в Ужгороді, Хмельницькому та Одесі. А в програмі – нові композиції Святослава Кондратіва, його бездоганна віртуозна гра, заворожуюча енергетика і незабутні емоції! Тож не зволікайте, обирайте найкращі місця вже зараз, і до зустрічі на концерті!Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт гурту МЫ
30.09.2018 19:00

Краса - молодість - МЫ! Своє місце в логічному ряду група зайняла не просто так. Учасникам дуету вдається залишатися втіленням одночасно привабливої та згубної сили. Історія групи почалася з випадкової зустрічі Дані і Єви в інтернеті, завдяки якій їх голоси злилися і втілилися в успішний музичний проект. Талановитий дует представить продовження великої музичної історії - нову платівку! Квитки незабаром.

Концерт "Хай музика звучить…"

Відкриття концертного сезону камерна сцена – 2018-19Все найкраще з репертуару солістів Львівської філармонії.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Dan Balan

Чому варто піти на концерт Dan Balan? 1. Його концерти - це завжди буйство фарб і сплеск справжніх емоцій, якими музикант щедро ділиться з фанатами! 2. Проведіть передсвятковий вечір в компанії володаря Grammy і MTV Music Awards, який розтопить ваше серце. 3. Туди хочуть потрапити всі твої друзі. Швидше лови момент і бери квитки! Зустрічайте харизматичного і абсолютно неймовірного Dan Balan! Не секрет, що Dan Balan вважається унікальним артистом, адже молода людина не тільки вокаліст, автор музики і текстів для власних пісень, а й продюсер. А його слава мультиінструменталіста облетіла півсвіту! Крім того, DAN BALAN відомий як єдиний музикант з Молдавії, якого номінували на «Греммі» - а таке визнання багато чого варте! Нагадаємо, дану номінацію від отримав, як співавтор суперхіта «Live Your Life», який заспівала Rihanna. У «скарбничці» Dan Balan також нагороди від MTV Music Awards і Echo Awards. Творчий шлях молодого музиканта теж досить яскравий - Balan заснував молдавську групу O-zone. Він же - написав і спродюсував композицію «Dragostea Din Tei», яка в 30 країнах протрималася на першому рядку чартів.Квитки можна придбати за вказаними посиланнямя, або номерами телефонів.

K-Pop Party з Violet Tree (Південна Корея)
03.10.2018 18:00

K-POP-вечірка від SnakeZ Agency стрімко прямує до твого міста! Ти хочеш не просто потусити під улюблені k-pop-треки, а ще й почути деякі з них наживо? Побувати на концерті класної групи з Кореї? Знайти нових друзів і відмінно провести час з такими ж фанатами корейців, як і ти? Чекаємо тебе на нашому K-POP Party! Тебе чекає: - концерт південнокорейської группи 바이올렛트리 - Violet Tree - велика K-POP-вечірка і дискотека тільки з твоїми улюбленими піснями! - магазинчик K-POP товарів і атрибутики - величезна компанія однодумців! - і багато іншого!Ввартість квитків від 200 грн.

Концерт "Ukrainian Festival Orchestra" під диригуванням Ігора Будінштейна

Дириґент з Німеччини Ігор Будінштейн зіграє разом із львівським Ukrainian Festival Orchestra музику великих французів – Форе, Дебюссі, Равеля, Русселя та Пуленка.Шлях Ігоря Будінштейна до дириґентської палички був довгим. Спочатку він навчався як скрипаль та альтист у Московській консерваторії, Університеті мистецтв у Берліні та Університеті музики у Любеку, став головним альтистом Симфонічного оркестру Берліна, керував альтовою групою в оперних оркестрах Мюнхена, Гамбурга та Дрездена. І вже маючи за плечима колосальний досвід оркестранта закінчив дириґентський факультет Берлінської вищої школи музики. Ігор Будінштейн керував оркестрами в Німеччині, Польщі, Данії, Китаї, Мексиці, Кореї, Канаді. Також продовжує виступати як альтист, граючи камерну музику.У жовтні маестро завітає до Львова, щоб разом з Ukrainan Festival Orchestra зіграти твори видатних французьких симфоністів.У програмі концерту – сюїта Габріеля Форе “Пеллеас і Мелізанда”, написана для драми Моріса Метерлінка в 1898 році. Щоби встигнути до прем’єри Форе використав ноти своїх незакінчених невдалих творів, а оркестровку провадив його учень. Для Метерлінка також писав музику Клод Дебюссі, у концерті прозвучить його “Сарабанда” з сюїти “Для фортепіано” (Pour le piano). Як видно з назви, твір був написаний для одного інструменту, його оркестровку зробив Моріс Равель. Сюїта Равеля “Гробниця Куперена” (La tombeau de Couperin) закриє перше відділення концерту. Твір складається з шестьох частин, і кожна присвячена одному з друзів композитора, які загинули у Першій світовій війні.Друге відділення розпочнеться імпресіоністичним “Павутинням” Альбера Русселя (Le festin d'araignée), написаним для балету-пантоміми. На завершення оркестр виконає сповнену танцювальних ритмів Сінфоніетту Франсіса Пуленка, створену після Другої світової.Майже 50 років історії музики Франції в одному концерті Німецького дириґента та українського оркестру. Не пропустіть!Ігор Будінштейн – дириґент (Німеччина)Ukrainian Festival Orchestra (Україна)Г. Форе – “Пеллеас і Мелізанда”К. Дебюссі – СарабандаМ. Равель – “Гробниця Куперена”А. Руссель – “Павутиння”Ф. Пуленк – СінфоніеттаКвитки можна придбати у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00 год., у понад 20-ти касах Львова Gastroli та онлайн. Вікові обмеження: 7+Для довідок телефонуйте за вказаним номером

Концерт Ігоря Будінштейна

Дириґент з Німеччини Ігор Будінштейн зіграє разом із львівським Ukrainian Festival Orchestra музику Петра Чайковського. Концерт відбудеться 5 жовтня у Львівському органному залі з повтором програми 6 жовтня. Шлях Ігоря Будінштейна до дириґентської палички був довгим. Спочатку він навчався як скрипаль та альтист у Московській консерваторії, Університеті мистецтв у Берліні та Університеті музики у Любеку. Потім був головним альтистом Симфонічного оркестру Берліна, керував альтовою групою в оперних оркестрах Мюнхена, Гамбурга та Дрездена. І вже маючи за плечима колосальний досвід оркестранта, закінчив дириґентський факультет Берлінської вищої школи музики. Ігор Будінштейн керував оркестрами в Німеччині, Польщі, Данії, Китаї, Мексиці, Кореї, Канаді. Наразі також продовжує виступати як альтист, граючи камерну музику. У жовтні маестро завітає до Львова, щоб разом з Ukrainian Festival Orchestra зіграти твори Петра Ілліча Чайковського. На концерті звучатиме сюїта з балету "Лебедине озеро", а також симфонічна фантазія “Фатум”. Цікаво, яку після прем’єри розгромили критики. У розпачі Чайковський знищив партитуру, але після смерті композитора ноти вдалося відновити по збереженим оркестровим голосам. Тема фатуму в подальшому зіграє дуже важливу роль у творчості Чайковського, а відновлений твір ще зазнає світової слави. Також та Друга симфонія, що була написана в Україні, в Кам'янці, маєтку сестри композитора. Наповнена українськими народними мелодіями, широка і тепла, як українська душа, – перед цією музикою вклоняється весь світ!Не пропустіть “Чайковський Гала” від видатного Ігоря Будінштейна! Ігор Будінштейн – дириґент (Німеччина) Ukrainian Festival Orchestra (Україна) П. Чайковський: Фантазия "Фатум" "Лебедине озеро", сюїта ор.20а Симфонія №2Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Ivan NAVI з презентацією альбому "Такі Молоді"
05.10.2018 20:00

Нестримний Ivan Navi з презентацією альбому "Такі Молоді" вже 5 жовтня завітає в Малевич! Двократний номінант музичної премії YUNA в категоріях "Відкриття року" (2017) та «Найкращий виконавець» (2018). Виконавець популярних хітів "Такі Молоді", "Тимчасовий релакс", "Закохуюсь", "Хімія" і "Це Вона (Зірка)".   Приємний бонус від Малевича: після концерту ти можеш залишитися на вечірку безкоштовно! Столик на вечірку треба бронювати окремо. Встигни придбати: перші 100 квитків по 200 грн. Кожен власник фан-квитка на вході отримає особливий меседж-подарунок від Ivan NAVI.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.Бронювання столиків та деталі за вказаними номерами телефонів.

Тоні Раут & Talibal Badpazific
06.10.2018 18:00

«BAD Pazific» - не просто назва альбому. Це щось більше. Це творче об'єднання, бренд, туса. Антон Басаєв родом із Санкт-Петербурга стрімко увірвався у свідомість шанувальників справжнього хіп-хопу. Треки хлопця характеризуються агресивним стилем. У кліпах Тоні Раута присутній образ злого клоуна, у свідомість якого час від часу вривається дух крутого музиканта. Перша популярність наздогнала хлопця в 2012, коли вийшов на простори інтернету кліп на пісню «300». Тепер кількість переглядів перевалила за 2 мільйони. Своє продовження історія злого клоуна знайшла у відеороботі «Грім». 2013-й рік ознаменувався для репера випуском дебютного альбому «Раутвілль». Це історія міста-примари, дорогу з якого не так просто знайти. Наступна платівка, записана спільно з ТО Booking Machine, називається «Країна ОС». А в минулому році репер представив фанатам сольну платівку Suspense. Тепер Тоні Раут збирає повні зали на своїх концертах.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Mark Gross Quartet
07.10.2018 22:00

Альт-саксофоніст Марк Гросс добре відомий поціновувачам джазової музики як справжній майстер хард-бопа і джазової традиції. Випускник знаменитого Berklee College of Music, Гросс був одразу помічений майстрами американської джазової сцени, серед яких такі легенди, як Лайонел Хемптон, Нет Еддерлі і Дейв Холланд. У складі джазового оркестру Dave Holland Big Band саксофоніст двічі ставав лауреатом премії Греммі. Серед сценічних партнерів Гросса такі знакові для джазової музики імена, як Бастер Вільямс, Малгрю Міллер, Ніколас Пейтон, Вінтон Марсаліс, Діззі Гіллеспі, Джиммі Хіт, Том Харрел, Фредді Хаббард, Джо Чемберс, Джиммі Кобб і багато-багато інших. У Львові Марк Гросс представить програму-присвяту легендарному саксофоністу Кеннонболлу Еддерлі, з яким його часто порівнюють і музичним спадкоємцем якого його часто називають критики.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт "Популярна органна класика"

У першу неділю жовтня солістка Органного залу Надія Величко подарує слухачам концерт, кожен номер якого – шедевр. У виконанні органістки звучатимуть Токата і фуга ре мінор Йоганна Себастьяна Баха, Пасакалія Дітріха Букстегуде, Героїчна п’єса Сезара Франка. Стіни органного залу здригнуться від потужних “Вестмінстерських дзвонів” Луї В’єрна, відлунням повторять “ку-ку” за “Зозулею” Луї-Клода Дакена, закружляють слідом за “Рондо alla celtica” Ганса-Андре Штамма. По-новому зазвучать “Мелодія” Крістофа Глюка та “Лібертанго” Астора П’яццоли у перекладенні для органа. Надія Величко – орган Л. В'єрн – Дзвони Вестмінстера Й. Вальтер – Концерт по Вівальді сі мінор в 3 частинах Д. Букстегуде – Пасакалія Й.С. Бах – Токата і фуга ре мінор К. В. Глюк – Мелодія Л.К. Дакен – “Зозуля”, “Ноель” С. Франк – Героїчна п'єса А. П'яцола – “Лібертанго” Г.А. Штамм – Рондо alla celticaКвитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Марія Бурмака & Gypsy Lyre

Народна артистка України Марія Бурмака з сольним концертом у Львові. Українська співачка, народна артистка України, Марія Бурмака представить нову програму у Львові.  Разом із учасниками гурту “Gypsy Lyre” співачка виступить із музичною програмою. В цей вечір прозвучать старі та зовсім нові композиції артистки.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Реквієм. A capella Leopolis"

Людські голоси та інструмент, натхненний ними – капела та орган подарують вам музику надлюдську, небесну. Львівський ансамбль “A cappella Leopolis” разом із російською органісткою Ольгою Жуковою виконають твори, які засновані на григоріанських хоралах – “Salve regina” Арво Пярта та “Реквієм” Моріса Дюрюфле. Середньовічна система співу не знала, що таке мажор чи мінор, музика не поділялася на ”веселу” і “сумну”. Не існувало й відомого нам математичного ритму, музика йшла за текстом, ставлячи наголос не на першу чи другу долю, а на потрібне слово в тексті. Дивний, неземний, двозначний колорит відтворений через століття полонить і хвилює наші душі. Доповнить вечір Токата з органної Сюїти Дюрюфле №5, визнана одним із найсильніших творів для органа в світі. “A cappella Leopolis” – ансамбль, який славиться своїм високим рівнем історично інформованого виконавства. Учасники львівського колективу співають рідкісні твори: від григоріанських хоралів до оперної музики Бортнянського, від партесних концертів українського бароко до європейських коляд. Ансамбль бере участь у фестивалях давньої музики в Європі, співпрацює багатьма з колективами та дириґентами з Польщі, Чехії, Швейцарії. Ольга Жукова – органістка. У 2015-му з відзнакою закінчила Санкт-Петербурзьку державну консерваторію ім. Римського-Корсакова по кафедрі органа і клавесина. Паралельно закінчила Вищу школу музики Лозанни (Швейцарія) по класу органа, отримавши приз за найкращу дипломну роботу та концерт-екзамен. Минулого року отримала у Лозанні диплом майстра-соліста. Лауреатка органних конкурсів у Німеччині, Росії, стипендіатка Органної академії у Фрібурзі (Швейцарія), має контракт із звукозаписувальною фірмою Західного Німецького радіо, активно концертує в Європі. Ольга Жукова – орган “A cappella Leopolis” А. Пярт – Salve regina (для хору з органом) М. Дюрюфле – Токата з Сюїти №5 М. Дюрюфле – Реквієм (для хору, солістів та органа) Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Концерт "Пори року Вівальді"

На відкритті Leopolis Baroque Festival в Органному залі гратимуть концертмейстер чеської філармонії та українсько-американський дириґент. Львівський органний зал знову дарує своїм слухачам свято музики міжнародного рівня! Головний гостьовий дириґент Ukrainian Festival Orchestra Теодор Кухар разом із солістами Йозефом Шпачеком та Уляною Макєєвою 7 серпня відкриють Leopolis Baroque Festival. Розпочне бароковий концерт Симфонія №2 Карла Філіппа Емануеля Баха у виконанні Ukrainian Festival Orchestra. Карл Бах за життя зажив більшої слави, ніж його батько, ним захоплювався молодий Моцарт, під його впливом перебували Гайдн та Бетовен. Але з плином часу ім’я “Гамбурзького Баха” поступово відійшло у тінь його великого батька. І лише у 60-х роках ХХ століття твори сина отримали нове життя. Слідом за Бахом-сином звучатиме Бах-батько: Концерт для скрипки, гобоя та оркестру до мінор з Українським фестивальним оркестром виконають скрипаль із Чехії Йозеф Шпачек та українська гобоїстка Уляна Макєєва з Одеси. Цей твір вражає майстерним поєднанням сольних інструментів та оркестру. Після антракту звучатимуть "Пори року" Вівальді. Твір, наділений якоюсь магією, що її щедро розсипав між нотами темпераментний італієць, цього разу звучатиме у виконанні Йозефа Шпачека та оркестру. Запрошуємо полинути у світ чарівного бароко разом із зірками класичної сцени! Йозеф Шпачек є наймолодшим скрипалем-концертмейстром в історії Чеської філармонії. Почавши навчання у Ярослава Фольтіні в Празькій консерваторії, Шпачек пізніше переїхав до США, де навчався в Іцхака Перлмана в Нью-Йорку та Іди Кавафіан і Хайме Ларедо у Філадельфії. Шпачек є лауреатом Міжнародного конкурсу королеви Єлизавети в Брюсселі, володарем призів багатьох конкурсів від Нью-Йорка до Нової Зеландії. Його диск із скрипковими концертами Антоніна Дворжака, Леоша Яначека та Йозефа Сука у 2015 році визнали "Записом місяця та року". Уляна Макєєва – одна з найвидатніша гобоїсток України, виступала у якості солістки у найбільших міста України, на даний момент є концертмейстером групи гобоїв Національного одеського філармонійного оркестру. Уляна грала в оркестрі Одеського театру опери та балету, Чернігівському симфонічному оркестрі та Харківському оркестрі "Слобожанський". Маестро Теодор Кухар – найзаписуваніший дириґент свого покоління. В його заліку понад 110 компакт-дисків таких лейблів, як Naxos, Brilliant Classics, Ondine та Marco Polo. Унікальною є творча співпраця Кухара з Національним симфонічним оркестром України, художнім керівником і дириґентом якого він був призначений у 1994 році. Разом вони відіграли понад 300 концертів у Києві та на гастролях на чотирьох континентах, їхня спільна дискографія налічує понад 70 компакт-дисків. Нещодавно вони завершили 44-концертний тур по Північній Америці під егідою Columbia Artists Management у січні-березні 2017 року. Теодор Кухар керував головними оркестрами Австралії, Європи, Південної Америки та Сполучених Штатів Америки. Теодор Кухар – єдиний з нині живих музикантів, який був номінований на премію Греммі в двох номінаціях – як дириґент і сольний інструменталіст. Ukrainian Festival Orchestra – український фестивальний оркестр зі Львова, який виріс із камерного оркестру Collegium Musicum і вже встиг попрацювати з музикантами зі світовим ім’ям: Вадимом Холоденком, Корі Церовшеком, Теодором Кухарем, Ноа Бендінксом-Белґлі, Семюелем Берто, Сіґізвальдом Кьокеном, Андрєєм Ґавріловим, Левом Маркізом та іншими. Ukrainian Festival Orchestra Теодор Кухар – дириґент Йозеф Шпачек – скрипка Уляна Макєєва – гобой К.Ф.Е. Бах – Симфонія №2, Сі бемоль мажор, Wq 182 Й.С. Бах – Концерт для скрипки, гобоя та оркестру, до мінор, BWV 1060 А. Вівальді – "Пори року"Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Концерт "Навколо світу за 80 хвилин. Флейта та фортепіано"

Думки летять далеко від буденності, линуть за межі рутинних справ і відносять нас в солодкі мрії. А чи мріяли ви коли-небудь здійснити навколосвітню подорож? А мандрівку в часі? Серія концертів “Навколо світу за 80 хвилин” у Львівському органному залі дозволить вам здійснити свої мрії! Молоді львівські музиканти – піаніст Дмитро Микитин та флейтист Роман Ієвський – раді презентувати вам 80 хвилин музики європейських, американських та азіатських композиторів від XIX ст. до сучасності. Роман Ієвський – талановитий флейтист, лауреат численних всеукраїнських та міжнародних конкурсів, стипендіат Altus UK (Великобританія, 2015). Успішно виступає як соліст та оркестрант у містах України та за кордоном. Дмитро Микитин – піаніст, лауреат Всеукраїнських конкурсів, концертмейстер Львівської національної музичної академії, концертуючий музикант, добре відомий львівській публіці виступами з програмами “Ніч Ґустава Малера”, “Музика для релаксу”, “Французький карнавал” та іншими. Дмитро Микитин – фортепіано Роман Ієвський – флейта Я. Кларк – Доторкнутися до ефіру С.Прокоф’єв – Соната Ре мажор Антракт К. Боллінг – СюїтаКвитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаними посиланнями.Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Концерт "Stoned Jesus"
12.10.2018 19:00

Збережіть дату для суперочікуваного концерту Stoned Jesus у рамках презентації нового альбому.

Осінній концерт

Осінь - це не лише сіре небо, затяжні дощі і туманні світанки. Це ще й тихий шелест листя під ногами, кольорові парасольки в руках перехожих і затишні вечірні посиденьки з друзями за чашкою чаю. В один із таких вечорів Львівський обласний молодіжний центр збирає музикантів та поетів. Ми запрошуємо кожного, хто бажає поділитися своєю творчістю або ж зайняти місце глядача. Ми чекаємо саме на тебе, щоби провести цей вечір разом!

Табула Раса
12.10.2018 19:00

Київський музичний гурт, заснований 1989 року. Протягом більш ніж двадцятип'ятирічної музичної кар'єри, незмінними учасниками гурту лишаються: Олег Лапоногов (вокал, гітара, аранжування) та Едуард Коссе (ударні).Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт гурту "Familia Perkalaba"

Самобутній, вибуховий,шалений і нереально драйвовий рок для тих, хто знає, що слухати! Familia Perkalaba - це сторінка українського року! Живе поєднання панку, реггі, карпатського етно і не тільки - це їхній унікальний гримучий коктель, що вже увійшов в музичну історію як Gutsul Rock! Ритми, що прописані в ДНК кожного українця!! Доторкнись до рок легенди! Дурій, співай, танцюй - бо так треба! Бо то Perkalaba і тим сказано все! Музика Перкалаби торкає своєю знайомістю та живістю. Але цей варіант дежа-в’ю зовсім не є постмодерною спробою цитування алюзій. Музика доволі абстрактна, а тексти не переобтяжені смисловими галюцинаціями. Співання слів - чи то любовної ахінеї, чи псевдо-фольклорного соцоптимізму - не те, щоб не має значення, але набирає радше енергетичної, аніж смислової функції, і не тягне на себе ковдри, підпорядковується логіці музики, логіці звуку. Грамотний панк чи раста зробить файну пісню з одного рядка, з яскравого словосполучення. Що ж тоді є цікавим? Драйв! Те, що зветься драйвом. Не зовсім вправне володіння інструментами відходить на концерті на другий план, де музики беруть своє позитивною, задерикуватою енергетикою, що накочує хвилями в зал зі сцени. Присутність комунікації. Музика немовби сповнена фольклорних мотивів насправді претендує на те, щоб стати народною і граною на весіллях. Критики намагаються провести паралела, порівняти з кимось. Але тут метода проста - еклектика і бриколаж. Усе може з’єднуватися одне з одним, вплітатися у звукову весело й органічно. Все єдине. Легкість, гумор, безтурботність в такому поєднанні – фірмовий стиль. Ненавмисність. Просто - музика Гір. Постійна присутність гір, чистого повітря, сонця. І головне, що це не імітація. Багато чого можна імітувати: інтелект, світову скорботу. Але тільки не справжнє розгільдяйство, стьоб і відв’язанність. Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

YUKO
13.10.2018 19:00

Yuko - суміш фольклору і електроніки, яка здатна підірвати наймасштабніші рейви. Історія групи починається із зустрічі Юлі Юріної та Стаса Корольова в 2016 на шоу "Голос Країни", після якого з ініціативи наставника Івана Дорна артисти стали створювати музику в тандемі. На сцені вони - єдиний злагоджений організм, а матеріал, який YUKO використовує в творчості, - реальні українські пісні предків, зібрані вченими-фольклористами і самої Юлею з самих різних куточків країни. Вони пройшли шлях від першого синглу «Khorosha» в 2016 до повноформатного альбому "Ditch" в 2017, колаборації з світовими зірками Diplo і MØ і виступів на іменитих фестивалях на одній сцені з Gorillaz, Massive Attack і іншими в 2018 році. Далі - тільки більше. Переосмислення і синтез історії та нововведень.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Гурт "Цвях" у Львові

Вперше в Хмільному домі Роберта Домса гурт Цвях презентує пісні з альбому "Кікімора" та нові пісні.

Концерт "Органна музика Баха"

“Йому слід називатися “морем”, а не “струмком”, бо багатства його гармоній незліченні”, ‒- так сказав про Йоганна Себастьяна Баха інший геніальний композитор Людвіг ван Бетовен, обігруючи прізвище Bach, що німецькою можна перекласти як “струмок”. Згодом замість “моря” у перекладі цитати постав “океан”, а сьогодні Баха називають “космосом” і “Всесвітом”. Справді, з цього джерела люди черпають уже понад 300 років і воно не міліє. Якщо ви хочете зачерпнути й собі цілющої бахівської музики, то провести вечір 13 жовтня у Львівському органному залі ‒ саме те, що вам треба. Органістка Надія Величко зіграє твори Баха різних періодів: Концерт у трьох частинах, написаний у “співавторстві” з Антоніо Вівальді, Фантазія і фуга до мінор, створена наприкінці Веймарського періоду, Хоральна партита на традиційну мелодію "Sei gegrüßet, Jesu gütig", яку композитор повторив одинадцять разів у різних варіаціях. Тільки Бах бачив нескінченність у короткій послідовності нот. Надія Величко ‒ орган Й.С. Бах / А. Вівальді ‒ Концерт До мажор у 3 частинах Фантазія і фуга до мінор, BWV 537 Фантазія Соль мажор Адажіо з циклу Токата, адажіо і фуга До мажор Хоральна партита “Sei gegrüßet, Jesu gütig”Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Наталка Карпа із сольним концертом

Зустрічайте неймовірну Наталку Карпу із великим сольним концертом у супроводі балету та музикантів! Наталка Карпа - відома українська співачка, заслужена артистка України, що регулярно презентує нові хіти, львів`янка, котра на даний час мешкає у Києві, повертається у рідне місто з концертом! Неперевершена Наталка заспіває як свої найкращі та добре знані пісні, так і нові композиції: «Калина», «Сонцезалежна», «Літо, літо», «Хіт», «Плюс один», «Вірна» та чимало інших. На Вас чекають шалений драйв та глибока ліричність української душі.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Національний симфонічний"

До 100-річчя від дня заснування Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України. Художній керівник і головний диригент –народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка- Володимир Сіренко. Солістка –заслужена артистка України НАТАЛІЯ НИКОЛАЇШИН (сопрано). Програма: І Відділ Б.Сметана – «Влтава» симфонічна поема Три українські весільні пісні для сопрано і симфонічного оркестру в обробці М.Скорика Ф.Ліст – «Мазепа» симфонічна поема ІІ Відділ Три українські народні пісні в обробці Б.Лятошинського Б.Лятошинський – Симфонія № 2, тв.50 1.Lento tenebroso e con maesta 2.Lento e tranquillo 3.Andante stringendoКвитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "WAGNER. Заборонений геній"

Вперше у Львові - спеціальний проект Lviv Jazz Orchestra та Львівської музичної Академії - «WAGNER. Заборонений геній.»! Сцена Львівської філармонії наповниться об’єднаним величезним симфонічним складом Львівської музичної академії для того, щоб зіграти кращі доробки титана світової класики. Ріхард Вагнер - мабуть, найбільш неординарний і неоднозначний композитор. До сьогодні не вщухають суперечки навколо його творчості, яке в одних викликає фанатичний захват, а у інших стійке неприйняття. Безсумнівно одне - геній Вагнера у списку світової музичної спадщини знаходиться на одному з перших місць, а його творчість склала окрему епоху в історії музики. Для істинних поціновувачів класичної музики!Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт гурту "Холодне Сонце"
19.10.2018 19:00

Довгоочікуваний концерт-повернення в підтримку нового альбому “Чорне Вино”!Отже, 19 жовтня в Picasso головний емоційний концерт року, на якому крім пісень з нового альбому, буде унікальна можливість почути улюблені пісні з двох студійних альбомів - Промені сліз (2004 рік) та Театр темних Пелюсток (2008 рік).Холодне Сонце – це надзвичайне поєднання глибини ліричних текстів та шаленого драйву. Головні романтики українського року повертаються, щоби всі поціновувачі якісної музики змогли пережити спільне відродження.Холодне Сонце (європейська назва Solarice) – київсько-тернопільський гурт, який грає у стилі melodic rock. Ліричні клавішні партії у поєднанні з драйвовими гітарними рифами, приємний глибокий вокал – усе це об’єднується у єдиний енергетичний потік, сповнений різноманітними відтінками емоцій та переживань. Тексти пісень є надзвичайно близькими кожній людині, вони є словесним віддзеркаленням нашого внутрішнього світу. Гурт не залишить байдужими поціновувачів якісної рок-музики. Серед творчого доробку Холодного Сонця 3 студійні альбоми "Промені Сліз", "Театр темних Пелюсток" і "Чорне Вино", 5 кліпів, головні саундтреки до стрічок Ninjas&Zombies та Ninjas&Vampires, знятих американською компанією "Endlight Entertainment". До здобутків також належать перемога у конкурсі реміксів австрійського проекту "Lame Immortelle" і включення "Calling" в сингл "Fallen Angel" ("BMG", Австрія), участь у проекті "Свіжа кров" від каналу М1. Гурт виступав на численних українських музичних фестивалях, а також на таких відомих європейських фестивалях, як "Castle Party"(2005) та "Wave Gotik Treffen"(2007). Лідер гурту "Холодне Сонце" Василь Гоцко про новий альбом: він - справді як вино, настояне за майже 10 років."Чорне Вино" - альбом, який зв'язує наше минуле і майбутнє, ніч і день. Це - останні хвилини очікування світла після довгої темряви. Адже, перед світанком, ніч - найтемніша.

Український Фестивальний Оркестр грає бароко. Олександр Пільчен

Музика бароко, надзвичайно яскрава та барвиста завжди приваблює увагу та погляди музикантів і слухачів. У ній є геніальна простота, творча свобода та надзвичайної сили краса. Часом ревіння вітрів, гуркотіння блискавки або чарівний спів ангелів можна почути, коли смички барокових музикантів торкаються їхніх інструментів. Якщо ви готові відчувати та насолоджуватися – чекаємо на вас на концерті скрипаля з Німеччини Олександра Пільчена разом із Ukrainian Festival Orchestra. Олександр Пільчен – бароковий скрипаль, композитор, керівник проекту міжнародного фестивалю сучасної музики “Контрасти” у Львові. Він починав навчання музики в Одесі. Вчився в Норвегії, Німеччині. Олександр Пільчен – скрипка (Німеччина - Україна) Ukrainian Festival Orchestra А. Вівальді – Кончерто Ґросо ре мінор, RV565 Г. Персел – Соната №6 (з циклу “10 Тріо-Сонат”) Ч. Авісон – Кончерто Ґросо №5 ре мінор Ґ.Ф. Гендель – Концерт для скрипки і струнних сі-бемоль мажор ("Sonata á Cinque"), HWV 288 Ф. Джемініані / А.Кореллі – “Фолія” Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Концерт "The Lord of the Rings"

Легендарна історія, випробувана часом. «Володар Перснів» – сага, до якої хочеться повертатись знову і знову. Де світ величний та древній, зло – могутнє та жахливе, а добро – світле, мов найчистіше сяйво, та щире, як серце справді доброї людини. Історію, що стала еталоном жанру фентезі та справжнім епосом ХХ століття, розповідатимуть на сцені мовою музики LUMOS Orchestra та хор Gaudeamus (м. Вільнюс, Литва). Концерт-трилогія – великий міжнародний проект, побудований на палкій любові до творчості Дж. Р. Р. Толкієна, музики Говарда Шора та кінотрилогії «Володар Перснів» Пітера Джексона. Подія, в якій переплітатимуться та творитимуть магію музика, слово і кіно разом. Величні хор та оркестр, чарівні солісти з незвичайними старовинними інструментами та повна історія в тричастинному викладі: концерт, що здатен примусити затамувати подих та відірватись від буденності у найвеличніший із вигаданих світів. LUMOS Orchestra – талановитий львівський молодіжний оркестр, що вже понад 8 років концертує Україною з різноманітними проектами музики з саундтреків. Їхній виступ – це захід, сповнений незвичайної атмосфери та прекрасної музики; подія, що надовго закарбовується в серцях слухачів. Більше 600 різноманітних саундтреків в репертуарі, тематичні проекти по «Зоряних війнах», «Гаррі Поттеру», «Доктору Хто», мульфільмах студії Disney, серіалах та відеоіграх – лише маленька частка творчості колективу. А концерт-трилогію «The Lord of the Rings» оркестр по праву вважає однією з перлин свого репертуару та музичною сагою, у яку закохані не лише виконавці, але й яка завжди збирає повні зали шанувальників серед слухачів. Художній керівник оркестру, аранжувальник та концертмейстер – Діана Коваль, диригент – Назар Кулиняк. Gaudeamus – відомий молодіжний хор Вільнюського університету, учасник міжнародних конкурсів та фестивалів. Заснований у 1940 році, є одним із найстаріших та найвидатніших хорів Литви. Постійно концертує Прибалтикою та Європою, бере участь у визначних національних проектах різноманітної тематики. Талановиті та сповнені любові до своєї справи музиканти. Керівник Gaudeamus – Раса Ґелґотіене, хормейстери – Іґнас Ґарла, Неріус Масевічус.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт Іво Бобула

Артист, чий унікальний тембр голосу не сплутаєш із жодним іншим, запрошує Вас у світ Її Величності Пісні! Іво Бобул – народний артист не лише за званням, а й за визнанням народу. Багато пісень із його репертуару по праву визнані золотими хітами естради, адже важко знайти в Україні людину, яка б не чула "Душі криницю", "Місячне колесо", "Берег любові", "Якщо любиш - кохай", "На Україну повернусь", "Осінній сад", "Скрипалю", "Мадонно Україно!", "Одна-єдина"… Записувати пісні співак не втомлюється – кожного року презентує програми, де завжди по-різному, проте гармонійно поєднуються Ваші улюблені шлягери та абсолютно нова пісенна лірика, вражаючі дуети, несподівані кавер-версії світових хітів, пристрасні рок-балади та романси, яких так проникливо, як Іво Бобул, не виконає ніхто. Своє життя артист присвятив популяризації української пісні і на теренах нашої країни, і за її межами. Йому аплодували глядачі понад 20 країн світу: Польщі, Румунії, Італії, Франції, США, Канади… Досвідчений музикант, вокаліст найвищого рівня, композитор, який не просто створює музику, а й живе нею, і просто чесна, відверта людина, яка усвідомлює всю відповідальність перед публікою, – таким Іво Бобула знають тисячі прихильників. На Вас чекають: неповторна атмосфера щирого спілкування, живий звук, чоловічий голос номер один, якому підвладні всі музичні стилі, та енергетика, яка нікого не залишить байдужим. Спеціальний гість концертної програми – співачка Анастасія Лавриненко.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт-трилогія "The Lord of the Rings"

Легендарна історія, випробувана часом. «Володар Перснів» – сага, до якої хочеться повертатись знову і знову. Де світ величний та древній, зло – могутнє та жахливе, а добро – світле, мов найчистіше сяйво, та щире, як серце справді доброї людини. Історію, що стала еталоном жанру фентезі та справжнім епосом ХХ століття, розповідатимуть на сцені мовою музики LUMOS Orchestra та хор Gaudeamus (м. Вільнюс, Литва).Концерт-трилогія – великий міжнародний проект, побудований на палкій любові до творчості Дж. Р. Р. Толкієна, музики Говарда Шора та кінотрилогії «Володар Перснів» Пітера Джексона. Подія, в якій переплітатимуться та творитимуть магію музика, слово і кіно разом. Величні хор та оркестр, чарівні солісти з незвичайними старовинними інструментами та повна історія в тричастинному викладі: концерт, що здатен примусити затамувати подих та відірватись від буденності у найвеличніший із вигаданих світів.LUMOS Orchestra – талановитий львівський молодіжний оркестр, що вже понад 8 років концертує Україною з різноманітними проектами музики з саундтреків. Їхній виступ – це захід, сповнений незвичайної атмосфери та прекрасної музики; подія, що надовго закарбовується в серцях слухачів. Більше 600 різноманітних саундтреків в репертуарі, тематичні проекти по «Зоряних війнах», «Гаррі Поттеру», «Доктору Хто», мульфільмах студії Disney, серіалах та відеоіграх – лише маленька частка творчості колективу. А концерт-трилогію «The Lord of the Rings» оркестр по праву вважає однією з перлин свого репертуару та музичною сагою, у яку закохані не лише виконавці, але й яка завжди збирає повні зали шанувальників серед слухачів. Художній керівник оркестру, аранжувальник та концертмейстер – Діана Коваль, диригент – Назар Кулиняк.Gaudeamus – відомий молодіжний хор Вільнюського університету, учасник міжнародних конкурсів та фестивалів. Заснований у 1940 році, є одним із найстаріших та найвидатніших хорів Литви. Постійно концертує Прибалтикою та Європою, бере участь у визначних національних проектах різноманітної тематики. Талановиті та сповнені любові до своєї справи музиканти. Керівник Gaudeamus – Раса Ґелґотіене, хормейстери – Іґнас Ґарла, Неріус Масевічус.

Small Depo
20.10.2018 19:00

Пост-панк колектив Small Depo презентує новий альбом під назвою "DEBIL'NIY". У Львові концерт буде максимально домашнім, буде відбуватися у тісній репетиційній точці з хорошим звуком. Не відпустить - ніколи. Підтримку влаштують : - Logleg Small Depo – це холодний мінімалістичний пост-панк про радощі та втрати, дружбу та любов молодих людей, особливість їх музики в щирому вокалі та мелодійності. Квитки на вході по 120 грн.

Концерт для ансамблю, публіки і Телеграм-бота

"Концерт для ансамблю, публіки і Телеграм-бота” або “Будь ласка, не вимикайте Ваші мобільні телефони”. Ви колись були на концерті, де слухач одночасно є ще й безпосереднім учасником музичного дійства? Запрошуємо на спеціальний авторський проект скрипаля та композитора Олександра Пільчена, який дозволить проводити експерименти над звуком у режимі реального часу. Олександр Пільчен – бароковий скрипаль, композитор, керівник проекту міжнародного фестивалю сучасної музики “Контрасти” у Львові. Він починав навчання музики в Одесі. Вчився в Норвегії, Німеччині. Занурення у сучасний музичний світ уже скоро! Олександр Пільчен – скрипка, композитор, дириґент (Німеччина – Україна) Ukrainian Festival Orchestra Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Концерт "Львівська органна музика XVI-XX століття"

Перший орган у Львові з’явився на початку XV століття. Від того часу місто було одним з центрів органної музики й органобудування у Європі. Ще сто років тому у Львові було більше 40 діючих органів, працювало п’ять органних фабрик. Після Другої світової війни цей великий пласт органної культури був знищений. Сьогодні відчути колишню органну велич Львова можна на концерті Надії Величко. Солістка Органного залу є активниою популяризаторкою музики львівських композиторів. За її участі був записаний компакт-диск “Органна музика львівських композиторів XVI – XX століть”. На концерті у жовтні Надія зіграє твори композиторів, які творили та концертували у нашому місті: Мартина Львівського, Мечислава Солтиса, Миколи Колесси та братів Мужинських.   Надія Величко – орган Мартин Львівський – Kyrie, Gloria “Missa Paschalis” Краківська органна табулатура – Preludium, Preambulum, Canzona, Fuga, Capriccio Т. Махль – Етюд № 5 М. Солтис – Канцона М. Колесса – Пасакалія С. Сужиньські – Медитація М. Сужиньські – Капрічіо, Елегія, ТокатаКвитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Ліга Деюс. Орган (Латвія)

Латвійська органістка вперше у Львові! Ліга Деюс закінчила музичну школу по класу фортепіано, а в Музичній академії Jāzepa Vītola Latvijas уже вчилася по класу органа. Учасниця численних музичних конкурсів та фестивалів на батьківщині та за кордоном. Органістка везе у Львів музику своїх земляків – Маргера Заріньша, Ромуальда Джермакса та Петеріса Васкса. Також ми почуємо у виконанні Ліги твори Йоганна Себастьяна Баха, а на початку та наприкінці концерту на органі звучатимуть гімни Латвії, України та Європейського Союзу. Ліга Деюс – орган (Латвія) Національний гімн Латвії Національний Гімн України Й.С. Бах – Токата і Фуга ре-мінор, BWV 565 Й.С. Бах – Хорова прелюдія "O Mensch, bewein dein Sünde groß" (О, людино, твої гріхи настільки великі), BWV 622 П. Васкс – Te Deum Р. Джермам – Аглона М. Заріньш – Варіації на тему BACH Гімн Європейського Союзу Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Концерт "Львівське фортепіанне Тріо"

У програмі:М. Скорик. Фортепіанне тріо «Речитативи та рондо»В. Барвінський. Фортепіанне тріо ля-мінорФ. Шопен. Фортепіанне тріо соль-мінор.ПерсоналіїКатерина Потеряєва – скрипка.Ольга Шутко – віолончель.Наталія Ревакович – фортепіано.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Виступ гурту "The Hardkiss"
24.10.2018 19:00

Третій студійний альбом The HARDKISS "Залізна ластівка" вийде у вересні, а 26 жовтня гурт представить його у Львові."Ми так любимо поєднувати непоєднуване. У текстах і заголовках ми намагаємося шукати такі образи, які б говорили самі за себе, — розповідає фронтвумен гурту Юлія Саніна. — "Залізна ластівка" — це і жива істота, птаха, і космічний корабель, який тримає чіткий курс. Легкість і свободу ми поєднали зі сміливістю та силою".Новий альбом гурту Юлія Саніна порівнює з цілісним коконом, у якому панує своя атмосфера. Лірика стане інтимнішою, звучання треків більш електронним, а більша частина матеріалу буде українською. Серед нових пісень кожен знайде історію про себе і для себе. "За останні рік-два нам вручили стільки нагород і премій — багато хто думає, що ми знаємо рецепт дива, — продовжує розповідь Юлія. — Насправді все набагато простіше: ми просто робимо музику, яка нам самим подобається. Ми будемо продовжувати в тому ж дусі. А цієї осені ми запрошуємо всіх своїх друзів у подорож. Наша "Залізна ластівка" летить у безмежний космос".Вже через тиждень після великого шоу у Києві, The HARDKISS вирушать у тур на підтримку нового альбому, перший концерт якого відбудеться у Львові.

Концерт "Органні шедеври"

Справжні шедеври органної музики: солістка Львівського органного залу Надія Величко зіграє сольний концерт із найпопулярніших творів, написаних для “короля музичних інструментів”. Ми почнемо з Баха і його безсмертної Токати і фуги ре мінор, почуємо Сонату Соль Мажор священика-музиканта Падре Давіде, перенесемося у надзвичайно насичене для органістів XIX століття з “Весільним маршем” Мендельсона, Прелюдією, фугою і варіацією “неземного” Сезара Франка та іншими творами. А завершиться вечір найвідомішою токатою Шарля-Марі Відора, яка звучала на весіллі принца Вільяма та Кейт Мідлтон. Приходьте почути справжню королівську музику! Надія Величко – орган Й. Бах – Токата і фуга ре мінор Й.С. Бах / А.Вівальді – Концерт ля мінор, I частина Падре Давіде – Соната Соль мажор Ф.Мендельсон – “Інтермеццо” і “Весільний марш” С. Франк – Прелюдія, фуга і варіація Е. Жигу – Токата Л. Боельман – Токата Г. Форе – Павана Ш.-М. Відор – Токата Фа мажор Квитки  можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Вечір української симфонічної музики

Духовна і світська, життєрадісна і трагічна, пісенна і танцювальна, героїчна і лірична — симфонічна музика українських композиторів, яку хочеться слухати, насолоджуватися і пишатися нею! Програма: • Дмитро Бортнянський Увертюра до опери “Син-суперник”; • Максим Березовський - Юрій Іщенко Симфонічна версія хорового концерту “Не отвержи мене во время старости” ; • Борис Лятошинський Сюїта з музики до трагедії В.Шекспіра “Ромео і Джульєтта”; • Микола Лисенко Увертюра до опери “Тарас Бульба”; • Левко Ревуцький Симфонія № 2 I ч. Allegro moderato; • Микола Колесса Симфонія № 2 ІІІ ч. Allegro; • Мирослав Скорик “Гуцульський триптих” з музики до кінофільму “Тіні забутих предків”; • Мирослав Скорик “Мелодія”. Вартість квитків: 100-400 грн.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Квартет Élysée в Україні

Шматочок Парижа у Львові! З єдиним концертом в Органному залі виступить Élysée Quartet (Франція). Струнний квартет Élysée – це поєднання різних музичних шкіл в одному колективі. Скрипалька Юстіна Заянчаускайте родом із Литви, другий скрипаль Лоран ле Флеше – француз, альтист Андрій Малахов навчався у Києві, віолончеліст Ігор Кириченко – в Одесі та Москві. Всіх їх поєднав Париж і любов до камерної музики. Виконавці в різний час закінчили Conservatoire National Supérieur de Paris, всі вони лауреати міжнародних конкурсів, об’їздили з гастролями півсвіту, а вже потім об’єдналися у струнний квартет. Різні світогляди дозволяють виконавцям міксувати ідеї, розвивати нові виміри в інтерпретації музики, а також мати неповторний стиль. Elysée Quartet виступав в Англії, Німеччині, Австрії, Бельгії, Болгарії, Італії, Португалії, Ізраїлі, Японії, Китаї, Канаді, Нікарагуа тощо. У жовтні колектив вперше завітає до України. Концерт у Львівському органному залі складатиметься із квартетів Шарля Гуно та Клода Дебюссі, а також двох незавершених творінь Сергія Рахманінова. Усі три відомі в наш час квартети Шарля Гуно закохують у себе поетичністю та французькою дотепністю. Рахманінов двічі брався за написання струнного квартету й обидва рази не довів справу до кінця. Твори, між якими шість років, – це небо і земля. Перший, написаний під час навчання в консерваторії, витончений та барвистий, в ньому відчутний вплив Чайковського, Балакірєва, Бородіна. Другий квартет – зріла робота із цілим спектром емоцій. Ця музика ввібрала у себе настрій епохи декадансу – відчуття невідворотної трагедії, що наближається. Квартет Клода Дебюссі написаний під впливом зустрічі зі скрипалем-віртуозом Еженом Ізаї. Піцикато, флажолети та інші прийоми, використані композитором, змушують струнні звучати то як духові, то як гітари, то як ударні. Цей твір геть не схожий на інші композиції Дебюссі за стилем, гармонією, ритмом, але “несе в собі відбиток його індивідуальності”. Юстіна Заянчаускайте – скрипка Лоран ле Флеше – скрипка Андрій Малахов – альт Ігор Кириченко – віолончель Ш. Гуно – Квартет у 4 частинах С. Рахманінов – Незавершений Квартет № 2 (I. Романс, II. Скерцо) Антракт С. Рахманінов – Незавершений Квартет № 1 (I. Allegro moderato, II. Allegro molto sostenuto) К. Дебюссі – Квартет (I Animé et très décidé, II Assez vif et bien rythmé, III Andantino, doucement expressif, IV Très modéré – En animant peu à peu – Très mouvementé et avec passion)Квитки можна придбати у касі Органного залу, або за вказаним посилланням.

Концерт гурту "Пошлая Молли"

Вони кулею увірвалися в наші плеєри та за пів року зробили те, на що інші молоді гурти витрачають майже всю свою молодість. Заповнені зали, фанати, що співають пісні в унісон та тисячі піднятих вгору рук перед сценою. Вже зараз вони написали пісні, що будуть звучати біля вогнища за десять років і ви просто не можете пропустити їх перший концерт у Львові! Зустрічайте харків'ян! 

Концерт "Фортепіанний Речиталь" Христини Михайличенко

12-річна піаністка Христина Михайліченко, яка підкорила найкращі сцени Європи та Америки, зіграє сольний концерт у Львові. Христину Михайліченко називають “кримським Моцартом”. Дівчинка народилася у Сімферополі. Почала грати на піаніно у п’ять років, у сім мала перший сольний концерт, за рік виступила з оркестром. Після анексії Криму Росією родина Михайліченків була змушена залишити півострів, тож наразі Христина навчається у Київській спеціалізованій музичній школі ім. Лисенка. З весни 2016-го відвідує майстер-класи проф. Олексія Гринюка (Великобританія). Здобутки юної піаністки вражають: десятки перших премій національних та міжнародних конкурсів (Нідерланди, Бельгія, Україна тощо), три гран-прі, концерти в провідних залах Парижа, Брюсселя, Брюґґе, Вашингтона, Стамбула, Антверпена, Відня, Гааги, в національних філармоніях України. Навчалася в Літніх музичних академіях міжнародного фестивалю «Musica Mundi» (Бельгія, 2017), ISAM (Німеччина, 2016), IMUSE (Бельгія, 2016) тощо. Виступала на міжнародних фестивалях «ArtDialog» (Швейцарія) і «LvivMozArt» (Львів, Україна). Тричі входила у топ-10 найяскравіших підлітків року за версією WoMo (2015–2017 рр.). У жовтні юна зірка завітає до Львова із сольним концертом. У першому відділі Христина виконає Першу партіту для клавіру Йоганна Себастьяна Баха, а також Другу сонату Людвіґа ван Бетовена. Другий відділ розпочнеться віртуозною сонатою Ференца Ліста, продовжиться своєрідним та фантасмагоричним Четвертим скерцо Фредерика Шопена, а завершиться ефектною рапсодією на українські народні теми “Думка-Шумка” Миколи Лисенка. Христина Михайліченко – фортепіано Й.С. Бах – Партіта №1, Сі бемоль мажор: 1. Praeludium 2. Allemande 3. Corrente 4. Sarabande 5. Menuet I-II 6. Giga Л.В. Бетовен – Соната №2 ре мінор, op. 31: 1. Largo – Allegro 2. Adagio 3. Allegretto Антракт Ф. Ліст – Іспанська рапсодія Ф. Шопен – Скерцо №4, op. 54 М. Лисенко – “Думка-Шумка”Квитки можна придбати у касі Органного залу, або за вказаним посиланням.Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Концерт МЕРІ

Цей день настав! «МЕРІ» з нами уже 15 років! Енергетика МЕРІ – це голос цілого покоління, яке плуталося в «твоїх мерідіанах», кричало «хочеш забути, хочеш любити – давай». 27 жовтня у Центрі Довженка – ювілейний концерт гурту «15 років в твоїх меридіанах» від гурту «МЕРІ»! МЕРІ сміливо можна назвати одним зі знакових поп-рокових гуртів України. Віктор Винник та гурт МЕРІ вирішили відсвяткувати 15 років творчості разом зі своїми фанами. Група «МЕРІ», авторський проект її незмінного лідера та фронтмена – Віктора Винника. Команда починалась, ще у далеких 90-их, але датою народження «МЕРІ» прийнято вважати 19 вересня 2003 року. Музику гурту, можна охарактеризувати як поп-рок, свого часу Віктор Винник використовував такий термін, як opty-rock (оптимальний рок). Записи «МЕРІ» доволі форматні, тому легко потрапляють до ефірів фм-станцій, але усі хто відвідав живі виступи музикантів, скажуть, що це справжній рок. За час свого існування Віктор Винник і «МЕРІ» видали чотири студійні платівки «Мерідіани» 2007, «Війни в прямому ефірі» 2010, «Кулями Любов…» 2014, «Я z України» 2016. Також відзнято більше 15-ти кліпів, прем’єра останнього відео, на пісню «Просто Прощай» відбулась цієї весни на каналі М2. Команда, має чітку громадянську позицію. Тексти до пісень виключно україномовні. В арсеналі групи багато матеріалу на соціальну та патріотичну тематику. Без таких пісень, як, «Незнайомий мій брат», «Сестра», «Падала Зоря», «Про Них», «Я z України», не обходиться жоден виступ музикантів. Окрім України, «МЕРІ» відвідали з концертами, США, Велику Британію, Італію, Польщу, Латвію. В даний час група активно працює над черговою платівкою. Запрошуються усі поціновувачі справжньої української музики!

Пошлая Молли

Потужний концерт у Львові 27/10 !

Музика великих потрясінь

Два великі твори про людські трагедії та перемоги. Дві зірки світової величини та Ukrainian Festival Orchestra. Усе це – у Львівському органному залі. Угорська виконавиця Дора Кокаш гратиме соло у Концерті для віолончелі Едуарда Елгара. Одна з найулюбленіших композицій віолончелістів та остання велика робота Елгара, в якій композитор передав увесь розпач людини, що пережила Першу світову війну.Другим твором програми стане Симфонія №5 Сергія Прокоф’єва. "Я задумував її як симфонію величі людського духу", – казав Прокоф’єв після закінчення роботи у 1944 році. Цей твір також про людину і війну, про Другу світову. Монументальну, емоційну, сповнену ліризму і трагічності, жахливих картин війни та світлих мотивів мирного життя Симфонію №5 виконає Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом Максима Рисанова. Дора Кокаш народилася в родині музикантів, тож зовсім не дивно, що вона почала грати на віолончелі в чотири роки. У сім дівчинка взяла участь у своєму першому конкурсі й з того часу з жодного з них не поверталася без призів. З останніх великих перемог – перше місце на "Гамбурзькому дебюті", друге – на конкурсі Йоганнеса Брамса та два спеціальні призи на конкурсі Пабло Касальса. Дора брала участь у майстер-класах багатьох всесвітньо відомих віолончелістів. Два роки тому закінчила Музичну академію ім. Ліста в Будапешті, зараз навчається в Академії Розумовського у Лондоні. Виконавиці лише 26 років, але вона вже підкорила головні сцени класичної музики – Вігмор Хол, Берлінську філармонію, Зальцбурзький Моцартеум та ін. Українець Максим Рисанов народився у Краматорську. Його першим інструментом була скрипка, а першим педагогом – мама. В 11 років Максим вступив до спеціалізованої музичної школи в Москві, а слава прийшла до нього у 17-ть разом з першою перемогою на міжнародному конкурсі Валентіно Буччі у Римі. Навчання Максим продовжив у Школі музики та драми Гілдхол у Лондоні, закінчивши її як альтист та дириґент. Лауреат багатьох міжнародних конкурсів та номінант на премію Греммі, володар звання "Молодий артист року" від Classic FM Gramophone та "Нове покоління" від BBC Radio. Його називають "принцем альтистів" та "найвеличнішим майстром свого інструменту". Досягши вершин у світі віолончелі, Максим Рисанов з 2003 року завойовує ще й дириґентський Олімп. За цей час керував такими зірковими колективами, як Базельський симфонічний оркестр, Dala Sinfonietta, виступав у Швейцарії, Іспанії, Польщі, Хорватії, Нідерландах, Норвегії, Німеччині, Великобританії, країнах Балтії, Китаї. Ukrainian Festival Orchestra – львівський колектив, який виріс із камерного оркестру Collegium Musicum, заснованого 2014 року на базі однойменної музичної агенції. За кілька років оркестр став відомим в Україні та за кордоном, співпрацював із всесвітньо відомими дириґентами, скрипалями, віолончелістами, співаками. На початку 2018-го оркестр пережив значне оновлення. Тепер він відомий як Ukrainian Festival Orchestra і має на меті створення записів української класичної музики та її популяризацію у світі. Дора Кокаш – віолончель Максим Рисанов – дириґент Ukrainian Festival Orchestra Е. Елгар – Концерт для віолончелі з оркестром С. Прокоф’єв – Симфонія №5Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт "ENEJ & Kozak System"
28.10.2018 19:00

Українське об’єднує!Концерт-сенсація! Концерт-вибух! Світові зірки – уже цієї осені! Вибухове польсько-українське рок-шоу гуртів ENEJ та KOZAK SYSTEM в рамках "MUSIC IN FEST" у Львові!Ми полюбили їх з часів Майдану, і вони продовжують радувати нас завжди актуальною музикою! Вони підірвали сцени у 18 країнах світу і уже цієї осені мчать до Львова! Для львівського концерту вибуховий ENEJ підготував спеціальну програму з кращих хітів від пісні Radio Hello і аж до останнього синглу Zagubiony з усіх 4 альбомів (Tak smakuje życie, Skrzydlate Ręce чи Kamień z napisem Love, Моя Енеїда, Мила моя і звичайно ж Біля тополі)."Сюрпризом буде кілька абсолютно нових пісень, так малими кроками ми хочемо оголосити наступний альбом", - анонсує Пйотр (Лолек) Солодуха з гурту "Еней". "Enej" - це наші близькі друзі, наші брати, зустріч з якими завжди - велика радість. Ми часто граємо разом у Польщі, два роки тому відбувся наш перший спільний український концерт "Warszawa - Київ" у столиці, тепер мусимо повторити цей аншлаг у Львові!", - кажуть козаки з гурту KOZAK SYSTEM.Таке не можна пропустити! Це енергетично потужне шоу світового рівня! Драйву немає мж, українська музика об’єднує краще за політику з економікою! Обережно: квитки краще купувати завчасно, бо фанати ENEJ такого не пропустять ENEJ – всесвітньо відомий польський рок-гурт, більшість учасників якого має українське коріння. Назва гурту інспірована головним героєм "Енеїди" українського драматурга Івана Котляревського. Їх абсолютний хіт Radio Hello набрав на youtube більше 10 млн переглядів, що робить його найпопулярнішим україномовним хітом у світі. Під час Революції Гідності польські музиканти разом з Kozak System виконали Гімн Майдану – пісню "Брат за Брата", і незабаром присвятили українцям, які воюють за Свободу, пісню "Біля Тополі".Поляки Enej та українці Kozak System встигли відзначитись неодноразовою співпрацею: взимку 2014 року Enej разом з Kozak System та Maleo Reggae Rockers на демонстрацію солідарності з українським народом оприлюднюють польску версія пісні "Брат За Брата", яка вважається неофіційним гімном Майдану. Другою спільною роботою Kozak System та Enej стала пісня "Біля тополі" - крик душі, який Enej присвятив всім, котрі загинули за правду і волю нових поколінь.KOZAK SYSTEM – український гурт, який постійно представляє Україну на європейських та світових музичних фестивалях. В 2015 році польскі ЗМІ назвали KOZAK SYSTEM найвідомішою командою з України, а трек "Kochaj i Żyj", записаний разом з польским гуртом "Red Lips" - безумовним хітом, який опинився в трійці найкращих польських треків того року.Влітку 2015 року KOZAK SYSTEM представляли Україну на міжнародному музичному фестивалі у Польщі "Oświęcim LIFE Festival", де грали разом з UB40, Сhris De Burgh, Lemon та іншими відомими музикантами зі всього світу. В серпні KOZAK SYSTEM зіграли на чеському фестивалі TRUTNOFF, де стали хедлайнерами фестивалю разом із Prodigy, The Subways, Matisyahu.Восени 2015 Kozak System проїхали найбільшими містами України з концертною програмою "НАШ МАНІФЕСТ", в якому сучасною мовою розповідали, хто ми і за що боремося.Музиканти грають в стилі альтернативний рок, який вдало поєднується з елементами ска, джазу, реггі та української етнічної музики. Придбати квитки:

Концерт "Шуберт. Фортепіано в 4 руки"

Вечір Фантазій Франца Шуберта у чотири руки від Петра Довганя та Наталії Зубко. Жоден з великих композиторів не написав стільки творів для фортепіано у чотири руки, як Франц Шуберт. Один з головних романтиків у музиці, надзвичайно плідний і різножанровий творець майже все життя провів у бідності. За життя він був відомим лише вузькому колу друзів та шанувальників, його твори не хотіли видавати або платили за них копійки, його кохання до учениці залишилося нерозділеним. Але після смерті завоював любов усього світу. “Якщо хтось і може розпалити в нас полум'я любові до музики, то це він своїми творами у чотири руки. Вони зближують душі швидше за будь-які слова”, – казав про Шуберта Роберт Шуман. Справжню шубертівську магію можна буде почути у виконанні чудового дуету Петра Довганя та Наталії Зубко у Львівському органному залі. Вони обидва – старші викладачі Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка, лауреати міжнародних конкурсів та учасники фестивалів. Наталія Зубко окрім викладання, записів та гастролей опікується фестивалем камерної музики в Карпатах «karpatyArt». Петро Довгань веде активну концертну діяльність як піаніст та органіст. Йому підвладні як сольний жанр, так і робота в ансамблі. Його називають одним із кращих ансамблістів Львова. Чотири руки, дві душі, один інструмент на двох. Петро Довгань – фортепіано Наталія Зубко – фортепіано Ф. Шуберт: Фантазія G-dur D.1 Фантазія g-moll D. 9 Фантазія c-moll Grand Sonata D.48 Фантазія f-moll Op. 103 D.940 Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Jozef Van Wissem у Львові

Jozef van wissem - голландський композитор-мінімаліст і лютніст - представить в Україні два нових альбоми. Перший «Nobody Living Can Ever Make Me Turn Back», що вийшов в грудні, і другий, який ще не має назви і планується до виходу восени. «Будучи одночасно авангардним композитором і бароковим лютністом, голландський музикант пан ван Віссем легко поєднує, здавалося б, непоєднуване», - The New York Times. У 2013 році він отримав нагороду на Канському кінофестивалі за кращу оригінальну музику до фільму Джима Джармуша «Only Lovers Left Alive». Із Джармушем він також записав кілька альбомів. Йозеф відомий своїм нестандартним підходом до використання лютні - інструменту, типового для епох Ренесансу та Бароко, але більш ніж несподіваного в сучасній музиці. Незважаючи на витончену електронну обробку звуку, ван Віссем значною мірою залишився вірним традиційному тембру, резонансу і техніці гри на лютні. Його музика вирізняється лаконічністю і чіткістю, здійснює на слухача гіпнотичний, майже інстинктивний емоційний вплив і виконується автором з аскетичною зосередженістю, яка віддзеркалюється в запозичених із католицизму назвах окремих творів. Тривалі композиції та витончені мелодії немов відводять слухача в інший, ідеальний світ.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт гурту "СКАЙ"
03.11.2018 19:00

Прониклива лірика наповнить глядачів потужною енергією, а єднання сердець створить неперевершену атмосферу.

Hardy Orchestra

Симфонічний шоу - оркестр "Hardy Orchestra" - улюбленець публіки, заслужено отримав визнання і любов глядачів. Нове звучання відомих хітів, вишукане аранжування талановитого диригента - Олексія Андрійчука, оригінальна манера виконання знайомих композицій, професіоналізм і харизма оркестрантів, постійне спілкування з глядачами під час концертів і безлічі несподіваних сюрпризів – усе це заворожує і робить їх виступи незабутніми. Вибухова суміш драйвового року і чуттєвої симфонічної музики, за хвилину ви стаєте співучасником композицій, улюблених з дитинства і «проживаєте» кожен твір, кожну пісню разом з виконавцями, ні на мить не залишаючись байдужими. У вас є ункальна можливість довідатися, як уживаються на одній сцені скрипки та ударні, флейти, кларнети, фаготи та синтезатори, а також тромбони, труби і валторни та гітари. Тільки хардкор! І лише справжня музика! Це буде справді Hardy! Попереджаємо: після цього вечора зміниться ваше уявлення про симфонічну рок-музику! Оркестр ризикує стати вашим улюбленим. В програму входять легендарні рок композиції всесвітньо відомих груп, У виконанні симфонічного рок-оркестру "Hardy Orchestra" глядачів чекають твори таких колективів: Rolling Stones, Survivor, Bon Jovi, Eagles, Led Zeppelin, Metallica, Scorpions, Queen, ACDC, Kiss.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт "Ляпіс-98"
08.11.2018 20:00

"Ляпіс-98" оголошує рік знакових концертів: альбому Ляпіса Трубецького "Ти кинула" 20 років!Всі хіти ляпісів у великому тригодинному шоу.

Віктор Павлік

Український співак, артист мистецької агенції Територія А, гітарист, Народний артист України.

Концерт рок-гурту "Karna"
16.11.2018 19:00

Великий сольний концерт рок-гурту «Karna» спеціально для Львова! У Львові буде дуже спекотно, адже в рамках свого клубного туру містами України Карна має намір зупинитись у місті Лева. Уже зовсім скоро учасники рок-гурту наповнять львівський клуб !Fest Republic підривною енергією та потужним саундом.Містичний гуцул-метал КарниГурт із 20-річною історією за цей значний відтинок часу пережив три транформації і навіть цілковитий розпад. Однак після трирічної перерви прагнення творити й дарувати своїм шанувальникам драйвові музичні композиції Карна знову об’єднала музикантів. Хлопці з Карни не бояться експериментувати, вони сміливо міксують шалені ритми сучасних мегаполісів з українським фолком. Прихід до гурту нового соліста Олексія Шманьова був ознаменований створенням модернового музичного стилю – «гуцул-метал».Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт гурту "Тінь Сонця"
16.11.2018 19:00

Презентація нового альбому у Львові! Нова платівка буде істотно відрізнятися серед дискографії групи перш за все наповненням - це довгоочікувана колекція романтичних пісень за всю історію «тіней». Традиційно альбом названий уривком однієї з композицій, яка в нього увійде, але давні шанувальники групи напевно відразу зрозуміють, в чому тут додаткова «родзинка»: на платівці вже в новому звучанні прозвучить кілька пісень з паралельного романтичного проекту «Зачарований Світ», який «Тінь Сонця» почали досить давно, проте з різних причин відклали в «довгий ящик».

Електрофорез
18.11.2018 19:00

На Україну насувається... «Електрофорез»! Журнал Interview назвав цих хлопців «головною групою петербурзького андеграунду» (на хвилиночку!). І тепер, на превелике щастя тисяч шанувальників, «Електрофорез» вирушає в тур, у рамках якого концерти дуету пройдуть і в Україні. Не пропусти зустріч із кумирами у своєму місті! У програмі – шедеври альбому Quo Vadis?, а також усі улюблені хіти публіки. І буде це, як завжди, із розмахом, із бурею емоцій і зі шквалом вражень. Ловіть нові тексти, свіжі образи і приймайте хлопців із ще більшим захопленням! За 6 років плідної роботи музиканти Іван Курочкін і Віталій Тализін не тільки міцно закріпилися в серцях слухачів. Дует вийшов на той рівень, коли на одну твою пісню записують ремікс американці Xiu Xiu («Эшафот»), а інший трек – «Всё было так» – звучить головною темою в фестивальному фільмі «Городские птички». Дует радує своїх шанувальників творчою продуктивністю і продовжує дарувати всім унікальний, «жорсткий» сінті-поп. Уже скоро круті зустрічі. Чим тепер будуть частувати зал яскраві музиканти – ікрою, ананасами? Скоро дізнаємося!Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт гурту "ДахаБраха"

"ДахаБраха" — нове слово в історії світової музики. Проект, який не має у світі аналогів за силою ідеї. Який резонансно репрезентує  Україну за кордоном."ДахаБраха" створена Владом Троїцьким в стінах театру "Дах" в середині  2000х. Молоді музиканти миттєво спрацювалися.Сьогодні в їх активі налічується величезна кількість інструментів: басові барабани, перкусія, флейта, фортепіано, віолончель, джембе, акордеон, бугай, укулеле, губна гармоніка, кахон, дарбука, табла, діджеріду. І справляються із цим всім лише чотири пари рук. Три дівчини і хлопець видають вражаюче потужний етно-хаус. Водночас їхні пісні є покликом предків, небувалим за силою і драйвом, вони складні, мають багато прихованих сенсів. І слухачі з неприхованим задоволенням підтверджують це. Критики у своїх відгуках із захопленням характеризують їх діяльність як експеримент в області космології людської душі. Синтез пісенної творчості різних народів світу видає унікальне явище. А в сумі з тонко підібраними харизматичними образами це створює неповторне дійство.Перший альбом вийшов в 2006му, щойно — їх шостий альбом, який має назву "Шлях". Сама "ДахаБраха" об'їздила півсвіту і ще трошки. Фірмові барабани, гуцульські шапки і тільки живий звук під час концерту творять зі слухачами щось неймовірне. За межею розуміння. На межі з чаклунством.  І за цим відчуттям хочеться повертатися знову.Придбати квитки:

Джамала
20.11.2018 19:00

У листопаді Джамала проведе турне по найбільших містах України в підтримку нового альбому "Крила". Тур стартує 14 листопада виступом в Дніпрі і охопить вісім міст. Концертна програма отримала назву "Крила" і буде побудована на матеріалі нового альбому, реліз якого запланований на жовтень 2018 року. Крім свіжого матеріалу на концертах прозвучать і найбільш популярні композиції з попередніх альбомів співачки, а також "1944", з якої Джамала виграла пісенний конкурс Євробачення 2016 в Стокгольмі.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "God Is An Astronaut"
20.11.2018 19:00

1. Це можливість вживу насолодитися новим альбомом одного з найуспішніших інструментальних колективів2. Грандіозне шоу, живий звук, світлові спецефекти, нові пісні і найкрутіші хіти групи3. God Is An Astronaut - це поєднання жанрів post-rock, ambient, krautrock, space-rock, які понесуть вас далеко в космосШанувальники пост-року і експериментальної музики, готуйтеся!Вони повертаються в Україну: God Is An Astronaut дадуть відразу два концерти у Львові та Києві.Кожен виступ God Is An Astronaut - це живий згусток "неземної" енергії, приголомшлива структурована гра на гітарах і фірмове експериментальне поєднання вокалу та музики. У групи тисячі шанувальників по всьому світу, поспішайте і ви потрапити на цю грандіозну подію і зануритися в атмосферу "космічного" року!Група була утворена братами-близнюками Niels-ом і Torsten-ом Кінселла в 2002 році. На даний момент GIAA є однією з найуспішніших інструментальних груп в світовому масштабі.Вони відомі своїм еклектичним поєднанням соковитих звукових ландшафтів пост-року і електронною точністю краут-року. Вони звучать як ніхто інший на своєму рівні, можливо, як ніхто інший у світі.Ще найперші композиції "From Dust to the Beyond" і "The End of the Beginning" завоювали популярність на MTV UK і інших європейських каналах.У 2018 році група їде в тур на підтримку свого восьмого лонгплею - "Epitaph". У своїх текстах хлопці виступають проти війни і насильства, і проповідують естетичну красу на рівні підсвідомості.Будьте обережні, адже тут легко отримати вибуховий заряд адреналіну і позитивних емоцій!

Концерт рок-гурту "Лесик Band"

На числeнні прохання – улюбленець публіки незрівнянний «Лесик Band» з концертною програмою «Міську, бався, я плачу»! Бурхливий ярмарковий настрій, смілива іронія та всяке інше вар’ятство повертаються з легендарним Лесиком! Більше 25 років «Лесик Band» дарує справжній галицький рок з притаманними лише йому батярськими нотами. «Журавлі», «Цегейкова шуба», «Моя Мері» та інші хітяри впізнавані з перших нот. Харизматичний Лeсик запалює з 90-их однаково суперсько! Їх концерти – справжня подія! Вони збирають повні зали, квитки розкуповуються заздалегідь, як гарячі пиріжки. Композитор-пісняр Олександр Дацюк створив гурт у 1990-ому. Він вміло вловив настрої епохи і створив знакові тексти, які слухачі сприйняли напрочуд швидко. Лесик отримав справжню народну любов. Їх появи чекали на фестивалях, публічних заходах і святах. Їх пісні втрачають авторство, оскільки їх так часто співають і вважають своїми уже не одне покоління українців. «Лесик Band» порадував своїх фанів 10 студійними альбомами, спільними проектами з легендами українського року – «Братами Гадюкіними», «ВВ», «Плачем Єремії», «Кому вниз». Спеціальний гість - фіналіст Голосу Країни, фронтмен гурту Wszystko - Зіновій Карач!!Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Kadebostany
23.11.2018 19:00

Нові колоністи поп-імперії, видатні Kadebostany, в рамках світового туру “Monumental” відвідають Львів та Київ з сольними концертами. Феномен європейської поп музики Kadebostany презентує своє неймовірне шоу у "Malevich Concert Arena". Kadebostany - швейцарська поп-група, заснована в 2008 році французьким музикантом Kadebostan. За їх власною думкою, це не просто група, а ціла республіка, метою якої є вторгнення в світову поп-культуру і розкриття нових її граней. Завдяки своїй унікальній звуковій шаленій енергетиці резиденти "поп-республіки" швидко перейшли в центр світової уваги. Kadebostany- це дійсно своя Республіка з усіма атрибутами: прапорами, формами і законами. В групі прекрасно все: музика, вокал та візуальні шоу. Президент Kadebostan зібрав кращих та найцікавіших музикантів з усіх частин світу. Успіх прийшов до Kadebostany після того, як їх кавер-версія пісні Beyoncé «Сrazy In Love» блискавично пронеслася по світових кіноекранах, пролунавши у фільмі «50 відтінків сірого». Відомі хіти групи «Teddy Bear», «Castle In The Snow», а також «Mind If I Stay» (2017), займають перші рядки всіх можливих чартів, надихаючи діджеїв з усього світу робити величезну кількість реміксів. Неймовірні візуальні ефекти, танцювальні номери і навіть марші, що супроводжують все шоу Kadebostany, перетворює їх появу на сцені на живе магічне дійство, яке неможливо передати словами.

ЛСП в Малевичі
27.11.2018 19:00

Великий концерт скандальних білорусів ЛСП у повному складі. Перші місця в чартах, повні зали і анонс дебютного стадіонного туру перетворили ЛСП в один з найактуальніших та найперспективніших гуртів сучасності!Приємний бонус від Малевича: після концерту ти можеш залишитися на вечірку безкоштовно! Столик на вечірку треба бронювати окремо.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.Детальна інформація за вказаними номерами телефонів.

Шостакович. 24 прелюдії прелюдії та фуґи. Джонатан Пауел UK

Легендарний цикл Дмитра Шостаковича – у виконанні британського піаніста Джонатана Пауелла у Львівському органному залі. Дмитро Шостакович щодня грав хоча б один із творів Йоганна Себастьяна Баха. “Це моя нагальна потреба, – говорив композитор. – Контакт із музикою Баха дає мені надзвичайно багато”. Коли Дмитро Дмитрович повідомив колегам, що хоче повторити подвиг автора “Добре темперованого клавіру”, його не сприйняли серйозно. Та за півроку цикл постав перед публікою. За задумом автора, усі 24 прелюдії та фуги граються повністю протягом двох вечорів. “При такому виконанні циклу можна простежити його грандіозну драматургію. Амплітуда образів, характерів дуже велика: від трагізму до гумору, від радості до гротеску”, – згадувала перша інтерпретаторка прелюдій та фуг Шостаковича Тетяна Ніколаєва. Саме так їх гратиме Джонатан Пауелл у Львівському органному залі. Джонатан Пауелл – британський піаніст, композитор, викладач, дослідник музики. Грати цикл творів за один виступ для Джонатана не новина. Серед його проектів, наприклад, подібне виконання сонат Скрябіна для фортепіано. Власні твори Пауелла звучали на BBC, також нещодавно побачила світ його книга про Римського-Корсакова. Пауелл відомий у музичному світі як шукач забутих імен, знавець романтиків та російського модерну. Має понад 20 CD-дисків на таких лейблах, як Altarus, ASV, Convivium, Danacord, Largo, NMC, Piano Classics, Toccata. Активно гастролює Європою та Америкою, хоча сам мешкає з родиною у Польщі. Пауелл кілька разів виступав у Києві та Кропивницькому, на батьківщині всесвітньо відомого піаніста Генріха Нейгауза. Джонатан Пауелл – фортепіано (Великобританія).Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Louna
29.11.2018 20:00

П'ята за рахунком студійна робота LOUNA під назвою «Полюса» у всіх сенсах витримана і збалансована. Всі пісні об'єднані спільною темою нерозуміння, суперечностей, зіткнення ідей, ідеологій і поколінь. Різноманітний в плані звучання, повний нових творчих і музичних рішень альбом проте зберіг фірмовий драйв, вогонь і енергетику групи, яка змушує не здаватися і йти вперед. Це все та ж чесна і прямолінійна, зла і небайдужа LOUNA, але тільки ще на одну платівку доросліша, та звучить на крок впевненіше і потужніше. Вперше заявивши про себе в 2009 році, LOUNA вже встигла потіснити на рок-сцені визнаних метрів жанру і стала одним з флагманів цього музичного напрямку. Гарчали гітари, розкотисті барабани, сильний вокал Лусіне Геворкян, хльосткі тексти, натхненні Оруеллом та Паланіком, які висвітлюють проблеми не стільки країни, скільки людини в цій країні, - все це миттєво звертає на себе увагу слухачів. Доказ тому: перші місця в чартах, яскраві виступи на головних фестивальних сценах, масштабні тури і зростаюча з кожним роком аудиторія шанувальників. Для львівського концерту музиканти готують сюрпризи, приділяючи особливу увагу світловому шоу і якості звуку.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Tayanna
30.11.2018 20:00

Неймовірна TAYANNA з великим сольним концертом у Львові! Прорив року за версією M1 Music Awards 2017 Срібна призерка Національного відбору "Євробачення" 2018Професійна вокалістка, композитор та авторка власних пісеньПриємний бонус від Малевича: після концерту ти можеш залишитися на вечірку безкоштовно! Столик на вечірку треба бронювати окремо.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.Детальна інформація за вказаними номерами телефонів.

Концерт гурту "Вагоновожатые"
01.12.2018 19:00

Перший день після осені. Поділимось іржавими цвяхами. Послухаємо новий альбом. Пам'ятайте: концерт Вагоновожатые - єдина правильна людська слабкість.

Концерт ХАС
01.12.2018 19:00

Останній концерт 2018 року! Після бурхливого концертного року, ХАС повертається до рідного Львова! І, як завжди, місто Лева отримує концентрат найкращого! Не пропусти цієї події!Попереднє бронювання квитків за нижчевказаними номерами телефонів.

Концерт "Kadnay"
07.12.2018 19:00

Kadnay готують новий масштабний концерт   Kadnay- українська indie, electro-pop група, утворена в 2012 році. В кінці 2014-го року випустили свій перший альбом «Kadnay» і вирушили у всеукраїнський тур. Через півтора року вони випустили наступний альбом "23FLOOR", Ще через півроку, вже в лютому 2017, талановитий дует брав участь в національному відборі на Євробачення, отримавши максимальний бал від журі, а також викликав великий резонанс серед глядачів і шанувальників творчості групи. У листопаді 2017 року артисти презентують свій перший україномовний альбом "Відчуваю". Їх новий альбом, якого всі чекали з великим нетерпінням, оповідає слухачам про життя, душевних переживаннях і любові, але не в побитому сенсі цього слова, а про любов - як всепоглинаючих почуттях. Кожна їхня пісня - це маленька, глибоко прожита історія, а їх музика наповнена душевністю та щирістю настільки, що її хочеться слухати, перекручуючи пісні раз по раз до початку пластинки. У грудні 2017 Kadnay потрапили в номінацію "Поп-група року" за версією музичної премії Yuna. Група успішно виступила на національному відборі Євробачення 2018 з новим хітом "Beat Of The Universe" в якості фаворитів, та отримала любов публіки і журі. У травні 2018 року артисти перемагають в номінації "Інді" на музичній премії "Золота жар-птиця". Тижнем пізніше Kadnay здобули перемогу на відборі на Sziget 2018 і уже в серпні представлятимуть Україну на одному з найвідоміших фестивалів Європи.

Благодійний концерт на підтримку Ніни Кірсо

У благодійному концерті візьмуть участь гурт Фрістайл, Роман Скорпіон, Оксана Пекун, Михайло Грицкан, Євген Літвінкович, Ніколо Петраш, Квартет Гетьман, Ірина Зінковська, Володимир Будейчук, Степан Гіга, Дует «Ріка Життя» (Іванна Савченко та Ярослав Антонійчук), Роксолана, Альона Романовська, Дует Ребезнюків, Квітослава Гіга, Степан Гіга молодший і багато інших артистів, а також ведучі радіо і телебачення. У червні шанувальників і друзів Ніни Кірсо шокувала звістка про те, що співачка перебуває в стані коми після перенесеного інсульту. З надією на швидке одужання Ніни Кірсо і з метою матеріально підтримати її сім'ю десятки артистів зберуться на одній сцені. Ніна Кірсо - володарка впізнаваного «фірмового» голосу легендарної групи «Фрістайл». У числі улюблених пісень публіки у виконанні артистки - «С днём рожденья, мама», «Цветёт калина», «Кораблик любви», «Я тебе не верю», «Три сосны», «Фонари», «Ты ни в чём не виноват» і багато інших.

Концерт гурту "Цвіт Кульбаби"
12.12.2018 19:00

Український музичний гурт, який об’єднаний шаленою любов’ю до етно та фолку. Гурт постійний учасник різних музичних фестивалів у багатьох містах України, Європи, та північної Америки (Канада). Стиль музики - український етно-фолк-рок, де відчувається шалена енергія, яка наповнює і надихає усіх. Це музика яку не можливо не любити. Одним словом драйв.

Перша скрипка Чеської філармонії

Концертмейстер Чеської філармонії, скрипаль Йозеф Шпачек, гобоїстка з Одеси Уляна Макєєва та українсько-американський дириґент Теодор Кухар разом з Ukrainian Festival Orchestra презентуватимуть яскраву та неочікувану програму! Концерт розпочне Одинадцятий дивертисмент Вольфґанґа Амадея Моцарта, написаний для гобоя, валторн та струнних. Легка та невимушена мажорна музика, створена для задоволення, прозвучить у виконанні оркестру та Уляни Макєєвої. У концерті для скрипки Ігоря Стравінського солюватиме Йозеф Шпачек. Цей неокласичний твір написаний “з думками про Баха”, але почути у ньому можна стільки народної живої енергії! Після антракту звучатиме Третя симфонія Антона Брукнера, яка насправді є п’ятою за рахунком, але дві перші композитор виключив зі списку своїх творів. Симфонія, яка отримала назву “друга героїчна”, присвячена “недосяжному, всесвітньо відомому шляхетному майстру поезії та музики” Ріхарду Ваґнеру. Переможними брукнерівськими мотивами ми завершимо цей насичений вечір. Йозеф Шпачек – наймолодший скрипаль-концертмейстр в історії Чеської філармонії. Почавши навчання у Ярослава Фольтіні в Празькій консерваторії, Шпачек пізніше переїхав до США, де навчався в Іцхака Перлмана в Нью-Йорку та Іди Кавафіан і Хайме Ларедо у Філадельфії. Шпачек є лауреатом Міжнародного конкурсу королеви Єлизавети в Брюсселі, володарем призів багатьох конкурсів від Нью-Йорка до Нової Зеландії. Його диск із скрипковими концертами Антоніна Дворжака, Леоша Яначека та Йозефа Сука 2015 року визнали "Записом місяця та року”. Уляна Макєєва – одна з найвидатніших гобоїсток України. Починала навчання у спеціалізованій музичній школі в рідному Харкові. Окрім інструментального, дівчина навчалася ще й на теоретичному відділі. З кінця 10-го класу грала в Харківському молодіжному оркестрі “Слобожанський”. З відзнакою закінчила Університет мистецтв ім. І. Котляревського, а після цього грала в Академічному симфонічному оркестрі Чернігова та оркестрі Одеського оперного театру. На даний момент є головною гобоїсткою Одеського філармонічного оркестру. Маестро Теодор Кухар – найзаписуваніший дириґент свого покоління. В його заліку – понад 100 компакт-дисків таких лейблів, як Naxos, Brilliant Classics, Ondine та Marco Polo. Унікальною є творча співпраця Кухара з Національним симфонічним оркестром України, художнім керівником і дириґентом якого він був призначений 1994 року. Разом вони відіграли понад 300 концертів у Києві та на гастролях на чотирьох континентах, їхня спільна дискографія налічує понад 70 CD-дисків. Минулого року вони завершили 44-концертний тур Північною Америкою. Теодор Кухар керував головними оркестрами Австралії, Європи, Південної Америки та США.Додаткова інформація за вказаним номером телефону.

Концерт Арсена Мірзояна

Минулорічний тур артиста на підтримку нового альбому "Слова і ноти” відзначився солдаутами по всій Україні. І він знову готовий вражати! Успіх цього співака - це приклад того, як самобутність знаходить свій шлях. Він ніколи не намагався бути зручним. Тому жанри і формати - незнайомі йому складові музики. На сьогодні, Арсен Мірзоян - номінант музичних премій. На його рахунку чотири альбоми, кожен з яких - авторський винахід артиста спільно із саунд продюсером Віталієм Телезіним. "В людях черпаю натхнення, людям його і повертаю. Це головне." - говорить співак. Непередбачуваний, харизматичний, сміливий артист не втомлюється експериментувати і змушує нас жити тут і зараз.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Опера "Аїда"

"Аїду", один зі своїх шедеврів, Верді написав на замовлення Каїрської опери в честь відкриття Суецького каналу. У задушливому пустельному ландшафті, під нескінченно жарким небом склалася любовна піраміда: полонена ефіопська царівна Аїда, полководець Радамес і мстива цариця Амнеріс жадають повітря і любові. Потреба в щирості і справжніх почуттях змушує героїв діяти будь-якими засобами. Опера на 4 діїЛібрето Антоніо ГісланцоніВиконується італійською мовою з українськими субтитрами.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Старий різдвяний джаз

Тільки уяви. Напівтемна зала, таємнича тиша, світло від рампи відблискує на відполірованому саксі. Ти заплющуєш очі. "Have yourself a Merry Little Christmas"... Різдво починається не з куті. Різдво починається з джазу. Ведучим вечора стане людина, закохана в джаз, радіоведучий і музичний продюсер Олексій Коган. На сцену в цей день вийде: Квартет Руслана Єгорова - безсумнівні зірки української джазової сцени: саксофоніст Дмитро «Бобін» Александров, піаніст і вокаліст Руслан Єгоров, барабанщик Павло Галицький та контрабасист Микола Кистенев. Ти маєш це почути!Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт "VIVAT оперета!"

Постановники: Диригент-постановник Михайло Дутчак народний артист України Режисер-постановник Галина Воловецька заслужений діяч мистецтв України Балетмейстер-постановник Сергій Наєнко заслужений артист України Художник-постановник Тадей Риндзак народний художник України Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вечір “Фантазій” Павла Гінтова

Він щирий і відвертий як на сцені, так і у житті. Піаніст Павло Гінтов відомий у світі не тільки своїм талантом, а й активною громадянською позицією та підтримкою України. Павло народився у Києві, вчився там у спеціалізованій музичній школі, потім – у Московській консерваторії, а з 2006 року – у Школі музики Манхеттену (США). Закінчив там магістратуру та став доктором філософії у музиці. Живучи в Америці, музикант бере участь в акціях протесту, засуджуючи російську агресію проти України, активно просуває українську класичну музику. Павло Гінтов – володар багатьох премій престижних конкурсів, зокрема отримував перший приз та чотири особливих призи на Міжнародному конкурсі Такамацу (Японія, 2006) та перший приз на міжнародному фортепіанному конкурсi Бредшоу та Буоно (Нью-Йорк, 2010). Виступав із провідними оркестрами Токіо, Нью-Йорка, Берліна, гастролював по Європі, Північній Америці, Африці та Азії. Його концерти проходили у Карнеґі-холі в Нью-Йорку, Symphony Space на Бродвеї, в залі Верді в Мілані. На початку лютого Павло Гінтов гратиме свої улюблені фортепіанні фантазії у Львівському органному залі та розповідатиме про музику, якій присвятив свою докторську дисертацію. Концерт цілковито складатиметься з фантазій для фортепіано від Йоганна Себастьяна Баха до Федора Якименка. У цих творах слухачі зможуть розрізнити багатство відтінків почуттів, свободу, політ і найвищу майстерність. Тільки два концерти у Львові – не пропустіть! Гратиме і розповідатиме про музику  Павло Гінтов – фортепіано (США) Й.С. Бах – Фантазія ля мінор, BWV 922 К.Ф.Е. Бах – Фантазія До мажор В.А. Моцарт – Фантазія фа мінор, К 908 (транскрипція П. Гінтова) Л.В. Бетовен – Фантазія. op. 77 Й. Гайдн – Фантазія До мажор антракт Дж. Корільяно – Фантазія на остінато Ф. Якименко – Соната-Фантазія Ф. Шопен – Фантазія фа мінор, op. 49 Квитки можна придбати у касі Органного залу, або за вказаним посиланням.Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Опера "Людський голос"

Забронюйте вечір для цього концерту: до Львова їде одна з найкращих співачок світу – Ольга Харченко! І це не просто слова, адже Ольга стала фіналісткою конкурсу BBC "Співак світу" 2012 року. Талановита одеситка прийшла до оперного співу не одразу. Спочатку були скрипка, кулінарія та англійська мова! У 2000-му Ольга вступила до Одеської музичної академії, а вже за два роки емігрувала до Швейцарії, де продовжила своє навчання у Цюріхському університеті мистецтв. Наразі навчається у Музичній капелі королеви Єлизавети в Бельгії. Ольга переймала майстерність у багатьох відомих оперних співачок, зокрема і в Монсеррат Кабальє. Отримала кілька престижних нагород, серед яких – Другий приз міжнародного конкурсу в Монреалі (2012). Українка пише музику і любить співати поп та джаз.В Органному залі і вперше у Львові Ольга Харченко виконає "Людський голос" Франсіса Пуленка! Це опера однієї актриси – остання телефонна розмова дівчини зі своїм коханим, який одружується з іншою. Пронизливий монолог у виконанні емоційного сопрано Ольги Харченко супроводжуватиме Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом одного з найталановитіших дириґентів свого покоління – Сергія Сімакова. Сергій теж має право на свій титул, адже 2015 року переміг у міжнародному конкурсі дириґентів Jeunesses Musicales у Бухаресті. Сімаков – випускник Казанської консерваторії, який керував оркестрами в Німеччині, Швейцарії, Нідерландах, Румунії, Ісландії. Останні роки мешкає у Цюріху, де заснував Giraud Ensemble Zürich. А 23 березня він стане за дириґентський пульт у Львівському органному залі, щоб виконати з Ukrainian Festival Orchestra симфонію "Юпітер" Вольфганга Амадея Моцарта. Монументальна і складна симфонія №41 із фантастичним фіналом недаремно отримала назву “Юпітер”, адже таку музику присвячують лише богам. Приходьте на концерт світових зірок класичної сцени! Ольга Харченко – сопрано (Швейцарія) Сергій Сімаков (Німеччина) – дириґент Ukrainian Festival Orchestra В.-А. Моцарт – Симфонія №41, "Юпітер" Ф. Пуленк – "Людський голос" ("La Voix humaine")Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Lord of the lost
03.03.2019 19:00

Вперше в Україні! Lord Of The Lost – німецький супер гурт зі своїм унікальним звучанням і чудовим поєднанням готики, металу і глем-року, приправлений електронними елементами, давно знайомий всім любителям рваних майок, вузьких джинс, блискіток і яскравого мейк-апу. У березні 2019 вони приїдуть до Львова щоб представити свій новий альбом «Thornstar» і нове шоу. Глибока і емоційна концепція стоїть за цим альбомом - міф про приреченою високої цивілізації. THORNSTAR - це унікальний альбом і в музичному і в концептуальному сенсі. Німецький проект, заснований в 2007 році заснований ідеологом та фронтменом Крісом Хармсом. Рамки музичного жанру, яким можна описати гурт Lord of the Lost, дуже розмиті. Тут і Gothic Rock, і Glam Rock, і Industrial. Але самі учасники називають себе сумішшю HIM і RAMMSTEIN. Чому варто піти на концерт Lord of the Lost? 1)Вперше Lord of the lost завітають з супер шоу в Україну! 2) Почути наживо одних з кращих представників готик метал сцени Німеччини. 3) Альбом «Thornstar» зайняв 6 місце в офіційному альбомному чарті і 1 місце в альтернативному чарті Німеччини.

Шоу

VIP Тернопіль Comedy Шоу

"VIP Тернопіль" - українська команда КВН та Ліги Сміху. Вони є віце-чемпіонами Ліги Сміху та неодноразовими переможцями шоу "Розсміши коміка", актори і автори скетчкому "Країна У" та сіткому "Одного разу під Полтавою". Склад команди: Тетяна Песик, Віктор Гевко, Тарас Стадницький, Микола Борсук, Денис Фаріончук, Аркадій Войтюк.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Відкритий мікрофон

Відкритий мікрофон від Lviv City Stand Up - це майданчик для розвитку нових стендап-коміків у місті Львів. Кожен бажаючий може спробувати свої сили та виступити на сцені Відкритого мікрофону перед глядачами.

Вечір гумору та пива

Бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Udance
20.10.2018 - 21.10.2018 09:00

Udance - це національний танцювальний проект, який проходить у співпраці з найбільшим відеосервісом MEGOGO в 3 етапи впродовж 2018 року. В найбільших містах України ми відбераємо найкращі команди і завершимо рік грандіозним UDance Show у центрі Києва.

New Comedy UA

B листопада  у Львові справжня бомба гумору "New Comedy UA". Відсутні рамки, ніяких заборон - лише сміх і маса приголомшливих гумористичних номерів - це гарантія того що унікальна атмосфера залу буде переповнена реготом і відмінним настроєм! Сеанс лікувальної сміхотерапії можна відвідати 4 листопада в Культурно-освітньому центрі ім О.Довженка.                                                                                                                                                          «Comedy Show UA» - найпопулярніший в Україні гумористичний проект, попередником і зразком якого стало відоме телешоу «Comedy Club». Це гострий і актуальний гумор, жарти, мініатюри, скетчі, стендап і музичні номери від кращих коміків і дуетів країни! Це завжди смішні, життєві історіії, в яких кожен впізнає себе, своїх близьких, друзів, і посміється над навколишнім світом. Тут немає місця банальностей, тільки справжній Stand Up. Життя як воно є. Ми говоримо те, про що Ви думаєте. У складі учасників «Comedy Show» - найбільш впізнавані і популярні резиденти таких гумористичних телепроектів, як "Comedy Club", "КВН", "Бійцівський клуб", "Розсміши коміка", "Убойная лига", "Бігуді Шоу", "Понаїхало", " Дві смужки", "Сміх без правил", "Комік на мільйон", "Ліга сміху" і ін. Творець і продюсер «Comedy Show UA» - відомий гуморист і шоумен Дядя Жора. Він же є одним з резидентів проекту.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.    

Святкове шоу "Грузинське різдво"

Всеукраїнський гастрольний тур Державного ансамблю пісні і танцю Грузії "Kutaisi" з новою програмою.Справжній культурний «скарб» Грузії, багаторазовий переможець міжнародних фестивалів — він закохує у себе глядача з перших хвилин унікального шоу, занурюючи у справжній вихор щирих емоцій. Ансамбль «Кутаїсі» свято шанує національні фольклорні традиції, посилюючи і примножуючи їх з допомогою молодих й талановитих виконавців пісень і танців. Саме цим він вигідно відрізняється від інших грузинських колективів, оскільки зумів органічно поєднати в собі енергію, запал і барвистість танцю з хвилюючим багатоголосним співом. Багаторічна історія успіху цього дивовижного колективу стрімко мчить крізь час, мов вируюча гірська річка, зачаровуючи досить сильною енергетикою та неперевершеним талантом. Поєднання глибокого, чаруючого співу з віртуозним виконанням національних грузинських танців підкорили світову сцену, забезпечивши визнання і тріумф традицій найгостиннішого етносу. Не пропустіть виняткову можливість доторкнутися до цієї унікальної і самобутньої культури в рамках великого гастрольного туру ансамблю «Кутаїсі» в 20 містах України з новою програмою «Грузинське Різдво»! Унікальні постановки і хореографія, роскішні костюми, супровід оркестру подарують емоції, здатні опромінити ваше серце. За плечима ансамблю — не лише успіх на міжнародних фестивалях, а й великі гастрольні тури по Європі, що пройшли з аншлагами і перевершили всі очікування глядачів. Відвідавши концерт, ви зробите двогодинну подорож до дивовижного куточку Землі, сповненого особливим колоритом і традиціями: вам відкриється Грузія!Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Вечірки

Qırımські молодіжні зустрічі
23.09.2018 17:00
вул. Панаса Саксаганського, 20

Запрошуємо на щотижневі вечірні зустрічі кримської молоді за чашкою свіжого завареного Qave (кави) разом зі смачними Tatlı şeyler (солодощами).на вулиці Панаса Саксаганського, 20, 3 поверх, код 1. Відмічайтесь в події, щоб попасти в чат та вносьте свої пропозиції та побажання, щодо зустрічей. Продукти купляємо безпосередньо перед зустріччю, хто може допомогти з вибором продуктів приходьте трохи раніше. Сума ділиться на всіх учасників згідно з чеками.

День старшокурсника
25.09.2018 21:00

Відкладання пробудження якнайдовше, потім кілька ковтків кави на льоту, поспіх на автобус і сон під час лекцій - звучить знайомо? Заходиш в універ і поважно йдеш коридорами,де тебе нервують малі,які гасають туди-сюди в пошуках аудиторії? Якщо у тебе такий ранок,тоді ти почесно носиш звання старшокурсника. І ця подія саме для тебе!    Ніч для досвідчених студентів, які вміють правильно розслаблятись. Робимо перерву між навчанням та весело і двіжово знімаємо напругу. Попередній продаж 80грн.,на касі клубу 100 грн.

Pink Thursday / Літо в рожевих окулярах
27.09.2018 16:00

Ми, спільно з компанією Wine Bureau ,уже протягом 8 років розвиваємо культуру споживання рожевих вин в літній період. Рожеві вина - часто несправедливо лишаються в тіні білих та червоних, проте можуть похвалитись своєю унікальною роматикою та великим смаковим діапазоном. У нашій винній карті ви можете знайти рожеві вина, як з класичних регіонів, таких як Прованс (Франція), Наварра (Іспанія), Венето (Італія), так і з незвичних країн та регіонів - таких, як Нова Зеландія, Греція, Грузія, Австрія. Загалом цього року ми дивуємо васрожевими винами з 11 країн світу, а загалом у нас 44 позиції рожевих вин, що є найбільшим вибором у Львові. Для того, щоб ви мали можливість спробувати Rose з усього світу, та обрати своє улюблене, ми влаштовуємо серію вечірок, які будуть присвячені різним регіонам та країнам. У цей день, ви зможете куштувати рожеві вина дешевше ніж на виноробні, у супроводі прекрасних страв, музики та чудового рожевого настрою.А в кінці сезону у нас буде великій RoseWineFestival з 50 рожевими винами, професійними сомельє, прекрасною музикою та великою кількістю прекрасних страв від Cafe 1 .

Туса МЯСО. Рейв на дивані
27.09.2018 22:00

Шо там, шо там? Нашій маленькій тусі скоро виповниться рочок і ми маєм намір влаштувати серйозний ювілей! Енівей, запрошуємо всіх бажаючих покачатись під Hip-Hop, послухати Bass House та потоптати під D'n'B разом з нами.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Вечірка "Грай та Кохай"

Запрошуємо на вечірку сюрпризів, конкурсів та незабутньої атмосфери  в Papashon! Закохані пари зможуть більше дізнатись один про одного! Не маєте ще пари? Є можливість її зустріти в  Papashon!   Хороший  настрій гарантовано! Бронювання с