Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Львів

Дати:
Розділи:
Вистава "Благодарний Еродій"

Головними героями п’єси є Еродій і мавпа. Еродій – особливий з хлопець з оригінальними поглядами на світ. Мавпа – образ східної дівчини, яка нібито все знає і іронізує думки та переконання молодика. Ця вистава змушує задуматись про філософію – про буття, про вічність.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Гуцульський рік"

Початок 23.01, 23.02 о 18:00; 9.02 о 12:00 та 18:00.   За автором твір має визначення як «етнографічне представленє в IV діях». На сцені перед глядачем направду відбуватиметься містерія з гуцульського життя упродовж року, створена на основі найзначніших ритуальних дійств (Святий вечір-Коляда, Великдень, весілля, похорон). Унікальний та неповторний світ гуцульського краю глядачі зможуть побачити завдяки костюмам, художньому оформленню, багатому фольклорно-пісенному матеріалу та головне – акторській закоханості у гуцульську тематику. Самі ж образи головних героїв є втіленням природного бажання людини жити в злагоді з собою, Богом та людьми, мати мир у власній душі та спокій у серці. Спостерігаючи за життям і побутом гуцулів, сам Гнат Хоткевич зауважив, що вони прекрасні актори і тоді йому спало на думку: “А що, як гуцула та показати всьому світу!?”… Приходьте на покази вистави – будемо дивитися разом!   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Вистава "DOGS"

Початок 23.01 о 12:00, 06.02 о 13:00.Головні герої вистави – безпритульні собаки. Вони постійно голодні, не мають даху над головою... Єдине, що в них є, – це Яр, де вони живуть у зграї чи поодинці. У Яру, як і в зграї, є свої правила, свої щоденні клопоти та завдання. Собакам бува нелегко роздобути собі їжу, але трапляються і дуже цікаві заняття: хтось полюбляє бавитися, хтось – згадувати своє попереднє життя, інші милуються місяцем, нишпорять, вчаться читати по-людськи чи поводитися як людина. Усіх цих собак об’єднує гордість, яка не дозволяє їм жалітися і скиглити, бо кожен з них – вільний, вони «народжуються і вмирають так легко»...Проте в душі кожного героя живе мрія, мрія незалежних псів про залежність, мрія про Свою Людину… Собаки мріють не про господаря чи власника, який припне на ланцюг і буде годувати. Вони шукають Людину-Друга, а також свого місця – собачі дверцята, за якими так добре живуть пси!Проста і чуйна історія про собак і людей (або ж про людей і собак – це вирішувати Вам!), історія, яка закликає до людяності і добра. Сподіваємося, що кожен, хто побачить цю виставу, стане трішки добрішим і замислиться над життям безпритульних тварин. Адже усі ми шукаємо Свою Людину і свої дверцята до щастя, але чи усім це вдається?Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Музична вітальня

Виконавці:Наталія Дитюк – сопраноОксана Рапіта, Мирослав Драган – фортепіаноКвартет «Фенікс»Камерний хор «Глорія».   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Французька органна музика

Початок  26.01 о 19:00 год 10.02 о 14:00 год   Французька органна музика - це щось неймовірне! Пишне і прекрасне бароко з творіннями Франсуа Куперена та Луї Маршана. Неповторний стиль творів придворних органістів Мішеля Коррета та Жана-Франсуа Дандріє, Александр Боелі. А як же оминути увагу майстрів ХІХ століття Ежена Жигу чи Теодора Дюбуа? Ну і завершимо наш ланч у компанії майстра ХХ столітті Олів’є Мессіана, який створив власну музичну мову.Надія Величко – органФ. Куперен – Фуга, ДіалогН. де Гріньї – Dialogue de flutesЛ. Маршан – Basse de TrompetteЖ. Гілєн – DialogueГ. Коретт – Prelude et FugueГ. Коретт – NoelЖ.Ф. Дандріє – NoelА.П.Ф. Боелі – Adoro teГ. Ласко – Noel LorrainЧ. Піро – La BeatitudeТ. Дюбуа – АлілуйаЕ. Жигу – Менует, ТокатаС. Франк – Кантабілє, Хорал ля мінорО. Мессіан – Явлення предвічної Церкви   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаними посиланнями.

Концерт "Барви блюзу"

Блюз був подарований світу афроамериканцями більше ста років тому. Втім, звучання цього стилю не залишить вас байдужими навіть у наш час. Запрошуємо вас на вечір блюзової музики у виконанні колективу “Барви блюзу”. Учасники: Сергій Горбачов – вокал, гітара Генадій Верб’яний – гітара Борис Гурний – бас Андрій Альфавіцький – ударні

Перше україномовне гумор-шоу "Вар'яти"
25.01.2019 19:00

Не пропусти нову порцію гумору від Вар’ятів! Квитки можна придбати тільки в касі клубу Picassо, щодня, з 12:00 до 19:00.

Органне відеошоу

Коли музика оживає на стінах Органного, стає кольором і формами. Коли зображення живе, вібрує, змінюється під ритми і гармонії. Орган і відеоарт – насолода для вух і для очей!   Львівський органний зал запрошує поринути у світ яскравих кольорів та ефектних звуків органа. Після великого успіху першого показу “Органного шоу” ми продовжимо дивувати глядачів новими візуалізаціями Альберта Врубеля і безсмертною класикою у виконанні органістки Надії Величко.Надія Величко – органАльберт Врубель – відеоарт   Квитки можна придбати за вказаними посиланнями.

Цирк "Яскравих емоцій"

Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Караоке

Найновіша база пісень. Співай як зірка!   Бронювання столиків за нижчевказаним телефоном. 

Старгород-шоу "День Народження"

Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Dark Dezert

Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Саксофон у Наливкових залах

Музика, народжена, щоб лунати в ресторанах, завітала і до Ресторації Бачевських.Тонкі, ледь чутні мелодії, які змінюються протяжними баладами або запальними ритмами, пасуватимуть до вечора за склянкою улюбленого напою в компанії друзів.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.  

Дзиґа Джаз Квартет
24.01.2019 20:00

Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Ice Cream

Ексклюзивний cover-проект, учасницями якого є лише дівчата, до того ж професійні музиканти. Подарують справжній фонтан позитиву, насолоду та драйв живого професійного виконання вашої найулюбленішої музики!   Вхід вільний. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

PG - People Ground
23.01.2019 18:30

Старий, добрий PG.Приходиш, платиш 100 грн та граєш від 1-4 ігр в BattleRoom. Грати можеш проти адмінів, своїх друзів, або випадкових людей, які можуть прийти на івент. Якщо не граєш, то можеш відпочивати в PartyZone, де є настільні ігри, чай, кава та пиво.Чекаємо в гості.

Психологічна гра "Мафія"
25.01.2019 20:00

Увага не класика, граємо з додатковими картами.У нас завжди панує чудова атмосфера! Ми обожнюємо розвиваючі настільні ігри, організовуємо цікаві заходи, поїздки!Долучайтеся до KARTON digital club! Щоб стати резидентом клубу необхідно втертись в довіру до мафіозі та не пропускати наші зібрання! Кожен учасник клубу отримує особливу картку з привілегіями.Слідкуйте за новинами та будьте пильними - мафіозі вже повсюди!Реєстрація за вказаним посиланням.

Cash flow в коучинговому форматі

Початок  26.01 о 11:00 год 26.01 о 16:00 год 17.02 о 16:00 год 23.02 о 16:00 год   Бізнес-гра Cash Flow - це унікальний інструмент для Вас для того, щоб: виявити свої фінансові стратегії; отримати навички багатих людей; перевірити свої цілі; побачити свою стратегію в досягненні цілей; отримати свої інсайти. І це все в супроводі експерта з фінансів і коуча в одній особі - Oleksandra Grudzevych. Олександра - сертифікований тренер, тренер фінансового успіху, фінансист з 19-річним стажем роботи в фінансах (корпоративні, особисті), ментор стартапів, сертифікований коуч ECF. На рахунку Олександри - проведено більше 150 ігор.   Вартість - 450 грн. Бронь місць - виключно після оплати.

Фестиваль культур

Відкрий світ не виходячи з дому.Цієї зими до Львова приїде близько 100 волонтерів на професійні та волонтерські стажування. Вони привезуть до Львова неймовірний колорит, адже їхніми домівками є далекі країни світу: Китай, Туреччина, Індонезія, Єгипет, Франція, Азербайджан, Греція і тд.

Міжнародний фестиваль-конкурс "Нова Ера Талантів 2019"

 Вокальне мистецтво: (солісти, дуети, ансамблі):Жанр - естрадний вокалЖанр - народний вокалЖанр - академічний вокалЖанр - джазовий вокал Хореографічне мистецтво: (солісти, дуети, малі та великі форми, ансамблі):Жанр - сучасна хореографіяЖанр - естрадна хореографіяЖанр - танці народів світуЖанр - класична хореографіяЖанр - народна хореографія;Жанр - народна стилізаціяЖанр - бальна хореографія.   Оригінальне мистецтво (солісти, дуети, ансамблі):Жанр – циркове мистецтво.Жанр - художнє читання.Жанр – театральні мініатюри.Жанр - театри мод та модельні агенції.Жанр - інструментальна музика.   Детальна інформація за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Гармидер до Дня закоханих
09.02.2019 - 10.02.2019 12:00

Гармидер - це фестиваль українських виробників, заснований з метою популяризувати соціальне підприємництво та товари вітчизняного виробництва.   І хоч ми за те, щоб не чекати свят, аби казати "люблю", а тішити один одного частіше, не можемо пройти повз таке чарівне свято і не нагадати ще раз усім нам, яке ж важливе вміння любити!   Збираємо під одним дахом українських виробників, які закохані в свою роботу, аби ви могли обрати найкращі подарунки усім, кого любите. Вхід вільний.

Засідання віскі клубу "Whisky Talk"

Друзі, маємо приголомшливу новину для поціновувачів віскі! Започатковуємо постійно діючий віскі клуб, який будемо влаштовувати кожного місяця заради нових смаків та позитивних емоцій! Наша колекція сінглмолтів збільшується щомісяця, завжди стараємось додати ексклюзивних релізів, які ми будемо презентувати до дегустації у віскі клубі. Також обов'язково врахуємо Ваші побажання стосовно вартих уваги віскі!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Дегустація горілки

Це буде не просто дегустація, ми скуштуємо у сліпу основні бренди преміум горілки, які є на ринку і зрозуміємо хто є лідером. Не обійдеться і без сюрпризів, на вас чекатиму кілька ну дуже цікавих взірців.Гастрономічний супровід забезпечить ресторан Park. Art of Rest і він буде тематичний.Вартість - 400 грн. Кількість місць є обмеженою, тому не забувайте попередньо бронювання та робити передоплату.    Бронювання місць та деталі за вказаним номером телефону.

Винний вечір з Олександром Ковачем

Друзі, запрошуємо Вас на другий "Винний вечір з Олександром Ковачем". Виноробня тм "Вина Ковача" була заснована в 2002 році, як маленьке сімейне господарство, і є однією з перших приватних виноробень Закарпаття. З самого початку виноробня зарекомендувала себе, як виробник якісних натуральних вин. Десятки нагород, в тому числі і міжнародних, здобутих за високоякісні вина на різноманітних конкурсах вин, красномовно свідчать про стабільно високий рівень компанії. П   Отож, будемо дегустувати: 1. Мускат Оттонель 2018 (біле, сухе, сортове)2. Совіньон блан 2018 (біле, сухе, сортове)3. Розе 2017 (рожеве, сухе, сортове)4. Мерло 2018 (червоне, сухе, сепажне)5. Каберне Совіньон 2018 (червоне, сухе, сортове)6. Чорна Перлина 2017 (червоне, солодке, спеціальне)7. Мускат Карпат 2014 (біле, солодке, десертне)8. Вермут білий (біле, солодке, десертне)Закуски до вин ретельно підібрані кухнею Винарня Ковача!   Бронювання місць та деталі за вказаним номером телефону.

Виставка графіки "Inspiratio" Соломії Дорош
25.01.2019 16:00

Якщо у картині не подобається хоча б один штрих, вона перемальовує її повністю. Частково через особливість графіки, та більшою мірою - через власні уявлення про цінність та досконалість картини. "У 5 років розмальовувала все, що потрапляло під руку, а потім доросла до чіткого усвідомлення того, що ні в чому, крім малювання себе вже не уявляю", - Соломія Дорош. Зовсім нещодавно закінчивши магістратуру Академії друкарства, молода художниця вже представляє свої роботи на персональний виставці. Передувала цьому участь у закордонних виставках Польщі, Японії та Болгарії. Роботи, які зовсім скоро представить у Палаці мистецтв, Соломія створювала 1,5 року. Що на них? Переважно абстракція, серед якої можна знайти багато дрібних деталей. Наприклад, птахів, яких художниця досить часто зображує на картинах. Розповідає, як вдається за допомогою одного штриха спровокувати цілу серію образів.Роботи належать до гравюри, офорту і монотипії. Розмір також дуже різний: від 10х15 см до 50х70 см. Одним словом, обіцяємо Вас здивувати та розрухати фантазію

Олег Любківський і Юрко Прохасько: променад виставкою у діалозі

Запрошуємо пройтися виставкою «…Художні трактати про місто, що колись називалося Czernowitz» Олега Любківського у супроводі Автора та в діалозі з Юрком Прохаськом, знаним германістом, перекладачем, психоаналітиком, тонким поціновувачем мистецтва.Хто як не художник-чернівчанин може краще «провести» нас рідним містом, відкрити для нас його чар, розгорнути схоплені метафори, подарувати нам свої занотовані історії.. А дивуватися є чому – розкішні деталі архітектури та речей, що прозирають з-під патинок часу. І кожна історія особлива, мов ретро-фото, віднайдене в антикварній крамниці міста, де книгарень було більше ніж кав’ярень. Формат променаду передбачає активне включання публіки зі своїми питаннями і репліками. І хтозна куди нас може завести принагідна розмова біля художнього твору, у присутності автора, проникливих глядачів і відкритої творчої уяви.Ціна вхідного квитка 30 грн.

Виставка Володимира Дідули "Симфонія рідного краю"

"В мене часто запитують, коли я встигаю створювати картини. Моя праця, моя щоденна праця... Коли інші сплять, дивляться телевізор - я малюю." (Володимир Дідула)Художник із Золочева, який створює пейзажі та натюрморти. Звідки бере образи?Талановита людина талановита в... талановитій сім'ї. Художників у родині Володимира вистачає :) Художник його рідний брат Ярослав. І двоюрідний брат Тарас. (Декілька років тому вони презентували у Палаці мистецтв спільну виставку "Три брати і одна муза"). А також малюють його онуки та донька. Художник говорить, що буде дуже радий, якщо в когось з них це захоплення збережеться на все життя.   Сьогодні його роботи - у багатьох країнах Європи, у США та Канаді. І не лише у музеях чи приватних колекціях: проектування одного з полотен Володимира прикрашало концертний зал у Вінніпезі під час виступу відомого канадського хору.

Тур "Карпатські новинки за 5 днів"

Ексклюзив: Тур "Карпатські новинки за 5 днів" 5 термальних купань, 5 дегустацій, замки, канатна дорога, водоспади, наскельна фортеця, мальовничі гори, давні храми чекають на Вас!В програмі туру:1 день: виїзд зі Львова (09:00) – Чинадієво (екскурсія замком Сент-Міклош) – Мукачево (обід) – Косино (купання в термальному басейні) – Берегівський р-н (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, поселення о 20:30).2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Велятин (купання в термальному басейні) – Хуст (екскурсія містом, фабрика капелюхів, страусина ферма, обід) – Ботар (дегустація повидла і ковбас) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н. (повернення в садиби о 20:30, вечеря).3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Мукачево (екскурсія центральною частиною міста або замком) – Барвінок (купання в термальному басейні) – Невицьке (обід та огляд замку) – Перечин (вечеря-дегустація 15 автентичних закарпатських страв з веселими гудаками) – Вишка (поселення в готель о 19:30).4 день: сніданок і виїзд (08:00) – Вишка (підйом канатно-крісельною дорогою на гору Красія) – Лумшори (купання в чанах) – Тур’ї Ремети (обід) – Воєводино (прогулянка парком) – Перечин (дегустація сирів) – Кострина (огляд дерев’яної церкви) – Вишка (повернення в готель, вечеря).5 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужок (огляд церкви і SPA-комплекс) – Матків (церква) – Коростів (обід) – Кам’янка (огляд водоспаду) – Урич (музей і наскельна фортеця) – Львів (повернення о 22:30).Деталі за вказаним посиланням.

Оффроуд тур, фрірайд на Боржаві
25.01.2019

Джипи, походи, намети, снігоходи, фрірайд, пейзажі, зірки, бездоріжжя, натхнення, фотки і море, море емоцій...Так, все це ви отримаєте в зимовому INDIE TRIPS CAMP! Відправляємося досліджувати “Закарпатське море” - саме так називають Теребле-ріцьке водосховище, на якому збудована досі діюча унікальна ГЕС. Їдемо на підготовлених позашляховиках через бездоріжжя, стрімкі підйоми, ліси та водоспади! В перший день ми побуваємо на ціквих локаціях для піших прогулянок та невисоких перевалах, де покатаємось з тросами за машинами на лижах/дошках. Добремося до Теребле-ріцького водосховища, де розкладемо наш #indietripscamp та зробимо вечірку-знайомство з живими автентичними інструментами біля вогнища. Першу ніч ночувати будемо в наметах! Наступного дня нас чекають снігоходи, на яких будемо кататися по водосховищу. Знову розважимося з тросом, пострибаємо з трамплінів та влаштуємо круту фотосесію для кожного! Після обіду вирушаємо до села Пилипець та заселяємося в комфортний готель з видом на гори. Ввечері відпочиваємо з переглядом тематичних фільмів про фрірайд. В останній, третій день виїдемо на снігоходах на боржавський хребет. Після інструктажу зробимо кілька довгих фрірайд спусків на лижах та дошках в супроводі інструктора, по кулуару до водоспаду Шипіт. Вирушаємо додому не меньш цікавою дорогою через нічні бездоріжжя . Протягом 3х днів будемо знімати відео про нашу експедицію, зробимо фотосесію та багато літатимемо дроном, то ж незабутні спогади вам гарантовані! Це буде точно неформатний відпочинок, тому готуйся до пригод;) Цього разу нашими партнерами стали компанія GoPro Ukraine, які зебезпечують нас технічно, SHWK - український бренд одягу для сноубордингу, від яких розіграємо дещо круте під час подорожі та ЇDLO - смачна їжа для справжніх мандрівників (будемо смакувати сніданком на природі). Що входить:- трансфер на позашляховиках- проживання в наметах та готелі- 6ти разове харчування (1й день - вечеря; 2й день- сніданок, обід, вечеря; 3й день - сніданок, обід)- катання на снігоходах(2й день - катання на території водосховища в indie trips camp 3й день - плановий маршрут та підйоми на вершину після freeride спусків)- freeride спуски в супроводі гіда- вечірка та перегляд фільмів- фото та відео зйомка- медична страхівкаЦіна: 10400грн/чол.

Алко-тур “Хмільне Закарпа(у)ття”

Ніяких історій, дат, под(в)ій, лише ігри, забави, танці, конкурси, відпочинок, якщо Ви малинько поїдете цей тур :)Дні проведення туру: субота-неділя (як добре піде, то до понеділка). План туру:1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Верхня Грабівниця (огляд бункера) – Мукачево (обід) – Косино (купання в термальних басейнах з вина, кави, пива та палинки) – Берегово (дегустація вин і палинок) – Берегівський р-н. (ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:00).2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Іза (оленяча ферма) – Міжгір’я (споживання живого пива) – Колочава (обід, міні-екскурсія, алко-квест та сценки з життя горян) – Келечин (дегустація і набирання похмільної води) – Подобовець (дегустація настоянок від Пітю Палинкоша) – Львів (повернення о 23:30).У вартість ХОДИТЬ: поїзд штабельним автобусом, переживання, супровід гада-екскурсоВода і екскурсоVodky, показування здалека туристичних об’єктів, 100 грам, фіглі, страхування тверезих туристів на час подорожі, занесення і винесення в автобус туристів масою до 100 кг.У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплакуються: вИхідні квітки з дуристичних об’єктів, обжирання, обпивання.Вартість вИхідних квітків:- бункер лінії Арпада: загальний, пенсійний – 60 грн.; студенти - 40 грн.; учасники АТО – 30 грн.; (повертаються не всі, бо дехто залишається для витверезування);- термальний басейн “Косино”: загальний – 360-400 грн., учасники АТО та інваліди 1 групи – 150 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 50 грн.; (ко не вміє плавати платить наперед);- дегустація вин і палинок: 60 грн./особа (ті хто сповзе під стіл після 5-ого вина платять в два рази більше);- вОленяча фірма: загальний, пенсійний і студентський - 30 грн. А вОлені і вівці просили з дорослих – пів буханки хліба, студентів – горбушку, пенсіонерів – скоринку);- споЖивАння живОго пєва у Міжгір’ю (кулько маленько уп’єте, тулько і удрахуєме уд вас);- етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”, Філіал музею лісу і сплаву “Колочавський бокораш”: загальний - 50 грн/ос., пенсіонери, студенти - 40 грн/ос.- частування, забава із музиками і сценки з життя горян у колочавській корчмі “У Вольфа”: (в меню входять: сало, сир, часник, огірок, хліб, весела карпатська водичка): дорослі - 70 грн./ос.;- дегустація 5 настоянок від Пітю Палинкоша: 60 грн./особа (хто не буде бирувати, айбо кідь буде му бракувати гроший, то 1 настоянка 12 грн.).Переживання: відбувається в п'ятизвіздочних хижах сільського туризму Берегівського району, номери: 2-3-4-5-6-7-8-9-10 мєсні з вигодами для господарів. Фото садиб позирайте туй http://goo.gl/OqmvIXОбжирання:Обід у 1-й день – відбувається в місті МукаЧево в ресторані. Деталі меню і ціни будуть знати лише ті, хто поїде на тур, бо це велика таємниця.Вечеря у 1-й день – відбувається в хижах Берегівщини після поселення і складається з страв вугорської національної кухні: бограч-гуляє, горські голубці, горські солоДощі, вінко червеноє. Вартість 75 грн./особа.Сніданок у 2-й день – відбувається у готелі. Пропоноване меню: ковбаса, сиррр, лангош з джемом, овочі, масло, хліб, кавіль/цай. Вартість 55 грн./особа.Обід в 2-й день – відбувається в колочавській корчмі “Старе село”. Що будете їсти залежить від того, як домовитеся з Вольфом (казав, що будуть крумплі, парадички і може навіть палачінти).

Еко-воркшоп "Ф'юзингові пляшки з мідним декором"
23.01.2019 18:00
вул. Гавришкевича 4 ("Haluzka store")

На цьому воркшопі ви будете виготовляти пляшечки з мідними декораціями, які після термальної обробки в муфельній пічці (при температурі більше 700 градусів) стануть оригінальним декором у вашій оселі чи офісі.Технологія, яку ми трохи описали вище має назву "ф'юзинг", а у кого є питання і бажання зробити це власними руками і побачити весь процес - приходьте.   Вартість: 500 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Дебатне засідання

Деталі за нижчевказаним номером телефону.

Воркшоп "Підвіска у вітражній техніці Тіффані"
24.01.2019 18:00
вул. Гавришкевича 4 ("Haluzka store")

На даному воркшопі ви ознайомитеся зі всіма тонкощами створення вітражних прикрас, а ведуча майстер-класу Олена поділиться своїм досвідом і підкаже як правильно працювати з гербарієм і склом. Будемо складати композицію і працювати з паяльником.З собою ви заберете підвіску з гербарієм і багато приємних вражень.   Вартість: 480 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням. Реєстрація здійснюється за передоплатою в розмірі повної вартості воркшопу.

Шаховий турнір з нормою 3 і 4 розрядів

Мета та завдання: - розвиток, популяризація шахів;- підвищення рівня спортивної майстерності учасників змагань;- покращення інтелектуального розвитку дітей.   Реєстрація учасників 26 січня з 09.00 до 09.30 !!!Початок 1 туру 26 січня о 10.00 год. 26 січня -5 турів, Початок 6 туру 27 січня о 10.00 год. 27 січня-4 тури.   До участі в змаганнях допускаються початківці та спортсмени 4 розряду з шахів. Змагання проводяться за категоріями:- для початківців з нормою 4 розряду;- для спортсменів 4 розряду з нормою 3 розряду.   Деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Тантра присутності
26.01.2019 11:00

Коли ми вчимося переміщати свою увагу з аналітичного мислення в відчуття і почуття, ми поєднуємось з своїм тілом, повертаємось до його здатності отримувати задоволення і до його мудрості. І якщо ми дозволяємо собі всі переживання, це дає можливість рости вмінню нашого серця приймати та інтегрувати. Ці дні будуть для вас досвідченим зануренням в базові елементи Тантри і, можливо, першим кроком в пригоду довжиною в життя. Ключові моменти тренінгу:- Присутність (тут і зараз)- Розвиток серцевої чакри- Близькість з партнером з свого центру, в прийнятті- Важливість відчування- Дозвіл собі відчувати весь спектр емоцій- Інтеграція досвіду- Дослідження різних типів дотиків- Відкриття життєвої енергії   Умови участі:Оплата до 15.01.19 – 1700 грн. і для пар 1500 грн.,До дня проведення 1800 грн. і для пар 1600 грн.В день проведення 1900 грн. і для пар 1700 грн.Передоплата за участь складає 50% від суми.

Перший у 2019 році відкритий спарінговий день з ножового двобою
26.01.2019 10:00

Львівський підрозділ Федерації ножевого бою України запрошує в новому 2019 році всіх колег, однодумців, побратимів прийняти участь у відкритому спарінговому дні.   Якщо ви діючий ножовик незалежно від секції та віросповідання, якщо ви молоде даровання з першої секції ножового бою у Львові, якщо ви працюєте зі зброєю (ніж та захист від ножа, мечі, серпи, палки тощо) ми раді будемо бачити Вас в суботу.Єдине що дає нам впевненість і знання що ми вивчаємо ефективну техніку - дружні спарінги...   З собою просимо мати захист для передпліч, будівельні або тактичні рукавички без жорстких елементів, за наявності фехтувальну маску, зручне змінне та чисте взуття. Змінний захист надає федерація...   Детальна інформація за вказаними номерами телефонів.

Благодійний Quiz Italiano

Запрошуємо усіх взяти участь у вже другому за ліком благодійному заході під назвою Quiz Italiano від Celentano та ГлуздоГерцьУсі зібрані кошти будуть передані у фонд Tabletochki для забезпечення 11 найбільших онколікарень України гостродефіцитними ліками для онкохворих дітей. Участь у грі - це хороша нагода гарно провести час, дізнатися багато цікавого, виграти піцу від Челентано та не залишитися осторонь від чужого горя.   Реєстрація за вказаним посиланням.

На рівні очей 3.0

« Поезія це завжди неповторність... якийсь безсмертний дотик до душі »...так казала Ліна Костенко А що поетичного можеш сказати ти? Ми впевнені, що чимало! Вже втретє літературний вечір « На рівні очей » готовий зібрати у затишній компанії людей, які люблять поезію. Читати, слухати, пізнавати її таємничість, стати її частиною, вдихнути її подув і солод, що триває на рівні очей і залишається в самому серці. Все це перестане бути лише словами!    

Клоуни у Старгороді

Хороший відпочинок у нас Вам гарантований. Так, як Ваших дітей будуть забавляти професійні клоуни-аніматори.    Додаткова інформація та бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Майстер-клас "Намистини" в техніці мокрого валяння

Майстер-клас "Намистини" в техніці мокрого валяння проведе наша читачка, пластунка Катя Войтович.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Тетянин день

В програмі: - яскрава розважальна програма; - творчий майстер-клас із витовлення квітів; - запальна дискотека.

Рейд проти нетверезих водіїв

Виявляємо нетверезих водіїв, передаєм Патрульна поліція Львівської області Робимо правильні і корисні речі. Разом з Smotra.Lviv Offical VTP Family та Авто Євро Сила Львів. Інформаційний партнер Твоє Місто.   Вся інформація щодо рейду доводиться на брифінгу перед рейдом Що потрібно щоб приєднатись? - Автомобіль. - Напарник. - Телефон з інтернетом. - Хороший настрій.

Fifa19 Турнір для друзів
25.01.2019 16:00

Командний турнір - протистояння (2 проти 2)3 ігрові консоліКористування кухнею та WIFI безкоштовно.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Зустріч з Максом Подзігуном

Всім привіт. Маємо хороші новини щоб розбавити сірість міжсезоння!У Львові в гостях буде Макс Подзігун, і ми матимемо гарну нагоду поспілкуватися в неформальній атмосфері, поговорити про Формулу 1, інші навколоформульні теми та разом переглянути гран-прі Формули Е.    

Третій бокал пива в подарунок

Щовихідних замовляйте два бокали пива та отримуйте третій в подарунок.

Акційна пропозиція на нефільтроване пиво

Свята фінішують - акції стартують. Нефільтроване пиво Білий Лев щопонедіка за акцією 2+1. Додаткова інформація за нижчевказаними номерами телефонів.

Бургомістр чорне за акційною ціною
31.01.2019 - 28.02.2019

Бургомістр чорне за акційною ціною - лише 24.99 за бокал! Якраз те, що треба для довгих зимових ночей.   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

L’amour cinéma

24 січня — символічно починаємо з Dreamers (Мрійники) Бернардо Бертолуччі, яким надихались на створення Лямуру.31 січня — Mon roi (Мій король), французька драма з Венсаном Касселем і Еммануель Берко у головних ролях.   Бронювання місць за вказаним номером телефону.

Кіносемінар

Розбір життєвих ситуацій на відео прикладах - один з найбільш ефективних інструментів сьогодні. Проекція своїх ситуацій на відео фрагменти під час розбору допомагає з різних сторін подивитися на них.  Новий погляд дає нові рішення. Нові рішення дають нові результати!   Мета: відео ролики, фрагменти, фільми - як потужний інструмент для пошуку нових рішень, підвищення мотивації і віри в себе, свої дії і цілі! Тема: впевненість в собі, здатність відпускати людей та минуле, натхнення та мотивація.   Який фільм дивимось та розбираємо?«Їсти, молитися, кохати»   Вартість квитка - 200 грн.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

BTS Love yourself tour in Seoul
26.01.2019

Найочікуваніший концерт 2018 року, знятий на Олімпійському стадіоні в Сеулі під час світового турне BTS World Tour "Love Yourself", буде ексклюзивно показаний в кінотеатрах по всьому світу. Шанувальники зможуть зібратися разом на показах і насолодитися концертом феноменально успішної групи, яка  отримала безпрецедентне міжнародне визнання.   Квитки можна придбати у касах кінотеатру, або онлайн за вказаним посиланням.