Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Львів

Дати:
Розділи:
Вистава "Перехресні стежки"

Повість Івана Франка «Перехресні стежки» – класика української і світової літератури, один з найкращих творів у творчому доробку геніального автора. Повість народжувалася на перетині XIX і ХХ століть, і її тематика та проблематика дзеркально висвітлює (майже через 120 років) – реалії сучасної України, духовні та соціальні рефлексії і нашого теперішнього соціуму."Перехресні стежки" – перегук часів – минулого (Франкового) і нашого теперішнього (ХХІ століття) через розкриття психологічної та соціальної драми людини дії, людини вчинку, людини, яка прагне суспільних змін. Історичний фон для таких дієвих пошуків може змінюватись, але незмінною лишається внутрішня драма особистості.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Комічна опера "Служниця-пані"

Початок 20.03 о 19:00, 24.03 о 15:00.   Лібрето Дженнаро Антоніо ФедерікоПостановники:Диригент – Ірина СтасишинРежисер – Галина Воловецька, заслужений діяч мистецтв УкраїниХудожник – Богдан ЛужецькийХудожник костюмів – Христина Козак Дійові особи та виконавці:Уберто – Дмитро Кокотко, Ігор Міхневич, Володимир ДутчакСерпіна, його служниця – лауреати міжнародних конкурсів: Анастасія Корнутяк, Наталія Курильців, Анна Носова, Марія ШрамВеспоне – Віталій Роздайгора, Іван Самков-БорхесКлавесин – Наталія Пелех, заслужена артистка України    Придбати квитки можна в касі театру та за нижчевказаним посиланням. 

Опера "Дон Жуан"

 Середньовічна іспанська легенда про «покараного розпусника», спокусника жінок Дон Жуана, є одним з найпопулярніших сюжетів в історії світового театру. Вона лягла в основу безлічі театральних вистав – драматичних, музичних, народних, лялькових, хореографічних. У рік створення моцартівского шедевра тільки в Італії йшло відразу кілька оперних вистав на той же сюжет. Історія Дон Жуана дала Моцарту привід для постановки проблеми особистості. Його Дон Жуан – це втілення безрозсудної відваги, кипучої енергії, незнищенного оптимізму і любові до життя. Саме в життєлюбності закладено головний секрет чарівності цього героя. Однак його егоїзм, зневага до законів честі і моралі стають джерелом нещастя для всіх, кого зустрічає Дон Жуан на своєму шляху.  Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Bach 334-Birthday Night

Й.С. Бах. Бранденбурзький концерт № 3 соль -мажор (BWV 1048)Allegro,Adagio, AllegroЙ.С. Бах. Сюїта № 2 сі-мінор для флейти з оркестром (BWV 1067)Ouverture, Rondeau, Sarabande, Bourree I, Bourree II, Polonaise, Menuet, BadinerieCоліст – Євген Білецький, флейтаЙ.С. Бах. Арія з оркестрової Сюїти № 3 ре-мажорАкадемічний Камерний Оркестр «Віртуози Львова»Сергій Бурко - диригент Й.С. Бах. Бранденбурзький концерт № 5 ре-мажор BWV 1050 солісти: М. Гав’юк – скрипкаМ. Сосновський – флейтаМ. Драган – клавесин Й.С. Бах. Симфонія із кантати «Ich hatte viel Bekümmernis» солісти: І. Митроган – арфаВ. Веретельник – вібрафон Й.С. Бах. Концерт для скрипки з оркестром мі-мажор, BWV 1042 М. Комонько – скрипка Академічний симфонічний оркестрСергій Хоровець – диригент   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Music for a while. Театральний вечір музики Генрі Перселла

Трагедія, комедія і драма - все це є у музиці Генрі Перселла - коли кожен твір, буквально, - маленька вистава. Відома актриса і співачка Наталія Половинка відкриває кулісу - і співом веде в ігровий світ образів Перселла."У музиці Перселла слово - грає. - розповідає Наталія Половинка. - Це плач і радість серця, яке мовить безпосередньо, коли часто сьогодні смисл замерзає на вустах і не вимовляється. Вона написана для нас нинішніх, бо кожен так потребує співчуття, тепла, миру; забутого затишку, коли всі на світі є вдома"Рідковиконувані пісні і відомі арії англійського барокового композитора Генрі Перселла.Наталія Половинка - мецо-сопрано Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Органне відеошоу. Музика до фільмів

Орган і відео – насолода для вух і для очей!Львівський органний зал запрошує поринути у світ яскравих кадрів кіно та ефектних звуків органа. Після великого успіху першого показу “Органного шоу” ми продовжимо дивувати глядачів новими візуалізаціями Альберта Врубеля і кіномузикою у виконанні органістки Надії Величко.Надія Величко – органАльберт Врубель – відеоарт   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаними посиланнями.    

Ліга Сміху

Продовжуємо радувати уболівальників і фанів самого популярного, на сьогоднішній день, гумористичного шоу «Ліга Сміху». Компанія «Квартал-Концерт» продовжує гастрольні тури по всіх регіонах нашої країни кращих команд Чемпіонату України з гумору.Весна буде дуже смішною та веселою. Якщо ви готові сміятися над кращими жартами команд, слайдами, які ніколи не покажуть по ТБ і просто побачитися з улюбленими артистами гумористичного шоу тоді до зустрічі в ваших містах!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Сольний стендап Бекіра Мамедієва

Початок  19:00 год - вечірка 20:00 год - сдендап   Деталі у приватні повідомлення за вказаним посиланням.

Фестиваль "Західна ліга сміху"

Фестиваль Західної ліги сміху стартує гала-концертом кращих команд України! В сезон потрапить 12 колективів, яких оберуть 6 найкращих тренерів різних гумористичних проектів та серіалів України. Вперше Ліга Сміху буде мати формат проведення ігор у 2 містах Рівному та Львові. Професійні редактори зроблять максимум для того, щоб у сезоні 2019 були найкращі, найсмішніші колективи України. Ласкаво просимо всіх уболівальників гумору на фестиваль Західної Ліги Сміху!!!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Родинна вечірка "День лялькаря"

В програмі заходу будуть майстер-класи для дітей та батьків з виготовлення ляльки з підручних матеріалів та вторинне використання старих речей, ведення ляльок різних типів, майстер-клас з ведення ляльки-рукавички. Також, лекція від директорки-художньої керівниці театру Уляни Мороз та актуальна вистава еко-мандрівка «Знайдена лялька». Також, гостей заходу будуть тішити цікаві фото-зони від наших партнерів « Dodo socks» та «Видавництво Старого Лева». На завершення вечора планується офіційне відкриття малої сцени театру та вистава з цієї нагоди.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням. Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Drunky Monkey
21.03.2019 21:00
Малий зал

Досить чухати голову в роздумах – будь як Drunky Monkey, відривайся в Малевичі! Ніч відбірних hip-hop та rnb з хуліганами Black Square Floor – Vassabi, Maestro & MC Markov – ідеальне рішення для ідеального вечора!   Вхід в клуб: дівчата 18+, хлопці 21+. Вхід: дівчатам – 50 грн, хлопцям – 100 грн, дівчатам до 00:00 – безкоштовно. Бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.  

Govorun Show
21.03.2019 21:00

Хуліганимо до ранку на Govorun Show. Вхід: дівчатам – 50 грн, хлопцям – 100 грн.   Бронювання столиків та деталі за вказаними номерами телефонів.

Lviv Hammond Trio
20.03.2019 20:00

Кіріл Абрамов - клавішні Тарас Кушнірук - гітара Богдан Мукомела - барабани Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Terry Band Cover Show

Сьогодні на сцені Купіци виступатиме Terry Band Cover Show! Акустичний виступ цього дуету вже справив позитивні враження на багатьох людей, тому приєднуйся і ти до поціновувачів гарної музики і відпочивай разом із нами! Детальна інформація стосовно резервації столів за телефонами нижче.

Дзиґа Джаз Квартет
21.03.2019 20:00

Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Вечір покеру з Леополісом!
22.03.2019 18:00
вул. Січових Стрільців, 12 (Студентський центр "Леополіс Молодий")

Приходьте на першу в історії Леополісу покер вечірку!Вхід: 30 грн. Але якщо ви зареєструйтеся заздалегідь по цьому посиланню, ціна вашого вхідного квитка зменьшиться на 10 грн! Віддамо всі гроші на благодійність і будуть класні призи для переможців!Не вмієте грати? Без проблем! Ми навчимо вас!Чи може бути кращий спосіб провести вечір п'ятниці? Чудові люди, їжа, нагода підтримати благодійну справу, і, навіть, шанс виграти класні призи - не пропустіть цю подію і розкажіть своїм друзям також!   Реєстрація за вказаним посиланням.

Психологічна гра "Мафія"
22.03.2019 20:00

Увага не класика, граємо з додатковими картами.У нас завжди панує чудова атмосфера! Ми обожнюємо розвиваючі настільні ігри, організовуємо цікаві заходи, поїздки!Долучайтеся до KARTON digital club! Щоб стати резидентом клубу необхідно втертись в довіру до мафіозі та не пропускати наші зібрання! Кожен учасник клубу отримує особливу картку з привілегіями.Слідкуйте за новинами та будьте пильними - мафіозі вже повсюди!Реєстрація за вказаним посиланням.

Tрансформаційна гра "Сила cтосунків"

Tрансформаційна гра "Сила cтосунків" Про стосунки, кохання і шлюб!Гра будується на теорії психологічних архетипів Карла Юнга, метафорах і асоціаціях, які допомагають виявити ірраціональні установки щодо шлюбу, сім'ї, кохання, стосунків, відслідкувати деструктивні сімейні сценарії, співзалежні стосунки, розібратися в причинах невдач в особистому житті.   Вартість - 700 грн. З другом - 1100 грн.Індивідуальна гра 1500 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Міжнародний фестиваль-конкурс «Місто Лева 2019"

Вокальне мистецтво: (солісти, дуети, ансамблі):Жанр - естрадний вокалЖанр - народний вокалЖанр - академічний вокалЖанр - джазовий вокалХореографічне мистецтво: (солісти, дуети, малі та великі форми, ансамблі):Жанр - сучасна хореографіяЖанр - естрадна хореографіяЖанр - танці народів світуЖанр - класична хореографіяЖанр - народна хореографія;Жанр - народна стилізація; Жанр - бальна хореографія.Оригінальне мистецтво (солісти, дуети, ансамблі):Жанр – циркове мистецтвоЖанр - художнє читанняЖанр – театральні мініатюриЖанр - театри мод та модельні агенціїЖанр - інструментальна музика. Детальна інформація за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Lviv Fashion Week
22.03.2019 - 24.03.2019

У Львові пройде ХХІIІ-й сезон Lviv Fashion Week. Українські та європейські дизайнери представлять нові колекції осінь/зима 201917.00 chereshnivska18.00 LiLi Sas19.00 Klaudia Markiewicz (PL)20.00 Balossa (IT)21.00 Olena Oliynyk   Квитки можна придбати за вказаними посиланнями.

Фестиваль "Західна ліга сміху"

Фестиваль Західної ліги сміху стартує гала-концертом кращих команд України! В сезон потрапить 12 колективів, яких оберуть 6 найкращих тренерів різних гумористичних проектів та серіалів України. Вперше Ліга Сміху буде мати формат проведення ігор у 2 містах Рівному та Львові. Професійні редактори зроблять максимум для того, щоб у сезоні 2019 були найкращі, найсмішніші колективи України. Ласкаво просимо всіх уболівальників гумору на фестиваль Західної Ліги Сміху!!!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Гастровечір французької кухні

Опинитися хоча б раз у житті у Франції - країні, де їжа це культ, чи не мрія кожного гурмана? Сьогодні страви французької кухні - еталон вишуканості і тонкого смаку. Якщо ж поїздка у Францію ближчим часом не планується, то національні страви можна скуштувати у ресторані Mon Chef.Запрошуємо на гастрономічний вечір в Mon Chef Restaurant Тема – французька кухняШеф-кухар Ігор Герилів (Igor Geryliv) приготує національні страви та розповість про всі тонкощі та секрети французької кухні.На Вас чекають 4 особливі страви + 3 позиції винаВартість: 750 гривень \ особа.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Дні Франції в ресторані Грушевський

Запрошуємо до справжньої Франції, яка цього тижня приїде до нас!Ми підготували спеціальне меню - страви французької кухні, які готуватимуться справжнім французьким шеф-кухарем, який спеціально для нас прилітає з Парижу,та нашим шеф-кухарем Микола ГаврилівВи не тільки зможете скуштувати, але й познайомитись з нашими чарівниками.Вхід вільний!   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Пташиний майстер-клас

Кажуть, "на Сорок Святих птахи з вирію вертаються"!.. Саме в цей день, 22 березня, християни вшановують пам'ять Сорока мучеників Севастійських, в народі ж це свято має свої прикмети та звичаї. Музична майстерня "Гурба" запрошує вас на зустріч, присвячену весняним традиціям та музиці. На Вас чекає: знайомство з традиційними музичними інструментами України - свистунцями, окаринами, а також шумовими дерев'яними інструментами; виготовлення давніх українських хатніх прикрас - "голубів".   Вартість - 150 грн з особи.Підходить для дітей від 6 років і дорослих!   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Виставка Мирослава Ягоди

На виставці будуть представлені ранні твори так званого "чорного періоду", датовані другою половиною 1980-х рр., та частина останніх робіт Мирослава Ягоди, створених у 2010-х рр.Виставка Мирослава Ягоди – один із найбільших і найважливіших мультидисциплінарних проектів Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Возницького у 2019 р., покликаний привернути увагу до музеєфікації та повноцінного введення в мистецтвознавчий обіг нових сторінок з історії українського мистецтва, твореного у Львові, формування яких співпало з активними подіями в Києві, Одесі, Харкові та інших великих містах України.

На крилах Пегаса

Із нагоди Всесвітнього дня поезії  запрошуємо до Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка на творчий вечір юних талантів – учнів-літераторів Львівської обласної Малої академії наук.

Find yourself. Медицина: по обидва боки парти

Годі й говорити про вічну актуальність й невичерпну важливість медицини. Проте як це бути медиком? Які несподіванки чекають дорогою здобуття медичного знання та що ховається в кінці стежки? - на ці та багато-пребагато інших запитань шукатимемо відповідь на проекті «Find yourself. Медицина: по обидва боки парти». У цьому нам допоможе 16.03 о 11:00 год - Мар'яна Возниця, головний лікар КЗ ЛОР Львівська обласна дитяча клінічна лікарня ОХМАТДИТ повідає про всі тонкощі медицини на практиці 21.03 о 17:00 год - Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, а саме захоплююча ексурсія навчальним закладом.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Екскурсія "10 родзинок Закарпаття (зимовий варіант)"

Карпати, замки, палаци, вина, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні та дегустація вин) – Берегівський р-н (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, поселення о 21:30).2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) – Лумшори (купання в чанах) – Берегівський р-н (повернення в садиби о 20:30, вечеря).3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Іза (дегустація сиру, купляння виробів із лози та огляд оленячої ферми) – Міжгір’я (підйом на канатно-крісельній дорозі та обід) – Келечин (дегустація води) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) – Львів (повернення о 23:30).   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.    

Тур "Межигір'я - Чорнобиль (від величі до забуття)"

Подорож від величі і розкоші до відчуження та забуття.Тур, який змусить Вас задуматися над справжніми цінностями життя.1 день: виїзд зі Києва (08:00) - с. Нові Петрівці (екскурсія національним парком "Межигір’я") - Київ (обід, екскурсія містом) - Національний музей "Чорнобиль" - вечеря, поселення в готель (вільний час).2 день: виїзд зі Києва (08:00) - КПП Дитятки (паспортний контроль, інструктаж з дотримання правил радіаційної безпеки та інформаційна бесіда) - м. Чорнобиль (пам'ятник "Тим, хто врятував світ") - ЧАЕС - оглядовий майданчик об'єкту "Укриття" - м. Прип'ять (огляд міста без відвідування будівель) - КПП "Лелів" (дозиметричний контроль) - м. Чорнобиль (обідо-вечеря) - повернення у Київ (20:00).   Вартість - 1695 грн.

Вечірній рисунок

Приходять усі бажаючі рисувати з натури. Позування по 10-15 хвилин упродовж двох годин. Є перерва для дзвінків , розмов та відпочинку. Вартість участі 50 грн.

Класичні тренінги з Наумцем
20.03.2019 19:00

Що буде на тренінгах?- різноманітні акторські вправи, спрямовані на позбавлення фізичних затисків та розвиток внутрішньої свободи;- тілесні практики;- маса позитиву та кайф від кожного руху;- можливість долучитися до хорошої справи!для зручності потрібен - змінний одяг.Вартість - 100 грн.   Деталі за вказаним посиланням.

Школа архітектури Львова: від сецесії до функціоналізму

Розклад лекцій:1) Віденська сецесія у Львові: ідеологія, розвиток, персоналії (від Й. Ольбріха та О. Вагнера до А. Захарєвича, В. Садловського, Т. Обмінського, І. Левинського);2) Українська ("гуцульська") сецесія у Львові: архітектори І. Левинський, Т. Обмінський, О. Лушпинський, Ф. Левицький, І. Долинський, М. Ковальчук та діяльність фабрики І. Левинського;3) Єврейська сецесія: архітектори Ф. Касслер, Ю. Авін, М. та Я. Зільберштайни, С. Рімер, А. Шлеєн, Л. Райс, М. Улям, Ф. Мончинський, Р. Фелінський та виробники брати Мунд, брати Флек, А. Грюнер, А. Кампель, І. Гіршрітт, Г. Ебер, Л. Аппель, Л. Фортер, Г. А. Браттель і Ю. де Цет;4) Варіанти сецесії (модерну) у Львові: польський (закопанський стиль, національно-романтичні варіанти), чеський (Кароль Боублік, Матей Блеха) та північний модерн (німецька та петербурзька школи). Виробники L.&C.Hardmuth, Barta&Tichy, L&G.Kaden;5) Дизайн інтер'єрів в стилі сецесії - синтез просторових мистецтв, створення цілісного поліхромного ансамблю (громадські та сакральні будівлі);6) Дизайн інтер'єрів в стилі сецесії - синтез просторових мистецтв, створення цілісного поліхромного ансамблю (житлові будівлі);7) Архітектура 1920-тих років у Львові - генеза, розвиток, варіанти (Ар Деко, кришталковий стиль, дворковий стиль, неокласицизм, кубізм);8) Монументальні розписи, вітражі, скульптура -- ключ до оновлення храмів у 1929-1939рр.;9) Творчість Яна Генрика Розена та Казімєжа Смучака в архітектурі Львова міжвоєнного періоду;10) Архітектура функціоналізму у Львові: якість, розкіш, традиція. Вплив Баухаусу та авангарду;11) Спроби ідеального міста у Львові І третини ХХ століття -- колонії Кастелівка, Францівки, Роллерівка, Филіпівка, Квітківка, Софіївка, Лоншанівка, "Залізна вода", Сигнівка, Майорівка, "Офіцерські" колонії, "Власна Стріха", "Новий Львів", Професорська колонія. Частина І;12) Спроби ідеального міста у Львові І третини ХХ століття -- колонії Кастелівка, Францівки, Роллерівка, Филіпівка, Квітківка, Софіївка, Лоншанівка, "Залізна вода", Сигнівка, Майорівка, "Офіцерські" колонії, "Власна Стріха", "Новий Львів", Професорська колонія. Частина ІІ.

Лагідна йога

Ніколи не пізно починати ! спокійна і лагідна йога для тих, кому за 45.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Тихий жіночий вечір

У повсякденному житті не вистачає часу на жіночі посиденьки? Втомились від щоденної рутини і бажаєте розслабитись? Запрошуємо в Майоран на тихий жіночий вечір. Пропонуємо провести час з користю для свого тіла та душі, а саме: відвідати заняття з йоги, погрітись у неймовірно ароматних кедрових фітобочках, а також завершити цей чудовий вечір релаксуючим масажем! Вартість:Йога+фітобочка=500 грнЙога+фітобочка+масаж=800 грнЙога+фітобочка+скрабування=1000 грн   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Жіночий бокс. "Українські левиці" - Збірна Польщі
22.03.2019 18:00

Ще зовсім нещодавно Львів палко підтримував «Українських отаманів» у змаганнях Всесвітньої серії боксу, а відтепер переможну естафету нашої команди підхоплюють неймовірна команда «Українські левиці»Вперше в світі, Європі, Україні та Львові — Ліга Жіночого Боксу!Новий шоу-проект створений з метою показати Україні та світу, що жіночий спорт може підкорювати серця тисяч глядачів.Нашу державу представлятиме команда «Українські Левиці», до складу якої увійшли найтитулованіші та найдосвідченіші українські спортсменки.Окрім неймовірних боксерських баталій глядачі стануть свідками яскравої концертної програми. Зірковим хедлайнером першої матчевої зустрічі стане не менш відома зірка українського шоу бізнесу, ім’я якої ми повідомимо незабаром.   Квитки можна придбати за нижчевказаними посиланнями.

Презентація збірки поезій Анастасії Педан "Філософія людиновірства"

На презентації збірки поезій Анастасії Педан "Філософія людиновірства" організовується збір коштів для лікування доньки вчителя Анастасії. "Звертаючись до читачів цієї збірки, а також усіх, хто в епоху штучних інтелектів не втрачає снаги до прекрасного й істинно людського. Ви – дивовижні. І Ваше чуття й тяжіння до мистецтва – найвищий об’єкт мого захоплення. А Ваші емоції – лакмус моїх рядків. І Ваша щиросердна віра – мій стимул творити і працювати.Моє людиновірство – півшлях. Я на півшляху від повної сліпоти, і стільки ж – від повного прозріння. Я вчуся, я вивчаю, я спостерігаю. Я пишу. Чесно і відверто, бо якби інакше – то не було б ніякої суті.Мене запитують, де шукати Музу; скажу одне – живіть! Здобувайте якомога яскравіший і суперечливіший емпіричний досвід. Проживайте нутром, хай як боляче не було б.

Благодійний концерт "Джерело скликає друзів"

Радо запрошуємо на Благодійний концерт "Джерело скликає друзів" з нагоди 25-річчя Центру на підтримку дітей та молоді з особливими потребами "Джерело".Отримані кошти з продажу квитків та спонсорських надходжень будуть спрямовані на забезпечення потреб Навчально-реабілітаційного центру "Джерело". А зараз, робота кипить! Ми активно працюємо для того, щоб організувати для всіх нас незабутнє свято.На Вас чекає багато несподіванок та приємностей. Більше інформації щодо програми концерту та продаж квитків незабаром у події!Благодійний концерт відбудеться за підтримки Львівської міської ради. Радо запрошуємо усіх провести цей недільний вечір у затишному колі Друзів Джерела!

Благодійний фольк-баль "Перелаз'"

Щорічний Фольк-баль «Перелаз’» - благодійна подія на підтримку талановитих та потребуючих студентів УКУ. «Перелаз’» - це передусім родинна забава в українському стилі, яка щороку об'єднує понад 100 родин провідних підприємців Львова та України, однодумців, які поділяють ідеї та цілі Університету, та фінансово підтримують його.

Вояж-колекція "Все, що тебе вражає" за участі Мар'яни Юркевич

Китай - велика скарбниця історичних пам'яток, що належить одній із найстаріших цивілізацій світу: Теракотова армія, Велика китайська стіна, печери Могао, Заборонене місто...   Якщо ви бажаєте познайомитись із дивовижними місцями цієї країни, запрошуємо вас здійснити вояж-колекцію "Все, що тебе вражає" разом з Mariana Yurkevych, мандрівницею, закоханою у Китай.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Англомовне свято "День св. Патрика"

Нарешті весна!  І ми підготували для ваших діток чудове зелене свято на англійській мові.День св. Патрика - це ірландське свято, але через свою оригінальність та яскаравість свято набуло популярності у багатьох країнах та стало символом початку весни.В програмі:- Ірландські танці.- Англійські пісеньки.- Цікаві ігри.- Пошук скарбів Леприкона- Фігурка з кульки у подарунок Вартість до 19.03 - 180 грнВартість з 20.03 - 210 грн   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Весняні майстер-класи

Ще більше творчості та креативу для ваших діток в Papashon. Кожного тижня з п’ятниці до неділі запрошуємо маленьких митців на наші березневі майстер-класи. Наше натхнення цього місяця — весна, сонечко, теплі кольори та незвичайні види творчості.Для першої половини березня ми підготували такі майстер-класи:15.03 - Малюємо весну16.03 - Лялька-мотанка17.03 - М’який восьминіг22.03 - Техніка квілінг23.03 - Квітковий кошичок24.03 - Веселий смайлик 29.03 - Квіткова радість 30.03 - Весняна аплікація 31.03 - Квітковий віночок   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Дегустація Рожевих вин

Рожеві вина це не тільки Прованс існує маса цікавих та неповторних рожевих вин і на цій дегустації будуть найяскравіші їх представники.На дегустації буде позиції вин різних стилів, країн та регіонів. Вартість - 500 грн.Кількість місць є обмеженою, тому не забувайте попередньо бронювання та робити передоплату.   Бронювання місць та деталі за вказаним номером телефону.

День народження Гаспринського
21.03.2019

21 березня виповнюється 168 років з дня народження видатного кримськотатарського діяча, мислителя, письменника і поета - Ісмаїла Гаспринського!

CG Meetup #10 Неформальна вечірка + Challenge

Особливості створення локацій великих проектів, через призму роботи із великою студією. І ще трішки секретів по роботі за кордоном. Це все на CG MEETUP #10.Із вище сказаним нас познайомить Ростислав Загорнов (Rostyslav Zagornov) – СG художник із Лондона, який працював над METRO: Exodus, The Crimes of Grindelwald, Bladerunner 2049.Як і минулої зустрічі спробуємо в неформальній обстановці поговорити про улюблений СG.Працюємо в такому режимі:19:00 - 19:15 / Приходимо, знайомимось19:15 - 21:00 / В форматі відео-зв’язку до нас приєднується Ростислав.21:00 - 22:00 / Музика, живе спілкування.   Важливо! До цього мітапу буде проведений Challenge, за деталями слідкуйте в наступних постах події.Також, Ростислав проведе розбір ваших робіт. Хто зацікавлений скидайте в повідомлення M:dusa CG   Вартість: 150 грн.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Акційна пропозиція на крафтове пиво

Навіть не знаємо, що має статися, щоб ми в пабі Білий Лев перестали вас тішити акціями, які завжди щедро пропонуємо кожному відвідувачу. Смакуй крафтове пиво щовівторка зі знижкою -30% і буде тобі щастя.

Singin Sunday

Art Pub - Steak Day, -20% for all steak Karaoke - Singin Sunday Show Bar - Be my teacher Enter: Free for girls to 00:00. Boys: 50 UAH   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Час відплати

Будучи молодим детективом у поліції Лос-Анджелеса, Ерін Белл (Ніколь Кідман) влилася у місцеву банду. Чергова справа її нових «колег» пішла не за планом і це мало для Ерін трагічні наслідки. Пройшли роки. Вона вже давно не та тендітна, легковірна та ніжна дівчина. Тепер вона знову повернеться до давніх знайомих аби помститися за зруйновану молодість.

Ласкаво просимо до Акапулько

Метт Бус (Майк Кінгсбейкер) колись заробляв чималі гроші, працюючи дизайнером комп'ютерних ігор. Та зараз справи йдуть вже не так добре. Аби повернутися на вершину цього бізнесу хлопець прилітає до Нью-Мексико. Тут він братиме участь у конкурсі, після якого – він впевнений – справи підуть у гору. Напередодні важливого дня Метью зустрічається у барі з давнім приятелем. Перехиливши зайву чарку, хлопець прокидається у літаку, що летить в Акапулько. Те, що плани доведеться змінювати він зрозумів, але не очікував, що настільки сильно зміниться усе його життя. У місті на нього чекає чарівна незнайомка Адріана та вороже налаштовані молодики, які наполегливо цікавляться де пакунок.

Тім Талер, або Проданий сміх

Хлопчик на ім’я Тім Талер завжди і всюди вирізнявся своїм дзвінкім сміхом. Він рано залишився сиротою, тож безтурботно сміятися ставало усе важче. Улюбленою розвагою для Тіма з батьком завжди були перегони на іподромі, і от за давньою звичкою малий вирушив туди. Один із глядачів, таємничий дивак у клітчастому костюмі, запропонував Тіму продати свій сміх. Натомість хлопчик отримав дар вигравати будь-яке парі, навіть очевидно фантастичне. Тепер Тім не може навіть посміхнутися, хоча й збувається усе, про що він скаже. Та кому це потрібно, якщо щиро радіти він вже не може?