Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Львів

Дати:
Розділи:
Вистава "Циліндр"

Дві подружні пари, щоб віддати борг за квартиру, придумали нехитру схему – обманювати перехожих чоловіків, заманюючи їх у пастку красою жіночої постави. Але навіть ідеальний план може мати збій, що призводить до скидання масок. Маски – це так по-італійськи. Гра у пристрасті. Як віднайти справжні почуття. Чи є у цьому потреба? "Кожна сім’я, коли їй доводиться скрутно, повинна мати наготові хоча б один такий капелюх, що висить до пори до часу на вішаку…" Аби виплутатися зі скрути абсолютна більшість не гребує засобами. На що ми здатні заради досягнення бажаного. Одноактна п’єса Едуарда де Філіппо, написана у 1966 році. Комедія. Переклад з італійської В. Довжика. Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Нюрнберг. Перформативне читання

Перекладачка - Larysa AndrijewskaРежисерка - Олена Апчел Читають: Ivan Dovgalyuk, Oxana Cymbalist, Roman Kryvdyk.Діють: Svitlana Ilyuk, Andriy Kravchuk, Mariana Kryvdyk, Анастасія Лісовська, Светлана Мельник, Дмитро Наумець.Як багато ми не знаємо про себе? Як багато ми не знаємо про своє минуле? Як це невідоме впливає на наше теперішнє і майбутнє?Польща. Наш час. Журналістка приходить до офіцера спецслужб у відставці на інтерв’ю. “Ви знаєте, як виривають нігті?” - питає він. Просить її стати свідком його викривальної сповіді. Хоче персональний Нюрнберг (який нарцисизм!). Натомість, обіцяє розповісти правду про життя і смерть батька журналістки, який теж був військовим. “Брехня – це фундамент комунізму. Брехня й нудьга” - каже досвідчений офіцер радянських спецслужб і піднімає слухавку, коли дзвонять у двері.Дорогі глядачі! Будь ласка, зважайте на час початку сценічного читання. Якщо ви запізнитесь - не зможете потрапити на нього.    Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Вистава "Небилиці про Івана, знайдені в мальованій скрині з написами"

Іван Заньківчанський, той що Калита... Історія цього Івана, не бідняка, і не пана, філософа, що торбу за собою всюди носить, прийшла з віків далеких. З тих часів, коли для того, щоб зробити дію не потрібно було зайвих слів. Коли жив той Калита, то місія його була не проста: бо Калита – князем був і слави собі трохи за життя здобув. Чи був він праведним, чи мав гріхів цілу торбину, нам не судити, але про це не будемо говорити. Пізніше калитою коржик називали, і краснії дівиці на ньому доленьку шукали. А Калита все світом мандрував. І обійшовши довгую дорогу, що провела його крізь пекло до самого Бога, явився, як Месія, перед наші очі. Прийшов Іван до Львова, щоб нам повідать казку: про пана, що на санях, про бабку, що прагне ласки, про двох філософів, які не годні були правду з кривдою розділити. Іван все знає, він розповість, як потрібно жити. Він не боїться відьминої хати, він знає, як прозріти й сліпих полікувати. Дівиць довкола Івана, як червінців у пана. Вони його люблять, усе пригортають, цілують, кохають. Чи то попадя, чи стрілиця-десятниця, а завше біля Калити рум’яна дівиця. Іван – борець, Іван – герой, медалей повні груди. Іван прийшов, він просто тут, то ж зустрічайте його люди! (Олеся Галканова, фахівець зі зв'язків з громадськістю, Національний театр імені Марії Заньковецької)Квитки можна придбати у касі театру, або за вказаним посиланням.

Мистецтво фуги

“Мистецтво фуги” – останній твір Йоганна Себастьяна Баха. Він складається з 14 фуг та 4 канонів. Задуманий композитором, як вишукані та різнопланові поліфонічні розробк однієї та тої ж теми в тональності ре-мінор (d-moll). В партитурі “Мистецтва фуги” не вказано, для якого інструменту призначалося цей твір. Сам Бах не написав на якому саме інструменті виконувати цей цикл, тому що розумів його як “ідеальну” музику. Цього разу ви почуєте цей цикл у виконанні органістки Надії Величко.Надія Величко – органКамерний оркестр Ukrainian Festival OrchestraІван Остапович – дириґентТарас Демко – вступне словоКвитки можна придбати у касі органного залу, або за вказаним посиланням.

Violoncelles, vibres

Виконавці :- Назар Джурин, віолончель (Україна—США)- Оксана Литвиненко, віолончель (Україна)- Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»- Сергій Бурко, диригентПрограма :- Макс Брух. «Kol Nidrei» для віолончелі з оркестром- Йозеф Гайдн. Концерт для віолончелі з оркестром До мажор- Йозеф Гайдн. Концерт для віолончелі з оркестром Ре мажор- Джованні Соліма. «Violoncelles, vibres» для двох віолончелей і струнних   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Виступ інді-гурту Хмарно з Проясненнями

У місті Лева, де серед красивих вуличок з цікавими та старовинними будівлями, затишних кав'ярень, навколо яких навкруги поширюється ароматний запах кави та свіжоспечених тістечок, є захоплююче місце, ресторація з майже 10-річною історією, яка розмістилася в лагерних підвалах Львівської пивоварні: Хмільний дім Роберта Домса!Саме сюди з Києва прямує інді-гурт Хмарно з Проясненнями, щоб 28 червня подарувати всім львів"янам та гостям міста свої кращі пісні, познайомити зі своєю творчістю тих, хто ще не чув цей драйвовий гурт та зустрітись зі своїми улюбленими прихильниками. Колектив - гість різних фестивалів, зокрема серед яких: Atlas Weekend 2018, Tatoo Collection 2019, OldCarLand 2019 та концертних майданчиків різних куточків України.   Вхід вільний.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Stand up battle. Закритий мікрофон
07.07.2019

Ми більше пів року проводили відкриті мікрофони, запрошували туди молодих коміків. За цей час ми познайомились із більше як 40 молодими і не дуже молодими коміками. Переглянули, понад 120 їх виступів! Із них ми вибрали чотирьох для цієї події.Які коміки візьмуть участь у закритому мікрофоні?У Батлі візьме участь 10 коміків, яких ми поділили на дані команди:Резиденти клуба:1. Олександр Дмитрович (Львів)2. Лєра Мандзюк (Тячів)3. Вадим Ковалик (Тернопіль)4. Христина Чайка (Тернопіль)5. Богдан Вахнич (Трускавець)Проти переможців батлів на відкритих мікрофонах:6. Олег Сікиринський (Львів)7. Тарас Яремій (Новояворівськ)8. Катя Олос (Львів)9. Андрій Співак (Хмельницький)10. цього коміка доберуть собі у команду на десятому відкритому мікрофоні від #StandUpBattleClub   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

STAND-UP in UA: Слава Комісаренко
25.09.2019 19:00

Слава Комісаренко вперше у Львові! 25 вересня о 19:00 в Малевич Concert Arena топовий комік представить абсолютно нову програму. Запрошені гості: Андрій Калмачевський та Максим КравецьStand Up шоу – це гумор, що не знає обмежень, та іронічні монологи про себе, навколишню дійсність і насущні проблеми, які є близькими всім нам! В Україні стендап активно розвивається, і новий формат STAND UP IN UA надає сильного поштовху цьому напрямку. У ньому виступають тільки найтоповіші стендапери на території всього СНД.СЛАВА КОМІСАРЕНКО – один з найсильніших не лише білоруських гумористів сучасності, а й всього СНД. Він дуже швидко здобув популярність та став одним з головних резидентів проекту STAND UP від Comedy Club Production. Двометровий блондин найчастіше розповідає про своїх друзів, знайомих, а також відносини зі своєю коханою дівчиною. З однієї сторони, ці номери схожі на звичайні розсуди звичайної людини. Але спостережливість цього хлопця та вміння нетривіально подивитися на ситуацію роблять ці монологи по-справжньому смішними. А емоційність та артистизм Слави стали особливою родзинкою його виступів. При підготовці програм він ставить задачу не тільки повеселити публіку, а й обговорити серйозні та важливі теми. Він прагне, щоб на його виступах людям було і смішно, і цікаво.Разом зі Славою виступатимуть Андрій Калмачевський та Максим КравецьАндрій Калмачевський – чемпіон першого сезону «Ліга Сміху» в складі команди «Два капитана 1955». Він також виступав зі Славою в осінніх концертах та зміг не просто «розігріти» публіку, а довести її до нестримного сміху! І цього разу саме для вас він представить свій новий матеріал.Максим Кравець – справжній сімейний експерт, людина, яка одружена вже півроку і десять років. Його жарти націлені на побутові проблеми, взаємовідносини з жінкою та родиною. А ще Максим – фіналіст проекту «Комік на мільйон» на телеканалі «ICTV», автор та актор гумористичного проекту «#шоуюри» на телеканалі «1 1», кіноактор та кіносценарист.Сьогодні жанр стендап особливо популярний. А секрет в тому, що коміки зі сцени діляться зі слухачами своїми думками та емоціями. Вони жартують над стандартними життєвими ситуаціями, які знайомі кожному. При цьому для них немає заборонених тем.Тому 25 вересня на вас чекає тільки якісний, «смачний» гумор від Слави Комісаренка, Андрія Калмачевського та Максима Кравця.Тривалість програми 1,5 години. Рекомендовано особам від 18 років.

Трибьют-шоу Адріано Челентано

Найкраще світове триб'ют-шоу Адріано Челентано!Адріано Челентано ось уже понад 50 років по праву вважається дуже яскравої світовою зіркою. Музикант, кіноактор, естрадний співак, кінорежисер, композитор, громадський діяч і телеведучий. В Італії за свою манеру рухатися на сцені отримав прізвисько «Molleggiato» ( «На пружинах»).Челентано є одним з найуспішніших і найвпливовіших виконавців в історії італійської музики - за всю свою кар'єру він випустив сорок один студійний альбом загальним тиражем 150 мільйонів екземплярів, а також знявся більш ніж в сорока фільмів.Уже понад 10 років Адріано не виїжджає з гастролями за межі Італії, проте не будемо впадати у відчай, адже відчути на собі магічну енергетику і отримати задоволення від улюблених пісень можна на офіційному триб'ют-шоу Адріано Челентано за участю музикантів великого маестро!Незважаючи на те, що пародій і спроб стати схожими було багато, тільки один артист зміг зробити це віртуозно, що не награно і гармонійно - Адольфо Себастьяні.«Lui e gli amici del Re» народилися в лютому 2002 року. Провідною метою колективу стало втілення творчості Челентано.Соліст «Lui e gli amici del Re» - Адольфо Себастьяні володіє не тільки фізичним, але і вражаючим вокальним схожістю з великим артистом. Бездоганно наслідуючи його манерам, завдяки своїй харизмі та професійному спілкуванню з публікою, Адольфо Себастьяні став неперевершеним імітатором свого кумира. Сам маестро, коли вони присутні на одному з концертів «Lui e gli amici del Re» сказав, дивлячись на сцену: «Таке відчуття, що нас тепер двоє!»На своїх виступах учасники групи змогли добитися ідеального поєднання шоу і музики.Їм вдалося відродити ту захоплюючу атмосферу, яка панувала на незабутніх концертах великого Артиста.

Sexy Wednesday Party

Для дівчат безкоштовний вхід цілу ніч. Для хлопців ціна квитка - 70 грн.   Бронювання столиків та деталі за вказаними номерами телефонів.

Mind Game Party
26.06.2019 21:00

Найрозумніші клабери обирають Mind Game Party, бо це кач, це двіж, це non stop dancing all night long, і нарешті можна не думати! Для такого розумника, як ти, наші резиденти заміксують щось особливе   Всім учасникам Mind Game — безкоштовний вхід та розслабляючий welcome drink!   Вхід: 50 грн, до 23:00 — всім безкоштовно.   Бронювання столиків та деталі за вказаними номерами телефонів.

ELLE Lviv Summer Party 2019
27.06.2019 21:00

Стиль, драйв, друзі і зірки – все це про ELLE Lviv Summer Party 2019 вже 27 червня в Malevich Night Club! Подаруй собі незабутній вечір в компанії улюбленого глянцю ELLE Ukraine на найстильнішій вечірці цього літа у Львові!   - Хедлайнер вечора – красунчик Nikita Lomakin- За пультом – найвправніші резиденти Malevich Night Club- Спонсори вечора: IQOS, Jaguar та СЇХВхід в клуб: дівчата 18+, хлопці 21+ Дрес-код – cocktailВхід: дівчатам – 100 грн, хлопцям – 150 грн.   Бронювання столиків та деталі за вказаними номерами телефонів.

ДИВОвижна музика з Олексієм Коганом

Ви здивуєтесь, але цього разу ми просто будемо слухати музику. Милуватись кожному звукові і заслуховуватись голосом Олексія Когана, нашого спікера на тему “Wonder”. Без зайвих слів. Приходьте, буде ДИВОвижно. Партнери події: Львівська копальня кави, БОЇМ. Гастромандри, Супкультура, Цифровий Фотоцентр Фотонова, Сусіди, Книжковий ЛЕВПодія безкоштовна за умови попередньої реєстрації за нижчевказаним посиланням. P.S. Наша зустріч у вівторок:)

Jazz в Італійському Дворику

Запрошуємо на jazz вечори в Італійському Дворику.У програмі: - Кіно в Італійському "У джазі тільки дівчата". 26 червня о 21:30 - Вечір джазу в Італійському. 27 червня о 18:00 - Вечір джазу Італійському. (Фіцджеральд і Армстронг). 28 червня о 18:00 - Вечір джазу в італійському. 29 червня о 18:00- Вечір джазу в італійському. 29 червня о 18:00   Бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Пиво та джаз у Львіварні

Що ви знаєте про пиво? - Чи знали ви,чим ель відрвізняється від лагеру? - Чи як роблять світле чи темне пиво? - Чи те, що у кожного пивного сорту, своя механіка дегустації? От ми у Львіварні знаємо про пиво все і навіть більше! І з радістю готові поділитися з вами нашими знання: від лагерів до елей, від світлого до темного – всі секрети кожного сортів будуть розкриті! Запрошуємо вас провести вечір з нами та головним технологом Львівської пивоварні, який розкаже про: - процес пивоваріння – як та з чого вариться справжнє пиво - - різноманіття сортів та їх відмінності- правильну дегустацію кожного з сортівПісля лекції ми відразу продегустуємо 8 сортів пива, а завершимо вечір під приємні живі ритми львівських джазових колективів!   Вартість - вхід, лекція, дегустаційний сет – 150 грн.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

#АйтіЩДК: Четверта гра

Цього разу на вас чекає:1. Класичні правила ЩДК2. Чорна, як сама ніч, тематика розминки.3. Додатковий залік - Передбачення. 4. Тепер іноді будемо робити тематичний дрес код, сподіваємось ця ідея вам сподобається. На наступну гру просимо вас одягнутися в чорне.   Необхідні умови для участі:1. Зібрати 1 чи 2 команди по 6 осіб кожна2. Зареєструватися за нижчевказаним посиланням.3. Сплатити внесок за гру у розмірі 3 000 грн (за одну команду).4. За потреби замовити безкоштовне персональне тренування.5. Запросити друзів на гру, аби вони вболівали за вас.6. Прийти та отримати задоволення від гри.

Що? Де? Коли? та "Гра Престолiв"

На вас очiкують як запитання за серiалом, так i за книгами. Для вiдповiдi буде достатньо знати, хто такий Ходор.   Кількість місць обмежена!Зможемо розмістити 22 команди.   Якщо у вас немає можливості зібрати команду - ви можете також заздалегідь індивідуально зареєструватися і зіграти в команді інших гравців (рандом-стіл).Гра складається з 3 турів по 12 запитань.   У команді: до 6 осібСкладність: середняВартість участі: 600 грн з команди/100 грн з індивідуального учасника.   Реєстрація за вказаним посиланням.

6 гра 7 сезону Mind Game Галицької Ліги

Проведи дозвілля приємно та з користю! Mind Game – це інтелектуально-розважальна гра для тих, хто прагне весело провести час та дізнатись щось нове.Азарт, чудовий настрій, подарунки і шанс для кращих позмагатися на Всеукраїнському фіналі!   Вартість гри: 75 грн. з учасника.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Міжнародний фестиваль пісень Януша Гнятковського "Apassionata"

Народжений у Львові, Януш Ґнятковський до кінця життя вважав Львів своїм рідним містом. Навчався у школі в Станіславові, потім у Стрию і, врешті, у Старому Мізуні. В часах Другої світової війни звідти була виселена його родина. Все подальше життя тужив за краєм свого дитинства, за милою його серцю Україною.   Співатимуть:Krystyna Maciejewska-Gniatkowska (PL)Іnga Kucharska (PL)Magdalena Łągiewka (PL) Amelia Cierpiał (PL)Орест ЦимбалаІрина ДоляНазар СавкоДарина БурносІгор ШкурпітаНаталія Кухар Дмитро ХвостенкоТанець: Керівники школи танго “BARRIO DE PALERMO”Віктор Сокрута і Соломія КудинПоетичне слово: Анна КаничМодератор: Софія ІвановаАвтор проєкту: Орест Цимбала   Квитки можна придбати у касі філармонії, або за вказаним посиланням.

Міжнародний фестиваль-конкурс "Зіркові Хвилі Талантів 2019"

Номінації:Вокальне мистецтво: (солісти, дуети, ансамблі):Жанр - естрадний вокалЖанр - народний вокалЖанр - академічний вокал Жанр - джазовий вокалХореографічне мистецтво: (солісти, дуети, малі та великі форми, ансамблі):Жанр - сучасна хореографіяЖанр - естрадна хореографіяЖанр - танці народів світуЖанр - класична хореографіяЖанр - народна хореографія;Жанр - народна стилізаціяЖанр - бальна хореографія.Оригінальне мистецтво (солісти, дуети, ансамблі):Жанр – циркове мистецтвоЖанр - художнє читанняЖанр – театральні мініатюриЖанр - театри мод та модельні агенціїЖанр - інструментальна музика.   Детальна інформація за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Всесвітній фестиваль короткого метру SHNIT Shorts

Вперше в Україні!Всесвітній фестиваль короткого метру SHNIT Shorts | BEST ofЗахоплюючі та динамічні короткометражки з Франції, Ірану, Великобританії, Німеччини і не тільки. Програма цього року багата на комедії і сюрреалістичні історії, що відбуваються зі звичайними людьми.У програмі BEST OF представлено два блоки – ігровий та анімаційний. Кожна збірка триває 90 хвилин і складається з 6-8 фільмів.ПРОГРАМА: ІГРОВЕ КІНО- ПОЗА СЦЕНОЮ // Андрій Хатулік, Румунія- ОРЕЛ ЧИ РЕШКА // Фернан-Філіпп Морен-Варгас,Канада- ЛАПША // Грег Ром, Південна Африка- ПОВЧАЛЬНА ІСТОРІЯ // Люк Тейлор, Великобританія- РЕТУШІ // Каве Мазахері, Іран- ЗАЗВИЧАЙ // Жюльєн і Саймон Дара, ФранціяАНІМАЦІЙНА ПРОГРАМА- АНТИЛОПА // Ніколас Кеппенс і Матіас Фліпс, Бельгія- ПОЛЯРНІСТЬ // Палома Баез, Великобританія- ГІБРИДИ // Флоріан Браух, Матьє Пухоль, Франція- НЕДОЛЮДИНА// Штеффен Банг Ліндхольм, Данія- ВЗЯТИ КРОЛИКА // Пітер Пік, Великобританія- КАТЕРИНА // Брітт Реєс, Франція, Бельгія- ВИСТАЧИТЬ // Анна Манцаріс, Великобританія- СОЛОДКА ІСТОРІЯ // Моріц Біне, НімеччинаКоли?29 червня 19:00 - ПРОГРАМА: ІГРОВЕ КІНО30 червня 19:00 - АНІМАЦІЙНА ПРОГРАМАЦіна?85 грн.Придбати квитки можна перед початком події або онлайн

Такий різний Sauvignon Blanc

Друзі, запрошуємо Вас на дегустацію вин Sauvignon Blanc з нашим сомельє Ігорем Смоляником у цей четвер. Цього вечора Вас чекають 8 неймовірних вин Sauvignon Blanc та страви від нашої кухні, які будуть поєднуватися з винами.Ціна 400 грн з особи.   Реєстрація та деталі за вказаними номерами телефонів.

Гастрономічний вечір "Все про вино"

Цього разу говоритимемо і куштуватимемо вино. Як завжди, крім того що буде смачно, буде ще й пізнавально та весело. Адже говорити та наливати буде Люся Розанова- менеджер-сомельє компанії "Бюро Вин" з корпоративного та івент напрямку у Львові.   За один вечір ми з вами:• розберемо що таке вино, яке воно буває;• навчимося правильно дегустувати та тримати бокал;• дізнаємось при якій температурі слід подавати вино і з яких бокалів пити;• навчимося правильно споживати алкоголь;• звичайно ж зачепимо тему енограстрономії.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням.

Нюрнберг. Перформативне читання

Перекладачка - Larysa AndrijewskaРежисерка - Олена Апчел Читають: Ivan Dovgalyuk, Oxana Cymbalist, Roman Kryvdyk.Діють: Svitlana Ilyuk, Andriy Kravchuk, Mariana Kryvdyk, Анастасія Лісовська, Светлана Мельник, Дмитро Наумець.Як багато ми не знаємо про себе? Як багато ми не знаємо про своє минуле? Як це невідоме впливає на наше теперішнє і майбутнє?Польща. Наш час. Журналістка приходить до офіцера спецслужб у відставці на інтерв’ю. “Ви знаєте, як виривають нігті?” - питає він. Просить її стати свідком його викривальної сповіді. Хоче персональний Нюрнберг (який нарцисизм!). Натомість, обіцяє розповісти правду про життя і смерть батька журналістки, який теж був військовим. “Брехня – це фундамент комунізму. Брехня й нудьга” - каже досвідчений офіцер радянських спецслужб і піднімає слухавку, коли дзвонять у двері.Дорогі глядачі! Будь ласка, зважайте на час початку сценічного читання. Якщо ви запізнитесь - не зможете потрапити на нього.    Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Вечір імпровізації в стилі Дель Арте
28.06.2019 18:00
пр. Шевченка, 14

Нарешті це сталося! Театр Живаго робить вечір імпровізацій в стилі Дель Арте, але у новому форматі! Вас чекає вечір у затишному подвір'ї старого Лемберга, кава, книжки та багато акторської гри. Дякуємо за допомогу друзям театру Книжковий ЛЕВ та Альтернативна кава! Найкращі книжки українською мовою та найсмачніша кава лише там. Відкрийте для себе світ імпровізації разом з нами!

Виставка картин Ірини Мориквас "Гуашеве літо"
30.06.2019
пр. Шевченка, 9 (Горіховий дім)

Iryna Morykvas – художниця та ілюстраторка, яка вже понад 10 років у своїй творчості використовує гуаш та папір. Учасниця спільних виставок в Україні та за кордоном.Серед персональних виставок: «Берег», «Жовтий автобус», «Горіховий сад», «Акордеон», «Черешневий дощ», «Подарунки на осінь», «Далеке плавання». Картини знаходяться в приватних колекціях нашої країни, а також Швейцарії, Франції, Австрії, Нідерландів, Чехії та Польщі. Ілюстрації Ірини можна побачити на листівках, обкладинках до книжок та календарях.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Тур "Карпатські новинки за 5 днів"

Ексклюзив: Тур "Карпатські новинки за 5 днів" 5 термальних купань, 5 дегустацій, замки, канатна дорога, водоспади, наскельна фортеця, мальовничі гори, давні храми чекають на Вас!В програмі туру:1 день: виїзд зі Львова (09:00) – Чинадієво (екскурсія замком Сент-Міклош) – Мукачево (обід) – Косино (купання в термальному басейні) – Берегівський р-н (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, поселення о 20:30).2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Велятин (купання в термальному басейні) – Хуст (екскурсія містом, фабрика капелюхів, страусина ферма, обід) – Ботар (дегустація повидла і ковбас) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н. (повернення в садиби о 20:30, вечеря).3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Мукачево (екскурсія центральною частиною міста або замком) – Барвінок (купання в термальному басейні) – Невицьке (обід та огляд замку) – Перечин (вечеря-дегустація 15 автентичних закарпатських страв з веселими гудаками) – Вишка (поселення в готель о 19:30).4 день: сніданок і виїзд (08:00) – Вишка (підйом канатно-крісельною дорогою на гору Красія) – Лумшори (купання в чанах) – Тур’ї Ремети (обід) – Воєводино (прогулянка парком) – Перечин (дегустація сирів) – Кострина (огляд дерев’яної церкви) – Вишка (повернення в готель, вечеря).5 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужок (огляд церкви і SPA-комплекс) – Матків (церква) – Коростів (обід) – Кам’янка (огляд водоспаду) – Урич (музей і наскельна фортеця) – Львів (повернення о 22:30).Деталі за вказаним посиланням.

Поїздка у Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри

Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри - це унікальне місце, у яке ми за браком часу вибираємось рідко, або ж не були ще ніколи. Знаходиться він у сосновому Брюховецькому лісі. "Арт-ключ" вирішив вже вдруге (перший раз це було 10 років тому) організувати туди поїздку.   Поїздка відбудеться 26.06, о 18.00 буде виїзд з центру Львова, район готелю Львів (бусик на 18 безкоштовних місць). Вартість вхідного квитка - 30 грн. з особи (15 грн. пенсіонери)Вартість екскурсії - 60 грн. (з групи).   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Тур в Карпати на свята

Цей тур в Карпати для тих, хто хоче відпочити, перезавантажитись, наповнитись енергією гір. В програмі: Яремче та водоспад Пробій, Буковель, Косівський базар – тут можна найдешевше придбати собі українську вишиванку, форелеве господарство, Сокільські водоспади (їх ще називають Яворівською Ніагарою), піші прогулянки по полонинах та багато іншого.(триває 5 днів). Деталі та бронювання за нижчевказаними посиланнями та телефоном. 

Курс "Аерографія" 1 рівень

Даний курс розрахований для:- Практикуючого майстра.- Тих, хто хоче робити омбре та дизайни макстмум за 10 хв.- Майстрів, які не вміють малювати.- Хто бажає підвищити свій рівень кваліфікації.   Курс складається із двох самостійних рівнів:1 рівень розрахований для абсолютного новачка у аерографії.2 рівень розрахований для майстра, що вміє виконувати омбре аерографом.   Переваги аерографії:- найшвидша техніка виконання омбре;- плавність переходу кольору;- широкий спектр віддітнків фарб;- не потребує просушування у лампі;- не викликає алергії.   Запис та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Заняття з німецької мови

У рамках проекту "Deutschland: Читай! Подорожуй! Вивчай", партнером якого є Goethe-Institut Ukraine розпочинаються заняття з вивчення німецької мови для найменших читачів віком від року до трьох років.   Деталі за вказаним посиланням.

Курс "Основи арочного моделювання нігтів"

Програма: 1 день Теоретичні частина : Ознайомлення з інструментом . Правильна підготовка робочого місцяю. Дезинфекція.Стерилізація інструментів. Різновиди гелю способи їх застосування . Послідовність роботи при моделюванні , та архітектура нігтів. Постановка руки на швидкий обпил. Практична частина: Форма класичний квадрат.Однотонне покриття гель лаком. 2 день Практична частина: Корекція.Однотонне покриття гель лаком.3 день Практична частина: Форма овал/мигдаль. Однотонне покриття гель лаком.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Йога з Мартою Чорною

Для для всіх учасників та гостей soma.майстерні тепер два рази на тиждень йога з Marta Chorna. Одразу після ранкової медитації.Йога – означає зв'язок. Це один із найкращих способів, вигаданих людством, відчути зв'язки в тілі і свідомості та здобути рівновагу.Марта Чорна - біохімікиня, консультантка по харчуванню. Сертифікована викладачка йоги (2016 рік) по міжнародних стандартах RYT 200 з тренерським стажем 6 років. Засновник двох працюючих йога-студій у м. Івано-Франківську.   Внесок:папірець на 8 занять - 650 грн.також на заняття можна приходити власникам папірця "дегустатор", "3 ковтки", та мега-папірцяразове заняття - 100 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.  

Контактна Імпровізація / Потік та Увага

Червень і традиційні четвергові КІ заняття та джеми.Цього місяця ми будемо занурюватися в потік контакту, уваги, підтримки та імпровізації з Kristina SkorubskaХристина понад 6 років практикує вільний танець Контактну Імпровізацію. Викладає сучасний танець та КІ у ЛНУ ім.І.Франка. Відвідує українські та закордонні проекти де знайомиться з новими напрямками та течіями. Радо поділиться своїм досвідом. Вартість 120 грн одне заняття або 400 грн весь курсокремо джем 70 грн.

Gorgany Race 2019 - пригодницькі перегони
28.06.2019 07:00

13-ті пригодницькі перегони в Україні, а хто був попередні два роки, з впевненістю це підтвердить (буревій та дощі) були невід'ємними атрибутами змагань. В 2019 році організатори переглянуть кількість класів, їх протяжність та технічні етапи. Слідкуйте за оновленнями, буде цікаво!   Реєстрацію буде відкрито орієнтовно - березень 2019 року. Район змагань вас приємно здивує, як тільки остаточно визначимо місце, оголосимо дату старту - 28 або 29 червня.

Міська Baraholka

Робити добро легко! Навіть легше, ніж ти думаєш.Переконайся в цьому на нашій Міській Барахолці!Проект громадської організації ГО "Львівський Молодіжний Клуб" спрямований на збір достатньої суми коштів для придбання нагально важливої апаратури для діток із вродженими вадами серця. Наша ціль - 80 тисяч гривень!Що і Коли?1. Із 23 травня по 23 липня кожен львів'янин має змогу принести свій одяг (вживаний чи новий) у Львівський палац мистецтв / Lviv Art Palace. Там ми його відбираємо та оцінюємо.2. А вже 27-28 липня в Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького буде відбуватися ярмарок, на якому кожен бажаючий зможе придбати речі за демократичною ціною, таким чином зробити свій внесок у добру справу.Принось. Купуй. Рятуй!

Денний табір "Веселі та розумні на канікулах"

Запрошуємо дітей віком 6-9 років у денний табір «Веселі та розумні на канікулах».   І зміна 10 – 21.06 (9р.дн.) Тема: Мандруємо 9-ма англомовними країнамиІІ зміна 24.06 – 5.07 (9р.дн.) Тема: 5 найбільших країн +4 найменші країни ІІІ зміна 8 – 19.07 (10 р.дн.) Тема: 5 Європейських країн+5 Азійських країнIV зміна 22.07 – 2.08 (10 р.дн) Тема: 5 «найхолодніших» країн +5 «найспекотніших» країнV зміна 5 – 17.08 (10р.дн.) Тема: 10 найцікавіших місць України   Вартість:1 день – 400 грн.5 днів – 1800 грн. (360 грн. за день)9 днів – 2970 грн. (330 грн. за день)10 днів – 3200 грн. (320 грн. за день)   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

My style in It-camp літній табір для дітей 8-16 років

Кожні батьки думають як забезпечити дитині успішну роботу у майбутньому.У нас час відомі світові компанії велику увагу приділяють гнучким особистісним компетенціям (soft skills) працівників поряд з фаховими компетенціями (tech skills).За ствердженням Німецької хвилі компанії більше не хочуть бачити у себе «вузьколобих фахівців». Роботодавці таких компаній, як Microsoft, LinkedIn, Forbs, надають перевагу співробітникам з вмінням: працювати у команді, створювати презентації, бути лідером, комунікабельним та креативним, мати ораторські навички.Такі компетенції слід розвивати з дитинства, адже від природи людям дається лише до 15% гнучких навичок. Ваша дитина зможе набути soft skills у Літньому комп’ютерному таборі Академії.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номерами телефонів.

Літній табір "Я-дизайнер" 8-12 років

Подаруйте дитині незабутні літні канікули! Літній табір від Creative school – це весело, цікаво, корисно та пізнавально! Під час табору діти спробують себе в різних напрямках дизайну.В програмі: створення дизайну свого помешкання, створення ілюстрації, логотипу, моделювання одягу на манекені, створення модних образів, рисунок, живопис,композиція, виїзні пленери, майстер-класи, похід в музеї, арт-галереї.• Тривалість курсу: 15 днів (45 занять по 1,5 год)• Розклад: Пн.-Пт. 10:00-15:00• Ціна: 6000 грн./курс при реєстрації та оплаті до 5 травня - 4500 грн./курс у вартість включено всі необхідні матеріали та ланч.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Створення власної мандали
26.06.2019 16:00

Мандала - це сакральна діаграма, візуальний прояв Всесвіту. Сприяє концентрації уваги, приводячи людину до вищих станів свідомості. Є джерелом трансформації та очищення енергії.Мандали мають вплив не лише на біологічний стан людини (здоров'я), а й відновлює емоційний та енергетичний стани. Приваблює енергію для здійснення бажань.Підходить для усіх бажаючих будь-якого віку.Вартість заняття - 200 грн.Приходьте та малюйте свою особисту мандалу, що відповідає даті народження.   Запис та деталі за вказаними номерами телефонів.

Презентація бренду Cytosial
26.06.2019 11:00
вул. Дж. Вашингтона 6А (ViCosmetics)

Запрошуємо тебе на презентацію нового бренду в офісі Vicosmetics у місті Львів - Cytosial!Cytosial - це лінійка нового покоління дермальних філерів преміум-класу.Темою презентації буде: Cytosial – нова генерація дермальних філлерів преміум-класу (Франція).Комплексна корекція середньої третини обличчя, як основний етап бьютіфікації.Тренер: Наталія Аліханіді.На тебе чекає:- грандіозна презентація бренду;- святковий фуршет;- неймовірна фотозона;- призи та розіграші;- незабутня атмосфера!   Реєстрація та деталі за вказаними номерами телефонів.

Пресконференція LvivMozArt

Третій сезон фестивалю LvivMozArt триватиме впродовж 3-11 серпня. В рамках фестивалю відбудуться масштабні концертні постановки, витончені вечори камерного формату, перформанси, презентації та речиталі. Фестиваль об’єднає найкращих українських та світових музикантів, відкриє цікаві локації та заповнить найбільші концертні зали міста.Учасники прес-конференції:Оксана Линів – головна диригентка Опери та філармонійного оркестру в місті Ґрац, Австрія. Лауреатка престижної премії TREBBIA International Awards 2019 в номінації «Мистецька діяльність». Засновниця Молодіжного симфонічного оркестру України YsOU. Співзасновниця та арт-директор фестивалю LvivMozArt.Олег Мацех - громадський діяч, співзасновник фестивалю LvivMozArt.Марк Петренко – виконавчий директор фестивалю LvivMozArt.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Життя у ритмі Львова

Кінотеатр «Коперник» – один з найдавніших кінотеатрів міста Лева, приміщення якого використовувалось для показів кінострічок ще 100 років назад. Разом з відділом промоції міста Львова запрошують усіх охочих долучитись до чудової події на якій ви зможете переглянути ретроспективне Львівське кіно, і будете присутні на прем'єрному показі анімаційного, одно хвилинного мультфільму про Львів. Який стане офіційним промо відео міста Лева.Також в ході цієї події у вас буде змога поспілкуватись з однодумцями та обговорити даний захід, і багато інших тем в затишній обстановці найстарішого діючого кінотеатру Львова, і ще багато всього цікавого чекатиме вас на місці.Тому запрошуємо вас усіх провести чудовий вечір разом.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Ван Гог і Японія
26.06.2019

«Я заздрю японцям», - написав Вінсент Ван Гог брату Тео. Виставка «Ван Гог і Японія» в Музеї Ван Гога в Амстердамі, на основі якої знято фільм, показала, чому. Хоча художник ніколи не бував в Японії, ця країна глибоко вплинула на нього і його мистецтво.   Квитки можна придбати у касах кінотеатру, або за вказаним посиланням.

Вечір фільмів братів Коен на даху під зорями!
26.06.2019 21:30

21:30 - “Фарго”Фільм отримав два Оскари, нагороди за режисуру від Британської кіноакадемії та Каннського кінофестивалю, безліч номінацій, а також входить у список 250 найкращих фільмів усіх часів за версією IMDb. У 2006 році картина була включена в Національний реєстр фільмів США, що мають «культурне, історичне чи естетичне значення». У 2014 році був запущений однойменний телесеріал з оригінальним сюжетом, але знятий в схожій стилістиці. Продюсерами серіалу виступили самі брати Коен. Серіал отримав неабияку популярність!   23:30 - “Старим тут не місце”Фільм входить у 250 найкращих фільмів усіх часів за версією IMDb. Переможець у категоріях "Найкращий фільм", "Найкраща чоловіча роль другого плану" (Хав'єр Бардем), "Найкращий режисер" (Ітан Коен, Джоел Коен), "Найкращий адаптований сценарій". Два "Золотих глобуса". Три призи Британської академії. Всього 83 нагороди і 36 номінацій.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.