Волонтерство, благодійність у Львові

Дати:
Розділи:

Неділя, 24 лютого 2019

Благодійний ярмарок для допомоги дітям

Львівський корейський центр «Ханмаді» організовує благодійний ярмарок.1. Чому ми вирішили організувати цей ярмарок? Допомога один одному завжди потрібна і має примножуватись. Вона обов’язково повернеться, адже, як кажуть, «те, що робиш, те і отримуєш». Наш центр би хотів поділитися отриманою допомогою, тому вирішив зробити "Благодійний ярмарок для допомоги дітям".2. Що буде?- продаж речей: деякий одяг та косметики з Кореї, інші дрібнички3. Для кого ми збираємо кошти?- Для дітей у війні Приходьте на благодійний ярмарок і підтримайте їх! Вхід вільний.

Понеділок, 25 лютого 2019

Благодійний вечір "Шевченко. Народні читання"
25.02.2019 18:00
вул. Князя Романа, 6 (2 поверх)

Ідучи на зустріч Шевченківським дням, Театральний Центр «Слово і голос» і ЛКП «Львівське радіо» запрошують на благодійний вечір «Шевченко. Народні читання». Без програм та сценарію, у дружньому колі, зібравшись разом, читатимемо та співатимемо один одному та насамперед самому собі те, що "болить, і плаче, і не спить, мов негодована дитина" – слова Кобзаря, улюблені та призабуті, своїм голосом і з свого серця.   Вечір за участю художнього керівника театрального центру «Слово і голос», Лауреата Національної Премії ім. Т. Шевченка Наталки Половинки, представників Центру опіки сиріт, а також усіх охочих. Планується збір коштів на викуп приміщення для Центру опіки сиріт у м. Львові.   Вхід вільний.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Четвер, 28 лютого 2019

Charity Party: Hollymood
28.02.2019 21:00

Знаєш як зробити cвій mood справді Holly? Тоді завітай 28 лютого у FESTrepublic на яскраву благодійну вечірку спільно з Кавалєрка! Щоб відчувати себе зіркою Голівуду, одягай найпривабливішу сукню або костюм та проводжай зиму під хорошу музику і напої разом з нами!!!Квитки:Стандартна ціна: 70 грн.В день події: 100 грн.Виручені кошти від продажу квитків передамо на 3-й курс хіміотерапії для Тараса Олійника. Вік: 17+   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.