Навчання та розвиток у Львові

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 20 лютого 2019

Теплі бесіди із сімейним психологом

Це вільний та безпечний простір для ваших трансформацій та особистісного розвитку і росту. Раніше ми проводили щотижневі тематичні семінари та майстер-класи. Але вони обмежуються дуже вузьким спектром обговорюваних питань, які в цей конкретний період часу можуть бути для вас неактуальними. Тому ми вирішили трохи поексперементувати, зробивши вільний та, основне, безпечний простір, де кожен з вас може задати тон зустрічі. Приємне спілкування, професійні поради від сімейного психолога Тетяни Давидовської, взаємодопомога та особистісний розвиток.   Вартість:1 зустріч - 200 грн.При оплаті 4 зустрічей - 600 грн. Просимо здійснити передоплату в сумі 100 грн. - карта ПриватБанк 5221 1911 0016 7138 (Давидовська Тетяна Юріївна).   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Improve your English
20.02.2019 18:00

Вчили, а сказати нічого? Слухали, а відповісти не знаєте як? Хочете, але нема можливості?Ми запрошуємо Вас на 16-годинний англомовний курс Improve your English.Мінімум нудних правил, максимум класних, цікавих та нових фішок, про які Ви навряд чи коли-небудь чули. Хоча, можливо, ми Вас недооцінюємо.Англійська — це не страшно! Якщо Ви хочете навчитися говорити — Вам до нас, адже у цій справі потрібна практика.   Вхід вільний.   Реєстрація за вказаним посиланням.

HR: Команда з Наталкою Шпот
20.02.2019 19:00

HR: Команда з Наталкою ШпотПро команду сказано не мало, але присвятимо цій темі ще один вечір - команда з точки зору HR. Що потрібно знати про командну взаємодію, щоб стати надійним партнером менеджеру - спільні для всіх команд принципи побудови та етапи формування, засади продуктивності, джерела відповідальності та мотивації, розподіл ролей та лідерство.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.  

Череда - феміністський читацький клуб

На цей раз обговоримо, які методи використовують феміністські дослідниці і чим ці методи відрізняються від класичних у соціології. Методи, які обговорюватимемо, описано у третій лекції книги Є. Здравомислової і А. Тьомкіної “12 лекций по гендерной социологии” (ст. 138-179).   Череда - це регулярні зустрічі (по середах, раз на два тижні), де ми кожного разу пропонуємо до спільного обговорення книжку чи статтю і пробуємо разом її розібрати: що зрозуміло, а що ні? Що цікаво, а що хочеться піддати критиці? В процесі ми спілкуємося про тексти, фемінізм і усі сплетіння, в які розгортається розмова.   Деталі за вказаним посиланням.

Fall in IT-Fail
20.02.2019 19:00

У час, коли вулиці Львова тонуть у феромонах, червоних кульках та листівках у формі сердець - хочемо запросити Вас на аутсорсинг-клуб, який буде присвячений не лише стосункам з замовником, які переростають у “шлюбний контракт”, але і тим, які закінчуються розставанням та розбитим серцем. Під час “залицяння” до замовників букету квітів буває недостатньо, а інколи ми отримуємо ним по голові. Про ці та інші невдачі в процесі побудови відносин з замовником, а також більш ефективні інструменти прояву своєї “любові” - поговоримо вже на зустрічі 20.02, яка буде присвячена любовним ІТ-фейлам.Ви зможете не лише почути практичні поради від наших доповідачів, пов'язані з продажами ІТ-послуг, але і матимете змогу стати доповідачем та поділитися цікавим кейсом із власної практики із учасниками клубу.   Реєстрація за вказаним посиланням. Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Курс обробки фото "Adobe Lightroom"

Короткий зміст курсу:Заняття 1. Інтерфейс та основні налаштування:Налаштовуємо робоче середовище та вчимо основні інструменти та операції.Заняття 2. Гістограма, світлокорекція, тонування, експорт: Корегуємо баланс білого, експозицію, контраст, експортуємо фото.Заняття 3. Кольорокорекція, тонування, ефекти:Вчимося працювати з кольором та ефектами, тонуємо зображення.Заняття 4. Пакетна обробка фото, створення і застосування пресетів:Створюємо власні пресети, вчимось пакетної обробки.Заняття 5. Формування стилю, створення фотокниги:Разом редагуємо ваші фото, готуємо фотографії до друку, вчимось робити фотокнигу.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Засідання міждисциплінарного наукового семінару Modus Legendi: Ісидор Шараневич і витоки археологічних студій у Львівському університеті

Засідання до 190 річниці від дня народження Ісидора Шараневича. Доповідач: Наталія Білас, к. і. н., в. о. завідувача кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки ЛНУ імені Івана Франка.   Ісидор Шараневич — український історик й громадський діяч з Галичини, педагог (учитель Перемиської і Львівської гімназій), з 1871 доцент, з 1873 — професор Львівського Університету; дійсний член АН у Кракові, почесний директор Київського Університету; довголітній сеньйор Ставропігійського Інституту у Львові. Почесний член товариства «Просвіта» з 1871 року.

Workshop "Контент-стратегія в SMM"
20.02.2019 19:00

На новому “ITEAHub Workshop. Контент-стратегія в SMM” ви зрозумієте, як стати вправним SMM-спеціалістом та навчитесь розробляти контент-план під вашу аудиторію.У програмі воркшопу:- Розробка контент стратегії для бренду;- Ідеї, цільова аудиторія, структура плану;- Тренди, тенденції в копірайтингу на 2019 рік;- Детально про роботу копірайтера в агентстві, скільки заробляє, які функції виконує;- Де знайти клієнта і як себе правильно подати.Івент буде корисний початківцям в SMM.Спікер:Ірина Жеваго — Founder KARTON creative agency. В SMM 7 років. Ранні пташки — 200 грн.Сплячі сови — 250 грн. Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Майстер-клас "Навчання про навчання"

«Навчання про навчання»? Що це? Звичайна тавтологія, міф чи реальність? Це те головне, чого не навчили у школі/внз/коледжі і без чого здобуття нових знань може здаватися пеклом! - Знищимо старий підхід до навчання.- Замінимо його новими техніками запам‘ятовування. - Зрозуміємо, як правильно відпочивати і чому це важливо. - Познайомимося ближче з роботою нашого мозку.- Розкриємо в собі творчі таланти. - Навчимося «контролювати» собою та своїм часом.- І ще багато корисних матеріалів/додатків будуть бонусами зустрічі.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Психотерапевтична група "Про стосунки"

Мета групи – створити безпечний простір для усвідомлення та вирішення міжособистісних труднощів кожного учасника.Група буде тематичною та орієнтованою на те, щоб кожен учасник чи учасниця зміг розвинути вміння будувати кращий стосунок з собою та з іншими людьми - у сім'ї, на роботі, з друзями чи коханими. Робота в психотерапевтичній групі складатиметься з 10 занять на яких Ви матимете можливість:• зрозуміти власний спосіб взаємодії з людьми та побачити себе зі сторони, • з'ясувати причини міжособистісних і особистих проблем, • спробувати знайти шляхи їх розв'язання у групі і разом з групою, • отримати зворотній зв'язок групи на когнітивному, емоційному та поведінковому рівнях.• а також отримати фахові рекомендації, підтримку та супровід від ведучих.   Вартість (за курс з 10 занять):при оплаті до 8.02. - 2200 грн. .при оплаті до 17.02. – 2500 грн.при оплаті після 17.02. – 3000 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Школа архітектури Львова: від сецесії до функціоналізму

6 лютого Кав'ярня-галерея "Штука" та історик архітектури і мистецтва Тетяна Казанцева запрошують на лекторій Школа архітектури Львова: від сецесії до функціоналізму. Для участі просимо зареєструватися за нижчевказаним посиланням. Заплановано 12 лекцій, у яких серед іншого будуть докладно висвітлені ідеологія, характерні риси та особистості архітекторів, що творили основні архітектурні стилі Львова до 1939 року – сецесію, Ар Деко, кришталковий і дворковий стилі, неокласицизм, кубізм, функціоналізм. Час: щосереди з 6 лютого до 24 квітня.Тривалість: дванадцять лекцій з 18:30 до 20:30.Вартість: 1200 гривень за увесь курс, окреме заняття – 200.Знижки: 10% для слухачів першого курсу Школи архітектури.Розклад лекцій:1) Віденська сецесія у Львові: ідеологія, розвиток, персоналії (від Й. Ольбріха та О. Вагнера до А. Захарєвича, В. Садловського, Т. Обмінського, І. Левинського);2) Українська ("гуцульська") сецесія у Львові: архітектори І. Левинський, Т. Обмінський, О. Лушпинський, Ф. Левицький, І. Долинський, М. Ковальчук та діяльність фабрики І. Левинського;3) Єврейська сецесія: архітектори Ф. Касслер, Ю. Авін, М. та Я. Зільберштайни, С. Рімер, А. Шлеєн, Л. Райс, М. Улям, Ф. Мончинський, Р. Фелінський та виробники брати Мунд, брати Флек, А. Грюнер, А. Кампель, І. Гіршрітт, Г. Ебер, Л. Аппель, Л. Фортер, Г. А. Браттель і Ю. де Цет;4) Варіанти сецесії (модерну) у Львові: польський (закопанський стиль, національно-романтичні варіанти), чеський (Кароль Боублік, Матей Блеха) та північний модерн (німецька та петербурзька школи). Виробники L.&C.Hardmuth, Barta&Tichy, L&G.Kaden;5) Дизайн інтер'єрів в стилі сецесії - синтез просторових мистецтв, створення цілісного поліхромного ансамблю (громадські та сакральні будівлі);6) Дизайн інтер'єрів в стилі сецесії - синтез просторових мистецтв, створення цілісного поліхромного ансамблю (житлові будівлі);7) Архітектура 1920-тих років у Львові - генеза, розвиток, варіанти (Ар Деко, кришталковий стиль, дворковий стиль, неокласицизм, кубізм);8) Монументальні розписи, вітражі, скульптура -- ключ до оновлення храмів у 1929-1939рр.;9) Творчість Яна Генрика Розена та Казімєжа Смучака в архітектурі Львова міжвоєнного періоду;10) Архітектура функціоналізму у Львові: якість, розкіш, традиція. Вплив Баухаусу та авангарду;11) Спроби ідеального міста у Львові І третини ХХ століття -- колонії Кастелівка, Францівки, Роллерівка, Филіпівка, Квітківка, Софіївка, Лоншанівка, "Залізна вода", Сигнівка, Майорівка, "Офіцерські" колонії, "Власна Стріха", "Новий Львів", Професорська колонія. Частина І;12) Спроби ідеального міста у Львові І третини ХХ століття -- колонії Кастелівка, Францівки, Роллерівка, Филіпівка, Квітківка, Софіївка, Лоншанівка, "Залізна вода", Сигнівка, Майорівка, "Офіцерські" колонії, "Власна Стріха", "Новий Львів", Професорська колонія. Частина ІІ.

Language school
20.02.2019
вул. Мулярська, 2А

Вже не перший рік у Львові проводиться проект "Language school", який збирає у нашому місті людей з різних куточків світу для того, щоб допомогти усім охочим прокачати навички англійської мови та відкрити для себе безліч нових можливостей. Це літо не стане винятком, і вже через декілька місяців до нашого міста з'їдуться стажери з різних куточків Землі, щоб створити простір для креативного спілкування. Ми раді представити Вам черговий "Language School" в оновленому та несхожому на попередні проекти форматі розмовного клубу. Цього літа проект відкриває свої двері для усіх охочих, хто хоче позбутись не лише надокучливого мовного бар'єру та провести час у компанії цікавих співрозмовників. Основна мета "Language School" - створити креативний простір для спілкування де відсутні будь-які стереотипи, де основними цінностями є толерантність та відкритість, де молодь може дискутувати та відкривати для себе нові погляди та ідея, а отже таким чином розвиватися. Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Школа народжувати "В очікуванні дива"

У людей, які чекають на народження дитини, виникає багато запитань щодо пологів, розвитку малюка, грудного вигодовування, догляду за дитиною. Для того, щоб кожен зміг знайти всі потрібні відповіді, у Львові стартує школа для відповідальних батьків "В очікуванні дива"   Школа народжувати "В очікуванні дива" – це 10 занять про вагітність, пологи, догляд за дитиною та післяпологовий період.   Вартість участі у Школі – 2850 грн з париВартість одного заняття – 400 грн з париВартість перегляду онлайн-трансляцій:• весь курс – 1550 грн.• одне заняття – 200 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.  

Тренінг "Усмішка, яка змінює життя"

Запрошуємо Вас на безкоштовний тренінг "Усмішка, яка змінює життя".На тренінгу Ви дізнаєтесь:1. Як подолати страх перед стоматологією.2. Корисні поради за доглядом ротової порожнини.3. Стоматологія для дітей та майбутніх мам.Тренери заходу: Лікар-стоматолог - Головчанський Ростислав та лікар-стоматолог - Паращук Марта.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Лекція "Жінка і мода на межі ХІХ - ХХ ст. 10 речей, зо змінили історію жінки"

Трохи більше ніж 100 років тому спосіб життя жінки дуже відрізнявся від сучасного!Те, що для нас здається звичним, колись вимагало від жінок великої сміливості, мужності, наполегливості. Активніша громадська позиція, опанування нових навичок та професій, освоєння засобів пересування тощо спричинили суттєву зміну в жіночому гардеробі…Історик та мистецтвознавець Оксана Бобошко-Вандерховен розповість про те, як змінився гардероб та й в цілому життя жінки на початку ХХ ст.   Вартість вхідного квитка 30 грн. (15 грн. для пенсіонерів, студентів, непрацюючих).   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Інтенсив з креативності "Думай, як Тесла"

Колись люди ходили по землі, і могли лише мріяти про підводне плавання і політ у небо. Ще не так давно телефони були з кнопками, а комп’ютери важили по 10 кг.Але є ті, хто створюють інновації, вигадують найфантастичніші ідеї, вирішують неможливі завдання. І ці люди не відрізняються від інших... окрім підходів у мисленні.Що буде:- ти побачиш і спробуєш шляхи і методи нестандартного мислення- досвід великих людей: Леонардо да Вінчі, Ніколи Тесли, Платона, Едварда де Боно- теорія розв’язання винахідницьких задач Генріха Альтшулера- що нам заважає творчо мислити: кліше і стереотипиINTRO у школу філософії Інтенсив «Думай, як Тесла» — це знайомство з філософським підходом до нестандартного мислення. Проводить Андрій Українець, викладач школи філософії «Новий Акрополь» з 10-річним досвідом.   Вартість: 50 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Обновлянський дискусійний клуб: Психологія

Товариство "Обнова" запрошує активне студентство на перший християнський дискусійний клуб!Що тебе чекає?-4 зустрічі-4 блоки-4 теми-4 модератори-30 учасників   ПСИХОЛОГІЯ: асертивна поведінка: "так" чи "ні"?Модератор - Iryna Mykytyuk - педагог, психолог, мотиватор, практик у методі SOLWI, проводить трансформаційну гру Genesis Life. Формат клубу:  модератор робить короткий ввід у тему дискусії (15-20 хв), ставить питання до аудиторії, після чого кожен може висловити свою думку, яка не обов'язково має співпадати з думкою інших чи загальноприйнятою. Це місце, де ти можеш відстоювати свою думку, навчитися будувати аргументи, прислухатися до інших, або ж вперто стояти на своєму. Та основне - ця суперечка буде не для того, щоб вияснити, хто правий, а хто ні, а щоб разом дійти до суті явища і зрозуміти його.І це ще не все! Це місце, де ти познайомишся з новими людьми, адже на початку першої зустрічі буде організований особливий молодіжний нетворкінг, де ти познайомишся з усіма учасниками! Круто, чи не так?)Участь в курсі безкоштовна, але можлива лише за попередньою реєстрацією.

Семінар-практикум "Влада і управління. Лідерство"

Основна теза заняття:Хто став лідером свого життя – стане лідером життів інших.   Короткий зміст:І. Класичний менеджмент – підходи до управління персоналом.ІІ. Влада – суть, види. Особливості побудови організаціної структури підприємства – чому всі працівники мають знати права та обов’язки свої і своїх співробітників?Психологічний аспект людських відносин в управлінській вертикалі.ІІІ. Мотивація – суть, типи і особливості. Практичні приклади, робота з ними.IV. Стилі управління. Особливість кожного, переваги та недоліки, специфіка застосування. Зв'язок використання певних стилів управління та колективу підприємства.V. Досягнення особистого лідерства.VІ. Філософський аспект – вивчаємо світові закони влади, без розуміння яких застосувати теорію складно.   Фідбек:Оцінюємо та аналізуємо власний філософський, моральний та лідерський потенціал у напрямку реалізації влади.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Курси депіляції

Хочеш стати висококваліфікованим майстром депіляції? З радістю поділимось всіма знаннями та секретами з тобою.   Кожен учень відпрацьовує 6 зон. Забезпечуємо моделями. Надаємо усі необхідні матеріалами для  навчання. При успішному завершенні навчання учні отримують дипломи . Також на постійній основі надаємо знижку на усю продукцію. Ми робимо все, щоб всі наші випускники стали нашими постійними клієнтами, друзями і найкращими спеціалістами у сфері епіляції!   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Школа каталогізаторів 2019

Програма навчального модулю підвищення кваліфікації працівників бібліотек «Міжнародні стандарти для створення електронних каталогів» представляє актуальну тему для бібліотек різних типів, видів, підпорядкування, які вже створюють власні електронні каталоги або планують це робити, які беруть або планують брати участь у проектах зведеної/ централізованої каталогізації.Мета навчання – сформувати у слухачів предметні (професійні) компетентності щодо реалізації завдань ведення бібліографічних та авторитетних баз даних відповідно до сучасних міжнародних стандартів. Кількість місць є обмежена 25 осіб. Тривалість курсів - 3 дні. Вартість навчання навчання 1650 грн.

Майстер-клас "Запитай у свого Ангела!"

В житті у кожного з нас буває момент, коли потрібно приймати рішення; але як зробити доленосний, правильний вибір? В цьому Вам допоможуть Ангели!Ангели - це посланці Всесвіту, це вісники Самого Творця.Вони завше оточують, супроводжують по життю, захищають і підтримують нас.запрошую отримати підтримку ангелів в будь-яких аспектах Вашого життя.У майстер-класі буде використано такі інструменти як метафоричні асоціативні карти та арт-терапевтичні техніки, візуалізації.Вартість: 222 грн. з особи.Ведуча: Мирослава Харчишин - психолог, сертифікована ведуча психологічних та трансформаційних ігор, фахівець по роботі з МАК (метафоричними асоціативними картами.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Арт-майстерня: Робота з образами квітів та рослин
20.02.2019 17:30
Психологічна служба ЛНУ імені Івана Франка (3 поверх, 103 аудиторія)

Наша зустріч арт- психологічної майстерні присвячена роботі з образами рослин та квітів. Психологія давно використовує образи рослин для пізнання особистості , за допомогою даних образів ми будемо знайомитись з новими цікавими сторонами нашого «Я», зануримось в атмосферу творчості та креативності. На арт-майстерні ви зможете:- Більше дізнатись про психологічне значення образів різних рослин - Отримати ресурс- Активізувати творчі здібності- Отримати можливість самовираження та творчої експресії- Приділити час власному самопізнаннюНа нашу зустріч необхідно взяти : клей, скотч(звичайний, двухсторонній), засособи для малювання та декорування(стрічки, кольоровий папір,намистини,нитки, тощо). Реєстрація обов'язкова за нижчевказаним посиланням.Увага! Захід для студентів та працівників Університету, якщо ви не є студетом чи працівником ЛНУ ім. І. Франка, потрапити на арт-майстерню можливо лише за наявності вільних місць!

Лекція про творчість британського режисера "Світ мрій Гічкока"

На території Першої Львівської Медіатеки відбудеться дев'яностий сеанс у рамках Кабінету доктора Станіслава. Ця лекція буде присвячена творчості Альфреда Гічкока: саспенсу у його фільмах, моралі, вбивцям, головним темам стрічок Гічкока, «макгаффінам», відносинам Гічкока з критиками, глядачами та продюсерами, а головне – пізнаваному гічкоківському стилю. Буде цікаво!Увага! Лектор налаштований на дискусію та питання. Не соромимось, висловлюємо свою думку!Вартість події: 30 грн.

Ознайомчий семінар по трихології і бренду Orising
20.02.2019 10:00

Очікуйте супер цікавий семінар по трихології 20го лютого від відомого практикуючого трихолога Семена Фукса! І вас чекає ознайомлення з космоцевтичним брендом італійського походження #Orising Це чудовий бренд з рослинними витяжками і оліями для професійних процедур для шкіри голови і лікування захворювань шкіри голови! З цим брендом ви знайдете підхід до будь-якого клієнта і знайдете вихід в лікуванні: - Випадіння; - Лупа; - Андрогінна алопеція; - Жирна шкіра голови; - Чутлива і знервована шкіра голови; - Дерматит.Програма:- Початок в 10:00;- Цікаві факти по трихології;- Історія і ознайомлення з італійським брендом Orising;- Практична частина;- Coffee-брейк;- Огляд результата.   Детальна інформація за вказаними номерами телефонів.

Czas na Polski

Сумували за нашими посиденьками? Ваш улюблений клуб польської мови повертається! Зверніть увагу, що відтепер наші зустрічі відбуватимуться щосереди. Цього разу ділитимемось своїми хобі!   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Психотерапія для міста. 10 лекцій про ментальне здоров'я

30 січняЛекція «Надійний тил, міцний ґрунт, повний вперед!»Базові психологічні потреби людини.06 лютогоЛекція «В праці сконать!»Емоційне вигорання і трудоголізм.13 лютогоЛекція «Зникнути взагалі»Депресія як хвороба.20 лютогоЛекція «Щодня одне і те саме»Посттравматичний стресовий розлад.27 лютогоЛекція «Війна, яка завжди зі мною»Реадаптація військових, що повертаються з війни.06 березняЛекція «Сімейні традиції і традиційні сім’ї»Етапи розвитку сім’ї, злети і кризи.13 березняЛекція «Випробування радістю»Життя родини, що виховує дитину з інвалідністю.20 березняЛекція «Підлітки як явище»Феномен перехідного віку у ХХІ столітті.27 березняЛекція «Я тебе люблю/хочу/боюся»Як формується сексуальність.03 квітняЛекція «Тато просто втомився...»Життя родини, де є людина зі залежністю.   Детальна інформація за вказаним номермо телефону.

Школа трейдингу

"Вам не потрібно робити все. Вам необхідно робити тільки те, що дає результат" Вільфредо Парето сформулював правило: 20% зусиль дають 80% результату. Зворотня пропорція - 80% зусиль дають лише 20% результату.   У тебе є шанс кардинально перевернути гру під назвою ЖИТТЯ. Школа трейдингу - це можливість:Почати заробляти своїм розумомЗрозуміти, як працює ринокЗаробити перші гроші на біржіВизначати найкращий час для відкриття позиційРезультати:Відмінне розуміння ринкуЗадоволення від прибутків своїми знаннямиОтримання задоволення від торгівліЗбільшення торгового рахункуКурс триває два дні по 60 хвилин. Кількість місць обмежено.

Лекція Ярослава Грицака "Beatlemania"

Друга лекція з циклу Beatles: Global Culture History від Ярослава Грицака.Чому не можна перевершити бітломанію? Бітломанія як соціальне явище - її переваги і проблеми, плюси та мінуси. Яка може бути ціна успіху і чому треба вміти вчасно зійти зі сцени?   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Живопис Театру

Дивитись на Театр очима Художника. Дивитись на Живопис очима Театру. Давайте спробуємо!Формат- Короткочасний зарисок акторів (фігура та портрет). Чай - спілкування. Участь можуть брати всі не залежно від віку, кваліфікації, напрямку діяльності, початківці і великі художників. Єдина умова - художній погляд і бажання малювати. Вартість 50 грн.   Додаткова інформація за нижчевказаним номером телефону. Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Завтра, 21 лютого 2019

На каву з успішною жінкою
21.02.2019 16:00

Успіх не залежить від статі. Він залежить від того, чи насправді ви любите те, що робите, - переконана Юлія Жишко.   Юлія Жишко поділиться власною історією успіху. Розповість про такі його складові, як: завзятість і наполегливість, лідерство, любов до людей, бажання отримувати результат як фінансовий так і емоційний, здорове почуття гумору, вміння постійно навчатись і розвиватись. А також, високі навички самоорганізації та дисципліни.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Курс "Ламінування вій+ботокс"

Програма курсу:- Ламінування вій- це      - завиток,      - лікування,      - фарбування      - пришвидшення росту.- Ознайомлення з препарати для ламінування вій.- Засоби для дезинфекції в салоні краси.- Підготовка вій до ламінування.- Технологія виконання процедури .Відпрацювання на моделі.- Окраска спеціальною фарбою для ламінування на трав"яних компонентах.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Декламування поезій на Ораторському клубі YODA

Звичайно, що без людських емоцій не може бути хорошої та вдалої промови. Тому кожен оратор повинен уміти гарно передавати свої почуття. Найкращим методом для розвитку передання емоцій є декламування поезій.   На цьому засідання ми будемо декламувати вірші замість підготовлених та експромт-промов.Приходь на засідання та вміло передавай свої почуття через поезії.   Вхід вільний.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Майстер-класи Ізабель Лефгрен і Романа Горбика (Швеція)

Як пов'язані політичні зміни та їх візуальне відображення? Чому нас так чіпляють фейкові новини?Магістерська програма з медіакомунікацій 21-22 лютого 2019 року запрошує на майстер-класи викладачів Седертернського університету Södertörns högskola (Швеція) Ізабель Лефгрен (Isabel Löfgren) та Романа Горбика (Roman Horbyk).Робоча мова майстер-класів - англійська. Десять студентів з усієї України можуть приїхати на майстер-клас коштом організаторів (ми оплачуємо вам проїзд та проживання). Для цього до 10 лютого потрібно надіслати CV та мотиваційний лист на вказану електронну пошту Запрошуємо і чекаємо. Буде цікаво!Вхід вільний.

Мистецтво стьобу: львівський андеграунд 80-х

Брати Гадюкіни. Віка Врадій. Стьоб. Критика. Неформальна, часто нецензурна українська. Протест проти системи чи видовище для публіки? Що ж таке цей загадковий львівський андерграунд, і які приховані сенси він доносив у своїх піснях? Приходьте на лекцію від Sub Rosa і дізнаєтеся.   Деталі за вказаним посиланням.

Семінар "The Possibility of a Christian Tragedy"

Відкритий науковий семінар «The Possibility of a Christian Tragedy».Мова семінару - англійська.Доповідач - д-р Міколай Славковскі-Роуд (Dr. Mikołaj Sławkowski-Rode) - філософ, доцент кафедри філософії культури Варшавського Університету, молодший науковий співробітник та тьютор з філософських дисциплін у Блекфрайрз Голі (Blackfiars Hall) Оксфордського Університету.У цьому ж університеті захистив докторську дисертацію на тему The Experience of Finitude: Death and Otherness.

Master Club "Персональний брендинг: сила імені"

Створення бренду з власної особистості є дієвим рішенням для збільшення впізнаваності на ринку та генерації потоку клієнтів. І все це, звісно ж, допомагає заробляти більше. Та які підводні каміння приховує «я-брендинг»? В чому переваги чи недоліки, страхи, ризики саме такого позиціонування?Запрошуємо Вас на дискусійну зустріч у форматі Master Club на тему «Персональний брендинг: сила імені», де ми разом із запрошеними експертами та учасниками заходу шукатимемо відповіді на поставлені запитання.   ТАЙМІНГ16:40-17:00 Реєстрація учасників та вільна кава17:00-17:30 Top speaker «SELF-BRANDING: КОРИСНІ ТА ШКІДЛИВІ АСПЕКТИ ДЛЯ БІЗНЕСУ» (ОЛЕНА АНАТІЙЧУК)17:30-18:30 Панельна дискусіяУчасники панельної дискусії – експерти даного напряму та власники бізнесу, в основі якого лежить персональний брендинг.(Наталія Безвуляк, Тарас Бачинський, Анна Зайцева)18:30-18:40 Можливості для бізнесуКортка інформація про актуальні можливості для бізнесу від Клубу та його партнерів.18:40-19:10 Business networkingОрганізований бізнес-нетворкінг, під час якого кожен учасник зможе налагодити нові ділові контакти. Рекомендуємо мати з собою не менше 50 візитних карток. 19:10-20:00 Спільна вечеря- Спілкування- НетворкінгПРИМІТКИРекомендований дрес-код – business casual.Рекомендуємо завітати на захід за 10 хвилин до його початку, щоб мати кращу можливість налагодження ділових контактів.

Безкоштовний семінар "Освіта в Канаді: Кар'єра. Можливості"

Якщо Ви мрієте про успішне майбутнє для себе чи своєї дитини, тоді ця зустріч для Вас! Дізнайтеся все з перших вуст, отримайте відповіді на всі запитання та познайомтеся з офіційним представником канадського коледжу - Georgian College.Теми, які будуть розглянуті на семінарі:- Чому варто навчатися в Канаді та чому інвестиції в освіту найвигідніші;- Як поступити в канадський виш без вступних іспитів;- Особливості отримання вищої та післядипломної освіти в Канаді; - На чому можна зекономити під час навчання;- Де краще проживати в Канаді та який варіант найкращий;- Можливості роботи та оплачуваного стажування під час навчання; - Кар'єра після випуску та легальний шлях до іміграції,а також багато іншого.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Open Access: клімат довіри

У своєму виступі в рамках серії Open Access в УКУ  професор Том Берк говоритиме про співвідношення між кліматичними змінами і довірою. Ключова теза дослідника – провал кліматичної політики загрожує існуванню цивілізації і руйнує підвалини довіри, на яких тримається демократія.Зміна клімату – унікальна проблема у історії людства. Тільки демократія може забезпечити достатню співпрацю на місцевому, національному та геополітичному рівнях, необхідну для успіху кліматичної політики в цілому. Тож для процвітання 8-мільярдної людської цивілізації ми маємо всюди підтримувати та зміцнювати довіру, на яку спирається демократія.Професор Берк наголошує: він виступатиме перш за все як практик – його бачення проблеми зумовлене двадцятирічним досвідом роботи у глобальній гірничій промисловості, що переживає серйозні проблеми з довірою.   Мова заходу: англійська.

Найулюбленіша тема - кольорові котики

Вчимося малювати хутро і фронтальне світло. Робимо "хутряне" сяйво довкола котиків.Техніка: олійні кретки, сухий пензель, акрил.

Бізнес-сніданок з Андрієм Пивоваровим
21.02.2019 07:00

Вартість: 300₴ (у вартість сніданок не входить)Тема: "A-players 2.0. Чому 80% часу потрібно проводити із гравцями класу А".Засновник Магії Ранку - руху, у якому на кінець 2018 року було 100 000 учасників!- СЕО і співзасновник освітньої компанії "Соль", у які за 2 роки навчалося близько 350 власників бізнесу.- Системно працює із командами, власниками, ТОП-менеджерами брендів Інтертоп, Шериф, Волконський, Укравіт, OWOX, ANEX, АМАДЕО (PANDORA), Zarina та іншими.- Співзасновник компаній GoIT, GoITeens, 8allocate.- Сумарно у холдингу працює понад 120 людей.- Продає послуги з середнім чеком 70 000$На сніданку ви дізнаєтесь:- Як зробити 10х у бізнесі з допомогою високоефективної команди.- Де знайти, як відбирати і мотивувати свою команду.- Отримаєте реальні кейси і матрицю команди "A-players".- Отримаєте алгоритм впровадження цієї системи у свій бізнес.   Деталі за вказаним посиланням.

Відкрите заняття з Java, Web, Тестування
21.02.2019 19:00

Найбільшими перевагами мови Java є її повна незалежність від операційної системи та обладнання, а так само концепція «Напиши один раз – запускай де завгодно»JavaScript – це мова програмування, що дозволяє зробити Web -сторінку інтерактивною, тобто такою що реагує на дії користувачаНадійне програмне забезпечення – мрія будь-якого програміста і користувача. Без роботи фахівця з тестування неможливий випуск жодного програмного продукту.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Дискусія 15х4 "Безсмертя. Чи потрібне воно людству? А мені?"

Новини медицини, біотехнологій, генетики - дають все більше підстав сподіватися, що радикальне, або й необмежене продовження життя стане реальним в майбутньому. Можливо, навіть за нашого життя. Креаціоністи і інші містики ниють, що от, цей світ недосконалий, не треба в ньому довго лишатися, на душу чекають кращі світи. В дискусії ми зачепимо не містичні, а цілком реальні міркування, чому варто чи не варто жити і не помирати. Розберемося, чи є якісь невирішувані проблеми у життя не обмеженого смертю, чи може безсмертя вирішити якісь проблеми, а не лише додати нових?Ця дискусія - це ода інтелектуальній роботі всіх науковців і дослідників людства.   Вхід вільний.

Дамо дітям рухатись. Презентація дослідження

Як зрушити з мертвої точки реформи шкільної освіти?Цілком очевидно, що гіподинамія - одна з найгостріших проблем сучасності, і вона лежить в основі безлічі інших проблем зі здоров'ям як у дітей, так і у дорослих. Також цілком очевидно, що дослідження в цьому напрямку затребувані суспільством, їх необхідно всіляко заохочувати, стимулювати, широко висвітлювати результати. Дуже важливо при цьому (і приємно це бачити в цьому дослідженні) не обмежуватися теорією, а давати конкретні прикладні поради. Щиро запрошуємо вас на зустріч.Повірте, дослідження дійсно необхідно сучасному суспільству.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Науково-практичний семінар "Мова - кордон національної безпеки"

В ауд. 301 Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбудеться Науково- практичний семінар "Мова - кордон національної безпеки" приурочений Міжнародному дню рідної мови.

Lviv React.js meetup

Virtido продовжує добру традицію Tech talk в приємній компанії однодумців. Цього разу раді анонсувати Lviv React.js meetup, якій відбудеться вже у Хмільний дім Роберта Домса! Поговоримо про Redux saga: global error handling & structural patterns з Bohdan Yaremtsio, Software Developer at OpenVPN. А Anton Kosiak, Senior JavaScript Engineer at Mokriya, розкаже про Modern UI under the hood.Розклад події:18:45-19:15 – Реєстрація учасників19:15-19:30 – Вступ від Daniel Hasler, Co-founder of Virtido19:30-20:30 – Anton Kosiak – Modern UI under the hood20:30-20:45 – Перерва на каву 20:45-21:00 – Промова від Nenad Tripic, CTO Nodus Medical21:00-22:00 – Bohdan Yaremtsio – Redux saga: global error handling & structural patterns22:00-23:00 – Beer&Networking   Вартість квитка – 100 грн (~ 4 USD) – оплачується на вході. Усі зібрані кошти будуть передані у Благодійний фонд «Крила надії».   Реєстрація за вказаним посиланням.

Майстер-клас з використанням 3D ручки "Навчайся і створюй сам"

Навчитись малювати у повітрі? Легко! Особливо, коли в тебе на "озброєнні" сучасний 3D ґаджет, а поруч - "бібліоінструктор". Досі не вірите? Тоді запрошуємо тебе до нас майстер-клас!   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Стрімкі пологи. Що робити, якщо пологи почалися не там?

Цього разу ми підготували для вас тему «Стрімкіпологи: що робити, якщо пологи почалися зовсім "не там" і не "так"».Ця тема дуже актуальна, адже багато вагітнихмами бояться не встигнути до пологового будинку (особливо якщо пологи вже не перші) і народити вдома, в машині або взагалі десь в громадському місці.На зустрічі ви дізнаєтеся про те, що і як робити, якщо:- пологи дійсно відбуваються не там, де ви планували; - про те, як забезпечити собі і малюкові безпеку і комфорт в будь-яких, навіть самих екстрених умовах. Ми розглянемо, чим відрізняються заплановані домашні пологи від незапланованих;- і чому кожні пологи, не залежно від місця, це пологи з сюрпризом.   Запис та деталі за вказаними номерами телефонів.

Як багато подорожувати і мало витрачати?
21.02.2019 18:00

Запрошуємо на круту зустріч з мандрівником Романом Дзедзиком (Ромко Колобочок)! Він вже відвідав 42 країни світу і на цьому зупинятися не збирається! Роман поділиться секретами подорожей, мандрівними лайфхаками, а також розкаже про свої пригоди! Про що говоритимемо:• як об'їхати більше країн, ніж тобі років;• комфортна подорож по світу не за всі гроші;• чому важливо мріяти та як мрії заводять у нові країни;• як кожна країна відкриває у тобі щось нове;• яким ти маєш бути, щоб почуватися комфортно всюди;• чому гірські вершини – найкращі психологи;• екстремальні ситуації в горах.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Воркшоп з написання віршів та основ поетичної майстерності

Якщо поезія завжди була для Вас предметом захоплення і захвату, а довершені рими викликали непідробне бажання і собі спробувати перетворити прозу днів і емоційні злети у витвір майстерності, - тоді цей воркшоп - для Вас!   Саме упродовж цих двох годин Ви зможете дізнатися про:- те, чому важливі ритми і рими, і які вони бувають;- ключові етапи написання віршів;- теми та ідеї для віршів: як, де і чим надихатися?- помилки поетів-початківців та багато іншого.Родзинкою заходу стане практична частина, де кожен зможе спробувати себе в написанні вірша.   Крім того, тренер заходу Anastasiia Pedan поділиться своєю історією розвитку в галузі поезії, розповість про власні тонкощі і секрети написання поезії, продекламує власні вірші та надасть індивідуальні рекомендації і поради всім охочим, хто планує пов'язати своє життя з поезією. Радо чекаємо на Вас!Вхід 75 грн з особи.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Історія подвигу "Їх смерть життя розбудить у народі"

З циклу заходів з національно-визвольного виховання "Україна понад усе!" - до Дня Героїв Небесної Сотні.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Cooking+English

А ви коли-небудь готували англійською? Це весело, цікаво та навчально! Долучайтесь до нас 7 та 21 лютого, буде смачно Сумніваєтесь чи варто прийти на Cooking+English? Ось ще кілька причин чому варто:- Смачна практика англійської 1,5 години.- Зрозумієте, що Big chees – це не великий сир, і що One smart cookie – це не розумне печиво.- Зустрінете чудових людей. Реєструйтеся на Cooking+English за телефонами нижчеМісце проведення повідомимо по телефонуДеталі оплати 100 грн - окреме заняття;  придбайте абонемент на 8 занять та платіть на 20% менше! лиш 80грн за заняття. + в Cooking Group ще будуть витрати на продукти. Ми ділимо суму на кількість учасників.І пам'ятайте, що без практики мова забувається!Те, що ми вчимо із задоволенням, то завжди пам’ятатимемо, правда?

Майстер-клас "Емоційний інтелект. Гнів"
21.02.2019 18:30

На майстер-класі “Емоційний інтелект. Гнів” ви дізнаєтесь як керувати гнівом, як безпечно виражати його, як переводити в конструктив. Навчитесь кільком технікам емоційного самоврегулювання, ознайомитесь як регулювати та гасити цю емоцію в оточуючих.Для кого:- Для тих, хто хоче гармонійно жити зі своїми емоціями, орієнтуватись у всій різнобарвності емоційної сфери. - Розширити знання про відчуття і емоції, розвинути здатність їх безоціночного прийняття, підвищити свою емоційну зрілість.- Навчитись правильно керувати власними емоціями.- Навчитесь інструментам екологічного вияву гніву.   Вартість участі: 200 грн при оплаті до 16 лютого, 250 при оплаті до 20 лютого, 300 - при оплаті в день івенту.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.  

Майстер-клас "Хочу готувати по-галицьки!"

Майстер-клас1. Паштечіки з грибами (Закуска з тіста, чинена різними начинками, а все почалося з проекту обладнання для приготування вареників для солдатів).2. Чорба з флячок (Флячки по-львівськи всі їли, смачно! Виявляється, поблизу Чернівців їх теж готують, в Бессарабії є свій рецепт - густа вершкова зупа з рубця, чорба де бурта).3. Хортобадь палачінта (Угорські млинці з м’ясною начинкою під вершковим соусом паприкаш, завезені до нас по древній Соляній дорозі, з Хортобадського степу)4. Кайзершмаррн (Німецькою kaiserschmarrn, словацькою cesarski praženec, словенською šmorn, угорською császármorzsa, чеською císařský trhanec — традиційний десерт австрійської кухні, який через свій смак став стравою багатонаціональною).Зустріч закінчиться дегустацією страв та дружніми розмовами. І як є бажання, мож з собою принести все, що потребує закуску!Вартість: 500 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Вечірній рисунок

 Приходять усі бажаючі рисувати з натури.Позування по 10-15 хвилин впродовж двох годин.Є перерва для дзвінків, розмов та відпочинку.Вартість участі 50 грн.

Бізнес-інтенсив "Матриця успішного бізнесу"
21.02.2019 16:00
вул. Зелена, 109 (Львівський центр розвитку малого бізнесу)

На інтенсиві ми «по поличках» розкладемо такі питання, як:1. Піраміда організаційного розвитку. Модель успішного бізнесу.Унікальність стратегії та маркетингу бізнесу як інструмент збільшення прибутку. Як збільшити прибуток через фокусування та роботу з «моїм клієнтом».2. Концепція бізнесу. Ринки та клієнти. Товари та послуги. Ресурси. Операційна система. Управління. Корпоративна культура.3.Правильна послідовність формування структури бізнесу. Кожен працівник повинен заробляти на себе та на розвиток підприємства.4. Правильна позиція на ринку – основа успішного розвитку. Позиціонування та прості принципи відбудови від конкурентів.5. Модель бізнесу. Як її застосовувати для збільшення прибутків та розвитку.   Організаційний внесок: 250 грн. (кава-брейк включена).   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.

День рідної мови в УКУ

Дедлайн, фідбек, нетворкінг, фандрайзинг, коуч, спікер, стартап, лайфхак, челендж, барбершоп, пейпас, кешбек, флет вайт – це лише дещиця з тих англіцизмів, які сьогодні проникають в українську мову. Як реагувати на новочасні виклики, але водночас не втратити самобутності рідної мови? Чи можна бути модними і сучасними, не зловживаючи запозиченнями з інших мов? У програмі: - відкриття виставки рекламних вивісок із фотоколекції Роксоляни Тим’як-Лончини (Roksolana Tymiak-Lonchyna) (фотохудожниця з Чикаго, США); - виступ Михайла Свистуна (Mike Svystun), засновника майданчика для перекладу запозичених слів «Словотвір»;- студентська конференція «Іншомовні слова в мовному ландшафті Львова»;- коментарі запрошених маркетологів, рестораторів і представників закладів харчування Львова;- експертна оцінка філологів і перекладачів;- обговорення;- кавоперекус.   Реєстрація за вказаним посиланням.

П`ятниця, 22 лютого 2019

Обговорення документального фільму "Томос для України"

Обговорення "Томосу для України" - документального фільму ICTV про ПЦУ та церковну незалежність (режисер Леонід Канфер).Ексклюзивні коментарі Святійшого Патріарха Філарета, Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, Петра Порошенка та багатьох інших - у документальному фільмі про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви України (ПЦУ) 6 січня 2019 року. У програмі:- Вступне слово Віктора Жуковського, завідувача кафедри богослов'я ФБФ УКУ.- Перегляд фільму.- Публічне обговорення.Модератор: Михайло Перун, доцент кафедри богослов'я ФБФ УКУ.

Семінар "Дитяча агресія та істерики: як реагувати"

Під час семінару ви зможете: - дізнатися про причини агресивної поведінки у дітей, її можливі наслідки та способи корекції; - з’ясувати, що таке дитяча істерика, чому вона виникає та як цьому запобігти; - отримати практичні рекомендації, як поводитися в моменти, коли у дитини істерика.Ви дізнаєтеся, як навчити свого малюка поводитись по-іншому, як краще реагувати на дитячі істерики та агресію, щоб ця поведінка не закріпилася і не стала звичною. Ви зможете допомогти своїм дітям зрозуміти що з ними відбувається і навчити їх справлятися зі своїми почуттями.   Вартість заходу: при оплаті до 12.02 – 200 грн.; при оплаті до 19.02 – 300 грн.; при оплаті після 19.02 – 500 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Майстер-клас з рисунку "Пропорції тіла людини"

Запрошуємо усіх бажаючих початківців і не лише , взяти участь у тематичному майстер-класі із рисунку присвяченого пропорціям тіла людини .Матеріали папір і олівці і планшети буде надано. Можливо хтось має свої улюблені матеріали то приносьте .Тривалість майстер-класу дві години .Учасників буде ознайомлено із основними канонами пропорцій тіла людини , принципами композиції і побудови довготривалого рисунку.   Вартість 200 грн.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Тренінг "Прискорюйся і змінюй звичні паттерни"
22.02.2019 19:00

А ви помічали, що велика кількість дій стає настільки звичною, що робиться “на автоматі”: вимикнути будильник, одягнутися, зачинити двері, дорога на роботу чи навчання і назад? Через цей автоматизм можна перестати помічати речі, які змінюються. Повторюваність, “вбиває” цікавість. Вихід з цього – навчитися вмикати в собі стан ІМПРОвізації. В момент імпровізації ти не контролюєш ситуацію, адже не знаєш, що буде далі. І це незнання захоплює, бо ти починаєш досліджувати усе навколо і по-інакшому подивишся на звичні речі. На тренінгу ти спробуєш себе у мистецтві імпровізації, а це потребує неабиякої уважності, концентрації та винахідливості. Ми розповімо, що таке improv театр. І як використання його правил у повсякденному житті допоможе змінювати звичні паттерни, розслаблятися, бути більш уважнішим і знаходити нове натхнення. Вартість тренінгу: 200 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Українська територіальна геральдика 13-18 ст.

Лекція Андрія Гречила:«Українська територіальна геральдика ХІІІ-ХVIII ст.»ЛМК із задовленням запрошує усіх охочих на лекційний захід Андрія Гречила, який проводитиметься в Музеї історії Львівського національного університету, 22.02.2019 о 13 00!Поява перших українських територіальних гербів припадає на період існування Руського королівства (Галицько-Волинської держави). Після його розпаду подальший розвиток цих символів відбувався з формуванням системи земельних гербів у рамках Польського королівства та Великого князівства Литовського. З цього періоду маємо різноманітний джерельний матеріал, тоді ж виникають апокрифічні та претензійні герби. Визвольна війна під проводом Богдана Хмельницького приносить нові територіальні знаки, а в у ХVІІІ ст. утверджується й поняття «національний герб».Лектор: Андрій Гречило, доктор історичних наук, президент Українського геральдичного товариства (Ukrainian Heraldry Society), науковий співробітник Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України (М. S. Hrushevsky Institute of Ukrainian Archeography and Source Studies), член Комісії державних нагород і геральдики при Президентові України та Міжнародної Академії Геральдики, співавтор Малого державного герба України, автор понад 1000 гербів та прапорів багатьох областей, районів, міст і сіл України, навчальних закладів.

Майстерклас з рисунку: " Пропорції тіла людини "

Цієї п'ятниці запрошуємо усіх бажаючих початківців і не лише , взяти участь у тематичному майстер-класі із рисунку присвяченого пропорціям тіла людини .Матеріали папір і олівці і планшети буде надано. Можливо хтось має свої улюблені матеріали то приносьте .Тривалість майстер-класу дві години .Учасників буде ознайомлено із основними канонами пропорцій тіла людини , принципами композиції і побудови довготривалого рисунку. Вартість 200 грн.Обов'язковий попередній запис за нижчевказаним телефоном.Вікові обмеження від 18 р.

How customer feedback powers product decisions
22.02.2019 18:30

У своїй кар'єрі Олександра та її команда успішно вирішують ряд завдань, починаючи від створення щоденних операцій, впроваджуючи численні зміни, керуючи віддаленими членами команди та розробляючи програми голосування клієнтів. Одним з найважливіших досягнень є ефективна співпраця з багатьма командами всередині країни та створення процесу для відкритого обговорення та розгляду запитів на продукцію.Сьогодні Олександра буде ділитися з нами, як голос клієнта може бути почутий і перетворений у діючі ініціативи продукту, щоб створити і підтримувати по-справжньому клієнт-орієнтовану культуру у вашій компанії.   Деталі за вказаним посиланням.

Аґрафка. Про життя, творчість та симетрію

Глобальна спільнота CreativeMornings у лютому говорить на тему symmetry (симетрія). Ми запросили розкрити цю тему Romana Romanyshyn та Andriy Lesiv — одних з найбільш популярних ілюстраторів в Україні та за кордоном, засновників Art Studio "Agrafka", які вже понад 10 років привозять в Україну головні світові нагороди книжкового дизайну. Якщо ви трохи книжковий х̶р̶о̶б̶а̶к̶ любитель, то є велика ймовірність, що ви тримали у руках їхні роботи - “Війна, що змінила Рондо”, “Голосно, тихо, пошепки”, “Прощавай, зброє” Ернеста Гемінґвея, “Шептицький від А до Я”, “П'ятикнижжя” Грицька Чубая та інші роботи.Симетрія. Щось, що дарує відчуття пропорції, гармонії, балансу, рівноваги. Виявляється, що симетрія не лише архітектурний і математичний термін, але симетрія існує і у стосунках, і навіть у визначенні привабливості. З Романою та Андрієм поговоримо про симетрію їх творчості (творю для себе чи працюю на замовлення?), про симетрію ідей (цікаво мені реалізувати ідею і водночас ця ідея потрібна іншим), про симетрію взаємин та передумови досягнення порозуміння. Про це та інше поговоримо 22/02 о 08:30 у Львівській копальні кави.Наша подія складається з двох частин - організований нетворкінг для знайомства з іншими учасниками події та спілкування з спікерами. Ось як все виглядає розклад:8:00 - 8:30 - реєстрація8:30 - 8:50 - нетворкінг 8:50 - 9:00 - вступ + привітання9:00 - 9:30 - розмова із Романою та Андрієм 9:30 - 9:45 - завершення Подія безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Лекція про Буша та Чейні та кінопоказ "Влада"

Спеціально до української прем'єри гучної політичної драми «Влада» від талановитого режисера Адама МакКея («Гра на пониження», «Рікі Боббі: Король дороги», etc), ми запросили до нашого кінотеатру історика Андрія Павлишина, який перед показом стрічки розповість про її героїв, Джорджа Буша-молодшого та Діка Чейні. Буде дуже цікаво! Не пропустіть! Довго про лекцію Андрія Павлишина: «Номінований на «Оскара» фільм американського сценариста і режисера Адама МакКея «Влада» англійською називається «Vice». Це коротке і ємнісне слово означає «віце», «заступник», «друга особа в ієрархії». Проте це, звісно ж, іронія, оскільки головний герой фільму Дік Чейні, перебуваючи двічі упродовж 2001-2009 років на посаді віце-президента США, насправді виконував першопланову політичну роль поруч із слабким і схильним до маніпулювання президентом Джорджем Бушем-молодшим.   Квитки можна буде придбати орієнтовно з 19-20 лютого за вказаним посиланням.

Дискусія "Чи і як можливе перевинайдення українського університету?"

Останні 5 років Україна перебуває в процесі перевинайдення себе. Зазирнувши у прірву, стало зрозуміло, що потрібно зважуватися на кардинальні кроки. Як наслідок, відбуваються реформи у всіх сферах, попри непослідовність і корисливість окремих політиків та опір частини суспільства, брак компетентних і професійних лідерів змін.   Український університет повинен змінитися, причому докорінно. Перевинайти себе, не зраджуючи свого класичного покликання, але й гідно відповідаючи на виклики ХХІ сторіччя і ті насущні питання, перед якими стоїть Україна і від відповіді на які залежить бути їй чи ні успішною країною.Ця дискусія – це одна із серії можливих подій для запуску процесів рефлексії і дії над створенням коаліцій представників академічного і експертного середовищ, бізнесу, громадських організацій і політиків, які готові брати відповідальність за перезавантаження системи вищої школи в Україні, адвокатувати цей процес, підтримувати один одного.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Тренінг впевненості

Під час тренінгу Ви дізнаєтеся: • яких навичок (і в якому об'ємі) Вам бракує, що Ви повинні навчитися робити і говорити, щоб набути впевненості в собі. Ви навчитеся: • бачити, як ваша неусвідомлена поведінка, яка виражається тілом, впливає на ваші стосунки з оточенням, • відстежувати мовні звороти, що демонструють невпевненість, і замінити їх на мову, властиву впевненій людині.• приймати власну недосконалість і перестати себе критикувати.• бачити істинні мотиви своїх дій, виявити внутрішні перешкоди для упевненої поведінки.• ставити цілі і їх реалізовувати.• будувати багатоактну комунікацію.• слухати інших, а не інтерпретувати їх слова.• визначати свої особисті межі.• відмовляти в тому, в чому ви дійсно хочете відмовити.• виявляти внутрішній саботаж упевненості і здолати його.   Вартість тренінгу 200 грн (300 грн з пари) при попередній реєстрації. У день події – 300 грн (500 грн з пари).   Деталі за вказаним номером телефону.

Female Fridays
22.02.2019 09:00

FREE access to coworking space every Friday after registration.Безкоштовний доступ в коворкінг щоп'ятниці після попередньої реєстрації (реєструватись потрібно на кожну п'ятницю окремо).   Для кого: для нашого комюніті Women of Fortune та усіх жінок, які б хотіли поміняти щоденні стіни на щось свіжіше, попрацювати і поспілкуватись в креативному місці з однодумцями.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Практичний семінар "Що робити, щоб дитина залишалась здоровою?"
22.02.2019 19:00

На семінарі ви дізнаєтесь:- що таке психосоматика та звідки походять захворювання;- як запрограмувати організм дитини на здоров‘я;- який вплив батьків на здоров‘я дитини;- методи Зцілення з любов‘ю!Вас чекають• практичні відпрацювання деструктивних переконань;• тілесні практики;• дихальні практики;• арт- терапевничні завдання;• техніки візуалізації.   Тренінг розроблений за авторською методикою психолога Олени Демедюк (з врахуванням сучасних наукових психологічних методик Європейських психологів).   Раннє бронювання до 16 лютого - 300 грнпізнє бронювання з 17 лютого до 21 лютого - 350 грнОплата в день семінару - 400 грн.   Реєстрація та деталі за вказаними номерами телефонів.

Курс фотографії "Lighthouse PRO"

Короткий зміст курсу: Заняття 1: Вступний урок .Фотобізнес, власна студія, командна робота та планування зйомок, робота з моделлю.Заняття 2: Світло (теорія).Типи світла, світлові схеми, робота з зовнішнім спалахом.Заняття 3: Cвітло (практика).Направленість світла, постійне та імпульсне світло, модифікатори та аксесуари. Заняття 4: Художні портрети.Типи зйомок у темному ключі, використання кольорових фільтрів, робота з контрастом світла.Заняття 5: Рекламна та стокова фотографія.Зйомка у світлому ключі, світлові схеми для рекламної, стокової , fashion та інших зйомок.Заняття 6: Зйомка групових портретів.Робота та схеми світла для групових портретів. Рекомендації та лайфхаки.Заняття 7: Зйомка з природним світлом.Як досягнути якісного результату при роботі з денним світлом. Переваги та недоліки.Заняття 8: Практика4 години практики, 2 стилізовані зйомки, робота у команді, робота з моделлю, круті кадри у ваше портфоліо!   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням.

Зустріч Флеммінга Бесенбахера, з молодими українськими вченими

Професор Флеммінг Бесенбахер зустрінеться з молодими українськими вченими і стартаперами.Тема зустрічі: Новітні наукові розробки, їх зв’язок зі сталим розвитком і роль бізнесу в корисних інноваціях.Професор Флеммінг Бесенбахер – датський учений, голова Наглядової ради Carlsberg Group і член Ради директорів Фонду Carlsberg, голова правління лабораторії Carlsberg, а також заступник голови інноваційного фонду Данії. Він був директором-засновником міждисциплінарного центру нанонауки (iNANO), Університет Орхус, з 2002 по 2012 рік. Почесний доктор 16 китайських університетів, професор Бессенбахер також отримав відзнаки за свої дослідження у Данії та за кордоном.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Як правильно підібрати догляд для волосся

Під час зустрічі ми допоможемо визначити який догляд потрібний саме Вам.Розкажемо про:- як правильно мити голову;- наносити шампунь, бальзам/маску, та засоби, що не змиваються.- особливості кучерявого і натурального волосся,фарбованого, висвітленого-що підійде саме Вам.- реконструкцію волосся в салоні і в домашньому використанні.Дамо відповіді на Ваші "наболілі" запитання і розвіємо найпопулярніші міфи (кератин, хендмейд маски, щоденне миття голови).   Реєстрація за вказаним посиланням.

Майстер-клас "Макаронс"

Програма майстер-класу:1. Історія Макаронс.2. Який потрібний інвентар?3. Які потрібні інгредієнти для приготування макаронс?4. Які основні помилки допускають при випіканні та як їх оминути?5. Які начинки ідеальні для макаронс?6. Етапи приготування та випікання макаронс?7. Як правильно зберігати макаронс?     Кондитер розповідає теорію, пояснює основні моменти приготування та випікання макаронс і показує всі етапи від підготовки до кінцеваого оформлення макаронс. Під час майстер-класу ви обговорюєте нюанси випікання та отримуєте навики.Коли приготуються всі солодощі, ми фотографуємось, ділимось враженнями та дегустуємо макаронс!Ось так, в дружній атмосфері ми з вами навчаємось та проводимо час!   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням.

Тренінг "Система управління персоналом"
22.02.2019 09:00
вул. Федьковича 51А (Macro Consulting Group)

Програма тренінгу:HR стратегія:розробка та впровадження.• Місце, роль та ключові зони відповідальності HRM в компанії;• Критерії ефективної HR стратегії та її зв’язок з загальною стратегією та цілями компанії;• Інструменти розробки ефективної HR стратегії (аналіз наявних та очікуваних ресурсів, постановка цілей, верифікація стратегії);Профіль посади. Підбір та адаптація персоналу.Оцінка діяльності (performance appraisal)Навчання та розвиток.• Визначення актуальних потреб у навчанні та розвитку;• Порівняльна характеристика “soft & hard skills” та підбір оптимальних форм та методів навчання;• Ключові принципи розробки та впровадження індивідуальних кар’єрних планів для працівників компанії; Вартість навчання: реєстрація та оплатадо 31.12.2018 - 4000 грнз 01.01 - 31.01.2019 - 4 400 грн.з 01.02 - 10.02.2019 - 4 800 грн. з 11.02 - 5 300 грн.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.

Семінар "Хто такий HR?"
22.02.2019 18:30

Хто такий HR-менеджер?Абсолютно не нова професія і дуже затребувана в сучасному світі. Hr - це людина, яка працює з колективом, наймає, мотивує, сприяє розвитку та росту і все з однією метою, ні не суспільною, а з метою збільшити ефективність роботи, покращити доходи компанії.Хоч Hr-менеджер і працює з людьми, будь-яка його робота зводиться до цифр, а цифри до грошових одиниць. І тут, КРІ - в допомогу, звісно ж.HR - це модератор, каталізатор команди. На нього покладено велику відповідальність і саме з нього “спитають” про ефективність роботи команди, підлеглих.Які еволюційні етапи доводиться проходити молодому фахівцю?Які ролі включає в собі hr-менеджмент? З якими проблемами стикається HR-менеджер в роботі.На якому життєвому циклі компанії потрібно впроваджувати HR процеси?   Деталі за вказаним номером телефону.

Субота, 23 лютого 2019

Vedel Workshop - Songwriting - Alloise
23.02.2019 14:00
вул. Заводська, 31

Під час воркшопу будуть розглянуті наступні теми:- Що таке пісня. Які пісні «живуть» довше за інші; - Головна ознака того, що Ти можеш писати пісні; - Як віднайти своє джерело творчості; - Як обрати структуру, стиль та настрій пісні; - Як досягнути цілісності композиції у звучанні та сприйняті; - Що робити для того, щоб Тебе слухали, коли Ти звучиш; - Види співпраці в сонграйтінгу (при написанні пісень); - Пісні, що стають «хітами» та їх особливості; - Методи та підхід до написання пісень за різних умов ( пісня для власного виконання / для іншого артиста, радіохіт / альтернативна / пісня «в стіл», саундтрек до театральної вистави / кінофільму та інше); - Де шукати натхнення; - Чому психіка - це теж Твій інструмент у музиці; - Як справлятись із емоційним вигоранням, якщо таке раптом сталось; - Як бути новим та цікавим завжди.   Реєстрація за вказаним посиланням.

VFX Lviv: Візуальні ефекти, анімація та Matte Paint в кіно

Потужний мітап для тих, хто цікавиться візуальними ефектами, 3d анімацією та створенням оточення (matte paint) в кіно. Вас чекає 5 годин інтенсивних доповідей провідних спеціалістів галузі.Наші спікери:- Марина Маркович, Lead producer компанії Postmodern Digital- Олена Мась,VFX Producer компанії Postmodern Digital- Анастасия Чумак, Lead Matte painter / Concept artist Postmodern Digital Будуть розглянуті наступні теми:- Сфера комп'ютерної графіки в Україні (доповідь).- 3D анімація в кіно: особливості та основні принципи (доповідь).- Matte painting в кіно (доповідь).- Менеджмент в кіно виробництві (Дискусія з доповідачами).   Вартість:До 18 лютого: 300 грнПісля 18 лютого: 500 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Курс "Романтика в Парижі"

Курс "Романтика в Парижі" це кокетливі і стильні дизайни. Розпис виконаний в досить простий і швидкісний акварельного техніці гель лаками.На курсі ви навчитеся створювати ніжні, швидкі, легкі дизайни.   Вартість - 600 грн.З собою мати: тіпси 10 шт; баф; пензлик для тонких ліній: Komilfo liner 7 або 9 (можна аналог).   Реєстрація за вказаним посиланням.  

Майстер-клас "Вечір М'яса"

Програма майстер-класу:1. Ребра BBQ.Свинні реберця запечені в соусі BBQ.2. Велінгтон з телятини.Святкова страва з яловичини: м'ясо, запечене в тісті.3. Свинна полядвиця з прянощами.4. Тушкований кролик в медово-пивній глазурі.5. Соуси до страв.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Курс "Wild Animals"

Хочете здивувати своїх клієнтів новими малюнками? Навчитися малювати тварин не складно, якщо розкласти по поличках усі етапи побудови, розібратися з пропорціями, підкорити симетрію, і правильно розставляти світлотіні.Вартість - 600 грн.З собою мати : тіпси; баф; простий олівець (добре заточений або автоматичний); пензлик для тонких ліній: Komilfo liner7 або 9 (можна аналогічний).   Реєстрація за вказаним посиланням.

Майстер-клас з ножового бою "Від професіонала - професіоналу"
23.02.2019 10:00

З метою підняття рівня кваліфікації та майстерності, поглиблення досвіду проведення боїв короткоклинковою зброєю, ознайомлення з технікою існуючих шкіл ножового бою в Україні - Львівський відокремлений підрозділ федерації ножового бою запрошує Вас на майстер - клас "Від професіоналу - професіоналу"   Під час майстер - класу ми розберемо:1. Роботу неозброєної руки. Неозброєна рука дуже важлива частина арсеналу ножовика, вона охоплює більше дій ніж рука із ножем, і тому дуже важливо розуміти її потенціал і задіювати її максимально ефективно.2. Контратаки. Ми поділимося деякими напрацюваннями нашого клубу, а також методиками для швидких і вчасних контратак.3. Тактичні дії. Розглянемо 3 види тактик які ми виділяємо, їх сильні і слабкі сторони. Коли їх варто застосовувати і яка із них підійде саме Вам.   Деталі за вказаним посиланням.

Тренінг "Подорож до світу власної Жінки"

Дводенний тренінг розрахований на жінок, що прагнуть саморозвиватись та саморозкривати власну “Жінку”, яка прагне життєвої гармонії, душевної наповненості та енергетичного балансу, яка не зупиняється перед труднощами, проявляючи свою силу, в той час залишається ніжною та беззахисною.Пророблена робота дозволить:- нашій жіночності бути собою;- розкрити нові сторони нашої чуттєвості та сексуальності;- відчути легкість у сприйнятті жіночої реальності;- вийти за рамки власних обмежуючих переконань; - наповнити себе відчуттям свободи; - стати впевненішими у власних проявах; - налагодити або створити близькі стосунки з партнером та покращити відносини з близькими; - відчути власне тіло, як ресурс до задоволення.   Вартість двох денного курсу: 1300 грн до 10.02, 1500 грн до 20.02 і в день заходу 2000 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Тренінг по запобіганню жорстокого ставлення до тварин
23.02.2019 09:00

Безкоштовне навчання про те, як працювати з поліцією для боротьби з жорстоким поводженням з тваринами. Для Громадських організацій м. Львова.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Син маминої подруги: Дмитро Герасименко

Це такий івент, якого нам не вистачало самим. Це абсолютно чесно про те як робляться великі справи. На прикладах, із цифрами та конкретними алгоритмами дій. Майже Бренсоновське "Screw It, Let's Do It!".Отже, розпочнемо ми разом із Дмитрій Герасименко - CEO CustomTech, але в паралельній реальности Дмитро tour/production/stage manager і наробив таких справ, що ви будете записувати кожне його слово!   Вартість: 250 грн.   Зареєструватися та придбати квитки можна за вказаними посиланнями.

Розширений курс: Перша допомога в екстремальних ситуаціях

Теми курсу: - Особиста безпека;- юридичні аспекти першої допомоги;- Зупинка масивних кровотеч- перевірка рівня свідомості;- серцево-легенева реанімація- робота з автоматичним дефібрилятором (AED),- підозра на інфаркт;- підозра на інсульт;- пневмоторакс; - судоми (епілептичний припадок);- удавлення; - утоплення;- виклик швидкої;- опіки;- обмороження;- вивихи;- переломи;- іммобілізація шиї/хребта;- іммобілізація з шоломом / зняття шолому;- особливості першої допомоги при ДТП;- синдром тривалого здавлення;- гірська хвороба;- сонячні удари;- електротравми;- черепно-мозкова травма.- гострі алергічні реакції;- особливості першої допомоги при масовій травмі;- основні прийоми евакуації;- 3 години симуляцій - ситуації подібні реальним, спеціальний грим, спецефекти, постраждалі;- Після курсу видається сертифікат.- Тривалість: 16 год.   Вартість курсу: 1400 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.Після реєстрації прийде більше деталей на viber, а у разі відсутності на електронну пошту.

Ікона таємнича і реальна - надихаючий курс від Іконописної школи

"Ікона таємнича і реальна" - надихаючий курс від Іконописної школи Українського Католицького Університету.Тривалість: три вікенди у малих групах (5-7 осіб).Програма: екскурсія на експозицію стародавніх ікон у Національному музеї; лекція “Ангели - зображення нематеріального буття”; написання ікони арх. Михаїла або арх. Гавриїла (на вибір).   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Семінар "Я та мої стосунки"

Коли ми перебуваємо в позитивних взаєминах, то отримуємо енергію; виникають почуття впевненості, самодостатності, підвищується самооцінка. Інколи людина не може збагнути, чому особисті чи професійні стосунки не складаються. За допомогою асоціативних карт ви опрацюєте різні теми та пошукаєте відповіді на важливі запитання, а саме: - аналіз власного досвіду з дитинства і до сьогодні;- дослідження своїх звичних стратегій та пошук кращих форм взаємодії з іншими людьми; - які мої психологічні кордони;- чому важливий зворотній зв’язок у стосунках; - бажання та страхи - які кроки важливо робити назустріч своєму партнеру; - довіра та відповідальність у стосунках.   Вартість заходу: при оплаті до 13.02 – 600 грн.; при оплаті до 20.02 – 800 грн.; при оплаті після 20.02 –1000 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Майстер-клас Сусанни Карпенко

Сусанна Карпенко, керівник фольклорного гурту “Божичі” та дитячого фольклорного гурту “Райгородок”, ініціаторка та солістка музичного проекту “Візерунчасті пісні”, завідувач відділу фольклору НЦНК "Музей Івана Гончара", учасниця спільних музичних проектів з Олегом Скрипкою та Ле Гранд Оркестром, музичний керівник вистав театру ім. Івана Франка “Morituri te salutant” та “Райськеє діло”, "Життя - це сон", дослідниця та українського традиційного мелосу та пісенних традицій різних народів світу. Матерією майстерні будуть пісні з Крячківки та з інших сіл Полтавщини.   Вартість участі – 700 грн. при реєстрації до 15 лютого включно, або 900 грн при реєстрації після 15 лютого.   Майстер-клас розрахований на тих, хто вже має певний досвід і навики співу, вміє тримати свій голос, тому просимо вислати будь-який запис свого співу на вказану електронну пошту.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Lviv. PRO Brand: Pr & Reklama

План лекцій:- intensive 1. Цілі та задачі піар і реклами. KPI піар фахівця. Аватар клієнта. Практичне завдання.- intensive 2. BTL інструменти. Взаємодія з журналістами і лідерами думок. Прес-конференції, прес-сніданки, прес-тури. Практичне завдання.- intensive 3. Соціальні мережі як інструмент просування бренда. Взаємодія з блогерами: співпраця, вартість, рентабельність. Лайфхаки. Практичне завдання.- intensive 4. Брендинг. Запуск реклами в соціальних мережах (практика). Кейси/   Вартість курсу - 3000 грн (4 заняття по 2 години)Кількість студентів у групі обмежена.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Воркшоп "Як створювати ідеї використовуючи креативні методології"
23.02.2019 11:00

6-годинний воркшоп про те, як створювати ідеї використовуючи креативні методології. На воркшопі ми з вами:— дізнаємося, що таке креативні методології— на практиці пройдемося по технікам брейшторма— знайдемо дзен для генерації ідей— навчимося оцінювати свої ідеї— поговоримо про те, що таке групова динаміка і як вона впливає на створення атмосфери для креативних ідей— навчимося фасилітувати брейншторм сесії.Воркшоп планується бути дуже інтерактивним, навчання відбуватиметься в ігровій формі. Буде багато нетворкінгу і піци.Sam Mamedov — засновник та креативний директор Karton Digital Agency. Дипломований викладач креативних методологій.Мова доповідача: російськаВартість: 600 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Workshop по скульптурі від Vague Sadan
23.02.2019 11:00
вул. Винниченка, 30

Що на вас чекає: - 2 дні по 6 годин практики і тільки практики. - Садан допоможе вам створити бюст вашого персонажа, монстра чи будь-якого створіння на основі попередньо вибраного вами концепту. - Ви навчитесь основам роботи зі скульптурним пластиліном, зрозумієте процес створення скульптур. - Отримаєте повний контроль та допомогу у створенні бюсту вашої істоти. - Розбиратимемо ваші скульптури, базуючись на анатомії, а також композиційних правилах.- Неформальне спілкування, знайомства.За лінь, неуважність і неправильну анатомію отримуватимете по пальцях!Вартість - 1500 грн.   Зареєструватися та придбати квитки можна за вказаними посиланнями.

Тренінг "Про гру, соціалізацію і комунікацію дітей"
23.02.2019 10:30
вул. Некрасова 45

Запрошуємо батьків, педагогів, психологів на тренінг «Про гру, соціалізацію і комунікацію дітей»На тренінгу ви дізнаєтеся, як формується дитяча гра у різному віці, як гра впливає на соціальний і комунікативний розвиток дитини, в які ігри потрібно грати з дитиною, щоб вона отримувала нові знання та вміння.Ми поговоримо про те, як організувати звичайну гру особливим дітям так, щоб ця діяльність була корисною та приємною і для вас і для ваших дітей. Ведуча тренінгу: Олена Дерень – логопед, практичний психолог, магістр корекційної педагогіки, голова громадської організації «Лоґо».   Вартість участі за умови повної передплат - 300 грн.Вартість участі за умови оплати в день тренінгу – 400 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Реколекції "Справжня любов чекає"

Реколекції - це час особливої задуми над своїм життя, час уваги до голосу Божого.   Реколекції "Справжня любов чекає" - чудова нагода навчитися краще розуміти своє серце і пізнати, що таке справжня любов. В стінах затишного Сімейного інноваційного простору "ЯкВдома" в нас буде нагода завдяки молитві, цікавому спілкуванню і часу для роздумів зібрати до купи (це означає слово "реколекції") те, що ми могли розсипати в гаморі щоденник обов'язків і клопотів.   Дані реколекції є важливою умовою для складання Обітниці "Справжня любов чекає"   Зі собою потрібно взяти: вервицю Святе Письмо хороший настрій Вік учасників: 14-30 років. Вартість: 200 грн.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Майстер-клас "Порційні десерти (кенді-бар, фуршетний стіл)"

Програма майстер-клас:1. Десерт в стакані "Dark Chocolate": шоколадний бісквіт, апельсиновий крамбл з шоколадними дропсами, апельсинове компоте, шоколадний мус .2. Тарталетки: пісочне тісто, малинове кулі, полуничний мус, крем Шантії.3. Кекс "Шоколад-карамель": шоколадний кекс, солона карамель, шоколадний мус, італійська меренга.4. Десерт "Солодке тріо": шоколадно-карамельний бісквіт, солона карамель, кавовий крем, шоколадний крамбл.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням.

Воркшоп "Creating a Buyer Persona"
23.02.2019 11:30

Хто є вашим клієнтом? Чи справді ви знаєте його? Відомо, що B2B чи В2С - це все одно P2P (Person to Person), а в цифрову еру персоналізація стає game changer-ом. Запрошуємо на воркшоп "Creating a Buyer Persona" 23 лютого (субота).Що будемо робити?- Розбиратися, що потрібно знати про клієнта в digital age;- Дізнаватися, що таке buyer persona, і для чого вона потрібна;- Розглядати різні методи створення та приклади персон покупця;- Дизайнити та обговорювати buyer persona для різних кейсів.Для чого:- Щоб навчитись ефективно заточувати свої маркетингові та business development стратегії та комунікації під клієнта;- Стати зрозумілим і привабливим для клієнта, вибудувати з ним відносини;- Збільшити конверсії та ROI.   Вартість воркшопу: 300 грн.   Як взяти участь у воркшопі?1. Заповнити реєстраційну форму за вказаним посиланням.2. Оплатити участь у заході;3. Отримати підтвердження реєстрації.

Copywriting Days
23.02.2019 11:00

Це подія для тих, хто: ▪ не визнає “ctrl c/ctrl v”, текстів під копірку, позбавлених сенсу.▪ не має в штаті копірайтера, але розуміє, що текст - важливий інструмент залучення аудиторії. ▪ пише тексти для соціальних мереж, сайтів, лендінгів і прагне, аби вони чіпляли, надихали, стимулювали до дій. ▪ тільки планує почати писати і хоче одразу навчитися робити це сильно.В програмі:▪ як треба мислити, щоб писати сильні тексти? ▪ текст без “сміття” - скорочення текстів до змісту, пошук зайвого.▪ як не просто зв’язати слова до купи, а вплести їх в емоційну історію?▪ вправи на розвиток креативності.▪ пошук оригінальних ідей для створення контенту.Формат занять:▪ індивідуальні практичні вправи;▪ робота в парах і групах;▪ колективні брейншторми;▪ навчальні ігри.Вартість інтенсиву:2 дні = 800 грндля студентів #SmmFactory - 700 грнУ вартість включено кава-перерви. без обіду.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Тренінг "Онови Себе"
23.02.2019 10:00

На тренінгу "Онови себе" ви отримаєте:- відповіді на важливі запитання;- розуміння куди рухатися далі і що для цього потрібно.Наш одноденний тренінг – це глибинна робота з внутрішніми станами, ресурсами, цілями. Багато усвідомлень та створення "золотої" стратегії власного оновлення! При реєстрації та оплаті до 17 лютого включно, вартість тренінгу становить 1800 грн., з 18 лютого - 2000 грн. і в день проведення тренінгу - 2200 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Майстер-клас "Пряма чи непряма реставрація - вибір за вами?"

У програмі:- морфологія жувальних поверхонь дистальної групи зубів;- біомеханіка;- методики мінімальної інвазивної підготовки;- точне моделювання;- щоденні tips&tricks від Karol Babiński."Пряме композитне відновлення жувальної поверхні - я переконаний, що це більше ніж просто пломба, це витвір мистецтва і ця робота може бути цікавою та натхненною. Вважаю, що навички, які є обов'язковими для виконання ідеальної реставрації, також незамінні у багатьох інших напрямах стоматології. Сподіваюсь на ефективну співпрацю з вами на курсі" (с) Karol Babiński.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.  

Тренінг "25 зіркових ораторських прийомів"
23.02.2019 19:30
вул. Шпитальна, 9 (2 поверх)

Що то буде? Тренінг з ораторської майстерності зірок, під час якого ви дізнаєтеся: – 5 секретів Стіва Джобса: як слухняний хлопчик за рік трансформувався в крутого оратора? – 5 секретів Джорджа Карліна: як зробити будь-яку історію цікавою за допомогою логічних акцентів? – 5 секретів Сергія Притули: яким чином простота приваблює і чому не завжди? – 5 секретів Опри Уінфрі: як завжди “бути в темі” та приваблювати слухачів одним своїм поглядом? – 5 секретів Лева Троцького: чому для оратора важлива лаконічність та як її навчитися? Під час тренінгу ви освоїте різні зіркові прийоми та по максимуму прокачаєте в собі оратора.   Вартість - 250 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Open LNU Programming Contest 2019

Унікальний шанс позмагатися з найкращими програмістами ЛНУ! Відкрита індивідуальна першість ЛНУ з програмування 2019 відбудеться в суботу 23 лютого на факультеті прикладної математики та інформатики ЛНУ ім. І.Франка. Запрошуються всі бажаючі, участь безкоштовна!   Змагання пройдуть за правилами ACM ICPC та будуть індивідуальними. За 4 години учасникам буде запропоновано розв'язати від 10 до 12 задач різної складності. Переможе учасник який розв’яже найбільше задач. На всіх учасників чекають цікаві сюрпризи і несподіванки!

Курс "Дієтолог-нутріциолог"
23.02.2019 10:00

Бажаєш отримати не лише корисні знання, а й професію? Тоді це для тебе! .У процесі навчання ви отримаєте:- знання;- практичні інструменти;- покрокові алгоритми для ведення клієнта від А до Я.   Після закінчення ви отримаєте не тільки знання, а й сертифікати.   Реєстрація та деталі за вказаними номерами телефонів.

Курс "Інструктор аеробних програм"

Класична аеробіка – це система вправ, що включає в себе танцювальні рухи, кроки і гімнастику в танцювальному супроводі. Заняття аеробікою - це рухи під музику, які стимулюють роботу серцево - судинної та дихальної систем. Класична аеробіка приваблює своєю доступністю, емоційністю та різноманітністю. Ви вирішили стати тренером аеробних програм? «Класична аеробіка» - це абетка інструктора групових програм. Для втілення вашої мети варто пройти курси інструктора аеробіки. Інформацію та практичні навики зможете одержати під час навчання тренерів в школі інструкторів Ківі Фітнес. Програма навчання інструктор з аеробіки розрахована для всіх бажаючих. Мета курсу: відпрацювати техніку базових кроків, навчитися проводити тренування з аеробіки початкового рівня. Структура курсу «Інструктор аеробних програм» : - Цілі та завдання класичної аеробіки; - Структура заняття з класичної аеробіки; - Методи проведення розминки; - Класифікація і техніка виконання базових кроків аеробіки; - Музичний супровід; - Види і техніка подачі команд інструктором; - Методи складання та вивчення комбінацій; - Правила техніки безпеки на уроках класичної аеробіки. Заборонені вправи.Реєстрація за вказаним посиланням.

Wedding flowers workshop
23.02.2019 10:30

Відкриваємо бронь на наш квітковий воркшоп⠀Ти зробиш крутий букет нареченої та бутоньєрку!Композицію на стіл гостей/ президіум. З сервіровкою, як на фото з пінтересту;Разом зробимо фотозону;Зробимо прорахунки та підготуємо кошторис нареченій;Для Тебе буде консультація від блогера, як ефективно та цікаво вести інстаграм!⠀Від воркшопу Ти отримаєш досвід і натхнення!- практичні навички оформлення, складання, комбінації квітів та деталей декору;- фото робіт, квітів та бекстейдж, а ще відео, які зможеш виставити в себе на сторінках та показувати клієнтам;- бланк-кошторис та інформацію як робити прорахунки;- нетворк: в нас будуть весільні організатори, фотографи, відеографи та секретні гості і реальна наречена;- ми поділимось контактами наших постачальників, партнерів і підрядників;- оплачуване стажування на наших весіллях і можливість працевлаштування.   Реєстрація та деталі за вказаними номерами телефонів.

Семінар Діани Філатової "Йогатерапія Хребта"

Програма семінару1-й день 23 лютого. 11.00 – 17.00- Анатомія і біомеханіка хребта.- Кістковий, хрящовий, м’язовий та зв’язувальний апарат хребта.- Зв’язок хребта, тазу та нижніх кінцівок.- Лордоз і кіфоз: норма і патологія.- М’язовий корсет: як змусити працювати глибоку мускулатуру.- Принципи безпечної практики йоги.- Тактика йогатерапії.Тривалість – 6 годин (теорія та практика)2-й день 24 лютого. 11.00 – 17.00 год- Остеохондроз хребта: визначення, причини і наслідки.- Джерела болю при остеохондрозі.- Міжхребцеві грижі і протрузії: класифікація, причини, проти покази.- Спондилоартроз, спондильоз, корінцевий синдром.- Методи і можливості йогатерапії.Тривалість – 6 годин (теорія та практика).   Вартість семінару:1400 грн. – «рання пташка» (при оплаті до 8 лютого)1600 грн. – при оплаті до 15 лютого1800 грн. – при оплаті після 15 лютого або в день події.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.

Воркшоп "Продажі в Instagram для бізнесу"
23.02.2019 11:00

Кожного курсу чи консультації ВИ задаєте одні і ті ж запитання: Як просуватися бізнесу в інстаграмі? Чи продає інстаграм і як розкрутися в цій молодій соціальній мережі? Яку стратегію обирати? Як правильно оформляти та якими сервісами користуватися? Чи працює масфоловінг? Чи замовляти рекламу в блогерів? Знайти відповіді на всі ці та інші питання ви зможете на воркшопі «Стратегія продажів у соціальних мережах в інстаграмі» від Creative SMM.   На воркшопі ви: - навчитеся розробляти стратегію контенту та бюджетів;- отримаєте корисні поради, лайфхаки;- навчитеся користуватися сервісами для обробки фото;- також поговоримо про алгоритми цієї соцмережі;- застосуєте знання на практиці та здобудете безцінний досвід.   Вартість - 250 грн. Для наших випускників ціна 100 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

HOW to SELL

HOW TO SELL – ваш квиток щоб, змінити своє мабутнє в сфері ІТ-продаж!23 лютого 2019 року *200 + учасників *7 спікерів *9 год потужних доповідей *4 год афтепатіНа вас чекає 7 спікерів, які з’їли собаку в сфері продаж. Вони поділяться з вами позитивним та негативним досвідом, а 2 воркшопи розкриють перед вами всі технічні та практичні частини роботи, навчать як правильно взаємодіяти з клієнтами в стресових ситуаціях або, коли “горить” контракт.Вас зацікавить ця конференція якщо:- ви IT Sales Manager, який мріє очолити відділ продажів- ви CEO або CTO, який хоче вивести свою команду на новий рівень- ви працівник аутсорсингової компанії, який хоче підвищити рівень своїх знань- ви новачок, який мріє стати крутим сейлз-менеджером- ви просто цікавитеся сферою продаж та любите нові знайомстваВпродовж цілого дня у вас буде можливість поспілкуватися з потенційними клієнтами та власниками великих IT-компаній, які в майбутньому зможуть стати вашими партнерами.Спікери: 1. Uliana Krains'ka - Head of Marketing and Lead Generation at JetSoftPro (www.jetsoftpro.com).-відвідала 27 країн світу;- вважає, що треба відвідувати країни, на які продаєш;- вірить, що найкраще навчання через практику;Цього разу ми будемо вчитися на практичних кейсах. Тому що досвід - це певна кількість невдач і failure is okey!2. Igor Nakonechnyy - МВА.- засновник HappyPro Academy- консультант з ІТ продажів та бізнес розвитку.- відвідав 18 країн- жив 4 роки поза Україною (2 в ЄС і 2 в США)- близько 2тис.+ годин публічних виступів, лекцій та авторських радіо програм- 7+ років в ІТ продажах- 3.5 років поспіль - перший у Львові курс з ІТ продажівЗгодом оприлюднимо повний список спікерів!Придбати квитки: https://2event.com/uk/events/1607951Дата і час проведення:23 лютого, 10:00 – 19:00 (з 09:00 – починається реєстрація учасників, після 19:00 – починається афтепаті)

Майстер-клас "Пошиття весняного букетику"

Майстер-клас цікавий і актуальний.Кому буде цікаво? :- дорослим, хто не вміє шити або цікаво спробувати себе саме у швейній флористиці;- а особливо діткам від 10 років;Вартість майстер-класу: 270 грн.У виробі 3 тюльпанчики. Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Майстер - клас авторської скульптури "Joy of Love"
23.02.2019 13:00
вул. Наукова, 7б (кафе Інтемпо)

Запрошуємо усіх на унікальний мастер - клас від чарівної феї Катерина Новак (Kateryna Novak) та майстерні авторської скульптури Novak Joy Sculpture.Вартість: 280 грн. Вік: від 6 - 106 років.Тривалість: 2,5 год ( з перервою на чай)Знижка - 10 % для 2 і більше дітей з сім"ї.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Cемінар “Здорові діти сьогодні - майбутнє завтра”
23.02.2019 11:00

Підхід до здоров’я має бути комплексний! Як змотивувати своїх дітей до здорового способу життя і навчитись виявляти перші симптоми захворювань розкажуть експерти в медицині, психології та дієтології.Ми детально поговоримо про:- Як слідкувати за здоров’ям дитини і перетворити це в корисну звичку.- Причини виникнення сколіозу та кіфозу у дітей, методи виявлення порушення постави.- Як правильно підібрати харчування для дитини, так, щоб вона любила корисну їжу.- Як зробити корисне солодке і подбати про імунітет дитини.- Особливості спілкування з дитиною: як перебороти всі “не хочу” і “не можу”.- Як створити гармонійну і здорову сім’ю.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Бізнес-сніданок з Андрієм Длігачем
23.02.2019 10:00

Бізнес-сніданок із майстер-класом відомого футуролога і стратега Андрія Длігача. Подія для власників бізнесу.Довгий горизонт: Нова економіка. Які технології і соціальні зміни визначатимуть ринки у 2022-2025 роках?Середній горизонт: Як підготувати бізнес до економічної кризи. Стратегії на 2020-2021 роки.Короткий горизонт: Ефективні бізнес-моделі у 2019 році. Також у форматі обговорення можна запропонувати бізнес-ідею для креш-тесту майбутнім під модерацією Андрія Длігача. Андрій Длігач – д.е.н., практик ринкових проривів.CEO Advanter Group. Співзасновник бізнес-спільноти Board. Інвестор і радник технологічних стартапів.Член рад директорів Digital Transfotmation Institute та SingularityU Kyiv.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Зустріч з Соломією Чубай "Я - з іншої планети"
23.02.2019 13:00
вул. Ярославенка, 21

Ця зустріч про те, як це бути мамою дитини з аутизмом, про виклики і радості звичайного і особливого материнства, про інклюзію і соціальне прийняття, про мрії і перешкоди, дружбу і щастя...Разом з Соломією зустріч творитимуть її колеги-музиканти, які презентуватимуть декілька пісень з альбому "Колискові для Олекси".   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Воркшоп "Прикраса із гербарієм"
23.02.2019 13:00
вул. Гавришкевича, 4 (Haluzka store)

Цієї суботи запрошую на воркшоп по виготовленні скляної прикраси із гербарієм в техніці тіфані.Проведе воркшоп Olena Demkiv, яка майстерно навчить вас різати, шліфувати і спаювати скло. Ви зможете самостійно обрати сушені квітки і скласти із них композицію - ми допоможемо. В процесі воркшопу ви виготовите одну прикрасу – підвіску або брошку (на ваш вибір), і заберете з собою одразу після закінчення МК.   Вартість участі 400 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Практика інтегрованої холодинаміки
23.02.2019 10:00

Це можливість ознайомитися з практикою Інтегрованої Холодинаміки, відчути з якою швидкістю змінюється внутрішній стан.Якщо при роботі в звичній психотерапії когнітивні зміни проходять швидко, але емоційні протягом тижнів, то в Інтегрованої Холодинаміка емоційні зміни приходять через кілька годин або хвилин.Вміючи розуміти себе, свої глибинні справжні мотиви реакцій і поведінки, приймаючи безцінний досвід, Ви розриваєте замкнуту ланцюг подій, перестаєте притягати у своє життя небажані ситуації і ваша проблема вирішується в реальному житті сама по собі.Програма розглядає такі питання:• Мета, помилкові цілі, визначення справжнього мотиву, концепція: «мотив - рушійна сила досягнення СВОЇХ СПРАВЖНІХ цілей».• Робота з перешкодами, прийняття рішень в екстремальних ситуаціях.• Робота з емоційними станами: схема емоційного реагування, шантажні і справжні емоції, методика «антірефлекс» або як перестати бути «собакою Павлова».• Особливі стани свідомості: «тут і зараз», вироблення «Позиції спостерігача», зняття емоційних переживань, завершення і опрацювання негативних подій минулого.• Моделювання ефективної поведінки на основі цілісного мисленнявартість:3000 грн c людини2600 грн з людини з колегоюЗаповніть анкету (Анкета Вас ні до чого не зобов'язує, але Ви будете включені в розсилку новин по ноосферному навчання)

Семінар з системного моделювання, робота по запиту

Ми запрошуємо на семінар людей, які вже не можуть як раніше, які можливо відчувають страх перед змінами але вміють дати собі «чарівний пендель» і спробують знайти для себе вихід. Для них ми постараємося зробити все, щоб допомогти пройти цей етап і вирватися на інший рівень. В результаті Ви отримаєте:1. Розуміння сенсу тієї проблеми з якою Ви прийшли.2. Завершення динаміки Вашої проблеми.3. Познайомитеся з системними закономірностями і принципами живих систем.4. Досвід участі в живих системах інших людей і "надсистемне" спостереження за ними (іноді це досвід, який вам до цього був не доступний).Метод пошуку парадоксів і роботи із запитом кожного учасника на цьому семінарі - системне моделювання по Зелінському А.В. Формат семінару: 2 дня по 8 годин, з 10:00 до 18:00.   Запис обов'язковий!Вартість семінару: 2000 грн при завчасній реєстрації до 1 лютого, 2500 грн - при реєстрації після 1 лютого. Щоб зареєструватись - потрібно внести аванс 500 грн.Індивідуальна робота 1200 грн.Оплатити можна в Центр йоги Айєнгара "Green Tara" або на карту Приват Банку: 4149 4993 1011 0687 (Ткаченко Денис).

ІХЛ: Курс вивчення Біблії Дабар

Інститут християнського лідерства - це середовище формації зрілих християнських лідерів, готових зайняти активну позицію в Церкві і суспільстві, нести Христа і Його цінності у всі сфери людського життя, словами і вчинками свідчити про Бога та з любов'ю служити іншим.Біблійний курс Дабар – місце, де ви зможете навчитись молитовному читанню та роздумам над Святим Письмом. Цей курс створений, щоб КОЖЕН християнин навчився читати Слово Боже, захоплюватись ним, розуміти його, щоб Слово Боже зцілювало наші серця, душі та життя.Ведучий курсу Дабар – монах паулин, Доктор богословських наук – отець Роман Лаба.   Вартість семінару: - 140 грн. (без харчування).   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Неділя, 24 лютого 2019

Текстильний майстер-клас "Оригінальний ручний принт" з Василиною Буряник

Це чудова нагода зануритись у креативну атмосферу в оточенні книг під музику та розповіді художниці про древню техніку принту на тканині. На вас також чекає особливий японський чай з «родзинкою», який спеціально для цієї події приготувала команда Gallery 101. Він сприятиме повному розслабленню та креативній медитації.Під час майстер-класу ви власноручно створите еко-торбинку - свій ексклюзивний і практичний витвір мистецтва. “Текстильний майстер-клас. Оригінальна техніка ручного принту з Василиною Буряник” - це симбіоз стародавніх технік, сучасних трендів екологічності, етнічності та незабутній досвід. Ми запрошуємо вас зануритися у атмосферу творчого релаксу.   Вартість - 450 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Практика Тибетські Пульсації

Йога Тибетських Пульсацій - це метод очистки нервової системи від негативного чи позитивного перезарядів. Те, що ми зазвичай називаємо "своїм характером", своїми звичками і схильностями, Йога Тибетських Пульсацій розглядає як напругу в певних органах. Емоційні, ментальні проблеми та хвороби, що виникають є результатом внутрішнього енергетичного дисбалансу: електричний заряд нервової системи навколо певних органів або занадто сильний, або, навпаки, занадто слабкий. І тільки коли органи знаходиться в нулі, щезають індефікації та з'являэться можливість еволюціонувати.   Для практики потрібно:- зручний одяг;- карімат, килимок чи покривало;- налаштованість на практику.   Вартість: 100 грнУвага, кількість місць обмежена!   Реєстрація за вказаним посиланням.

CYF йога-марафон
24.02.2019 11:30

Продуктивні практики від найкращих йога-майстрів ідеально доповнять ваші щоденні заняття. Комлекс майстер-класів підібраний для покращення тонусу м'язів, підвищення гнучкості і головне: тілесного та душевного оновлення. Адже йога, як ніщо інше, допомагає розслабитися та відпустити тривогу і стрес.   У програмі йога-марафону вас чекає:11:30 - 13:30 - майстер-клас від Marta Chorna "Баланс в йозі та в житті. Тримай баланс. Тренування концентрації через практику йога-асан для балансу";13:30 - 14:30 - перерва;14:30 - 16:30 - Медитативна практика "Пошук себе. З чого почати" від Андрей Дидык;16:30 - 18:30 - "Зміцнення м'язів спини. Робота з прогинами" від Інна Сідлярчук;А також конкурси та подарунки від наших партнерів! Всі учасники отримають сертифікати про проходження марафону від наших майстрів. Вартість квитків:До 4 лютого - 400 грн;До 18 лютого - 450 грнДо 24 лютого - 500 грн;В день події - 550 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Воркшоп "Вітражна шкатулка з гравіюванням"

Нарізати скло, шліфувати, обгортали фолією, вчитись гравіюванню, паяти та патинувати - звучить як багато тяжких та страшних процесів ?Але ми заручились підтримкою Danylo Onyshko, співзасновника бренду Leosklo і впевнені, що під час такого складного воркшопу кожному вдасться створити скляну шкатулку та оздобити її гравіюванням на свій смак.   Вартість воркшопу 850 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Курс "Китайський розпис"

Незвичайні зображення метеликів, квітів і екзотичних рослин і багато іншого!Основою цієї техніки є чисті мазки з плавним переходом кольору, завдяки чому малюнок здається живим, об'ємним і дуже виразним.На курсі ці дизайни виконуються за допомогою гель-паст і гель-фарб E.Mi, оскільки вони володіють достатньою пігментацією і ідеально підходять для китайського розпису!Вартість - 700 грн.З собою мати: тіпси чорні; пензлі: # 4 E.Mi, або # 4 Lady Victory, # 00 Рублёфф колонок або будь-лайнер для тонких ліній; дотс.   Реєстрація за вказаним посиланням.

IT-проектування "На перетині мистецтва та програмування"

Графічний дизайн — вид сучасного мистецтва, який полягає в створенні графічних об'єктів (листівок, логотипів, візиток, веб-сайтів) за допомогою різних видів графіки.   Сьогодні — це один з найбільш перспективних напрямів діяльності. Складно знайти зараз сферу життя, де б графічний дизайн не був задіяний. Все, що оточує нас на вулицях, в магазинах, в транспорті, в офісах і навчальних закладах, на телебаченні та в мережі Інтернет — скрізь можна побачити результат роботи графічних дизайнерів.   Розумна бібліотека завжди слідкує за технологічним поступом і пропонує своїм читачам зустріч із фахівцем даної галузі, графічним дизайнером, провідним викладачем Львівська Академія Start_IT - Lyubov Kurach. Поговоримо про усі тонкощі роботи графічного дизайнера та візьмемо участь у воркшопі "Новітній формат малювання пером"(з використанням графічних планшетів).

Недільний живопис

Весняний настрій вже в повітрі....Відчуваєте його барви, витончені поєднання кольорів, яскраву палітру...?Так? тоді гайда до нас!!Малювати!!   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Курс "Інструктор групових програм"
24.02.2019
вул. Сахарова, 45

Досі сумнівашся у виборі професії?Хочешь стати тренером,проте не можеш наважитись?Завжди мріяв поєднувати роботу та хобі?   Ми тобі допоможемо. Переваги професії:  - фітнес швидко розвивається і потребує все більше працівників; - приємно бачити результат, коли люди стають здоровими, радісними і красивими; - є можливість постійно підтримувати і власну спортивну форму; - у хорошого фахівця з часом формується власна клієнтська мережа, яка забезпечує фінансове благополуччя.   Не впусти можливість навчання «Інструктор групових програм»:- степ;- фітбол;- тайбо;- силовий клас;- стретчінг. Реєстрація та деталі за вказаними номерами телефонів.

Імпро-тренінг ‘’Натисни Play’’

Чи задавались ви колись питанням, як жити Приймаючи? Багато хто проживає своє життя на REPEATi.Приймати – це дозволити собі кожного дня натискати внутрішню кнопку Play!Запрошуємо на імпро-тренінг від Александр Пуляев. Тривалість – 1,5 год. Вартість – 100 грн. Програма тренінгу буде складатись з елементів імпро-театру (Improv), індивідуальної танцювальної і контактної імпровізації, перфомансу, brain –motion практик. Увага! Вхід на тренінг тільки за умови повної передоплати:1. Заповнити заявку на участь за вказаним посиланням.2. Проплатити 100 грн на карту Приват 5168 7425 0019 7896 Пуляев А.Н.3. Сповістити смс про здійснену оплату і від кого на вказаний номером телефону.Вам прийде підтвердження про ваше місце на тренінгу по смс.

Майстер-клас із олійного живопису "Картина за 4 години"

Щонеділі, запрошуємо усіх, кому уже виповнилось 18 років, на майстер-клас із олійного живопису "Картина за 4 години" - живопис+вино. З підказками та допомогою нашого художника, у теплій творчій атмосфері нашої студії Ви від початку до кінця відчуєте процес олійного живопису. Яку саме картину намалювати вирішуєте Ви, вибір можна зробити уже в нас в студії, або принести свій роздрукований варіант ( з телефону чи планшету буде не зручно. І не переживайте, якщо ніколи не малювали, або малювали і Вам не вийшло - ми Вам допоможемо. У Вас все вдасться!Для кращого настрою та налаштування на творчий процес - кожному повнолітньому гостю бокал вина у подарунок. Дозвольте собі відпочити в атмосфері мистецтва та творчості. Вартість: 500 грн-по передоплаті або 550 грн- в день майстер-класу. (з урахуванням усіх необхідних матеріалів). Попередній запис обов'язковий.

Vedel Talks - Alloise
24.02.2019 13:00
вул. Заводська, 31

На відкритій зустрічі у Vedel School - Школа Сучасної Музики, відома українська співачка, авторка пісень, композитор та акторка ALLOISE* поділиться з усіма присутніми власним дорогоцінним досвідом створення та написання пісень, розкаже про свій унікальний творчий шлях становлення як музиканта, розповість про тонкощі роботи в українському шоубізі, а також про роботу із Лесем Подерв'янським у театрі.   Вхід вільний!

English Sunday

Якщо ви обожнюєте говорити англійською незалежно від дня тижня, приходьте на безкоштовний розмовний клуб English Sunday у Львові від Green Forest! Щонеділі ви зможете практикувати розмовну англійську, знайомитися з класними людьми та спілкуватися за чашкою ранкової кави. Проводити зустрічі English Sunday будуть досвідчені викладачі Green Forest.   Вхід вільний.

Майстер-клас Віталія Воробйова "Портрет повного циклу"
24.02.2019 14:00

Майстер-клас проводить фотохудожник міжнародного рівня, віртуозний портретний фотограф, викладач і засновник власної школи фотографії, мандрівник та організатор фототурів Віталій Воробйов.    Програма майстер-класу:Теоретична частина: • Знайомство. «Мій шлях».• Особливості художнього портрету. Поняття «художність».• Джерела натхнення для фотографів.• Формування власного стилю або як відрізнятися від інших.• Робота з зірками. Відмінності від звичайних клієнтів.• Творчість та комерція.• Концепція зйомки. Шлях від ідеї до її реалізації:• Психологія роботи з моделлю. Довіра та відсутність страху.• Відповіді на запитання.Практична частина: • Зйомка. Робота з моделлю, світлом, прапорами, димом.• Корекція знімка у Lightroom.• Фінішна обробка у Photoshop.• Пост фотографії у Facebook.• Відповіді на запитання. Вартість участі у майстер-класі 1000 грн. при оплаті до 10 лютого, або 1200 грн. після 10 лютого.  Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Флористичний воркшоп
24.02.2019 13:00
вул. Гавришкевича, 4 (Haluzka store)

Цієї неділі поринемо у чарівний світ флористики разом із Вікторією - Lunaria flowers. З допомогою Вікторії складемо флористичну композицію із сухоцвітів та свіжих квітів. На ваш вибір можна буде зробити весняний вінок або ж букет. Оскільки ми використовуватимемо сухоцвіт і квіти які піддаються сушці - композиція буде прикрашати вашу домівку впродовж тривалого терміну ??Вартість воркшопу 650 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Майстер-клас з самооборони для жінок

Запрошуємо на черговий Майстер-клас з самооборони для жінок!Тут ви матимете змогу дізнатись, як себе поводити в загрозливих ситуаціях, що робити в разі нападу чи агресії на вулиці, в під’їзді, у ліфті; познайомитеся з найбільш ефективними техніками самозахисту. Особлива увага - роботі з підручними засобами, яка не вимагає від вас фізичної підготовки, на звільнення від захватів і на прийоми з використанням больових точок нападника.Попередній спортивний досвід не обов’язковий! Ми дуже відкриті і будемо раді бачити всіх жінок і дівчат, які хочуть навчитися основ самооборони (від 18 років). Не переживайте, якщо вважаєте, що не підходите за статурою / віком / спортивними навичками – програма майстер-класу розроблена для людей з різними параметрами і буде корисна як для тих, хто взагалі не займався спортом, так і для тих, хто вже має певний досвід у спорті чи бойових мистецтвах.Вартість участі: 250 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Майстер-клас "Інтуїтивний живопис"

Запрошуємо  всі хто бажає вивільнити всі емоції та дати собі волю в креативі. Майстер-клас має трепевтичний ефект, оскільки немає ніяких рамок та правил. Профісійний художник допоможе вам, якщо виникнуть якісь складнощі з технологічноми особливостями матеріалів та з комозіцією.У вашому розпорядженні буде полотно 60*60 см, необмежена кількість акрилової фарби та 3 години.Позитивні емоції гарантовані!   Вартість - 750 грн.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Лекція "Іван Голубовський - приятель та біограф Олекси Новаківського"

В Художньо-меморіальному музеї Олекси Новаківського відбудеться лекція "Іван Голубовський - приятель та біограф Олекси Новаківського". Відвідувачі матимуть нагоду ознайомитися із життєписом Івана Голубовського (1878 - 1957) - правника і громадського діяча, близького друга й шанувальника творчості Олекси Новаківського та його Мистецької школи. Також можна дізнатися більше про взаємини двох непересічних особистостей і роль І. Голубовського у збереженні та популяризації творчого доробку видатного українського художника.Вартість участі в заході - 30 грн.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Тренінг-інтерактивна вистава "Діти та емоції"

Запрошуємо вас на інтерактивний тренінг-виставу, де ви зможете поспілкуватись в ігровій формі, пропрацювати різні ситуації та умови взаємодії дітей і батьків в грі. Зможете розширити можливості розуміння емоційного світу дитини, знайти стратегії рішення конфліктних сутуацій, отримати фідбек від психолога, та потренуватись з професійними акторами долати складні емоційні ситуації, допомагати долати їх дитині.   Тренінг проводитимуть Інна Кіт - практикуючий психолог, тренер, психотерапевт-консультант методу когнітивно -поведінкової терапії.   Вартість участі 250 грн при оплаті до 20 лютого, 300 грн при оплаті до 23 лютого, 350 грн - в день івенту.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Понеділок, 25 лютого 2019

Курс "Інтер’єрний скетчинг для дизайнерів"

Курс інтер’єрного скетчингу буде цікавий і дизайнерам, і тим, хто просто цікавиться рисунком. Курс навчить створювати ефектні та креативні зарисовки «з нуля». На курсі інтер’єрного скетчингу Ви ознайомитесь з базою побудови геометричних фігур, яка є основою в візуалізації всіх меблів та інтер’єрів.Програма:- Скетч меблів (крісло, шафа, диван).- Знайомство з аквареллю, маркерами і графічними засобами.- Фактури в інтер’єрі.- Побудова овалів (замальовки предметів в основі яких є овал).- Скетч куточка, сюжету в інтер’єрі.- Ескіз власного сюжету.Даний курс є ідеальним рішенням для тих, хто хоче не лише вміти креативно візуалізовувати свої ідеї, але й вміти ефектно їх подати. Вміти презентувати свої ідеї, формувати власне порт фоліо стане у нагоді дизайнерам інтер`єру, ілюстраторам та просто тим, чия професія пов`язана з креативом та творчістю.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Добір у психологічну групу «Я у мінливому світі»

Оголошуємо добір у психологічну групу особистого зростання «Я у мінливому світі».Участь в проекті дасть можливість отримати новий досвід, сприятиме розвитку емоційного інтелекту, навичок спілкування, усвідомленню та переживанню себе в групі.Продовження проекту з 25 лютого та триватиме впродовж навчального року з перервою на канікули. Зустрічі триватимуть 1 год 30 хв, один раз в тиждень: щопонеділка о 17:00Кількість учасників обмежена.Попередньо потрібно зареєструватись і пройти співбесіду. Реєстрація за посиланням нижче. Ведучі: Ольга Конюх - завідувач Психологічної служби ЛНУ ім.Івана Франка, психолог, психотерапевт за методом символдрами, 8 років стажу практичної роботи.Віта Кайгародова - практичний психолог Психологічної служби ЛНУ ім. Івана Франка, кандидат у психотерапевти за методом символдрами, 5 років стажу практичної роботи.

Подружній курс "Радість інтимного життя"

Християнський сімейний центр "Родина" спільно із "Як вдома" Сімейним інноваційним простором будуть проводити подружній курс "Радість інтимного життя".На вас чекатиме:- представлення тем спікерами відповідної галузі;- романтична атмосфера за окремим столиком з теплим чаєм та десертом;- тести, роздатковий матеріал для роботи в парах;Вартість 1550 грн. з пари за курс при умові реєстрації до 16.02.19; 1750 грн - з 17 по 24.02.19.У вартість включено чай та десерт для пари, робочі матеріали із курсу, роздатковий матеріал.Курс складається із 7 зустрічей, що відбуватимуться щопонеділка з 19:00 до 21:00 Обов'язкова попередня реєстрація, додаткова інформація за вказаним номером телефону.

Майстер-клас "Техніки фарбування"
25.02.2019 10:00

Анастасія Коваленко У програмі навчання:- Психологія спілкування з клієнтом- Колористика в салоні- Схеми і техніки складних фарбувань: балаяж, начісування, контурінг, sunlight, babylight і ін.⠀⠀Програма навчання 3-х денного навчання.1 день. Схеми і напрямки складних фарбувань.⠀У перший день вас чекають відкриті техніки і їх комбінації в закритому вигляді.- балаяж- Sunlight- Babylight- каліфорнійське мелірування- зигзаг- балаяж на затемнення.Демонстрація, відпрацювання, правильна постановка руки, навчитеся правильно наносити продукт, розуміти схеми, працювати без плям, також зрозумієте як правильно тонувати балаяж.Приємний бонус першого дня комерційна укладання балаяж + психологія спілкування з клієнтом.2 день:Психологія спілкування з клієнтом.Aurtouch в деталях, демо + відпрацювання.5 схем, демо + відпрацювання.Airtouch на затемнення.Навчимося розуміти куди дуємо і навіщо. Правильна упаковка конвертів на цю техніку.Приємний бонус другого дня техніка handtouch + розбираємо соцмережі як інструмент продажів.3 день:Всі секрети начісування і вичесаБразильський начісуванняКорекція брудної бази і др.секрети.Демо + відпрацювання⠀Додатковий бонус -прорив майстра.

Курс "Складні техніки"
25.02.2019
вул. Газова ,26 (3 поверх, офіс №309)

Ти перукар чи плануєш ним стати, але прагнеш дещо більшого? Хочеш мати певний статус? Хочеш стати топ-стилістом? Хочеш отримувати задоволення від роботи? Хочеш створювати мега-круті результати? Ну і звісно отримувати з цього достойний заробіток. Тоді ти не можеш пропустити цей курс!⠀   Програма: Які існують складні техніки Як виконати складну техніку чисто Як зробити плавні переходи Проблеми, які виникають у процесі фарбування Правила використання коректорів, пігментів прямої дії PRE TONING Переоксидація Репігментація Створення складних індивідуальних формул Здорове та доглянуте волосся - успіх кожної жінки Показові відпрацювання на моделях Як залучити нових, постійних клієнтів, які готові платити за твої послуги Як досягти статус експерта Як завжди бути в тренді та в попиті Деталі та реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Product MeetUp Lviv / Anatomy of marketing
25.02.2019 19:00

Ian є співзасновником нішового маркетингового агенства Kaiiax. Kaiiax працюють виключно з сервісними та продуктовими IT компаніями. Особливістю їхнього підходу є тісна інтеграція з командою клієнта. Їхня команда має досвід в лідогенерації, залученні трафіка, маркетингових стратегіях та дослідженнях, проектуванні сайтів, блоггінгу, SEO, PPC. Серед партнерів Kaiiax: RubyGarage, Railsware, Steelkiwi Inc., MadAppGang.Поговоримо про: - Постановку цілей в маркетингу;- Вибір цільових ринків;- Планування та виконання маркетингових кампаній;- Структуру команди;- Основні регулярні роботи;- Кейси;- Звітність.Для кого?Для executives та співзасновників сервісних та продуктових IT компаній, менеджерів продукту, маркетинг менеджерів, business developers, менеджерів з продажу.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

HR Practicum. Організаційний розвиток компанії

Навчання складається з двох днів: інтенсивна теорія в перший день та цілковита практика – у другий. Під час першого дня навчання учасники зможуть знайти відповіді на такі запитання:1.У чому різниця ролей Business development та Organization Development?2. Головна мета організаційного розвитку, організаційний розвиток, як інструмент управління життєвим циклом компанії.3. Головна суть методологій «Стратегічний Ассесмент», LEAN та CEAM. Яку з них обрати, зважаючи на потреби організації?4. Якою може бути роль HR у розвитку організації?   Після завершення першого дня навчання учасники отримають завдання, а весь наступний день буде присвячено практиці та пройде він у форматі «скляної лабораторії», де група зможе оцінити свою організацію за кожною з методологій.   Вартість: 6 000 грн (без ПДВ)Спеціальна пропозиція: Для учасників та випускників програм HRM у бізнесі та MA in HR and OD – 5400 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Навчальна програма "Ефективне управління малим бізнесом"

Якщо ви – керівник малого бізнесу, то ваші вихідні уже закінчились, чи не так? Адже час подбати про ефективну роботу у 2019-му. Львівська бізнес-школа УКУ #LvBS пропонує вже у лютому розпочати навчання на програмі «Ефективне управління малим бізнесом», розробленій спеціально під потреби малих компаній, що виникають на різних життєвих циклах. Знання отримані під час навчання, допоможуть керівникам малого бізнесу уникнути поширених помилок та створити міцну основу для досягнення стійкого фінансового успіху. Тривалість навчання: 5 місяців.У програмі: розгляд ретельно підібраних практичних кейсів, групові обговорення, презентації та дискусії.   Теми навчальних модулів: 1. Основні аспекти управління компанією та стратегічне планування.2. Забезпечення розвитку та збереження бізнесу.3. Фінансовий менеджмент.4. Маркетингова діяльність.5. Управління персоналом.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Вівторок, 26 лютого 2019

Workshop "Як “запікапити” клієнта за допомогою CJM"
26.02.2019 19:00

CJM — це практика покращення користувацького досвіду у зв’язках із потенційними клієнтами. Вона допомагає втримати партнера та не допустити помилок в ключових тачпоінтах.Івент корисний для спеціалістів початкового та середнього рівня.А саме:- Бізнес-аналітиків;- UX/UI та веб дизайнерів;- Менеджерів продуктів та послуг;- PM;- Підприємців та власників бізнесу;- Маркетологів.   Програма:- Трохи теорії. Що таке CJM і для чого вона потрібна? Приклади готових карт.- Визначення точок контакту і каналів взаємодії користувача та бізнесу;- Розбір бар’єрів, проблем, цілей та цільових дій;- Психоемоційний стан користувача на кожному етапі контакту із послугою;- Оптимізація критичних точок та каналів;- Ментальна поведінка користувачів;- Створення CJM в команді. Онлайн та офлайн інструменти;- Покращення продукту чи послуги за допомогою карти.   Квитки:Ранні пташки — 200 грн .Сплячі сови — 250 грн.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Життя на візку: досвід фізичної неповносправності

На крок ближче до іншого"Життя на візку: досвід фізичної неповносправностіПерша зустріч разом з Сергієм Тітаренко майором авіації ЗСУ у відставці та головою ГО "Спільна місія", метою якої є захист прав і свобод людей з неповносправністю.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Above the startup: tips & tricks
26.02.2019 18:45

Під час івенту поговоримо про:- Шлях стартапу від нуля до MVP.- Перших клієнтів та відгуки.- Акселерацію в США: як потрапити в закордонний акселератор?- VC/Angels/Accelerators - що обрати?- Метрики стартапу.Завдяки івенту ви будете знати про правильну операційну діяльність стартапу, вміння ставити пріоритети.   Agenda:18:45 - 19:05 — реєстрація, нетворкінг19:05 - 20:15 — виступ спікера20:15 - 20:30 — Q&A сесія20:30 - 21:00 — нетворкінгВартість квитків:150 грн — Regular200 грн — Sleepy Owl (при купівлі на місці події).   Квитки можна придбати за вказаним посиланням. Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Семінар "Прибуткове вирощування лохини"
26.02.2019 09:00
пр. Чорновола, 57 (5-й поверх)

Вартість участі у семінарі складає 300 грн.На семінарі ви дізнаєтесь про створення плантації лохини: вимоги до ґрунту, води, підбір сортів, система зрошення, та інше. Якість поливної води, обрізка, способи посадки, види субстрату, види покривних матеріалів. Сорти, адаптовані до наших кліматичних умов. Боротьба з ґрунтовими шкідниками в плантаціях лохини. Особливості удобрення.Постачальники саджанців та системи зрошення.Збирання врожаю: ручний та механізований збір, придатні сорти Післязбиральна обробка, тара, умови зберігання Способи продовження тривалості плодоношення, та ще багато цікавого.   Кінцева дата реєстрації 22.02.2019.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Зустріч-діалог "Безпека в суспільстві: виклики 2019"

Тема безпеки та захисту зовсім не нова у нашому суспільстві, але аж ніяк не втрачає актуальності. Зустріч-діалог з представниками Поліції Львівської області дасть безліч відповідей щодо нашої безпеки у сучасному світі.Під час заходу поговоримо про:- безпеку під час виборчих процесів;- кібер безпеку та інформаційний захист;- особисту безпеку і захист на вулицях міста, вдома, у навчальних закладах тощо.   Вхід вільний!

Gamondi & Cocktails
26.02.2019 13:00

До нас завітає Мелл, який являється Global Brand Ambassador Gamondi Spirit. Розповість вам про італійську культуру споживання та поділитися цікавими фактами виробництва та історії компанії. Звичайно, що не обійдеться і без ваших улюблених змішаних напоїв.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Майстер-клас "Зефір"

Програма майстер-клас:1. Класичний зефір на яблучному пюре; 2. Апельсиновий зефір на апельсиновому пюре; 3. Зефір манго-маракуйя; 4. Зефір смородина; 5. Зефір м'ята - каффір. На майстер-класі попрацюємо з загущувачами пектин та агар-агар, вивчимо формування зефіру, його стабілізацію, покриття зефіру шоколадом та мармеладну начинку для зефіру.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням.

Наукові товариства і конференції:інструкція для застосування

Одним з найбільших викликів для молодих науковців є комунікація: написання та публікація наукових текстів, вміння зацікавити аудиторію у своїх дослідженнях та переконати грантодавчу інституцію що ваше дослідження змінить світ на краще. Ми пропонуємо поглянути на вміння комунікувати в світі сучасної науки як на навичку, таку ж саму як їзда на велосипеді. Вміння ефективно та стисло доносити свої ідеї та розуміти свою аудиторію не тільки піднімає кваліфікацію науковця, але і відкриває можливості професійної реалізації поза наукою.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Лекція з кар'єрним консультантом Уляною Ходорівською
26.02.2019 11:00

Про що ми будемо говорити:- Як визначити найкращий час для виходу на роботу? Вже пора, чи ще рано? - Як повернути впевненість у власному професіоналізмі, "згадати" свої компетенції, уміння та навички?- Як ставиться до молодих батьків ринок праці?- Стратегії пошуку роботи, техніка роботи зі страхами, де шукати підтримку - та багато іншого.- Вихід з декрету: навіщо, коли і як? Як обрати найкращий час для повернення на роботу?- "Типові робочі страхи" мам в дeкрeті - як з ними боротись- Як "згадати" свої компетенції та повернути впевненість в собі- Стратегії пошуку роботи після дeкрeту- "Не хочу повертатися на стару роботу!" - що робити в такому випадку- Як в цьому всьому нe загубити сeбе.Вартість участі 200 грн. за умови оплати до 15 лютого, 250 при оплаті до 25 лютого, в день івенту 300 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Базовий курс UI/UX
26.02.2019 19:00

Долучись до розробки сайту LITS на Базовому курсі по User Experience та User Interface дизайну із поглибленим практичним акцентом на проектуванні та розробці взаємодії користувача засобами графічного інтерфейсу з мобільним додатком або веб-сервісом.Курс тривалістю в два місяці створений для початківців, дизайнерів середнього рівня і вище.На заняттях ви познайомитесь з:• правилами створення успішних та корисних мобільних додатків і веб-сервісів;• практикою розробки персони користувача;• аналізом конкурентів;• продумуванням сценаріїв, використанням та втіленням цього в макетах та прототипах веб-сервісів та мобільних додатків.Протягом курсу ви займатиметесь розробкою сайту LITS, його Web та мобільною версією. В цьому вам допомагатиме ваш особистий ментор, який буде перевіряти виконані завдання, підказуватиме куди рухатись та ділитиметься своїм практичним досвідом. Реєстрація та деталі за вказаним посиланням.

Курс "Фундаментальне добро"

Перший курс занять "Фундаментальне добро" - це спосіб подивитись крізь призму базової техніки медитації та традиційної буддійської філософії на питання "Хто я?", що таке відчуття себе, наскільки воно справжнє, суще чи ефемерне, як із просвітленої природи нашого єства постає структура того, що ми так звично вважаємо собою. Основа курсу - традиційне вчення про 4 основи уважності та контемплятивні дослідження. Курс розрахований і на досвідчених практиків медитації, і на початківців.Веде Шастрі Макс Лан, Ціна: 400 грн курс (5 занять), 100 грн - 1 заняття.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.  

Курс "С#"
26.02.2019 19:00

С# - затребувана і перспективна мова програмування. С# відмінно підходить для швидкого написання настільних додатків. Крім того, він відноситься до однієї з мов технології ASP.NET для розробки веб-додатків.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Лекція "Як говорити з дітьми про секс?"

У нашій країні так склалося історично – до сексу завжди ставилися як до чогось ганебного та забороненого. Наші бабусі й дідусі не розповідали про "це" нашим батькам, наші батьки намагалися не згадувати "цього" у розмовах з нами. Тож звідки нам знати, як правильно обговорювати таку "заборонену" тему з нашими дітьми?Запрошуємо вас на лекцію "Як говорити з дітьми про секс?" , де дізнаєтеся, коли, як і чому взагалі потрібно пояснювати дітям, що таке секс.Ведучий – Дмитро Романко, сімейний консультант, тренер з особистісного розвитку, експерт з романтичних стосунків.Організаційний внесок – 200 грн, якщо оплатити завчасно, 300 грн – у день події.Увага! Якщо захід планує відвідати і мама, і тато – діють знижки (300 з обох, якщо оплатити завчасно, 500 грн – у день події).   Реєстрація за вказаним посиланням.

Інтерактивна (не)лекція Богдана Тихолоза "Шевченко: перезавантаження"

Лекція для вчителів української літератури, які викладають у 9 класах закладів загальної середньої освіти м. Львова.

Facebook Cafe. Стратегія в SMM: місія здійсненна

Facebook Сafe - це дискусійні зустрічі за кавою☕ Про бізнес у соціальних мережах. Друга зустріч на тему стратегії в SMM:- стратегія в SMM - зроби те, не знаю, що;- з чого складається і хто визначає?- правильна постановка мети і цілей;- стратегія і цільова аудиторія;- стратегія і контент;- як стратегія пов’язана з тактикою?   Буде корисно:- тим, хто працює в SMM і хоче додати стратегічної системності в свою роботу;- хто планує працювати в цій галузі і хоче одразу розпочинати роботу грамотно;- хто має свій бізнес і прагне зрозуміти, як ефективно організувати роботу з просування у соцмережах;- хто шукає підрядників і не може визначитися, як оцінювати їхні знання і вміння;- хто працює в HR та рекрутингу і повинен розуміти тонкощі професії.Вартість участі (як гарантія заброньованого місця - попередній організаційний внесок) - 150 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Зустріч-огляд бізнес-книг "5 РЕВ'Ю"

Підсумки минулого року підбиті.Плани  на 2019 рік складені.Святкові дні минули. Можна тепер трохи й відпочити.А що може бути кращим ніж провести час в атмосферному місці у чудовій компаній за прослуховуванням / обговоренням книг?Ви ж не забули це включити окремим пунктом свого плану.Тож запрошуємо на першу зустріч 5 РЕВ'Ю у новому році.   Вхід 50 грн, оплата на вході.   Реєстрація за вказаним посиланням.

PROFI з Податку на додану вартість

Як підтвердити та поглибити свої знання та практичні навички в обліку ПДВ, реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування?   Як швидко розібратись з формулою СЕА ПДВ та лімітом рахунком ПДВ, правильно заповнювати та подавати декларацію, розуміти процес виникнення ПДВ при стосунках з нерезидентом?Як із легкіст'ю розуміти та застосовувати найпростіші оптимізаційні процеси?Приходьте на практикум "PROFI з ПДВ" у Львові та онлайн і дізнавайтесь парактичну інформацію про:- Оподатковувані та неоподатковувані операції – в чому суть умовного поділу.- Стандартні операції та особливі моменти.- Податкове зобов’язання та база нарахування.- Формула по ПДВ: як зрозуміти, впливати, користуватись.- Облік коштів на ПДВ рахунку.- ПДВ та єдиний податок – основні моменти.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Lviv SMM School
26.02.2019 19:00
вул. Федьковича, 60а (Технопарк)

Ми відкриваємо нову SMM School для того, щоб розповісти вам про неймовірні можливості соціальних мереж на практиці. Нові інструменти та методи, актуальні рекомендації та тільки дієві практики.   Якщо Ви вже працюєте із соціальними мережами - ми розповімо та покажемо, як це робити на якісно новому рівні (та на нових платформах)!Якщо ви тільки мрієте опанувати SMM - ми представимо повний спектр знань, для того, щоб Ви могли приступити до роботи прямо під час курсу!   Кожен учасник школи отримає:- Практичні навики ведення власного SMM проекту;- Експертний аналіз від викладачів щодо проведеної роботи (персональні рекомендації та вказівки);- Презентації доповідей усіх доповідачів для доопрацювання матеріалу;- Доступ до закритої групи зі спікерами;- Сертифікат SMM спеціаліста.   Реєстрація за вказаним посиланням.