Навчання та розвиток у Львові

Дати:
Розділи:

Субота, 06 червня 2020

ICON.Marketing - Digital Marketing Conference

ICON.Marketing - конференція для всіх, кому цікавий маркетинг як невід`ємний атрибут успішного просування компанії. Наше завдання - створити якісну платформу для обміну знань у сфері маркетингу від найкращих експертів та практиків України.На заході ви отримаєте багато корисної інформації, усе найважливіше та найактуальніше в digital-індустрії з перших вуст. Розгорнуте обговорення найбільш суперечливих питань і трендів в digital-маркетингу 2020 року, з більше ніж 15-ма експертами та лідерами українського ринку.Спікери події: - Дмитро Кудінов - Mentor of Digital Marketing Course у Kyiv Academy of Media Arts- Владислав Вахильчук - Founder of Evolution- Олександр Рись - Chief Business Development Officer (CBDO) у SendPulse- Мелісса Садик - Co-Founder/Producer at Krasa.agency- Андрій Осіпов - Chief executive Officer at "Школа веб-аналитики Андрея Осипова"- Галина Кузьмович - Product Marketing Manager at MacPaw- Галина Котова - ex-Marketing Lead at Portmone.com, Яндекс Україна Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Понеділок, 15 червня 2020

Суперінтенсив "Бісквітні торти та декор"
15.06.2020

12 тортів в мега насиченій програмі. 100% практика.   За детальною інформацією звертайтесь у приватні повідомлення за вказаним посилання.

Субота, 04 липня 2020

АСТ - 2 Робота зі стражданнями
04.07.2020 09:00 $ 80 - 100 євро

Про що тренінг?Три способи роботи з відкритістю на досвід та стимулювання процесу прийняття страждання в психотерапевтичній практиці. Навчання з підвищення кваліфікації ACT. Для реєстрації заповніть анкету за посиланнямТривалість навчання: 20 навчальних годинДля кого:Професіонали, які займаються психічним здоров’ям, - психологи, психотерапевти, наркологи, лікарі, студенти та психологи.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Понеділок, 06 липня 2020

Data driven business. Lviv Business Analytics Summer School 2020

Запрошуємо до літньої школи з бізнес аналітики (Lviv Business Analytics Summer School), яку організовує Факультет прикладних наук Українського Католицького Університету.Курс буде цікавим для студентів старших курсів та молодих професіоналів, які хотіли б поглибити аналітичні навички для прийняття обґрунтованих бізнес-рішень.Школа орієнтована на середній рівень економічних знань учасників.Робоча мова школи – англійська.Навчальна програмаСтуденти отримують статистичну базу, навички роботи з аналітичними інструментами (Statistical Interference, Workshop in Python, Data Visualisation) та поглиблюють їх на  спеціалізованих вибіркових курсах. Курси надаються провідними фахівцями з напрямків- Social Media Analytics,- Marketing Analytics, - Financial Analytics,- Healthcare and Medical analytics,- Time Series and Forecasting- Blockchain та ін.За навчання на школі учасники можуть отримати 3 кредити ECTS.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням.

Субота, 11 липня 2020

28-й Міжнародний конгрес індивідуальної психології
11.07.2020 $ 200 - 280 €

Світовий Конгрес-2020 є дуже важливим для нас, і для України з огляду на його роль на геополітичній арені в Європі і світі в даний час. Українське суспільство психотерапевтів і, особливо, в частині адлеріанських психотерапевтів має значний досвід безпосередньої соціальної роботи з різними групами населення, які стикаються з критичними соціальними процесами. Таким чином, Адлер підкреслює, що "Cоціальні відносини є центральними для формування особистості, а соціальне почуття – початкова точка відліку для психічного розвитку та життя здорової особистості. Надалі соціальні відносини визначають конструктивний спосіб життя – кооперацію і співпрацю з іншими людьми в роботі, в дружбі, любові".   11 липня 2020 Pre-Congress12-15 липня 2020 CongressВартість:Ранні пташки (до 31-го Березня 2020) - 200 €Звичайна ціна - 280 €Учасники з східно-центральної Європи - 80 €Інтернаціональні студенти: 80 €Студенти східно-центральної Європи - 40 €

Четвер, 23 липня 2020

Протокол лікування розладів харчування
23.07.2020 09:00

Учасники тренінгу отримають:- розлогі матеріали для тренінгу в електронній формі - матеріали для вправ- Сертифікат завершення тренінгу - 20 годин- Сертифікат можна представити у відділі кадрів на місці роботи, як підвищення кваліфікації!- Сертифікат видається українською та англійською мовами з мокрими печатками.   "Оскільки ваше тіло так швидко змінює форму, легко повірити, що ви можете так само швидко змінити життя. Однак проблеми залишаються невирішеними, тому ви повертаєтесь до їжі, що знову стає вашою основною проблемою. Ну, принаймні це справді творить чудеса! ".   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.    

П`ятниця, 24 липня 2020

Lviv Zouk Weekend with Felipe & Ilse
24.07.2020 20:00

Неймовірні Felipe & Ilse у Львові! Ви можете у це повірити?Будьте готові прокачати свій танець з цими надзвичайно крутими викладачами й дуже яскравими танцорами!8 годин класів від Felipe & Ilse: креативність і музикальність, коннекшн і взаємодія в парі, біомеханіка й техніка танцю, стайлінг і самовираження та ще багато іншого!19 годин соціального танцювання (чи може більше?) з найкращою музикою від запрошених діджеїв;прекрасна зала й ідеальна підлога, атмосфера старого Львова й шалені організатори, які подбають про ваш комфорт.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.

Субота, 25 липня 2020

Терапія Деструктивних емоцій
25.07.2020 09:00

План:1. EST (емоційна схема терапія) - Терапія, орієнтована на емоційні схеми - Роберт Ліхи: • обговорення емоційних взірців, інтерв’ювання та способів роботи з емоціями 2. Виправдання (Лінехан, Грінеберг, Ліхи): "Невроз - це завжди заміна виправданих страждань". К.Г. Юнг • Виправдання - посилення мудрості з точки зору пацієнта. • Розв’язання проблем - підвищення мудрості терапевта. 3.Навички, пов'язані з регуляцією емоцій: • Щоденник емоцій + ABC • Плюси і мінуси знеболення емоцій • Міфи про емоції • ACT - терапія прийняття та відповідальності, Хейс, Вілсон • Інформування про емоції – Звернення «Я».   4. Робота на емоційному рівні:Техніки візуалізаціїРобота з відстороненим захисникомСамо-співчуття 5. Робота з емоціями на поведінковому рівні - навички самокерування:Зробіть навпакиЇжте цю жабу ...Розвиток реалістичного прийняття рішеньРозвиток активного вирішення проблем6. Життя, засноване на цінностях, як важливий аспект поводження з емоціями. 7. Подолання рецидивів.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.

Субота, 22 серпня 2020

ICON. Marketing Conference
22.08.2020 10:00

Якщо ти хочеш прокачати свої skill'и в маркетингу, поспілкуватись з колегами та дізнатись інсайди від найкращих спікерів України - тоді тобі на конференцію від ICON.   ICON. Marketing - конференція для всіх кому цікавий маркетинг як невідємний атрибут успішного просування компанії. Наше завдання - створити якісну платформу для обміну знань в сфері маркетингу та управлінням від найкращих експертів та практиків України.На заході ви отримаєте море корисної інформації, неперевершену лінійку спікерів, концентрацію однодумців, подарунки та розіграші, а також круте afterparty.Усе найважливіше та найактуальніше в digital-індустрії з перших вуст. Розгорнуте обговорення найбільш суперечливих питань і трендів в digital-маркетингу 2020 року, з більше ніж 15-ма експертами та лідерами українського ринку.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Четвер, 24 вересня 2020

Метафоричні асоціативні карти в психологічному консультуванні
24.09.2020 10:00
вул. Шевченка, 60 (Міжнародна психологічна асоціація проективних методик)

Кожна зустріч буде особливою, адже, для вас працюватиме 5 професійних ко-тренерів, спеціалістів по роботі з МАК, які готові ділитись, допомагати, підтримувати та надихати!Даний навчальний курс по роботі з МАК буде корисний психологам, психотерапевтам, соціальним працівникам, педагогам, тренерам та всім, хто зацікавлений у саморозвитку, професійному зростанні, підвищенні кваліфікації та ефективності роботи. Також курс буде цікавим для студентів, адже, він орієнтований на пізнання, дослідження власних можливостей та їх розширення.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.