Гастровечори, дегустації в Львові

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 20 лютого 2019

Дегустація Мадери

Мадера - це вино народжене сонцем Це вино з однойменного вічнозеленого острова.В цей день ми скуштуємо багато різних стилів, щоб зрозуміти це вино. Кульмінацією стане вінтажна Мадера 1997 р.Гастрономічний супровід забезпечить ресторан Park. Art of RestВартість - 400 грн.Кількість місць є обмеженою, тому не забувайте попередньо бронювання та робити передоплату.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.    

Завтра, 21 лютого 2019

Нові смакові горизонти

Збираємо усіх поціновувачів на особливу вечерю. Наша команда кухарів приготує спеціальні страви яких Ви не побачите в щоденному меню нашого ресторану.Це буде вечеря в форматі дружньої зустрічі де наша команда розказуватиме про цікаві особливості приготування китайських страв що подаватимуться. У Вас буде можливість поспілкуватись з незнайомими досі людьми які теж полюбляють правдиву китайську кухню.Меню вечері:- Салат Інь Янь. Готується з чорних та білих деревних грибів.- Зіра Баранина.- Баранячі Яйця. Тільки китайці уміють приготувати цей делікатес настільки смачно.- Салат Паростки сої.- Лагман по китайські. Страва готується у великому Wok з використанням локшини власного виробництва.- Сторічне яйце. Усім відомий делікатес китайської кухні - ферментоване яйце. Дехто порівнює його смак з сиром камамбер.Вартість квитка: 470 грн.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Дегустація "Екскурсія винами світу"
21.02.2019 19:00

Будемо куштувати:- Італійське біле Pinot Grigio, Canti.- Іспанське біле Esmeralda.- Pinotage, The Grinder з Африки.- Аргентинське Malbec Selected Callia.- Тосканське Ruffino Chianti.⠀Вартість — всього 250 грн.Кількість місць обмежена.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.    

П`ятниця, 22 лютого 2019

Стіл шефа

Приглушене світло, вишукані страви, приємна компанія шеф-кухаря. Рецепт ідеального вечора знайдено.Стіл шефа- це унікальна гастрономічна подія, де шеф-кухар готує страви з додаванням одного яскравого продукту. На Вас чекають страви з оленини.Особливість цього дійства в тому, що гість не тільки смакує, а ще й безпосередньо бере участь у приготуванні страви. Чому варто відвідати дану подію:• унікальна можливість спілкування з шеф-кухарем;• імпровізація від шефа;• можливість стати свідком народження авторської кухні;• можливість брати участь у приготуванні страв. На Вас чекатимуть:3 вишукані страви з олениниВартість 850 гривень \ особа.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Blind wine tasting
22.02.2019 19:00

Сліпа дегустація - це завжди цікава та пізнавальна гра, яка допомагає розвивати смакові відчуття, заставляє думати, аналізувати, та робити сміливі висновки.За таких обставин вино завжди смачніше, і більш тонко сприймається.Запрошуємо Вас поринути в світ вин без етикеток, форм пляшок, та регіонів, в світ, де вино - це суцільна загадка.   Вхід 500 грн.   Бронювання столикі та деталі за вказаним номером телефону.

Вівторок, 26 лютого 2019

Gamondi & Cocktails
26.02.2019 13:00

До нас завітає Мелл, який являється Global Brand Ambassador Gamondi Spirit. Розповість вам про італійську культуру споживання та поділитися цікавими фактами виробництва та історії компанії. Звичайно, що не обійдеться і без ваших улюблених змішаних напоїв.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Четвер, 14 березня 2019

Засідання віскі клубу "Whisky Talk"

Друзі, маємо приголомшливу новину для поціновувачів віскі! Започатковуємо постійно діючий віскі клуб, який будемо влаштовувати кожного місяця заради нових смаків та позитивних емоцій! Наша колекція сінглмолтів збільшується щомісяця, завжди стараємось додати ексклюзивних релізів, які ми будемо презентувати до дегустації у віскі клубі. Також обов'язково врахуємо Ваші побажання стосовно вартих уваги віскі!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.