Музичні виступи в Львові

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 20 квітня 2019

Виступ гурту "Bourbon Street"

Деталі та бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Mild Autumn Trio
20.04.2019 20:00

Daria Turina - вокал, Kate Ignatova - піаніно, Igor Lapka - контрабас. Деталі та бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Terry band
20.04.2019 21:00

Концерт гурту Terry Band, смачні страви та п"янкі коктейлі - і вечір вдався! Збирай друзів та приходь в The Cult!   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Astory band

Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Співає Rina Sherri

Цього уікенду ми зустрічаємо та оспівуємо красу весни!)В суботу нам в цьому допоможе неперевершена виконавиця Rina Sherri, вона ж Iryna Shyiko.   Вхід вільний.   Бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Gloria Band

Хей, усім привіт, друзі!) Ми гурт "Gloria band"! Почали радувати вас на кінці 2014 року і продовжуємо до тепер! У репертуар входять кавер версії на класику зарубіжної та вітчизняної естради. Також можемо зробити щось ексклюзивне під ваше замовлення!   Бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Шейк

Вхід вільний. Деталі та бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Crocodile project & Маріетта Арушанян
20.04.2019 20:00

Маріетта Арушанян - вокал Яків Цветінський - труба Валерій Лисенко - рояль Артур Решетов - бас Антон Косей - барабани   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Музичний вечір з Дмитром Каділлак
20.04.2019 21:00

Багато пива від нас, ще більше музики від Дмитра Каділлак та гарний настрій від вас.   Бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Виступ гурту "Victoria Band"

Музичний гурт «Victoria Band» уже після перших своїх виступів знайшов своє коло прихильників, адже учасники гурту — професійні музиканти з великим стажем роботи, як у клубах, так і на великій сцені, а харизматичність та чарівний голос Вікторії заставить усіх поринути в запальний та веселий танець! За час свого існування Victoria Band встигнули виступити з такими українськими зірками як Скрябін, Наталка Карпа, Владіслав Левицький, Ірина Білик, Дзідзьо та ін.   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону. 

Завтра, 21 квітня 2019

Two n four
21.04.2019 20:00

Богдан Мокумела - барабани Юлія Видовська - вокал Олексій Жданов - гітара Ігор Лапка - контрабас   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Музичний вечір Сашка Ковальчука та Alex Karpenko

Музичний вечір Сашка Ковальчука (голос, гітара) та Alex Karpenko (перкусія), учасники гурту “Bandjamin”. Хлопці виконуватимуть пісні «Bandjamin»-у та власні обробки популярних мелодій. Бронювання столиків за нижчевказаним телефоном.

Кавер-вечір Radiohead з Dima Melancholy

Запрошуємо на кавер-вечір пісень RADIOHEAD, одного з найвизначніших гуртів сучасності, у виконанні фронтмена гурту My Melancholy Drive - Dmitriy Slipenko.Хлопець транслює їх крізь призму власних глибинних музичних досвідів та переживань. Жодних зайвих речей: лише гітара, фортепіано та неповторний вокал.Опинитися поза часом та поза реальністю, закутатись у любов, цілком і повністю позбувшись слів та думок - якщо це твоє бажання - приходь і відчуй цю магію разом із Dima Melancholy.Вартість доброчинні внески (від 40 грн).   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Bourbon Street

Сьогодні вітаємо усіх студентів під запальну музику від кавер групи Bourbon Street! Вхід вільний.   Деталі та бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Виступ гурту "Savanna"

Ми - гурт «Savanna», новий та яскравий cover band який було створено за для того, аби: побільше насолоджуватись нашою улюбленою справою творити щось нове та оригінальне ну і звісно, радувати наших слухачів Деталі та бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Виступ гурту "Gloria Band"

У репертуар входять кавер версії на класику зарубіжної та вітчизняної естради.   Деталі та бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Acoustic Jazz Trio
21.04.2019 20:00

Ярослав Казмірчук - труба, Леонід Петкун - перкурсія, Роксоляна Гавришкевич - фортепіано. Бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Понеділок, 22 квітня 2019

Танго і джаз, вибране

Гості кав'ярні "Штука" матимуть нагоду послухати збірку танцювальних і джазових мелодій у виконанні Олексія Карпенка, вхід вільний.Програма: Carlos Gardel "Por una Cabeza"; Astor Piazzolla "Libertango"; Matos Rodriguez "La Cumparsita"; Johannes Brahms "Hungarian dance №5"; Earl Wild "The Man I Love"; George Gershwin "Summertime"; Louis Armstrong "Go Down Moses"; Joseph Kosma "Autumn leaves".

Четвер, 25 квітня 2019

Виступ гурту "Full House"

Деталі та бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Дзиґа Джаз Квартет
25.04.2019 20:00

Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Музичний виступ Тома Луголообі, Сергій Федорчука та Ігоря Гнидина
25.04.2019 20:00

Том Луголообі - рояль, Сергій Федорчук - контрабас, Ігор Гнидин - барабани. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Олег Томіцький
25.04.2019 20:00

Музичний аператив по четвергам. Деталі та бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

П`ятниця, 26 квітня 2019

Музичний виступ Тетяни Тричевої, Марка Токара, Леонід Петкун
26.04.2019 20:00

Тетяна Тричева - рояль Марк Токар - контрабас Леонід Петкун - барабани   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Субота, 27 квітня 2019

Jazz call sextet "Clifford Brown & Max Roach Tribute"
27.04.2019 20:00

Олександр Тарабеш - барабани Тарас Кушнірук - гітари Сергій Тарабеш - тромбон Ярослав Казмірчук - труба Олександр Макаров - бас   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Неділя, 28 квітня 2019

Музичний виступ "Small big band"
28.04.2019 20:00

Ярослав Казмірчук - труба, Сергій Тарабеш - тромбон, Олег Жданов - гітара. Деталі та бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Вечори живої музики
28.04.2019

Бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Музичний виступ Тараса Кушнірука, Марка Токара та Леоніда Петкуна
28.04.2019 20:00

Тарас Кушнірук - гітара Марк Токар - контрабас  Леонід Петкун - барабани   Бронювання столиків за вказаним номером телефону.  

Midnight Colours

Вхід вільний. Додаткова інформація та бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Музичний виступ Ростислава Омеляна
28.04.2019 21:00

Вхід - 100 грн.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Понеділок, 29 квітня 2019

Apple wine
29.04.2019 20:00

Дар'я Кудрик - вокал, Микита Кожухар - ударні, Константин Кравчук - фортепіано. Деталі та бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Miglanc Orchestra
29.04.2019 21:00

Вхід - 100 грн.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Вівторок, 30 квітня 2019

Kompot cover band
30.04.2019 20:00

Вікторія Дмитрук - вокал, Віталій Чмир - фортепіано, Володимир Веретельник - перкурсія. Деталі та бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Четвер, 02 травня 2019

Виступ гурту "Swing Season"

Зустрічай сьогодні на нашій сцені гурт Swing Season! З Білим Левом завжди весело. Залітайте!   Бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Виступ гурту "Prime band"

Кавер гурт Prime band- 100%Жива музика з неповторною енергетикою! Якісне звукове та світлове забезпечення!   Бронювання столиків та деталі за вказаними номерами телефонів.

Показ мультимедійного дійства "Антонич удома"
02.05.2019 19:00
вул. Сахарова 1 (Lem Station)

Проект «Антонич удома» - це мультимедійне дійство, основою якого є поезія Богдана-Ігоря Антонича.Все почалось у 2013 році. Саме тоді директор фестивалю «Innowica» Матеуш Сора звернувся до Уляни Горбачевської з пропозицією створити музичний перформанс, що базуватиметься на поезії Антонича. А вже у травні 2014 року польсько–українська група митців приїхала в лемківське село Новиця для роботи над проектом.  Проект розгалужується і розвивається. Незабаром у рамках проекту планується видання артбуку: поєднання поезії та фрагментів живопису, що увійшов до відео дійства. Юрій Андрухович – голос, авторський текст.Уляна Горбачевська - голос, режисура.Марк Токар - голос, контрабас.Ришард Лятецький - ударні, труба, синтезатор, індійська гармонія.Барт Палига - духові, ударні, віолончель, фідель.Відео-арт - VJ group KUBE, художник Володимир Олещук.Ідея проекту – Матеуш Сора.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

П`ятниця, 03 травня 2019

Виступ гурту "Victoria Band"

Бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Виступ гурту "Swing Season"

Сьогодні на сцені Купици виступатиме запальний та драйвовий гурт Swing Season!   Бронювання столиків та деталі за вказаними номерами телефонів.

Субота, 04 травня 2019

Виступ гурту "Full house project"

Ексклюзивна кавер група, що здатна розкачати будь-яке свято. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону. 

Виступ гурту "Choconuts"

Це сучасна команда амбіційних музикантів, які вміють створювати запальну атмосферу на будь якому святі. Наші особливості - це сучасні танцювальні хіти під драйвове аранжування, універсальний репертуар, поєднання чоловічого та жіночого вокалу та качовий інструментал.   Бронювання столиків та деталі за вказаними номерами телефонів.

Субота, 11 травня 2019

From Subway To Soul - ЕР "The Side"

Реліз альбома "The Side"Довгоочікуваний і другий альбом від хеві-фанк гурту From Subway To Soul у запальній атмосфері Хмільного Дому Роберта Домса!EP "The Side" вже встиг оцінити Ваня Дорн, описавши гурт такими словами: «Я загорівся перспективою і потенціалом гурту, тим як вони роздають і тримають увагу!», а також сталевою цитатою від Макса Старцева (арт-директор "Masterskaya") - "у цих хлопців є яйця".І ось прийшов час виходити з підпілля і випускати альбом у світ!Чому треба йти? Бо буде шалений фанк врив, трішки хіп-хопу, та божевільні танці. Якщо ти полюбляєш такі гурти як "Red Hot Chili Peppers", "Rage Against The Machine", "Audioslave", та навіть "Gorilazz" то навіть не думай. Йди! Вхід вільний. 

П`ятниця, 17 травня 2019

Ґоґодзи Ґанскі з презентацією міні-альбому

Гурт "Ґоґодзи Ґанскі" - заснований музикантами, що приймали участь в багатьох відомих рок- та фолк-гуртах, а також професійних оркестрах народної та академічної музики. Це і визначило стиль гурту - поєднання несумісних на перший погляд жанрів. Самі музиканти характеризують свою творчість як пост-клезмер. Гордістю групи вже є студійний альбом "В тую мить", наразі завершується робота над другим із назвою "Мене Не Небуде". Це нові інструменти, новий звук, новий настрій, але багато в чому альбом продовжує попередній реліз "В тую мить", оскільки основні теми виявились не вичерпаними і стали ще актуальнішими. Все оспіване засновано на реальних подіях, імена при цьому не згадуються)17 травня неординарність та невичерпна музична енергія наповнить стіни нашого Дому! Не пропустіть!Вхід вільний!

Субота, 18 травня 2019

Макулатура

Внутрішній реп Макулатури у Львові, спільно з гітаристом Павлом Додоновим. Герой макулатури прокинувся після любовного похмілля і знайшов себе посеред антиутопічного пейзажу. Крізь тремтливий міський фасад проглядає імла нескінченної пустелі, порожнеча лихоліття, чується глухе позіхання вічності. Сама ніч втратила гідність, розляглася як старий пияк у важкому вологому одязі.Герой бачить перед собою бар, в якому панують тупі веселощі, невпинний блакитний вогник, всі ролі розподілені, господаря закладу прийнято ненавидіти, але він наливає і підгодовує навіть найбільш удавано бунтівних гостей.На сцені Львова макулатура виступить з новим альбомом, пісні будуть як паперові ліхтарі в смердючому густому тумані барних вуличок.