Одного разу в Голлівуді у місті Львів

Одного разу в Голлівуді - фото
Дата початку: 12 вересня 2019
Дата кінця: 18 вересня 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Події розгортаються у Лос-Анджелесі влітку 1969 року. Рік Далтон (Леонардо ДіКапріо) – телевізійний актор, що знаходиться на злеті популярності після нещодавніх зйомок. Він будь-що прагне закріпити свій успіх та зніматися далі. Не хоче пасти задніх і його товариш Кліфф Бут (Бред Пітт). Власне, Бут не актор, а лише дублер. Але справи це не міняє і він вірить у те, що побудує чудову кар’єру.
 
Квитки можна придбати у касах кінотеатрів чи за нижчевказаними посиланнями.
Перегляди 57
Ann Chanchikova (Гурман)
Сподобалось
Неперевершений фільм! Ді Капріо і Піт як завжди красуньчики! Фільм цікавий від початку до кінця, тривалість 2,5 години пролітає мов мить! Хто ще не сходив- сходіть
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Kucher (Друг LIST'а)
Сподобалось
Загальне враження: Фільм для поціновувачів якісного хорошого кіно та фанатів фішечок від Тарантіно.
Тривалість: 2,5 години. Весь час чекаєш наякийсь екшн, типове тарантінівське криваве місиво, а його все немає і немає. Врешті, майже по таймеру глядач підводиться до ключової сцени, а тут тобі неочікуваний твіст.
Акторська гра: чудова. Тут не тільки Леонардо Ді Капріо відзначився чудовим зображенням акторських страждань під час репетицій, а й другорядні актори. Дівчинка-хіппі, яка ловила попутки і за третім разом тки втрапила на сидіння героя Бреда Піта простото неймовірна.
Фішечки: ноги в кадрі. Виду з багажнику ніби не було. Тарантіно дуже багато уваги приділив деталям, щоб передати аутентику епохи, а також щоб зняти в потрібній стилістиці кадри з фільмів, у яких знімався герой Ді Капріо. А консерви для собаки Кліффа Бута чого варті! Годування собаки теж справжній ритуал! Ну і вогнемет - це сила!
Переглянути всі відповіді ()
Cenoura Cenourinha (Визнаний експерт)
Нейтрально
Загальне враження: Мені здається, що фільми у Тарантіно вдаються через один. "Одного разу в Голлівуді" вийшов не надто вдалим, на мою думку. Дуже затягнутий, тому більш ніж 2,5 години це явно перебор, ледве досиділа до кінця.
Не сподобалося, як я вже згадувала, затягнутість, розтягування і обсмоктування деяких моментів з усіх можливих сторін і зйомки з усіх можливих ракурсів - для чого - невідомо, не побачила в тому якоїсь естетики чи логіки.
Взагалі фільм якийсь доволі рваний, незв'язний, з купою незрозумілих персонажів, які невідомо для чого вплетені в сюжет і лише більше його, я б сказала, засмічують.
Розв'язка дивна, логіки в ній теж мало.
Очікувала більшого від фільму. Галасу навколо нього забагато, хоча я розумію, що це зумовлено іменем режисера, а не якістю самого кіно.
Не радила б на нього йти.
Переглянути всі відповіді ()
Богдан Яворський (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Тарантіно підтримує свій статус, і знімає якісне кіно.
Класні локації, деталі та події. Багато реальних персонажів.
Не сподобалось: вибачте, за спойлер, але Брюс Лі програв рукопашний бій. Камон, Лі? Реально?! Не вірю.
Загальне враження: однозначно рекомендую, це кіно потрібно зберегти в особистій відеобібліотеці.
Переглянути всі відповіді ()