Історія іграшок 4 у місті Львів

Історія іграшок 4 - фото
Дата початку: 25 липня 2019
Дата кінця: 31 липня 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ковбой Вуді ніколи не сумнівався в тому, що його життя вдалося – адже Едді або Бонні завжди поруч і йому є про кого піклуватися. Та ось з’явився Форкі і став новою улюбленою іграшкою для Бонні. І замість того, щоб цьому радіти, Форкі вважає себе за купу сміття. Хіба ж так можна? Якось Бонні влаштовує своїм іграшкам мандрівку, під час якої Вуді зустрічає свою давню подругу Бо Піп. Вуді й уявити не міг наскільки сильно змінило її самостійне життя.

Комедійний мультфільм «Історія іграшок 4» подарує юним глядачам нову зустріч з улюбленими героями. Вперше вони з’явились на екранах у 1995 році. Це був перший повнометражний мультфільм, знятий з використанням комп’ютерної графіки. Сумарні касові збори трьох частин мультфільму сягнули майже $2 млрд. Спершу творці франшизи запевняли, що продовження не буде. Після чуток, що почали ширитися у 2011 році, у 2016 було оголошено про роботу над наступним фільмом.
 
Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.
Перегляди 18
Ірина Сокальська: (Ревізор)
Сподобалось
Загальне враження: весела і добра історія про пригоди іграшок. Цікавий сюжет, гарна озвучка. Дітям подобається,і дорослим цікаво.
Переглянути всі відповіді ()
Анна Дітчик: (Ревізор)
Сподобалось
Загальне враження:Мультик дуже хороший і добрий) Враження залишились приємні. Рекомендую подивитись як і діткам, так і дорослим!))
Переглянути всі відповіді ()
Mariana Partem: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Хороше продовження саги. Досить добрий мультфільм. Цікаво буде, як і дітям, так і дорослим.
Озвучка як завжди якісна.
Переглянути всі відповіді ()