Люди Ікс: Темний Фенікс у місті Львів

Люди Ікс: Темний Фенікс - фото
Дата початку: 4 липня 2019
Дата кінця: 10 липня 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
У фільмі Людям Ікс доведеться стикнутися з найжахливішим та найпотужнішим ворогом – Джин Ґрей, яка є однією з них. Виконуючи рятувальну місію у космосі, Джин ледь не загинула від удару таємничої вселенської сили. Після повернення додому виявляється, що та сама сила зробила Джин не лише всемогутньою, але й украй неврівноваженою. Борючись із власною внутрішньою сутністю, Джин дає волю своїм суперможливостям таким чином, що тепер не може їх ані усвідомити, ані приборкати. Втрачаючи контроль над собою, завдаючи болю тим, кого найбільше кохає, вона починає руйнувати матерію, яка тримає Людей Ікс докупи. Відчуваючи розпад власної родини, вони змушені шукати шлях до об’єднання – аби не лише врятувати душу Джин, але й захистити усю нашу планету від чужинців, які прагнуть опанувати нову надпотужну силу і стати володарями галактики.

Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаним посиланням.
Перегляди 24
Оксана Груник: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Загальне враження: фільми від Marvel завжди на висоті, тут як не крути але вражень багато і одразу по закінченні чекаєш продовження, фантазуючи як би ти сам зняв другу частину.
Доповнено майже 2 місяці тому
Темний Фенікс - це фільм, який сповнений містики. Фільм чудово сприймається як окреме закінчення розділу франшизи, шукати зв'язки з попередніми частинами не хочеться, так як фільм очікує чогось нового, могутнього та несподіваного. Екшена в фільмі не є багато, але сцени поставлені досить чітко і логічно.
Єдине що відволікає це акцент на драму життя головної героїні, багато сумної історії, зради та непокою. Варто сходити, рекомендую!!!
Переглянути всі відповіді ()
Аліна Краєвич: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: дуже захоплюючий та цікавий фільм) дивиться на одному подиху) чудово підійде для спільного перегляду з друзями) рекомендую!)
Переглянути всі відповіді ()
Andrew Polyovyy: (Критик)
Нейтрально
Загальне враження: Фільм з надто простим сюжетом. Загалом враження хороші лише тим, що був у 4dx. А так фільм на один раз.
Переглянути всі відповіді ()
Kate Kucynda: (Критик)
Нейтрально
Загальне враження: Мабуть, це найгірша частина «Людей Ікс».
о-перше, акторка не дуже вдало грає свою роль. По-друге, мотивація персонажів незрозуміла. Історія головної героїні розкрита не докінця.
уже багато нелогічних моментів, навіть те, в честь кого назвали школу..
На фільм вартує піти, хіба заради Макевоя.
Переглянути всі відповіді ()