Ґодзілла ІІ Король монстрів у місті Львів

Ґодзілла ІІ Король монстрів  - фото
Дата початку: 20 червня 2019
Дата кінця: 26 червня 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Криптозоологічне агентство «Монарх» веде свою боротьбу з монстрами. Велетенські істоти, які давно вважалися зниклими, повстали з небуття і своїм існуванням загрожують безпеці людства. Ґодзиллі доведеться боротися з Мотрою, Роданом та наднебезпечним Кінг Гідорою, триголовим кайдзю.

Фантастичний бойовик «Ґодзілла ІІ Король монстрів» є продовженням однойменного фільму 2014 року та 35-й фільм про монстра. Режисер попереднього фільму Гарет Едвардс наполягав на тому, аби його стрічка залишилася без продовження, проте через шалений касовий успіх почалася робота над сиквелом. Едвардс покинув проект у 2016 році і його місце зайняв Майкл Догерті, якого спершу найняли виключно для написання сценарію. Основні зйомки проходили з червня по вересень 2017 року в Атланті. Частину сцен було відзнято у історичному центрі Мехіко наприкінці серпня. 
 
Квитки можна придбати в касах кінотеатрів та за нижчевказаними посиланнями.
Перегляди 23
Мария Макаревская: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:захоплюючий сюжет. Фільм наповнений спецефектами. Можна відвідати з дітьми, думаю вони будуть в захваті
Загальне враження:Видовищний фільм, варто сходити, але то на один раз.
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Груник: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Загальне враження:ну що ж рейтинг другої частини фільму мене не вразив позитивно, тому вирішила сходити і зробити свій відгук про Годзіллу-2.
Як на мене нічим не гірше першої. Фільм мав чіткий сценарій, який був побудований з неймовірним емоційним станом. Було і страшно і цікаво водночас.
Доповнено майже 2 місяці тому
Годзілла-2 став єдиним королем монстрів. Титани знаходяться у стані сну, і за ними встановлено наглядовий підряд науковців. Уряд і громадяни побоюються небезпечних рептилій, але Серізава вважає, що Титани є захисниками нашої планети і врятують Всесвіт від війни та негод.
Все виходить з-під контролю, коли є рішення розбудити найголовнішого гіганта "триголового дракона". Ніхто б не міг подумати що все так закінчиться. На жаль, у фільмі не розкрито теми глобального потепління, радіація та призначення Титанів в нашому світі, для чого створене їхнє існування. Фінальна битва Титанів практично повністю повторює сутичку з першої частини, що трохи розчаровує, так як всі спершу думали, що Годзілла померла при першій сутичці, але це не так.
Була можливість піти на фільм формату 3D, і тільки завдяки цьому ми і затрималися в залі 2,5 години. Під контролем цих істот тримав пристрій, який відстежував стан спокою або агресії Титанів. Цей фільм можна описувати багатослівно від спецефектів до самого сценарію, але так вже буде нецікаво іншим спостерігачам, котрі бажають відвідати кінотеатр. Щодо фільму я рекомендую, фільм має свою фантастичну інтригу.
Переглянути всі відповіді ()
Аліна Краєвич: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:цікавий фільм) захоплюючий сюжет) гарно підійде для перегляду з друзями) рекомендую!)
Переглянути всі відповіді ()