Кінолекції від Чеського центру у місті Львів

Кінолекції від Чеського центру - фото
Дата події: 22 травня 2019
Дата події: 5 червня 2019
Дата події: 19 червня 2019
Місце проведення:
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
22 травня – Pelíšky / «Кубельце»
Jan Hřebejk, Česko, 1999, 116 min
У одній із празьких віл наприкінці 60-х живуть дві родини: Шебкові й Краусові. Їхні діти ходять разом до школи, дорослі між собою вітаються, тільки татусі часом, буває, не знайдуть спільної мови. Майор Шебек – типовий промитий пропагандою мозок, який в принципі не звик по життю думати, тож часом добряче псує життя своєї родини вигадуванням різних стінгазет і меню на тиждень вперед.
 
5 червня – Tajnosti / «Таємниці»
Аліце Нелліс, 2007 р., 95 хв.
Юлія – жінка, яка, здавалося б, має все. Симпатичного, багатого чоловіка, успішну підростаючу дочку, нескладну роботу перекладачки, яка перекладає не заради грошей, а заради радості чи просто відчуття, що вона працює, а зараз нарешті й новий, омріяний дім… Та крім цього, вона має в собі таємницю, яка в її ідилічному житті помалу перетворюється на бомбу уповільненої дії.
 
19 червня – Protektor / «Протектор» (2009)
Марек Найбрт, 2008 р., 98 хв
Радіожурналіст Еміл Врбата й акторка Гана – подружжя. Триває 1938 рік, приваблива Гана святкує перші успіхи в кіно, навколо неї кружляють прихильники. Еміл ревнує. Німецька окупація й початок війни перевертають їхні життя. Гана стикається зі своїм єврейським походженням, з висоти надій успішної кар’єри вона падає на суспільне дно.
Перегляди 24

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук