3-й етап чемпіонату Львова з більярдного спорту у місті Львів

3-й етап чемпіонату Львова з більярдного спорту - фото
Дата початку: 18 травня 2019
Дата кінця: 19 травня 2019
Початок: 10:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
к-ть столів 12ft - 12+2 (VIP) ТМ "Buffalo"
Гра "Вільна піраміда".

Турнір проводиться у дві стадії - кваліфікація та плей-оф. 8 кращих по рейтингу Чемпіонату вступають одразу в плей-оф. На другий етап сіяні наступні гравці: Півченко Артур, Калявський Віталій, Мартин Ігор, Лапшин Олександр, Фурманчук Юрій, Петраш Саргій, Сокальський Анатолій, Лозинський Богдан, Кривко Богдан. Нагадуємо, що у випадку неявки сіяного гравця на ігри плей-оф йому зараховується технічна поразка і рейтингові очки за участь у етапі турніру не нараховуються.
Решта учасників плей-оф (4, 6, 8 чи 12 - залежно від кількості учасників) кожного етапу визначаються за результатами кваліфікації. Кваліфікація на кожному етапі проводиться за умови участі в ній не менше 16 гравців. Також нагадуємо, що до участі в кваліфікації без вступного внеску запрошуються 6 учасників аматорського турніру №3, які зайняли в ньому 1-6 місця.

Форма одягу – на стадії кваліфікації по бажанню (окрім спортивного вбрання), для учасників стадії плей-оф форма ОБОВ’ЯЗКОВО.

Учасники змагань: до участі в турнірі запрошуються усі бажаючі.

Благодійний внесок – кваліфікація 300 гривень, плей-оф 400 гривень. Для жінок та учасників молодше 16 років чи старше 50 років вступний внесок 150 гривень (за умови членства у ФБСЛ).

Увага! Для спортсменів - членів Федерації, які попередньо зареєструються на сторінці турніру вступний внесок у кваліфікацію 200 гривень, у плей-оф 300 гривень.
Телефон: +38 (032) 270-00-67
Перегляди 6

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук