Концерт рок-гурту "Лесик Band" у місті Львів

Концерт рок-гурту "Лесик Band" - фото
Дата події: 10 июня 2018
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Кращі хітяри для тих хто знає і пам'ятає!

Легендарний український рок-гурт у супроводі Lviv Jazz Orchestra виступить з концертною програмою "НАЙЛІПШЕ"! Цей вечір – унікальний шанс пригадати старе й добре, почасти іронічне, почасти несміливе, але справжнє – все те, чим жив український рок на зорі незалежності!
"Лесик Band" створений музикантом та композитором-піснярем Олександром Дацюком в 1990 р. У 1992-ому приєдналися знані професійні музиканти Олександр Хвостов (клавішні) і Ігор Лесько (ударні).
Пісні "Кошмарний сон", "Рекет", "Весна застою", "Бразілія" та інші хіти "Лесик Band" легко завоювали прихильність публіки. В чому секрет? У вмінні "зловити хвилю" – гурт одним із перших зняв табу з тем, на які раніше не хотіли говорити, заговорив про буденне з сатирою та щирістю. Він запалив слухачів галицьким колоритом, сипнув до текстів різномовного суржику, що згодом запозичили і "Брати Гадюкіни".
Більше 25 років існування "Лесик Band" – це 10 студійних альбомів (включно з трилогією вибраного у 2002 році), співпраця з "Братами Гадюкіними", "ВВ", "Плачем Єремії", "Кому вниз" та безліччю інших творців нової української музики. Це пісні, котрі раніше вивчали напам'ять і наспівували так часто, що почали називати їх "народними". Це мелодійний рок, мотиви реггі, блюзу і зовсім трохи ностальгії.
Зараз гурт концертує рідко, тож концерт у Культурно-освітньому цeнтрі ім. О. Довжeнка справді можна назвати поверненням легенди. Концертна програма "НАЙЛІПШЕ" – подарунок для всіх поціновувачів "Лесик Band"! А в супроводі оркестру – це ще й можливість відкрити для себе справжній галицький рок з притаманними лише йому батярськими нотами. Буде тепло за будь-якої погоди! Кращі хітяри для тих хто знає і пам'ятає!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук