Вистава "Останній гречкосій" у місті Львів

Вистава "Останній гречкосій" - фото
Дата події: 29 листопада 2018
Початок: 18:00 год.
Тривалість: 02:50 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ця вистава особлива і неповторна, адже її автором і режисером є людина, якій болить за нас – українців. Мова йде про Ореста Огородника, відомого усім творця "Кризи", яка з великим успіхом, вже протягом 2-ох років іде на сцені нашого театру.

Вистава, яку цього разу пропонує до перегляду Орест Огородник, неоднозначна та різноманітна, як людське життя. Проблематика п’єси виходить за межі однієї родини, однієї сім’ї. Тема зачіпає поняття, які формують національну свідомість та ідентичність кожного з нас. Мова йтиме про землю, як символ нації, землю, як складову формування держави та державності.
Чи вміємо ми визначати пріоритети, які формують нас як націю? Чи здатні ми зрозуміти і почути один одного? Що дорожче - гроші чи родина? Кого ми шукаємо і що знаходимо? Що таке любов? Що таке сім’я? За що ми боремось? Це запитання, що постійно кружляють у просторі над нашими головами, як ворони. Це запитання до нашого сумління, до нашої свідомості, до нашого серця. Запитання, які неодноразово кожний з нас, хоч раз в житті, але промовляв.

Запрошуємо Вас переглянути нову історію про нас самих, про те, що ми робимо, коли відключається серце і душа, а прорахунок та гроші стають нашими поводарями та божками. "Останній гречкосій" - лакмусовий папірець, ідентифікатор нашої громадянської, суспільної та життєвої позиції.
(Галканова Олеся Керівник бюро (прес-служба, сайт, PR) НАУД театр ім. М.Заньковецької)

Гірка комедія на три дії з антрактом. Прем'єра відбулась 10 Липня 2011 року.

Режисер-постановник — Орест Огородник заслужений діяч мистецтв України
Художник-постановник — Мирон Кипріян народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка
Помічники режисера — Михайло Рудко, Костянтин Шелест 

Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Тетяна Мацкевіч: (Гурман)
Сподобалось
Ще одна сильна вистава у циклі режисера Ореса Огородника. Порушена актуальна тема національної свідомості і любові до своєї землі. Бачимо цинізм молодого покоління українців, які не відчувають історичної тяглості, не шанують своїх традицій, відтак готові продати найцінніше, що виплекала їхня родина, – землю. 
Актор Януш Юхницький (головний герой Михайло) як завжди на висоті!

Відповісти:

Тетяна Мацкевіч,
Тетяна Мацкевіч, 
Переглянути всі відповіді ()
Оленка Чередниченко: (Критик)
Сподобалось
Дуже сильно сподобалась ця вистава. Не є затянутою, акторів чудові. Дякую театру Заньковецької. 

Відповісти:

Оленка Чередниченко,
Оленка Чередниченко, 
Переглянути всі відповіді ()