Вистава "Сватання на Гончарівці" у місті Львів

Вистава "Сватання на Гончарівці" - фото
Дата події: 14 червня 2019
Дата події: 29 червня 2019
Початок: 18:00 год.
Тривалість: 02:45 год.
Цікавляться 2
Казали люди, коли сватаєшся до дівки, то треба дивитися і на дівку, і на придане. Але ж воно по різному буває…Може бути гарна дівка, а скринь нема. А як є скрині, то дівка якась не до ладу. А ще казали, що потрібно добре дивитись, бо любов, то – любов, а гарбузи на городі ще не перевелися.Вродливі дівчата та мужні хлопці, запальні танці та співи, вир емоцій та почуттів. "Сватання на Гончарівці" – це наш дух, наша традиція, наша історія!
(Олеся Галкановакерівник бюро НАУД театр ім. М. Заньковецької)

Заньківчанське "Сватання на Гончарівці" – це три години жартів, пісень і танців. З боку переповненої глядацької зали – це три години сміху та оплесків. Дійство відбувається під живий супровід оркестру. Музику для "Сватання" написав львівський композитор Сергій Рудей. Народні пісні до вистави добирав сам Стригун – це тексти, що, за словами Федора Миколайовича, "лягали на душу".
(Тетяна Козирєва"Високий замок" 07.12.2009)
 
Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Vita Terekh: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Якщо Ви хочете весело провести вечір, тримаючись за животи від сміху, то Вам явно варто відвідати цю виставу. Залишила дуже приємні враження, вийшла з вистави сповнена позитивними емоціями.
Переглянути всі відповіді ()
Богдан Яворський: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Класика української комедії. Якщо вперше в театрі, то цього можна починати. ;)
Переглянути всі відповіді ()