Виставка Інни Делієвої "Бьордцъ" у місті Львів

Виставка Інни Делієвої "Бьордцъ"  - фото
Дата початку: 14 лютого 2019
Дата кінця: 10 березня 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
14 лютого о 16.00 у галереї «Пори року» Львівської національної академії мистецтв буде представлена перша персональна виставка Інни Делієвої, студентки 6-го курсу кафедри художнього скла ЛНАМ.

В експозиції буде представлено серію графічних робіт, через які художниця подає власну візію внутрішнього і зовнішнього світу людини. Орієнтуючись на свої власні відчуття, через трансформацію людських і тваринних образів авторка створює новий образ людини, більш наближеної до природи.

Представлені на виставці графічні твори характеризується різноманітністю творчих пошуків Інни Делієвої. Характер її творчості спрямований глибоко всередину. На перший погляд безсюжетні твори породжують цікаву образність і дають потужний естетичний ефект. Кожен відвідувач отримає широке поле для роздумів та переосмислення стандартних та усталених уявлень про «внутрішнє» і «зовнішнє» в людині. Ми маємо надію, що даний проект послужить поштовхом для індивідуального прочитання кожного твору та буде стимулом для пошуку «внутрішнього» і «зовнішнього» в собі.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук