Впольована пристрасть. Перезавантаження у місті Львів

Впольована пристрасть. Перезавантаження - фото
Дата події: 12 cічня 2019
Дата події: 13 cічня 2019
Початок: 19:00 год.
Тривалість: 50 хв.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
«Впольована пристрасть» - сучасне містичне дійство наближене до ритуалу, яке можна ідентифікувати українським і водночас не шароварним; яскравим і водночас естетично вишуканим; «нашим» і водночас сучасним; нерозривно пов’язаним із світовим і тим більше європейським контекстом.
«Впольована пристрасть» – це Поезія. Звучатимуть уривки з поеми «Відшукування причетного» геніального українського поета ХХ ст. Грицька Чубая.
«Впольована пристрасть» – це Музика. Варіації на теми сюїти «Впольована пристрасть» сучасного молодого українського композитора Всеволода Сіренка - це академічна музика стилізована під бароко.
«Впольована пристрасть» - це Костюми. Завдяки ним можна інтерпретувати це дійство як театралізовану демонстрацію костюмів.
«Впольована пристрасть» - це Простір. Чорним по чорному – гасло перформансу.
Деякі речі залишаються невидимими, хоча вони безумовно існують. Деякі речі можна лише відчути або усвідомити їхнє існування. Світ - це своєрідний чорний простір, який може лише здатися порожнечею. Втім, якщо поринути в нього, то можна відчути наскільки він насичений життям, відчути всю його багатошаровість. І головне – усвідомити, що чорний - це зовсім не траур і зовсім не відсутність чогось…. Це те, що живе глибоко в серці, снах і наших генах.
«Впольована пристрасть» занурить глядача у сюрреалістичний і химерний світ потаємних мрій та суворої краси. Це дійство переконає кожного в тому, що українська культура є не лише сільською чи масовою. Величезний її прошарок - це міська традиція витонченого мистецтва.

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук