Тренінг "Активація жіночої природи, коди молодості і здоров'я" у місті Львів

Тренінг "Активація жіночої природи, коди молодості і здоров'я" - фото
Дата події: 15 жовтня 2018
Початок: 18:30 год.
Вперше, Тетяна Дорофєєва розкриває всю правду про жіночу природу, її зцілення, про жіночу молодість і красу на первинному, глибинному рівні.

УВАГА! Даний тренінг не має нічого спільного з попсовими практиками і тренінгами про «жіночність», «сексуальність», «кому і що повинна жінка, а хто повинен їй» і т.д.
Це буде вибух вашого розуміння про всі ці шаблонах!

На даному тренінгу ми підемо глибоко в справжню природу Жінки, роздруківку блоків, страхів, установ, які закривають і забруднюють вашу seксексуальність, почуття, достаток, призводять до закритості, страхам і виснаження, а також, до страхів самотності, ревнощів, втрати того, що є, хвороб і гормональних збоїв.

Цей тренінг-практикум допоможе вам зрозуміти багато про жіночі практики, медитації, прокачування sексуальної енергії, міфи про те, як жінка наповнює чоловіка, приймає подарунки і турботу, любов від чоловіків і т.д. Тут будуть вказані кілька фактів, які допоможуть вам зупиниться витрачати час і гроші, постійно розчаровуватися і напружуватися. Вірити чи ні - ваше право.

На цьому тренінгу закінчаться всі ваші пошуки, питання і знайдуться всі відповіді і причини, і прийде розуміння, куди рухатися на шляху до себе і свого здоров'я, насолоди і щастя. Повірте, такого ви більше не почуєте ніде і не отримаєте ніде таких реальних інструментів, флюїдного, sексуального тіла, здоров'я і омолодження! Ці практики використовували мої Жриці традиції Храму Місяця, а так само мої власні практики, отримані в Потоці з Хронік Акаши.

Тренінг проводить Тетяна Дорофєєва: Майстер енергетичних, духовних і sексуальних практик міжнародного рівня, що практикує з 15 років! Присвячена Жриця традиції Храму Місяця, Автор і ведуча системи "Female / Male healing" (зцілення чоловічої та жіночої природи на клітинному рівні і рівні ДНК), вищої школи sексуального мистецтва і sексуального де-арморінга. Засновниця «Міжнародного клубу досконалості життя». Експерт програм і реаліті-шоу на телеканалах України, а також жіночих журналів і порталів.

Вартість в Івано Франківську і Львові - 400 грн, в день заходу - 450 грн. Кількість місць обмежена.

Для реєстрації та покупки квитків: відправляйте повідомлення в вайбер або на телефон, а ми надішлемо вам реквізити для оплати квитків.
 
Телефон: +38 (063) 873-01-61

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук