Презентація доповненого видання Івана Франка "Лис Микита" у місті Львів

Презентація доповненого видання Івана Франка "Лис Микита" - фото
Дата події: 21 вересня 2018
Початок: 13:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Презентація доповненого видання Івана Франка «Лис Микита» з ілюстраціями Едварда Козака та естетичними коментарями до нього. Перевидання „під одним дахом” українського перекладу поеми Йоганна-Вольфґанґа Ґете „Райнеке-Лис” та поеми Івана Франка „Лис Микита” знайомить читачів з двома варіантами сюжету, поширеного серед багатьох народів світу, про авантюрні витівки хитрого лиса. У творах німецького та українського поетів, які мають спільне джерело, відчитується сатиричні інтонації. Попри подібність багатьох ситуацій обидва твори мають виразні ознаки національної і авторської своєрідності.

Пропоноване видання, повторює видання 1941 року ‒ доповнене новим баченням тексту поеми та графічного її увиразнення. Ілюстрації українського карикатуриста, художника та письменника Едварда Козака (1902-1992) дають змогу читачеві сприйняти Франкового «Лиса Микиту» в усій його мистецькій поліфонії.

Учаниками події стануть Тихолоз Богдан, Яців Роман, Березюк Олег, Содомора Андрій, Павличко Дмитро.
Щиро раді вітати усіх поціновувачів творчості Івана Франка, українського перекладу світової класики та усіх охочих дізнатися більше про улюблений твір.

Захід відбуватиметься у рамках "Форуму видавців".
Вхід вільний!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук