Післяпологове відновлення з Олександрою Міркліс у місті Львів

 Післяпологове відновлення з Олександрою Міркліс - фото
Дата події: 29 вересня 2018
Початок: 11:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Мене звати Олександра, я остеопат, і жінки звертаються до мене з різноманітними запитами - від моменту зачаття до післяпологового відновлення, від болів в тілі і зниженого життєвого тонусу, до апатії і пошуків внутрішньої жінки.

Як остеопат, я регулярно даю вправи для підтримання досягнутих результатів під час сеансу - заняття буде цікаво всім хто шукає здоров'я і баланс в тілі і душі.

Я доула, веду йогу для вагітних і підготовку до пологів, супроводжую пологи - тому заняття буде цікаво вагітним.

Про що - про післяпологовому відновленні (вагінальні пологи і кс), про підв'язування, тейпірованіе, диастаз, використання слінгу, і про заняття спортом, про жіноче ресурсі в новому статусі "Мама". Як повернути ясність розуму, що робити з опущеними внутрішніх органів, нетриманням, про неправильне положення матки і тазовому дні, про радощі інтимної близькості.

Для чого - пробудити своє тіло, задихати і знайти свій центр - "зібратися". Згадати свої потреби, пробудити своє жіноче начало, балансувати і радіти життю, відчуваючи нове прекрасне тіло.

Жіноче тіло після пологів - оцінимо свій стан і порівняємо до і після, попрацюємо і кожна з Вас отримає інструкцію для себе і комплекс вправ.

Реєстрація у приватні повідомлення за вказаним посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук