Шляхетні волоцюги у місті Львів

Шляхетні волоцюги - фото
Дата початку: 11 жовтня 2018
Дата кінця: 17 жовтня 2018
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Події розгортаються у Львові у 1939 році. Бодя (Іван Шаран) і Мірек (Юрій Хвостенко) керуються у житті гаслом «любити Львів, жінок і жарти». Та не усі їхні жарти вдалі. Одна з витівок призводить до того, що вони починають опікуватись милою дівчиною Христею (Ірина Гришак).

Музична комедія «Шляхетні волоцюги» розповідає про невгамовних львівських гульвіс – батярів. Субкультура була розповсюджена у Львові з середини 19 до середини 20 століття. Ідея створити фільм та показати культуру, яка почала забуватися, виникла в 2012 році. Стрічка стала переможцем відбору Держкіно та отримала фінансування з бюджету. Режисерське крісло зайняв Олександр Березань. Сценарій писали спільно Тарас Боровик та Дмитро Наумов. Серед виконавців головних ролей львів’янин Юрій Хвостенко, який з дитинства чув про батярів та знає їхню говірку – львівську ґвару. Головна жіноча роль дісталась 19-річній дебютантці Ірині Гришак. 

Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Natalya Kucher: (Ревізор)
Нейтрально
Сподобалось: Побачивши частину зйомок фільму на пл. Ринок у Львові, дуже захотіла переглянути весь фільм цілком. Львів у фільмі просто неймовірний! Костюми теж гарні і актори здебільшого гарно грають. Файні львівські словечка вживаються, однак явара максимально наближена до української мови, щоб репліки були зрозумілі широкому колу глядачів. Хороша постановка бійок - правдиво виглядало.
Не сподобалось: Сценарій то повна "дзюндзя". Задум зрозумілий, мав бути стьоб, але по факту щось не дуже смішно було. Багато моментів виглядали просто абсурдними. Зокрема, епізод з НКВД-ською інтерпретацієювертепу виглядав дуже примітивно, як то кажуть "ні в тин, ні в двері". Тай взагалі суворі навчання НКВД, які задумані бути смішними, також якось хіба тугу навіювали... Замісь того щоб веселитися переглядаючи комедію, мені було сумно за українського кіноматографа...
Загальне враження: Цікава ідея, веселі головні герої - фільм має право на своє існування. Однак рекомендувати друзям до перегляду якось язик не повертається.

Відповісти:

Natalya Kucher,
Natalya Kucher, 
Переглянути всі відповіді ()