The Second CS:GO Major Of 2018 у місті Львів

The Second CS:GO Major Of 2018 - фото
Дата події: 23 вересня 2018
Місце проведення:
Початок: 16:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Counter-Strike: Global Offensive 2018 – це комп’ютерна гра для багатьох користувачів, розробниками якої є компанії Valve та Hidden Path Entertainment. CS:GO є кіберспортивною дисципліною. Найбільші турніри, серед яких FACEIT Major, проводяться двічі на рік за однаковими правилами – команди грають у трьох стадіях за призовий фонд в 1 млн. доларів. FACEIT Major: London 2018, також відомий як FACEIT Major 2018 або London 2018, стане тринадцятим турніром Counter-Strike: Global Offensive Major, другим великим турніром 2018 року. Місце проведення заходу – Лондон, Великобританія. Групові етапи будуть проводитися без глядачів, а плей-офф проходитиме в SSE Arena, Wembley.

На турнірі будуть представлені двадцять чотири професійні команди з усього світу. 6 із них представляють країни пострадянського простору. Natus Vincere та HellRaisers представляють Україну, хоча остання включає в себе гравців з усієї Європи. Vega Squadron, Winstrike та Team Spirit – команди з Росії. Від Казахстану гратимуть Gambit Gaming.

Кращі шістнадцять команд автоматично отримали кваліфікацію для FACEIT Major, з огляду на свої результати у попередньому змаганні - ELEAGUE Major: Boston 2018. Ще вісім команд отримають квиток на турнір пройшовши регіональні відбори. Кращі вісім команд з Бостона зустрінуться з другою частиною групового етапу, а решта шістнадцять команд (претендентів) повинні будуть пройти перший і другий групові етапи, щоб потрапити в плей-офф. Лондонський турнір буде шостим поспіль з призовим фондом в 1 млн. доларів. Починаючи з 2016 року компанія Valve підвищила призовий фонд з 250 тис. до 1 млн. доларів.

Серед коментаторів та аналітиків прямої трансляції турніру заявлені наступні:
  • Антоніна «Tonya» Предко - ведуча
  • Олексій «XAOC» Кучеров - аналітик
  • Олександр «Petr1k» Петрик - аналітик
  • Ігор «SL4M» Сопов - коментатор
  • Федір «KvaN» Захаров - коментатор
  • Юрій «Strike» Терещенко - коментатор
  • Олександр «HomeR» Лисенко - коментатор
  • Тауфік «tafa» Хідрі - коментатор
  • Михайло «0kr0ha» Шмигель - коментатор
  • Костянтин «LENINIW» Сивко - коментатор
Квитки можна придбати у касах кінотеатрів.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук